Czyszczenie i regeneracja zapchanych filtrów DPF/FAP Gliwice

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Mieszkasz w Gliwicach lub w okolicy, posiadasz samochód i nadszedł ten moment, gdy konieczne jest odetkanie filtra DPF? Zapoznaj się z naszą ofertą. Dotyczy ona szybkiego, skutecznego i niedrogiego czyszczenia i regeneracji zapchanego filtra DPF. Jak się do tego zabrać?

W kilku prostych krokach. Najpierw zdemontuj filtr w wybranym warsztacie. Następnie zamów u nas usługę czyszczenia i regeneracji. My wyślemy kuriera, który za niewielką opłatą dostarczy do nas filtr, a po procesie analizy i oczyszczania, dostarczy DPF z powrotem do warsztatu. Możesz się zdziwić – Twój filtr będzie jak nowy!

Regeneracja filtrów DPF Gliwice


Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto powinien zamówić usługę czyszczenia DPF/FAP w Gliwicach?

Usługę czyszczenia DPF/FAP powinni zamówić kierowcy, którzy zauważą w swoich dieslach następujące objawy:

  • zapalenie się kontrolki filtra DPF/FAP,
  • gorsze osiągi silnika oraz jego zmniejszona wydajność,
  • błędy wyświetlane przez komputer pokładowy,
  • brak rezultatów wypalania DPF.

Filtr cząstek stałych DPF to element wyposażenia samochodów dieslowych, mający na celu filtrowanie spalin i wychwycenie z nich szkodliwych substancji, aby nie przedostały się one do powietrza. Od 2010 roku jest to obowiązkowy element każdego nowego samochodu. Sprawdź naszą ofertę, a dowiesz się, że usunięcie filtra nie jest opłacalne, ponieważ w niższej cenie możemy doprowadzić go do niemalże pierwotnych parametrów przepływu.

Jazda samochodem z usuniętym filtrem DPF jest nielegalna i grozi poważnymi konsekwencjami. Po drugie, posiadając sprawny filtr cząstek stałych przyczyniamy się do zmniejszenia emisji spalin oraz zmniejszenia ryzyka wielu chorób (powodowanych przez szkodliwe substancje w powietrzu). Zapraszamy do skorzystania z oferty mieszkańców Gliwic i okolic.

Nie ma co panikować, gdy wyświetli nam się kontrolka filtra DPF – to zupełnie normalne w samochodach z silnikiem diesla. Wystarczy wtedy zaprowadzić samochód do warsztatu i zgłosić nam zamiar regeneracji filtra – całą resztą zajmiemy się sami, a Ty po 2-3 dniach będziesz mógł cieszyć się ponownie pełnymi osiągami Twojego auta. Stosujemy nowoczesną hydrodynamiczną metodę regeneracji DPF, która skutecznie czyści ścianki filtra, nie generując dużych kosztów dla właściciela.

Metoda wodna regeneracji filtra DPF/FAP – na czym polega?

Wodne czyszczenie DPF odbywa się za pomocą profesjonalnej maszyny do czyszczenia (potocznie zwanej „pralką DPF”). Przez filtr impulsami przepuszczana jest woda pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem substancji chemicznych, wybijając ze ścianek filtra wszelakie zanieczyszczenia. Wodna regeneracja jest bezinwazyjna i nie niszczy ścianek filtra. Co więcej, możemy się cieszyć efektywnością na poziomie 98%.

Jakie są zalety wodnego czyszczenia DPF?

Metoda hydrodynamiczna to doskonałe rozwiązanie, ponieważ:

  • jest bezinwazyjna i nie wymaga ingerencji w budowę filtra (rozcinania),
  • skutecznie wybija z filtra popiół, którego nie pozbędziesz się za pomocą innych metod,
  • efekty regeneracji utrzymują się długo, ponieważ doprowadzamy filtr do niemalże nowych parametrów,
  • stosując regenerację filtra zamiast jego usuwania, postępujesz zgodnie z prawem, unikając kar i problemów ze stanem technicznym samochodu.

Mieszkasz w Gliwicach? A może w innym mieście? Nie ma to znaczenia, w każdym przypadku możesz skorzystać z naszych usług! Dzięki wykorzystaniu kurierów, działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy – z nami szybko i skutecznie rozwiążesz problem zapchanego filtra!

W jaki sposób odbywa się regeneracja DPF w Gliwicach?

Analiza przepływu przez filtr

Aby sprawdzić stan filtra, dokonujemy testów przepustowości. Za pomocą kamery endoskopowej sprawdzamy również jego stan techniczny i kontrolujemy pod względem uszkodzeń mechanicznych. Jeśli w tym etapie napotkamy na spore uszkodzenia mechaniczne, filtr nie będzie nadawał się do czyszczenia. Zwrócimy Ci wtedy pieniądze i odeślemy filtr – niestety będzie on wymagał wymiany.

Czyszczenie filtra cząstek stałych DPF/FAP

Mycie DPF odbywa się w specjalistycznej maszynie, tzw. pralce DPF. Silne uderzenia wody zmieszanej ze specjalistycznymi środkami chemicznymi uderzają w ścianki filtra, powodując wybicie wszelakich zanieczyszczeń, w tym popiołów – nawet z najdalszych zakamarków. Takiego czyszczenia dokonujemy kilkukrotnie, aby mieć pewność skuteczności zabiegu.

Suszenie i testy

Filtr suszymy, a następnie dokonujemy sprawdzenia skuteczności czyszczenia. Dołączamy oczywiście wydruki, potwierdzające parametry przepływu. Na usługi dajemy gwarancję – zapewniamy, że filtr będzie działał niczym nowy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług wodnego czyszczenia DPF?

Pierwsze objawy zapchania filtra oznaczają konieczność zmierzenia się z problemem. Jeśli skorzystasz z naszych usług, okaże się że nie jest to nic skomplikowanego! Skuteczność metody gwarantuje zadowolenie klientów z Gliwic i okolic, a także z całej Polski. Nasze usługi oferujemy dla wszystkich marek i modeli samochodów, w jednakowo atrakcyjnej cenie.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.