Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF/FAP Białystok

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Kierowco z Białegostoku, jeśli borykasz się problemem zapchanego filtra DPF, skorzystaj z pomocy profesjonalistów! Nasza oferta to czyszczenie i regenerację DPF metodą hydrodynamiczną (wodną). To jedyna metoda na rynku, która zapewnia szybką, skuteczną i niedrogą regenerację filtrów DPF!

Nasz sposób działania wyklucza kolejki w warsztacie, szukanie specjalistów i jeżdżenie od jednego do drugiego. Wystarczy, że w wybranym warsztacie skorzystasz z demontażu filtra cząstek stałych DPF, a my zajmiemy się resztą.

Wyślemy naszego kuriera, który odbierze zapchany filtr z podanego przez Ciebie punktu serwisowego, następnie poddamy go czyszczeniu i odeślemy do Twojego mechanika. Transport w obie strony to koszt jedynie 39,90 zł, a dzięki skorzystaniu z tak wygodnego sposobu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zatem do dzieła - kierowco z Białegostoku – sprawdź, czy powinieneś zamówić naszą usługę - mycie DPF.

Jak zamówić czyszczenie filtra cząstek stałych w Białymstoku?

  • Zleć zaufanemu mechanikowi wymontowanie filtra DPF,
  • Zamów u nas regenerację DPF/FAP,
  • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego regeneracji odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
  • Twój mechanik ponownie montuje filtr po regeneracji.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF


Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto powinien skorzystać z czyszczenia DPF/FAP w Białymstoku?

Usługa czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP przeznaczona jest dla każdego kierowcy, który zauważy jeden lub więcej z wymienionych poniżej symptomów zapchania filtra cząstek stałych.
Należą do nich:

  • zapalona kontrolka filtra DPF,
  • dużo gorsze osiągi silnika i zmniejszona efektywność jego pracy,
  • wydobywający się z wydechu czarny dym,
  • zauważalne zwiększone zużycie paliwa,
  • uniemożliwiony rozruch silnika.

Jeśli Twoje auto spełnia kryteria, oznacza to, że filtr nadaje się do czyszczenia DPF. Wystarczą jednak 3 kroki, by to naprawić. Zamów u nas usługę. U swojego mechanika zdemontuj zapchany filtr. Zamów firmę kurierską, która dostarczy filtr do nas. Przeprowadzimy analizę stanu filtra i jeśli regeneracja będzie możliwa i zalecana, zapewnimy Ci nasze profesjonalne wsparcie.

Jak odbywa się regeneracja DPF/FAP w Białymstoku?

Aby dowiedzieć się, czy przyczyną problemu są uszkodzenia mechaniczne, czy też zapchanie filtra, przed czyszczeniem przeprowadzamy test filtra. Jeśli znajdziemy uszkodzenia, nie jesteśmy w stanie wykonać regeneracji, ponieważ filtr nie będzie już spełniał swojej funkcji. W takim przypadku dokonamy zwrotu pieniędzy za usługę, a filtr odeślemy z powrotem do warsztatu.

Dzięki analizie sprawdzamy również stopień zatkania filtra i jesteśmy w stanie dobrać najkorzystniejsze parametry czyszczenia. Wodna metoda czyszczenia DPF opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych maszyn. Zanieczyszczony filtr montujemy na maszynę, dobieramy parametry czyszczenia i zaczynamy. Zazwyczaj czyszczenie przebiega w kilku etapach, tak aby zapewnić maksymalną regenerację filtra. Dzięki podwyższonej temperaturze i wysokiemu ciśnieniu, popiół i sadza są wypłukiwane uderzeniami wody nawet z trudnodostępnych miejsc.

Czyszczenie DPF przeprowadzamy do momentu gdy przepustowość filtra będzie zbliżona do wartości fabrycznych. Wtedy następuje suszenie filtra, a następnie chłodzenie.

Aby sprawdzić efektywność całego procesu, znów dokonujemy analizy parametrów przepływu. Wydruk z maszyny, potwierdzający skuteczne czyszczenie, przesyłamy wraz z gotowym filtrem klientowi. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twój filtr znów zacznie działać prawie jak nowy.

Regeneracja filtrów DPF Białystok

Jak skorzystać z czyszczenia DPF/FAP w Białymstoku i jak przebiega?

Dostarczasz nam filtr DPF/FAP

Pierwszy etap to demontaż filtra. Możesz to zrobić w wybranym przez siebie punkcie serwisowym, lub za dodatkową opłatą, bezpośrednio u nas. Jeśli wybierzesz swój warsztat samochodowy, za usługę dostarczenia filtra do nas, a następnie z powrotem do wybranego przez Ciebie punktu, zapłacisz jedynie 39,90 zł w obie strony.

Często problem zapchanego filtra na tyle przeraża kierowców, że na szybko kontaktują się z najbliższym warsztatem lub punktem serwisowym, z którego korzystają zazwyczaj. Jednak brak doświadczenia i specjalistycznego sprzętu nie pozwoli skutecznie usunąć zanieczyszczeń z zakamarków filtra. Dlatego lepiej wybrać firmę specjalizującą się w usługach regeneracji DPF. Demontażu filtra dokonaj w wybranym warsztacie w Białymstoku, a następnie zleć kurierowi odbiór filtra. W pełni oczyszczony filtr wróci od nas do punktu odbioru maksymalnie w ciągu 48 godzin.

Nie obawiaj się, że regeneracja pochłonie grube tysiące! Jeszcze kilka lat temu zapchany filtr oznaczał nie lada kłopot - teraz zaś opłata za czyszczenie i regenerację filtra cząstek stałych wynosi od 349 zł netto + od 39.90 zł za transport. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, ale także dla właścicieli warsztatów, którym zlecono usługę regeneracji DPF.

Analizujemy stan filtra cząstek stałych

Dla klientów z Białegostoku przeprowadzamy analizę stanu DPF, aby wiedzieć, z czym mamy do czynienia. Wykorzystujemy najlepsze dostępne narzędzie - kamerę endoskopową. Na życzenie klienta możemy udostępnić zapis obrazu zarejestrowanego przez kamerę.

Gdy znamy stan zapchania filtra oraz obejrzymy go pod kątem ewentualnych uszkodzeń, podejmujemy decyzję, czy czyszczenie DPF jest możliwe. Czasem zdarza się, że filtr nie nadaje się już do regeneracji - wtedy zwracamy klientowi opłatę za usługę i odsyłamy filtr z powrotem.

Czyszczenie i regeneracja filtra DPF/FAP

Jeśli filtr nie posiada poważnych uszkodzeń mechanicznych, nadaje się do czyszczenia. Montujemy go do specjalistycznej maszyny, ustawiamy parametry i przeprowadzamy regenerację z wykorzystaniem strumieni gorącej wody, wymieszanej ze środkami czyszczącymi. Cały proces przeprowadzamy kilkukrotnie, aby mieć pewność najlepszego rezultatu i oczyszczenia filtra z sadzy i popiołów nawet w trudno dostępnych miejscach. Następnie znów wykonujemy testy przepływu. Wyniki testów zostaną oczywiście udostępnione klientowi.

Klienci z Białegostoku otrzymują szybką i sprawną obsługę. Zazwyczaj już w ciągu doby od momentu otrzymania filtra, jest on zregenerowany. Zatem nie minie 48 godzin, a filtr już może znaleźć się z powrotem w wybranym punkcie. Jeśli z powodu wyjątkowych okoliczności czas ten miałby ulec wydłużeniu, zostaniesz o tym bezzwłocznie poinformowany.

Odesłanie wyczyszczonego filtra DPF

Gdy filtr zostanie zregenerowany, pora oddać go w celu montażu. Jeśli jesteś z Białegostoku, polecamy skorzystać z atrakcyjnej cenowo propozycji transportu kurierem - na adres klienta lub do wybranego mechanika. Wraz z filtrem przesyłamy wydruki dokumentujące cały przebieg procesu, oraz wskazujące parametry przepływu przed i po czyszczeniu. Dzięki temu masz pewność, że usługa została wykonana skutecznie.

Jakie są zalety czyszczenia i regeneracji DPF metodą wodną?

Mieszkańcu Białegostoku – jeśli skorzystasz z naszych usług profesjonalnego czyszczenia DPF, masz pewność najwyższej jakości usług. Stosowana przez nas wodna metoda regeneracji DPF sprawia, że filtr zyskuje parametry zbliżone do zupełnie nowego – poziom efektywności metody to aż 98%! Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Nasze działania ukierunkowane są na to, aby zapewnić Ci 100% satysfakcji. To dlatego wyspecjalizowaliśmy się w jednej dziedzinie – regeneracji DPF, aby w pełni profesjonalnie podejść do każdego klienta.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Białystok

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Białystok

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 349 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Białystok

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF w Bydgoszczy

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najważniejsze informacje o Białymstoku

Białystok to stolica Podlasia i największe miasto na północnym wschodzie Polski. Białystok ma ponad 297 tyś. mieszkanców. W 2016 roku według Eurobarometru został uznany za najlepsze polskie miasto do życia. Jest miastem wielokulturowym, które wspólnie funkcjonują wzorowo. Mieszkańcy znani są z życzliwości, a wizyta w tym mieście to prawdziwa przyjemność.

Co warto zobaczyć będąc w Białymstoku?

Najpiękniejszym zabytkiem Białegostoku z pewnością jest zespół pałacowo – parkowy Branickich. Jego niezwykłe ogrody wokół pałacu są uznawane za jedne z najpiękniejszych w Polsce. Jeżeli odwiedzasz Białystok lub Podlasie nie możesz pominąć tego miejsca. Zabytek ten to pamiątka po rodzie Branickich i nazywane jest rezydencją Branickich lub Wersalem Podlaskim.

Rynek Kościuszki centralna promenada Białegostoku - bardzo reprezentacyjna część miasta. Swoje istnienie w obecnym kształcie zawdzięcza Janowi Klemensowi Branickiemu. Po pożarze, który w dużym stopiniu zniszczył rynek, w 1753 roku Branickie zajął się jego odbudową.

Rynek Kościuszki centralna promenada Białegostoku - bardzo reprezentacyjna część miasta. Swoje istnienie w obecnym kształcie zawdzięcza Janowi Klemensowi Branickiemu. Po pożarze, który w dużym stopiniu zniszczył rynek, w 1753 roku Branickie zajął się jego odbudową.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca w Białymstoku

czyszczenie DPF Białystok

Pałac Branickich w Białymstoku

czyszczenie filtrów DPF Białystok

Rynek Kościuszki Białystok

regeneracja filtrów DPF Białystok

Bazylika Archikatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

regeneracja DPF Białystok

Puszcza Knyszyńska