Czyszczenie i regeneracja filtra DPF Chełm

JESIENNA PROMOCJA !!!
Przywieź nam swój wymontowany filtr osobiście a za czyszczenie DPF zapłacisz tylko 250 zł.
Zamów kuriera po odbiór i zwrot filtra a za wszystko zapłacisz tylko 350 zł.

Oferta obowiązuje do 30.11.2023 i dotyczy filtrów i katalizatorów z pojazdów osobowych i dostawczych.

Jesteś właścicielem samochodu wyposażonego w silnik diesla? Jeździsz po ulicach Chełma lub w okolicach, i zauważyłeś symptomy zatkanego DPF, takie jak problemy z osiągami swojego samochodu? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszych usług profesjonalnego czyszczenia DPF. Jak to wygląda? Jest naprawdę proste, a w dodatku to Ty wybierasz, do jakiego warsztatu podstawisz samochód – bez czekania, kolejek czy dalekich wypraw. Koszt regeneracji jest niewysoki, czas oczekiwania też... Co zatem zrobić?

Jak skorzystać z czyszczenia filtrów DPF/FAP w Chełmie krok po kroku?

  • W wybranym serwisie lub warsztacie zdemontuj zanieczyszczony DPF.
  • Umów termin na usługę regeneracji. Telefonicznie lub przez internet – wygodnie! To tyle! Za stosunkowo niewielką opłatą 39.90 zł specjalista z naszej firmy zamówi kuriera, który dowiezie filtr na czyszczenie do naszej siedziby.
  • Filtr – niemalże jak nowy - kurier dostarczy z powrotem do mechanika lub pod inny, wskazany przez Ciebie adres. Pozostał tylko montaż... i ruszaj w trasę, na nowo ciesząc się doskonałymi osiągami silnika!

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF Chełm

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Dla kogo przeznaczone są usługi regeneracji filtrów DPF w Chełmie?

Jeśli zauważyłeś w pracy auta jeden lub więcej poniższych objawów wskazujących na zapchanie filtra DPF, to czas na jego czyszczenie. Do objawów należą:

  • zaświecenie kontrolki DPF,
  • zmniejszona efektywność pracy silnika, podwyższone spalanie,
  • błędy w komputerze pokładowym wskazujące na zatkanie DPF/FAP,
  • brak skuteczności regeneracji filtra metodą pasywną poprzez wypalanie.

Filtr DPF już ponad 10 lat temu stał się obowiązkową częścią wyposażenia każdego nowego układu wydechowego diesla. Sprawny DPF podczas jazdy filtruje spaliny, zatrzymując na swoich ściankach szkodliwe substancje stałe w postaci sadzy i popiołów. Osadzające się zanieczyszczenia po pewnym czasie skutkują zatkaniem ścianek filtra i jest zupełnie naturalny proces eksploatacyjny samochodu. Kojarzycie wycinanie filtra z układu? Było ono przeprowadzane w celu usunięcia problemu zapchania, jednak jest to nielegalne, a przy nowoczesnych metodach regeneracji, nie jest to nawet opłacalne. Skutkuje negatywnie zanieczyszczeniem powietrza, groźbą nałożenia kar finansowych lub niedpuszczenia pojazdu do ruchu i odebrania dowodu rejestracyjnego. Wykorzystywana przez naszą firmę najnowocześniejsza metoda wodna (hydrodynamiczna) daje pewność klientom z Chełma skuteczności czyszczenia na poziomie 98%, w atrakcyjnej cenie i w szybkim terminie.

Jak wygląda hydrodynamiczne czyszczenie DPF?

Przez filtr, umieszczony w maszynie do wodnego czyszczenia DPF, przepuszczana jest pod podwyższoną temperaturą i pod wysokim ciśnieniem woda wraz z chemicznymi substancjami czyszczącymi. Silne strumienie, przepuszczane cyklicznie, wybijają z filtra zanieczyszczenia, oczyszczając jego. Metoda nie ingeruje w strukturę i budowę filtra, jest zatem w pełni bezpieczna.

Jakie są mocne strony regeneracji filtrów cząstek stałych metodą wodną?

To najlepsza dostępna technologia. Dlaczego? Oprócz szybkości i atrakcyjnej ceny...

  • metoda jest bezinwazyjna i bezpieczna,
  • na wydrukach z testu końcowego udowadniamy skuteczność czyszczenia – wszystko jak na dłoni,
  • metoda jest całkowicie legalna, i bardziej opłacalna niż nielegalne wycinanie.

Mieszkasz w Chełmie? Czy w innym regionie Polski? Zapraszamy Cię do wyboru naszych usług, które wykonujemy na terenie całej Polski! Konkurencyjne ceny, najlepsza technologia regeneracji, krótki czas oczekiwania i wysoka, potwierdzona testami skuteczność działania – tak wyglądają nasze działania.

Jak przebiega czyszczenie DPF dla naszych klientów z Chełma?

Ocena stanu filtra DPF i testy przepustowości

W pierwszym etapie sprawdzamy i weryfikujemy filtr, aby sprawdzić stopień zanieczyszczenia oraz znaleźć ewentualne uszkodzenia. Jeśli filtr jest mocno uszkodzony, nie ma sensu jego czyszczenie. Wtedy zwracamy koszty i odsyłamy filtr z powrotem do klienta. Konieczna będzie jego wymiana. Jeśli zaś filtr nadaje się do regeneracji, dobieramy odpowiednie parametry.

Czyszczenie DPF/FAP metodą wodną

W specjalistycznej maszynie do wodnego czyszczenia, tzw. „pralce DPF”, używając wysokiego ciśnienia ciepłej wody, cyklicznie przepuszczamy przez filtr strumienie wody wymieszanej ze środkami czyszczącymi. Filtr zostaje wyczyszczony z zalegających zanieczyszczeń, nawet tych niemożliwych do usunięcia z wykorzystaniem innych metod.

Suszenie filtra i testowanie parametrów przepływu

Po czyszczeniu filtr suszymy i testujemy, aby sprawdzić uzyskane parametry. Wydruki z maszyny to dowód dla nas i dla klienta, że regeneracja przebiegła zgodnie z oczekiwaniami, a parametry oczyszczonego DPF są zbliżone do parametrów nowego filtra.

Zarówno w Chełmie, jak i w każdym innym polskim mieście, prowadzimy nasze usługi. Jest to możliwe, ponieważ korzystamy z usług kurierskich. Zaufało już nam setki klientów z całej Polski i nie zawiodło się! Wystarczy zdemontować filtr, zamówić usługę i czekać! Dlaczego metoda wodna i nasza firma? Ponieważ zapewniamy dobrą cenę, skuteczność czyszczenia DPF na poziomie 98%, gwarancję na usługi oraz szybkie terminy i wykonanie usługi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub poprzez stronę internetową – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i umówimy dogodny termin!

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 349 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF Chełm

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.