Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF/FAP Gniezno

Kierowco z Gniezna i jego okolic! Jeśli zauważyłeś symptomy zatkanego filtra DPF w Twoim samochodzie z silnikiem diesla, zgłoś się do nas. Oferujemy profesjonalne usługi w tym zakresie. Przeprowadzamy efektywne czyszczenie oraz regeneracja filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Sprawdź sam, jakie to proste!

Jak skorzystać z czyszczenia filtra DPF z Gniezna – krok po kroku?:

 • W wybranym przez Ciebie punkcie serwisowym skorzystaj z demontażu filtra DPF.
 • Zadzwoń do nas i zamów usługę czyszczenia, a resztą... zajmiemy się sami.
 • Wyślemy kuriera, który odbierze zdemontowany filtr DPF/FAP ze wskazanego przez Ciebie adresu. Po otrzymaniu go, sprawdzimy jego stan techniczny, a następnie dokonamy regeneracji. Po czyszczeniu i ponownym sprawdzeniu, filtr odeślemy z powrotem do wybranego warsztatu. Transport filtra kurierem w obydwie strony kosztuje jedyne 19.90zł!

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF Gniezno

Do kogo skierowana jest oferta czyszczenia DPF w Gnieźnie?

Jeśli zauważysz w swoim samochodzie więcej niż jeden z poniższym problemów, jest duża szansa, że Twój filtr uległ zapchaniu:

 • świecąca kontrolka filtra cząstek stałych,
 • zmniejszona efektywność pracy silnika,
 • błędy komputera pokładowego,
 • pogorszenie osiągów auta,
 • brak efektywności czyszczenia filtra cząstek stałych metodą pasywną.

Filtr cząstek stałych ma za zadanie wychwytywanie i filtrowanie sadzy i innych zanieczyszczeń stałych ze spalin, wydobywających się z silnika. Nagromadzenie zanieczyszczeń na powierzchni filtra jest równoznaczne z jego zapchaniem, i koniecznością regeneracji lub wymiany. Jeszcze całkiem niedawno niektórzy radzili sobie z problemem, całkowicie wycinając filtr. Obecnie jednak już wiemy, że nie jest to opłacalne i wcale nie rozwiązuje problemu.

Po pierwsze – środowisko. Ulatujące szkodliwe substancje ze spalin oznaczają powiększenie dziury ozonowej i zwiększenie panującego smogu. Po drugie, jest to nielegalne, grożą więc za to mandaty, jak również zatrzymanie dowodu rejestracyjnego czy niedopuszczenie samochodu do ruchu w trakcie przeglądu. Co ciekawe, przy nowoczesnej technologii regeneracji filtrów, okazuje się, że koszt usunięcia DPF jest wyższy niż jego dokładnego czyszczenia.

Dla kierowców z Gniezna, oraz pobliskich miejscowości, mamy ofertę czyszczenia i regeneracji DPF, która w szybki i bezpieczny sposób przywróci mu doskonałe parametry przepustowości. Filtr ulegnie zapchaniu prędzej czy później (w zależności od wielu czynników), dlatego nie ma co panikować. Wystarczy skorzystać z usług profesjonalistów.

Nasza firma wykorzystuje do regeneracji nowoczesną i jednocześnie niedrogą technologię hydrodynamiczną. Jest to sposób na niemalże 100% regenerację filtra. Wystarczy oddać auto do mechanika i zgłosić do nas chęć wykupienia usługi, a po upływie zaledwie 2-3 dni odbierzesz samochód z filtrem jak nowy!

Na czym polega regeneracja DPF metodą wodną?

Wodna regeneracja DPF odbywa się z użyciem nowoczesnej czyszczącej maszyny wodnej, wypłukujemy z filtra sadzę i popioły oraz wszelkie inne osady, wykorzystując wodę pod wysokim ciśnieniem i odpowiednie środki czyszczące. Dzięki podwyższonemu ciśnieniu, woda dociera nawet do zakamarków filtra, wypłukując wszelkie nawet drobne zanieczyszczenia – w tym popioły. Metoda jest bezinwazyjna i wykazuje skuteczność czyszczenia ok. 98%.

Jakie zalety posiada hydrodynamiczna regeneracja DPF?

Nadal nie przekonany? Spójrz, jakie zalety ma wykorzystanie metody wodnej:

 • jest ona bezpieczna dla filtra, ponieważ nie wymaga rozcinania,
 • skutecznie usuwa popioły, co nie jest możliwe podczas czyszczenia metodą pasywną,
 • czyszczenie i regeneracja doprowadzają filtr do przepustowości zbliżonej do parametrów nowego filtra,
 • unikasz nielegalnych działań, nie grożą Ci kary, mandaty ani niedopuszczenie pojazdu do ruchu,
 • efekt czyszczenia jest długotrwały, a my na usługę wystawiamy gwarancję.

Jesteś mieszkańcem Gniezna? A może innego regionu Polski? Niezależnie, skąd jesteś, dzięki wykorzystaniu usług kurierskich pomożemy Ci! Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi.

Jak przebiega regeneracja filtra DPF dla klientów z Gniezna?

Najpierw analiza stanu filtra DPF

Po odebraniu filtra, za pomocą endoskopowej kamery dokonamy dokładnych oględzin filtra, sprawdzając występowanie uszkodzeń mechanicznych.

Potem czyszczenie i regeneracja

Filtr DPF montujemy na maszynie do czyszczenia, wykorzystującej wysokie ciśnienie. Po ustawieniu parametrów czyszczenia, następuje usuwanie zanieczyszczeń poprzez przepływ silnych strumieni wody. Takie czyszczenie przeprowadzamy w kilku etapach, aby mieć pewność całkowitej skuteczności.

Na koniec suszenie i testowanie

Filtr suszymy, a następnie poddajemy testom. Pozwala to na określenie skuteczności, a dzięki wydrukom z testu, również klient zyskuje pewność prawidłowo wykonanej usługi.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz! Z pewnością umówimy dogodny termin. Zapraszamy do zamawiania wygodnego, niedrogiego i skutecznego czyszczenia DPF z Gniezna, jak i innych miast z całej Polski.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF - Gniezno!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.