Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF/FAP Kozienice

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli mieszkasz w Kozienicach lub okolicy, a filtr cząstek stałych lub katalizator w Twoim dieslu prawdopodobnie uległ zatkaniu, czas na jego regenerację! Zapychanie to zwykły eksploatacyjny problem, z którym szybko i profesjonalnie sobie poradzimy. Polecamy czyszczenie DPF/FAP technologią wodną o najwyższej, prawie 100% skuteczności.

Dla klientów korzystających z czyszczenia DPF z demontażem oferujemy pojazd zastępczy na czas wykonania usługi.

Mamy dla Ciebie dobre wieści - nie musisz jechać do nas i przywozić zapchanej części - podpisaliśmy umowę partnerską z firmą kurierską, dzięki czemu sprawę załatwimy kurierem.

Jak skorzystać z usługi regeneracji filtrów DPF oraz katalizatorów w Kozienicach:

 • Pozostaw pojazd w wybranym punkcie warsztatowym. Możesz skorzystać z naszej sieci partnerskiej w Kozienicach.
 • Zleć demontaż filtra / katalizatora i zamów u nas usługę regeneracji DPF.
 • Kurier odbierze filtr bądź katalizator i dostarczy do nas. Po zakwalifikowaniu części do czyszczenia, z wykorzystaniem specjalnej maszyny wypłuczemy z filtra wszelkie zanieczyszczenia. Następnie wykonamy pomiar przepustowości i sprawdzimy efekty naszych działań.

Czyszczenie DPF objęte jest gwarancją. Filtr lub katalizator zazwyczaj jest gotowy do ponownego montażu już po 2-3 dniach od zamówienia usługi. Koszt kuriera zaczyna się już od 39,90 zł w obie strony! Czyszczenie i wysyłka filtra lub katalizatora odbywa się zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF i katalizatorów Kozienice

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Na czym polega regeneracja filtra DPF z wykorzystaniem metody hydrodynamicznej?

Metoda wodna (zwana również metodą hydrodynamiczną) jest jednym z najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań obecnie dostępnych na rynku firm, które specjalizują się w czyszczeniu zapchanych filtrów DPF/FAP i katalizatorów.

Metoda wodna wykorzystuje maszynę do regeneracji, która wtłacza do wnętrza filtra wodę i powietrze pod wysokim ciśnieniem, zmieszaną ze specjalistycznymi środkami czyszczącymi.

Mieszanka ta pozwala na wypłukanie z wnętrza filtra większości stałych zanieczyszczeń takich jak sadza czy popiół. Sama metoda jest w stu procentach bezpieczna dla filtrów DPF, a jej skuteczność to aż 98%. Ponadto przywraca ona fabryczną przepustowość filtra. Dzięki temu filtr po wyczyszczeniu go z wykorzystaniem metody hydrodynamicznej zachowuje się tak, jakby dopiero co wyjechał z linii produkcyjnej, dając ci w ten sposób pewność, że będzie on dobrze działał przez następnych kilka lat.

Po czym poznać że filtr DPF wymaga czyszczenia?

Samochód w którym mamy do czynienia z zatkanym filtrem cząstek stałych cechuje się charakterystycznymi objawami, które jednoznacznie wskazują na konieczność skorzystania z czyszczenia. Do najważniejszych objawów zaliczamy:

 • Zmniejszenie mocy silnika (auto nie jest w stanie przyśpieszać tak jak kiedyś, spada jego prędkość maksymalna i gorzej radzi sobie on z wjeżdżaniem pod ostre wzniesienia)
 • Samochód ma wyraźny problem z rozruchem (jego odpalanie trwa znacznie dłużej, nawet na ciepłym silniku)
 • Praca jednostki napędowej nie jest jednolite (obroty falują, a auto często zachowuje się jak żabka, czyli obroty momentalnie skaczą, a pojazd to traci to zyskuje moc)
 • Na desce rozdzielczej pojawia się ikonka Check Engine bądź DPF
 • Błędy komputera
 • Zużycie paliwa jest znacznie zwiększone

Każdy z tych objawów wskazuje wyraźnie na to, że mamy do czynienia z zatkanym filtrem cząstek stałych. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z pomocy naszej firmy i poddanie filtra regeneracji.

Jakie filtry DPF regenerujemy?

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji filtrów DPF wykorzystując do tego metodę hydrodynamiczną. Jest to metoda uniwersalna, która pozwala na wyczyszczenie każdego filtra DPF niezależnie od jego stopnia zabrudzenia. Ponadto, warto tutaj także zwrócić uwagę na fakt, że metoda wodna pozwala na czyszczenie filtrów DPF/FAP w każdym pojeździe, niezależnie od jego typu.

Czyścimy więc filtry zarówno w samochodach osobowych, ciężarówkach jak i w pojazdach dostawczych. Tak długo jak filtr nie jest w poważnym stopniu uszkodzony mechanicznie, to będziemy w stanie poradzić sobie z jego dokładnym wyczyszczeniem w taki sposób, żeby przywrócić parametry techniczne zapchanego filtra. Odzyska on ponad 98% swojej dawnej sprawności.

Jakie są zalety czyszczenia DPF / katalizatorów metodą wodną?

Połączenie strumieni wody i silnych impulsów sprężonego powietrza sprawia, że wodna regeneracja DPF/FAP pozwala skutecznie usunąć zanieczyszczenia z filtra lub katalizatora. Metoda jest w pełni bezpiecznie dla czyszczonego podzespołu. Oto kilka najważniejszych zalet czyszczenia DPF i katalizatorów metodą wodną:

 • skuteczność oczyszczenia to prawie 100%
 • metoda jest niedroga, i zdecydowanie tańsza niż nielegalne i bezsensowne wycinanie części
 • czyszczenie jest bezpieczne
 • stosując legalne sposoby nie narażasz się na kary finansowe

Czyścimy filtry DPF/FAP i katalizatory dla kierowców z Kozienic, którzy chcą skutecznie pozbyć się problemów z zapchanym filtrem DPF/FAP.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Kozienice

czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów cena Kozienice

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów cena Kozienice

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF w Kozienicach

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.