Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Elbląg

Poszukujesz firmy z Elbląga, która zajmuje się czyszczeniem filtrów DPF/FAP? Sprawdź, naszą ofertę.
Wykonujemy czyszczenie i regenerację DPF/FAP szybko, skutecznie i tanio.
Co musisz zrobić, by skorzystać z przygotowanej oferty? Niewiele – wystarczy kilka prostych kroków.
Wymontuj filtr bądź zostaw go w warsztacie i zleć wykonanie wspomnianych prac, a u nas zamów usługę regeneracji.
Po otrzymaniu zgłoszenia, zlecimy kurierowi odebranie części, a Ty zapłacisz jedyne 19,90 zł za transport w obie strony.
Całą resztą zajmiemy się już sami – analizą, czyszczeniem i odesłaniem filtra pod wskazany adres.

Regeneracja filtrów DPF Elbląg

Kto może skorzystać z czyszczenia DPF w Elblągu?

Każdy kierowca, który jest właścicielem samochodu z silnikiem diesla, a który zauważył problemy takie jak:

  • zapalenie się kontrolki filtra DPF,
  • mniej wydajna praca silnika i gorsze osiągi,
  • błędy sygnalizowane przez komputer pokładowy,
  • zbyt częste uruchamianie się regeneracji DPF metodą pasywną.

Filtr cząstek stałych DPF/FAP to część montowana w samochodach z silnikiem diesla. Jego zadaniem jest zatrzymanie substancji szczególnie szkodliwych dla środowiska. Z uwagi na fakt, iż zatrzymuje on wszelkie nieczystości, dość często ulega zapchaniu.

Chcąc przywrócić mu niemalże fabryczne parametry, należy skorzystać z usługi czyszczenia i regeneracji DPF. NIE NALEŻY usuwać części, gdyż grozi to nałożeniem sankcji i wieloma innymi, poważnymi problemami. Z pomocą przychodzimy my – skorzystaj z czyszczenia filtra metodą hydrodynamiczną i ciesz się pełnymi osiągami auta! Z oferty mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Elbląga, ale też wielu innych miejscowości.

Czyszczenie filtrów DPF/FAP metodą wodną jest nie tylko bezpieczne, ale też skuteczne. Współpraca z nami przebiega niezwykle komfortowo i prosto – nie musisz robić nic. Wystarczy, że zarezerwujesz mechanika i zgłosisz nam chęć skorzystania z usługi. My odbierzemy filtr, wykonamy analizę, regenerację i odeślemy go do Ciebie.

Na wielu Klientów pada blady strach, w sytuacji, gdy muszą przeprowadzić czyszczenie filtra DPF. Nie ma powodu do stresów – przepełnienie części sadzą, popiołem i innymi zanieczyszczeniami nie jest niczym zaskakującym. Zaufaj specjalistom, a w kilka chwil zyskasz niemal nowe auto, przy umiarkowanym koszcie.

Co to jest regeneracja DPF metodą wodną?

Czyszczenie DPF metodą hydrodynamiczna pozwala skutecznie wyczyścić filtr DPF przy wykorzystaniu wody, wysokiego ciśnienia i odpowiednich środków chemicznych. Połączenie to pozwala skutecznie wypłukać sadzę, popiół i inne nieczystości nawet z największych zakamarków. Tylko tym sposobem można usunąć popiół, który pozostaje we wnętrzu po wypaleniu. Co ważne, metoda hydrodynamiczna jest w pełni bezpieczna i bezinwazyjna – nie wymaga rozcinania filtra. A wszystko to podsumowuje fakt, że daje efekty na poziomie 98%.

Jakie zalety posiada czyszczenie DPF metodą wodną?

Zastanawiasz się czy warto skorzystać z metody wodnej? Może przekona Cię fakt, że jest:

  • bezinwazyjna – nie wymaga wycinania i rozcinania filtra,
  • skuteczna – wypłukuje popiół, który nie jest usuwany za pomocą innych metod,
  • trwała – efekty utrzymują się długo po czyszczeniu,
  • legalna – chroni przed nałożeniem kary, którą można uzyskać za usunięcie filtra.

Gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonanie czyszczenia oraz rozwiązanie problemów z filtrem. Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji. Bez względu na Twoje miejsce zamieszkania – czy jest to Elbląg czy inne miasto na terenie Polski – zapraszamy do współpracy.

Jak przebiega czyszczenia filtrów DPF dla klientów z Elbląga?

Wykonujemy analizę

Zaraz po otrzymaniu filtra przystępujemy do wykonania analizy. W tym celu używamy kamerę endoskopową, która sprawdza stopień zapchania oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Wykonujemy regenerację DPF/FAP

Sprawdzony i zakwalifikowany do czyszczenia filtr umieszczamy w specjalistycznej maszynie, ustawiamy parametry i wykonujemy czyszczenie właściwe. Kilkuetapowa metoda pozwala osiągnąć najwyższe efekty.

Suszymy i sprawdzamy wyniki czyszczenia DPF

Po wykonaniu czyszczenia konieczne jest usunięcie wody tj. wysuszenie filtra. Po wykonaniu czynności przeprowadzamy test przepustowości, który potwierdza, że metoda skutecznie usunęła sadzę, popiół i inne zanieczyszczenia, a tym samym pojazd znów może poruszać się po drodze.

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia DPF?

Jeśli zauważyłeś pierwsze objawy świadczące o zapchaniu filtra DPF – nie czekaj. Skontaktuj się z nami już dziś i umów termin czyszczenia filtra DPF/FAP. Przedstawimy Ci szczegółowe informacje o przebiegu procesu oraz zagwarantujemy skuteczność. Zapraszamy klientów z Elbląga i innych miast.Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.