Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Gdańsk

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Masz samochód z silnikiem diesla i poruszasz się nim po Gdańsku bądź okolicznych miejscowościach? Zauważyłeś pierwsze objawy zapchanego filtra DPF? Potrzebujesz pomocy - chętnie udzielimy Ci fachowego wsparcia. Proponujemy czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF/FAP na atrakcyjnych warunkach. Możesz dostarczyć nam zanieczyszczony element osobiście bądź też skorzystać z pomocy kuriera, z którym współpracujemy. Odbierze on wymontowany filtr z każdego adresu, również od Twojego mechanika! Koszt transportu w obie strony wynosi już od 39,90 zł! Gwarantujemy nie tylko wykonanie regeneracji, ale też sprawdzimy jego stan przed, jak i po czyszczeniu!

Jak zamówić czyszczenie i regenerację filtra DPF/FAP z Gdańska krok po kroku?

  • Oddaj swoje auto do zaufanego mechanikowi i zleć demontaż filtra DPF,
  • Skontakuj się z nami i zamów usługę czyszczenia filtra DPF,
  • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
  • Twój mechanik ponownie zamontuje zregenerowany filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF


Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kiedy warto wyczyścić filtr DPF w Gdańsku?

Nie jesteś pewny czy to już “ten” moment, na wykonanie regeneracji DPF? Pierwszymi, najczęściej występującymi objawami zapchanego filtra są:

  • zaświecenie się kontrolki filtra DPF,
  • emisja z rury wydechowej ponadprzeciętnej ilość spalin,
  • wzrost zużycia paliwa, a także oleju silnikowego,
  • mniej efektywna praca silnika i gorsze osiągi,
  • pojawiające się błędy komputera pokładowego,
  • brak możliwości regeneracji DPF metodą pasywną

Wprowadzone normy Euro sprawiły, że filtr DPF stał się obowiązkową częścią w samochodach wyposażonych w silnik diesla. Pozwala on bowiem zatrzymać substancje szczególnie szkodliwe, a tym samym pozytywnie wpływa na ochronę środowiska. Zaznaczamy również, że obowiązujące przepisy zakazują usuwania uszkodzonych, zapchanych i niedziałających filtrów. W przypadku wykrycia przestępstwa przez uprawnione służby, na właściciela jest nakładana kara finansowa. Chcąc uniknąć konsekwencji finansowych warto zdecydować się na skorzystanie z usługi czyszczenia . Chętnie podejmujemy się współpracy z właścicielami pojazdów z Gdańska i nie tylko!

Wykonujemy efektywną regenerację filtra DPF przy wykorzystaniu nowoczesnej metody hydrodynamicznej. Sam proces obejmuje kilka kroków i pozwala nawet w 48 godzin od momentu zlecenia prac uzyskać filtr z parametrami zbliżonymi do fabrycznych.

Jako właściciel diesla musisz wiedzieć, że każdy DPF może się zapchać. Jest to normalne zjawisko, którego nie należy się obawiać. Chcąc cieszyć się efektywną jazdą wystarczy skorzystać z kompleksowego wodnego czyszczenia DPF w atrakcyjnej cenie!

Na czym polega czyszczenie i regeneracja DPF metodą hydrodynamiczną?

Czyszczenie filtra DPF metodą hydrodynamiczną odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznej maszyny. Jej działanie jest oparte na wysokim ciśnieniu wody, które pozwala dokładnie wyczyścić wnętrze elementu, również w trudnodostępnych miejscach. Zaletą rozwiązania jest również skuteczność wypłukania drobinek zanieczyszczeń w postaci sadzy i popiołu. Kolejnym plusem jest fakt, że nie jest inwazyjna. Szacuje się, że skuteczność czyszczenia hydrodynamicznego sięga nawet 98% usuniętych zanieczyszczeń.

Dlaczego jeszcze rekomendujemy metodę wodnego czyszczenia filtra DPF?

Metoda hydrodynamiczna nie wymaga jednoczesnej wymiany oleju. Dodatkowo, sam przebieg czyszczenia został uproszczony do minimum, a mimo to doskonale usuwa popiół, trudny do usunięcia podczas wypalenia. Najważniejszy jednak jest fakt, że decydując się na to rozwiązanie zyskujesz prawidłowo działający filtr cząstek stałych i nie musisz obawiać się nałożenia wysokiej kary za jego usunięcie.

Gwarantujemy pewne, szybkie i skuteczne wykonanie regeneracji DPF, która jest poprzedzona niezbędnymi analizami, ułatwiającymi dobór odpowiednich parametrów czyszczenia.

Regeneracja filtrów DPF Gdańsk

Jak przebiega proces czyszczenia filtrów DPF?

Dostarczenie i analiza filtra DPF

Pierwszym i najważniejszym etapem jest dostarczenie zapchanego filtra DPF - ten obowiązek ciąży na właścicielu pojazdu. Możesz go dostarczyć osobiście bądź za pomocą firmy kurierskiej ( proponujemy atrakcyjną cenę już od 39,90 zł w obie strony ). Po otrzymaniu elementu przeprowadzamy jego dokładną analizę, wykonujemy oględziny i kompletną diagnostykę. Na tym etapie wykorzystujemy kamerę inspekcyjną, dzięki której zyskujemy dostęp do wnętrza filtra i informacji o jego stanie m.in. czy jest on jedynie zapchany czy też wystąpiły uszkodzenia mechaniczne.

Klienci z Gdańska i województwa pomorskiego w metodzie hydrodynamicznej doceniają wspomnianą już wcześniej dokładność w wypłukiwaniu sadzy i nieczystości. Co ważne – metoda ta może być stosowana w przypadku każdego filtra cząstek stałych, bez względu na markę czy model pojazdu.

Właściwe czyszczenie i regeneracja DPF

Kolejnym krokiem jest czyszczenie właściwe. Odbywa się ono przy wykorzystaniu wody i środków czyszczących. Połączenie tych dwóch substancji z wysokim ciśnieniem daje gwarancję usunięcia nawet najmniejszych drobinek. Co jeszcze istotniejsze – proces ten odbywa się kilku etapowo, co z kolei ułatwia usunięcie osadów z zakamarków filtra.

Suszenie i pomiar parametrów po regeneracji

Po wykonaniu czyszczenia, pora na suszenie. Odbywa się ono przy użyciu wysokiej temperatury i ciśnienia. Tylko po dokładnym usunięciu wody z wnętrza, filtr może zostać zamontowany w aucie. Zaznaczamy, że po przeprowadzeniu tej czynności ponownie jest wykonywana analiza, która potwierdza przywrócenie części do pełnej sprawności. Potwierdzeniem jest wydruk dokładnych parametrów procesu, który jest przekazywany Klientowi. Teraz możesz mieć pewność, że podróż autem będzie przyjemna, bezproblemowa, ale też przyjazna dla środowiska!

Pragniemy wspomnieć, że w części sytuacji dostarczony do naszej firmy filtr, może się nie nadawać do czyszczenia. Głównym powodem wspomnianego są występujące uszkodzenia mechaniczne, uniemożliwiające wypłukanie osadów. W takim przypadku zwracamy Klientowi część, ale też opłatę za usługę i za pomocą kuriera odsyłamy pod wskazany adres.

Jeśli jednak podejmiemy się wykonania regeneracji – udzielimy Ci również dwuletniej gwarancji na zrealizowaną usługę.

Odsyłamy filtr pod wybrany przez Ciebie adres

Usługa wykonana, a więc pora na odesłanie filtra bądź też osobiste jego odebranie. Klienci z Łodzi mogą skorzystać z usługi kuriera, która będzie zdecydowanie mniej kłopotliwa. Wysyłka za pomocą firmy kurierskiej może się odbyć na każdy wskazany adres: zarówno domowy, jak i warsztatu samochodowego. W paczce znajdziesz nie tylko wyczyszczony DPF, ale też wydruki parametrów „przed” i „po” – to kolejny dowód na to, że usługa została właściwie zrealizowana!

Dlaczego warto skorzystać z usługi?

Wielu właścicieli z silnikiem diesla poruszających się po terenach miejskich zauważa objawy sygnalizujące zapchanie filtra DPF. W takiej sytuacji konieczne jest czyszczenie DPF – nie jego usunięcie ! Kontaktując się z naszym doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem zyskujesz skuteczne i profesjonalne wsparcie, bez względu na to czy jesteś z Gdańska czy innego miasta Polski!

W pracy kierujemy się nowoczesnym podejściem – hydrodynamiczna metoda czyszczenia i regeneracji DPF jest bezinwazyjnym sposobem pozwalającym usunąć nadmiar sadzy i popiołu. Zapewniamy bezpieczną jazdę, minimalizację emitowanych spalin, a w konsekwencji wspieramy w walce o dobrej jakości powietrze w dużych miastach!

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Gdańsk

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Gdańsk

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Gdańsk

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Zatkany filtr cząstek stałych? Czyszczenie DPF jest dla Ciebie!


Proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP każdej marki samochodu!
Nowoczesna metod hydrodynamiczna usuwająca do 98% zanieczyszczeń filtrów.
Nieinwazyjne czyszczenie – bezpieczne dla filtra!
Atrakcyjne koszty transportu i dwuletnia gwarancja na usługę!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Gdańsku?

Po raz pierwszy o Gdańsku wspomniano w 997 r. – to właśnie ten moment uznaje się za początek dziejów miasta. Gdańsk jest miastem królewskich i hanzeatyckim. Co zaskakujące – swego czasu było uznawane nie tylko za najludniejsze, ale też najbogatsze miasto Rzeczypospolitej. Jako nieliczne w Polsce jest pocięte kanałami, ale też łączące tradycję różnych kultur. Uznawane za Koronę Trójmiasta.

Wzdłuż Drogi Królewskiej rozpościera się Główne Miasto. Jest ono sercem miasta i reprezentacyjną starówką. Praktycznie wszystkie kamieniczki znajdujące się na tym obszarze zostały odnowione po II wojnie światowej. Ważnym punktem Głównego Miasta jest ul. Długi Targ oraz Długa, które tworzą Drogę Królewską – to tędy monarchowie uroczyście wjeżdżali do miasta. To tutaj można odwiedzić najlepsze restauracje i sklepy. Nie sposób nie wspomnieć o zlokalizowanej w tym rejonie Fontannie Neptuna, która została wzniesiona w 1615 r. Legenda głosi, że słynna złota wódka po raz pierwszy wypłynęła właśnie spod trójzębu Neptuna, który zdenerwował się, że do fontanny wciąż są wrzucane złote monety. Uderzając trójzębem w wodę zamienił znajdujące się w niej monety w złoty pył, który stał się znakiem rozpoznawalnym gdańskiej Goldwasser.

Miasto znacznie ucierpiało podczas potopu szwedzkiego i w trakcie kilku pożarów. W 1820 roku Łódź została włączona do kalisko-mazowieckiego okręgu przemysłowego. Moment ten za początek „Łodzi przemysłowej”.

Odwiedzając Gdańsk koniecznie warto zobaczyć Ratusz Głównego Miasta będący najokazalszą budowlą świecką dawnego Gdańska. W sezonie turystycznym jest otwarta galeria widokowa wieży, skąd z wysokości ok. 50 m można spoglądać na wspaniałą panoramę. Ulica Długa to także Brama Złota, która powstała w czasach późnego renesansu.

Ciekawym miejscem na spacer są także Wały Jagiellońskie, czyli reprezentacyjna ulica, przy której znajdują się restauracje, sklepy itp. punkty. Całość powstała w miejscu dawnych fortyfikacji. Warto wspomnieć, że w czasach przed wojną spacer wzdłuż Wałów był nie tylko przyjemnością, ale obowiązkiem towarzyskim.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca w Gdańsku

czyszczenie DPF Gdańsk

Stare miasto i rynek w Gdańsku

czyszczenie filtrów DPF Gdańsk

Stocznia Gdańska

regeneracja DPF Gdańsk

Brama Żuraw w Gdańsku

regeneracja filtrów DPF Gdańsk

Europejskie Centrum Solidarności