Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Bydgoszcz

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jesteś właścicielem samochodu z silnikiem diesla i zauważyłeś pierwsze niepokojące symptomy zapchanego filtra DPF? Bez względu na to, czy jesteś z Bydgoszczy, czy innego zakątka Polski – możemy Ci pomóc.

Wystarczy, że skorzystasz z oferowanej usługi czyszczenia i regeneracji filtrów DPF, która pozwala przywrócić filtrowi parametry zbliżone do fabrycznych. Wszystko to skutecznie, szybko i w atrakcyjnej cenie ( już od 349 zł! ). Co więcej, samo dostarczenie filtra do naszej siedziby nie jest trudne.

Nie musisz już jeździć po mieście z wymontowaną częścią i szukać warsztatu, który zajmie się jej czyszczeniem. Możesz zadzwonić do nas i zamówić kuriera, a on odbierze filtr z dowolnego miejsca. Oznacza to, że możesz nadać go zarówno z domu, jak i z dowolnego warsztatu samochodowego, a my zajmiemy się całą resztą.

Nie tylko odbierzemy, ale też wyczyścimy i odeślemy go pod wskazany adres. Koszty transportu zaczynają się już od 39,90 zł – są równie atrakcyjne, jak cena wykonania usługi. Jak jeszcze możemy pomóc Klientom z Bydgoszczy i kto, a raczej kiedy, powinien skorzystać z przygotowanej oferty czyszczenia i regeneracji DPF?

Jak zamówić regenerację filtra DPF/FAP z Bydgoszczy?

  • Zleć zaufanemu mechanikowi wymontowanie filtra,
  • Zadzwoń lub napisz do nas i zamów regenerację DPF,
  • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
  • Twój mechanik ponownie montuje zregenerowany filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF


Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto z Bydgoszczy może skorzystać z regeneracji DPF?

Ofertę usług regeneracji DPF kierujemy do każdego właściciela samochodu, który w ostatnim czasie zauważył pierwsze symptomy zapchanego filtra DPF. Można do nich zaliczyć:

  • zapalenie się kontrolki filtra DPF,
  • spadek osiągów pojazdu,
  • czarny dym wydobywający się z układu wydechowego,
  • zwiększone zużycie paliwa,
  • nierówną pracę silnika,
  • brak możliwości rozruchu samochodu.

Jeśli zauważyłeś któryś z powyższych objawów – nie czekaj dłużej, umów się na czyszczenie i regenerację DPF w naszej firmie. Bez względu na to, czy jesteś z Bydgoszczy, czy innego miasta – pomożemy Ci usunąć problem. Wystarczy, że za pomocą naszego kuriera dostarczysz swój filtr, a my przeprowadzimy analizę i podejmiemy decyzję czy regeneracja DPF jest konieczna i możliwa. Możesz liczyć na nasze fachowe wsparcie!

Jak przebiega czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF Bydgoszcz?

Wykonujemy czyszczenie filtrów cząstek stałych metodą hydrodynamiczną. Przed przystąpieniem do prac przeprowadzamy profesjonalną analizę, która dostarcza informacji o stanie filtra. Uzyskane wyniki odgrywają kluczową rolę w ustaleniu źródła problemu. Nie zawsze musi to być zatkanie – zdarzają się sytuacje, że podobne objawy występują w przypadku wystąpienia uszkodzeń mechanicznych. Co więcej, obraz z analizy pozwala ustalić, czy jest możliwe wykonanie czyszczenia filtra DPF/FAP. Niestety, uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują część z dalszych czynności.

Właściwy proces czyszczenia odbywa się przy użyciu nowoczesnej, wysokiej klasy maszyny. Rozpoczęcie prac wymaga jedynie zamontowania i wpięcia filtra do maszyny i dobranie parametrów ( są one indywidualnie ustawiane ). Warto wspomnieć, że czyszczenie filtrów DPF odbywa się w kilku etapach i wykorzystuje wysokie ciśnienie wody i działanie profesjonalnych środków czyszczących. To właśnie dzięki tym elementom sadza i popiół są dokładnie wypłukiwane, również z trudnodostępnych miejsc. Czyszczenie jest na tyle dokładne, że pozwala uzyskać parametry części zbliżone do wartości fabrycznych.

Kolejnym etapem jest suszenie filtrów, które również odbywa się przy użyciu wysokiej temperatury i wysokiego ciśnienia. Ważne jest także chłodzenie DPFa w trybie automatycznym, które pozwala uzyskać część gotową do ponownego montażu.

Na sam koniec ponownie wykonujemy test parametrów DPF – sprawdzamy, czy uzyskane efekty są zadowalające, a ich potwierdzenie w postaci wydruku dołączamy do wyczyszczonego filtra.

Regeneracja filtrów DPF Bydgoszcz

Jak skorzystać z regeneracji DPF w Bydgoszczy?

Dostarczenie filtra DPF/FAP

Czyszczenie filtra DPF wykonujemy od razu po jego otrzymaniu. Możesz to zrobić w dowolny dla Ciebie sposób. W przypadku Klientów z Bydgoszczy polecamy wysyłkę za pomocą firmy kurierskiej, z którą współpracujemy. Oferta ta jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli warsztatów samochodowych. Koszt dostawy zaczyna się już od 39,90 zł w obie strony – idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą odwiedzić nas osobiście.

Filtr cząstek stałych możemy odebrać zarówno z Twojego adresu domowego, jak i z dowolnego warsztatu samochodowego . Z ostatniej opcji korzysta wielu Klientów, gdyż po zauważeniu pierwszych symptomów zapchania DPF udają się właśnie do zaprzyjaźnionego mechanika. Niestety, w większości warsztaty samochodowe nie dysonują specjalistycznym sprzętem, stąd też nie mogą przywrócić filtrowi właściwego stanu. Mogą jednak pomóc w jego wyciągnięciu, a to już ogromne ułatwienie dla Ciebie, gdyż nie musisz robić tego sam.

Wykonujemy analizę DPF

Po otrzymaniu zapchanego DPF przystępujemy do wykonania jego analizy, która dostarcza szczegółowych informacji o jego stanie. W tym celu wykorzystujemy kamerę endoskopową, która pozwala uzyskać i zarejestrować obraz, na podstawie którego ustalamy, czy filtr jest uszkodzony mechanicznie.

Na podstawie wspomnianych informacji podejmujemy decyzję o dalszym postępowaniu – możliwości wykonania czyszczenia bądź też jej braku. W przypadku wystąpienia uszkodzeń mechanicznych uszkodzony filtr zwracamy do Klienta wraz z uiszczoną opłatą.

Wykonujemy czyszczenie i regenerację DPF

Po wykonaniu dwóch pierwszych kroków możemy przejść do właściwego punktu, czyli czyszczenia filtra DPF. Proponujemy czyszczenie metodą hydrodynamiczną, które odbywa się w kilku etapach, przy wykorzystaniu profesjonalnych środków czyszczących. Postępowanie to pozwala uzyskać najlepsze efekty i dokładnie wypłukać sadzę i popiół również z trudnodostępnych miejsc.

Po zakończeniu czyszczenia ponownie wykonujemy analizę przepustowości – sprawdzamy, czy uzyskane efekty są zadowalające, a parametry filtra są zbliżone do fabrycznych.

Pragniemy wspomnieć, że czyszczenie i regenerację DPF dla klientów z Bydgoszczy wykonujemy najczęściej w ciągu 24 godzin od otrzymania elementu, co oznacza, że już po 48 godzinach filtr jest znów u Ciebie i może być bezpiecznie zamontowany w samochodzie. W trudniejszych przypadkach czas ten może ulec wydłużeniu, aczkolwiek gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań, by proces czyszczenia trwał jak najkrócej.

Zwracamy wyczyszczony filtr

Po wykonaniu usługi tj. wyczyszczeniu filtra i dokładnym wysuszeniu, możesz odebrać filtr. Klienci z Bydgoszczy najczęściej korzystają z możliwości zwrotu kurierem tj. wysyłki za pomocą firmy, z którą współpracujemy. Do wyczyszczonej części dołączamy wydruki parametrów „przed” i „po” czyszczeniu, co potwierdza uzyskane efekty, ale też prawidłowe wykonanie prac.

Jakie zalety ma czyszczenie DPF metodą wodną?

Klientom z Bydgoszczy, ale też innych rejonów Polski gwarantujemy, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Metoda hydrodynamiczna pozwala uzyskać efekty regeneracji na poziomie 98%, co oznacza, że zregenerowany filtr jest prawie jak nowy. Co więcej, każda usługa jest objęta gwarancją.

Jak już wspominaliśmy – na każdym kroku potwierdzamy, że czyszczenie wodne pozwala osiągnąć zamierzony cel. Nie tylko stosujemy nowoczesne rozwiązania i środki czyszczące, ale też dołączamy dokumentację z przeprowadzonych analiz.

Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, to może zdecydujesz się po ty, jak potwierdzimy, że czyszczenie DPF u nas to oszczędność czasu i pieniędzy, ale też szansa na przywrócenie prawidłowych osiągów auta!

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Bydgoszcz

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Bydgoszcz

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 349 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Bydgoszcz

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF w Bydgoszczy

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Bydgoszczy?

Bydgoszcz to jedno z największych miast w Polsce. Jest ono zlokalizowane na północy, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Stanowi niezwykle ważny ośrodek przemysłu, handlu i komunikacji. Z roku na rok staje się coraz popularniejszym celem turystycznym – wbrew pozorom na sporo do zwiedzenia.

Wspominając nieco historii, warto wspomnieć, że legenda głosi, że miasto zostało założone przez Byda i Gosta – dwóch braci, którzy przywędrowali na te tereny z południowej Polski. To właśnie tu znaleźli najlepsze warunki tj. łagodne pagórki i drogi biegnące w cztery strony świata, ale też rzekę z brodem. Pierwotnie miasto było twierdzą przygraniczną Księstwa Mazowieckiego i broniło je przed pogańskimi Prusami, a później Zakonem Krzyżackim. W XIII wieku Bydgoszcz zdobyli Krzyżacy, a już w następnym stuleciu została ona przyłączona do Polski, a dzięki Kazimierzowi Wielkiemu Zyskała prawa miejskie. W krótki czasie od tego wydarzenia, na brzegu rzeki Brdy powstał zamek.

Co warto zobaczyć w Bydgoszczy?

Katedrę Bydgoską – katolicki kościół wzniesiony w XV wieku, wybudowany w stylu gotyckim. Jest on jednym z wartościowszych zabytków staropolskiej architektury. We wnętrzu znajdują się dwa czczone i koronowane wizerunki maryjne. Turyści doceniają kościół zarówno za piękny wygląd wewnętrzny, jak i zewnętrzny.

Spichlerze nad Brdą – jedne z symboli miasta. Skromne, aczkolwiek o ogromnym znaczeniu dla mieszkańców. Spichlerze są symbolem czasów, kiedy to Bydgoszcz szybko i intensywnie się rozwijała. To na jej terenie handlowano zbożem i innymi produktami rolnymi, ale też produktami rzemieślniczymi. Obecnie we wnętrzach spichlerzy są prezentowane wystawy Muzeum Okręgowego.

Ratusz – w połączeniu z miejską farą i murami obronnymi był ważnym fundamentem urbanistycznej organizacji średniowiecznego miasta. Może się on poszczycić prawie 400 letnią historią.

Wyspę Młyńską – nazywaną także Bydgoską Wenecją. Jest to wyspa muzeów i jedno z popularniejszych miejsc spacerowych mieszkańców, jak i turystów. Można tam znaleźć Galerię Sztuki Nowoczesnej, Europejskie Centrum Pieniądza oraz Muzeum Archeologiczne. To wyjątkowe miejsce łączące atrakcyjne zabytki i piękne warunki przyrodnicze.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca w Bydgoszczy

czyszczenie DPF Bydgoszcz

Katedra Bydgoska

czyszczenie filtrów DPF Bydgoszcz

Spichlerze nad Brdą

regeneracja filtrów DPF Bydgoszcz

Bydgoski Tramwaj Wodny

regeneracja DPF Bydgoszcz

Wyspa Młyńska