Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF/FAP Kraków

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Nowoczesne technologie aplikowane w motoryzacji sprawiają, że samochody są coraz bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Jednocześnie zastosowane do ich budowy rozwiązania pozwalające na filtrację cząstek stałych są problematyczne w eksploatacji.

Nasz warsztat świadczy usługi regeneracji układów przechwytujących zanieczyszczenia. Oferujemy czyszczenie i regenerację filtrów DPF bez konieczności dojazdu do nas. Wystarczy zdemontować podzespół u mechanika, a my zajmiemy się resztą! Nasz kurier odbierze filtr do regeneracji, wyczyścimy go i odeślemy do Twojego mechanika w celu ponownego montażu. Koszt transportu w obie strony to tylko 39.90 zł.

Jak zamówić regenerację filtra DPF/FAP z Krakowa krok po kroku?

 • Zleć swojemu zaufanemu mechanikowi wymontowanie filtra DPF,
 • Skontaktuj się z nami i zamów czyszczenie DPF,
 • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
 • Twój mechanik ponownie montuje wyczyszczony filtr.

Dostarczony do nas przez kuriera filtr regenerujemy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF


Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto z Krakowa może skorzystać z oferty regeneracji i czyszczenia DPF?

Popularne samochody z silnikiem Diesla stanowią bardzo dobre rozwiązanie dla osób poszukujących ekonomicznych i trwałych środków transportu prywatnego. Nowoczesne auta są jednak wyposażone w problematyczne układy filtrów DPF.

Nowe egzemplarze pojazdów pracują nienagannie. Element filtrujący stale wychwytuje cząstki, jednocześnie obniżając przepływ powietrza, jednak nie odczuwamy spadku wydajności. Pamiętajmy, iż celem jego działania jest redukcja emisji pyłów do atmosfery.

Wraz ze wzrostem przejechanych kilometrów i okresem eksploatacji w układzie gromadzi się nagar w postaci sadzy i popiołu. Utrudnia on przepływ powietrza i obniża efektywność wychwytywania cząstek lotnych przez filtr DPF. Można też odczuć spadek mocy samochodu w czasie jazdy.

Zapychanie się instalacji filtrującej wraz z wiekiem jest naturalnym zjawiskiem wynikającym z jego budowy i zastosowania. Czynnikami przyspieszającymi ten proces mogą być:

 • używanie niskiej jakości oleju napędowego,
 • brak wymiany oleju silnikowego z odpowiednią regularnością,
 • intensywna eksploatacja nierozgrzanego układu napędowego,
 • niesprawne wtryskiwacze.

Przedwczesnemu zużyciu się układu sprzyja również powolna jazda na niedogrzanym silniku w miejskich korkach oraz przemieszczanie się na bardzo krótkich dystansach. To powoduje szybsze zapchanie mechanizmu filtracji i konieczność podjęcia czynności naprawczych.

W przypadku zużycia DPF/FAP serwisy proponują kosztowną wymianę na nowy element. Nie jest to konieczne. Jeżeli jesteś mieszkańcem Krakowa lub Małopolski, to możesz skorzystać z naszych usług regeneracji. Wystarczy, że serwisant wymontuje filtr DPF, a my zajmiemy się resztą.

Jak wygląda czyszczenie filtrów DPF dla klientów z Krakowa?

Sama usługa nie wymaga bezpośredniej wizyty klienta w naszej firmie. Filtr cząstek stałych DPF odbieramy od klienta lub wybranego zakładu mechanicznego za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dzięki temu dotrze on do nas z Krakowa w ciągu jednego dnia.

Po przesłaniu wymontowanego filtra, jego stan jest oceniany poprzez specjalistyczne badanie endoskopowe. Sprawdzamy, czy wkład nie jest uszkodzony mechanicznie i kwalifikuje się do regeneracji. Następnie wykonywane jest właściwe czyszczenie w specjalistycznej maszynie.

Każdorazowo testujemy układ filtrujący po jego naprawie. Weryfikujemy efektywność regeneracji, a następnie przygotowujemy wydruk parametrów filtra po wykonaniu usługi. Ostatnim etapem jest wysyłka do klienta.

Nasze usługi objęte są gwarancją. Nie musisz się martwić o ewentualne niedociągnięcia.

Zapewniamy Ci fachowe wsparcie w przypadku problemów z filtrem DPF. Jeżeli odczuwasz spadek mocy i podejrzewasz, że przyczyną może być zatkanie filtra, to możesz się z nami skontaktować. Sam element może zostać dostarczony z Krakowa przesyłką kurierską.

Z jakich etapów składa się metoda hydrodynamiczna?

Regenerujemy filtry cząstek stałych metodą hydrodynamiczną. Umożliwia ona wyczyszczenie układu filtrującego z bardzo wysoką efektywnością. Pozwala ona usunąć do 98% zalegających zanieczyszczeń, takich jak sadza, popiół i osady z oleju.

Początkowym etapem procesu jest badanie pozwalające na weryfikację stanu filtra. Oceniamy w ten sposób czy DPF jest tylko zatkany, czy uszkodzony mechanicznie ( co się dość rzadko zdarza, ale nie można wykluczyć takiej możliwości ).

Kolejnym etapem jest wstępny pomiar stopnia niedrożności elementu. Umożliwia on podjęcie decyzji o szczegółowych parametrach procesu jego czyszczenia. Korzystając z kompleksowej diagnozy, możemy być pewni, że naprawa będzie skuteczna i umożliwi prawidłowe funkcjonowanie pojazdu.

Nastepnie przechodzimy do kilkuetapowego mycia z użyciem wody połączonej ze specjalistycznymi środkami chemicznymi. Ciecz jest wtryskiwana pod bardzo wysokim ciśnieniem. Efektem jest skuteczne wypłukanie całej zalegającej sadzy i popiołów oraz innych zanieczyszczeń.

Finalnym krokiem jest suszenie mechanizmu silnym strumieniem gorącego powietrza, a następnie jego chłodzenie. Na końcu przygotowujemy test po regeneracji, którgo wydruk przekazujemy klientowi.

Dla kogo dedykowana jest regeneracja DPF na terenie Krakowa?

Profesjonalna oferta naszej firmy dedykowana jest wszystkim, którzy borykają się z problemami związanymi z układami filtracji cząstek stałych. Zapewniamy, że oferowana przez nas regeneracja i naprawa DPF dla mieszkańców Krakowa to rzetelna usługa w atrakcyjnej cenie.

Współpracują z nami zarówno właściciele pojedynczych samochodów rodzinnych z silnikami wysokoprężnymi oraz benzynowymi, jak i klienci biznesowi. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z zakresu wsparcia i specjalistycznej obsługi zakładów mechanicznych.

Możesz u nas zawsze liczyć na rzetelne podejście. Jeżeli wstępna ocena wykaże, że układ wychwytujący cząstki stałe jest sprawny, a usterka znajduje się gdzie indziej, nie będziemy Cię zachęcać do wykonania bezpodstawnego czyszczenia DPF. Możesz nam zaufać!

Wiemy, jak ważna jest jakość świadczonych usług, niezależnie od branży, w jakiej pracujemy. Dlatego gwarantujemy profesjonalne wykonanie każdej regeneracji.

Dlaczego warto przeprowadzić naprawę DPF u nas?

Specjalistyczne usługi wykonywane metodą hydrodynamiczną mają wiele zalet w stosunku do innych metod regeneracji. Jakie są korzyści z ich stosowania z pomocą naszej firmy?

 • Wysoka efektywność, dzięki której sprawność filtra cząstek stałych DPF jest przywrócona na poziomie 98%.
 • Oferta jest tanią alternatywą dla wymiany całego elementu na nowy.
 • Cena czyszczenia w naszym serwisie dla klientów z Krakowa i Małopolski jest bardzo atrakcyjna i wynosi 399 zł netto. Koszt przesyłki firmą kurierską na poziomie 39,90 złotych (w obie strony).
 • Proces jest bezinwazyjny i odbywa się bez otwierania i rozcinania obudowy DPFa, co eliminuje ryzyko uszkodzenia wkładu ceramicznego.
 • Nowoczesna technologia regeneracji zapewnia trwałe efekty.

Na uwagę zasługuje również efektywny proces suszenia. Jest on wykonywany w wysokiej temperaturze wynoszącej do 110°C. Gwarantuje doskonałe efekty.

Regeneracja filtrów DPF Kraków

Dlaczego nie powinniśmy usuwać, lecz regenerować DPF?

Oferowane przez nas usługi czyszczenia filtrów DPF w stolicy Małopolski są bardzo opłacalną alternatywą dla wymiany całego układu na nowy. Pozwalają na przywrócenie elementu niemalże do stanu fabrycznego – osiąga on wydajność na poziomie 99%.

Wiele osób jednak decyduje się na nielegalną i niebezpieczną drogę, jaką jest usunięcie mechanizmu filtrującego.

Taka decyzja niesie za sobą jednak wiele zagrożeń. Przede wszystkim znacznie podnosimy poziom emisji groźnych pyłów do miejskiej atmosfery. Jednocześnie przyczyniamy się w znaczny sposób do powstawania szkodliwego dla zdrowia zjawiska smogu.

Usuwanie układów FAP jest nielegalne zarówno w Polsce, jak i krajach Unii Europejskiej. W naszym kraju kara za jego brak wynosi 500 zł i jest związana z utratą dowodu rejestracyjnego. Austriacy mają w tym zakresie jeszcze bardziej rygorystyczne prawo – mandat to 3,5 tys. €.

Nie warto stosować nieprzemyślanych metod na rozwiązanie problemów z filtrem cząstek stałych. Mogą one skutkować nie tylko bardzo dotkliwymi karami finansowymi, lecz również koniecznością montażu nowego układu. Działania te wpływają też negatywnie na środowisko.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Kraków

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Kraków

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Kraków

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Skorzystaj ze skutecznej regeneracji DPF w niskiej cenie!

Jesteśmy wyspecjalizowanym warsztatem oferującym profesjonalne czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF/FAP.

Jeżeli szukasz doświadczonego serwisu wykonującego regenerację, to skorzystaj z naszej pomocy w atrakcyjnej cenie!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Krakowie?

Kraków to dawna stolica Polski i drugie co do wielkości miasto w naszym kraju. Połączenie historii z nowoczesnością. Jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce i na świecie, znany milionom turystów. Z jednej strony mamy niezwykłe Stare Miasto z niesamowitą ilością zabytków, z drugiej zaś 6 miejsce w ogólnoświatowym rankingu na najlepszą lokalizację dla centrów usług biznesowych. Nie sposób wymienić wszystkich jego atrakcji, najlepsze z nich to:

 • Zamek Królewski na Wawelu - punkt obowiązkowy każdego turysty. Jedno z miejsc o największym znaczeniu historycznym w Polsce. Wielowiekowa siedziba królów.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca W Krakowie

czyszczenie DPF Kraków

Zamek Królewski na Wawelu

czyszczenie filtrów DPF Kraków

Sukiennice w Krakowie

regeneracja DPF Kraków

Bazylika Mariacka

regeneracja filtrów DPF Kraków

Park im. Henryka Jordana w Krakowie