Czyszczenie i regeneracja DPF Łódź

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jesteś właścicielem pojazdu z silnikiem diesla i zauważyłeś pierwsze objawy zapchanego filtra DPF ? Jeśli jesteś z Łodzi, chętnie pomożemy Ci wykonać czyszczenie i regenerację elementu na najwyższym poziomie. Gwarantujemy profesjonalne, ale przede wszystkim skuteczne usunięcie zanieczyszczeń. Co więcej – wszystko to zyskasz w atrakcyjnej cenie i bez większego problemu!

Co zyskujesz, wybierając naszą firmę? Nie będziesz musiał jeździć po mieście z wymontowanym filtrem w poszukiwaniu firmy oferującej czyszczenie i regenerację DPF czy też kuriera. Chcąc maksymalnie ułatwić Ci przebieg całego procesu, proponujemy możliwość odebrania wymontowanego filtra wprost z wybranego przez Ciebie warsztatu . Oznacza to, że możesz zostawić auto u mechanika i odebrać je, jak już będzie gotowe. Czyż nie takiej oferty szukasz? Co więcej, usługa transportu kurierem, z którym mamy zawartą umowę w obie strony wynosi jedyne 39,90 zł – czyli znacznie mniej niż koszt poświęconego czasu i pieniędzy na dojazdy. Sprawdź, jak jeszcze możemy pomóc klientom z Łodzi oraz do kogo kierujemy ofertę czyszczenia i regeneracji DPF!

Jak zamówić czyszczenie DPF/FAP z Łodzi - krok po kroku?

  • Odprowadź swoje auto do zaufanego mechanika i zleć mu demontaż filtra DPF,
  • Zadzwoń do nas i zamów regenerację DPF,
  • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
  • Twój mechanik ponownie zamontuje zregenerowany filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF


Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto z Łodzi może skorzystać z oferty regeneracji i czyszczenia DPF?

Ofertę usługi regeneracji i czyszczenia DPF kierujemy do wszystkich właścicieli samochodów z silnikiem diesla, którzy zauważyli pierwsze symptomy zapchanego filtra DPF. Wśród klasycznych sygnałów znajdują się:

  • zapalona kontrolka filtra DPF,
  • ograniczone osiągi pojazdu,
  • czarny dym wydobywający z wydechu,
  • większe niż zwykle zużycie paliwa,
  • nierówna praca silnika,
  • problem lub całkowity brak możliwości rozruchu silnika.

Zauważyłeś, któryś z powyższym problemów podczas jazdy autem? Nie czekaj – umów się na czyszczenie DPF już dzisiaj ! Wystarczy, że zdemontujesz filtr sam bądź zlecisz wykonanie tych prac swojemu mechanikowi z Łodzi. W kolejnym kroku zamów naszego kuriera! Resztą zajmiemy się już sami – wykonamy analizę, a na jej podstawie podejmiemy decyzję o konieczności wykonania regeneracji DPF bądź jej braku. Na każdym etapie wykonania usługi gwarantujemy fachowe wsparcie!

Jak wygląda czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF w Łodzi?

Jak już wspominaliśmy, pierwszym krokiem niezbędnym do wykonania przed przystąpieniem filtrów cząstek stałych jest przeprowadzenie analizy, która pozwala zweryfikować jego stan. Na podstawie uzyskanych wyników możemy ustalić przyczynę problemu – czy jest to jedynie zatkanie, czy też uszkodzenie mechaniczne. Tylko mając dostęp do tych informacji, możemy zdecydować o dalszym postępowaniu. W przypadku wystąpienia uszkodzeń mechanicznych nie mamy możliwości wykonania czyszczenia DPF przy wykorzystaniu metody wodnej. Uzyskane wyniki dostarczają również informacji o stopniu niedrożności filtra (zatkania). Ta informacja pozwala z kolei łatwiej dopasować parametry czyszczenia, a tym samym uzyskać lepszy efekt końcowy.

Co ważne, Klientom, którzy przysłali nam uszkodzony filtr odmawiamy wykonania usługi, ale też zwracamy pieniądze za czyszczenie i odsyłamy DPF.

Samo czyszczenie metodą wodną jest wykonywane przy użyciu nowoczesnej maszyny. W jej wnętrzu montujemy filtr i indywidualnie dobieramy pozostałe elementy i parametry. Muszą być one dopasowane do marki i modelu pojazdu oraz stopnia zanieczyszczenia DPFa. Główne czyszczenie filtra DPF odbywa się w kilku etapach, a każdy z nich nakazuje użycie środka czyszczącego. Uzyskanie wysokiej jakości efektów jest możliwe dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia, które skutecznie wypłukuje sadzę i popiół, nawet z najtrudniej dostępnych miejsc.

Kolejnym, ważnym etapem jest suszenie filtra – następuje ono dopiero wtedy, gdy mamy pewność, że parametry rdzenia filtra wróciły do zbliżonych wartości fabrycznych. Tu również niezbędne jest wykorzystanie wysokiego ciśnienia i temperatury. Element wysuszony może zostać poddany chłodzeniu, które odbywa się w trybie automatycznym.

Czyszczenie zakończone, ale nasza praca jeszcze nie – ponownie wykonujemy test parametrów potwierdzając, że uzyskane efekty są wystarczające. Każdy pomiar kończy się wydrukiem analizy, którą przekazujemy klientowi – stanowi ona potwierdzenie, że czyszczenie metodą wodną zostało wykonane na najwyższym poziomie.

Regeneracja filtrów DPF Łódź

Jesteś zainteresowany ofertą regeneracji DPF w Łodzi i województwie łódzkim?

Dostarcz nam filtr DPF!

Czyszczeniem filtra DPF zajmujemy się natychmiastowo po jego otrzymaniu. Usługa ta jest kierowana również do klientów z Łodzi. Tu dajemy szerokie możliwości dostarczenia elementu. W przypadku klientów z Łodzi korzystają oni najczęściej z pośrednictwa firmy kurierskiej, z którą współpracujemy, aczkolwiek możesz przywieźć nam filtr osobiście. Co ważne – z oferowanych usług mogą skorzystać nie tylko klienci indywidualni, ale też właściciele warsztatów samochodowych, którzy chcą rozwiązać problem zatkanego filtra w samochodzie swojego klienta.

W przypadku osobistej wizyty proponujemy również możliwość skorzystania z usług wymontowania i ponownego montażu filtra po wykonaniu czyszczenia. Jest to usługa dodatkowo płatna, aczkolwiek zdejmuje z Twoich barków problem samodzielnego wyciągnięcia, co w niektórych modelach pojazdów jest niezwykle trudne. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami – chętnie przedstawimy Ci szczegóły!

Nie możesz odwiedzić nas osobiście? Oferta pomocy kuriera będzie strzałem w 10! Proponujemy koszty przewozu w kwocie jedyne 39,90 w obie strony!

Pragniemy zaznaczyć również, że kurier z którym współpracujemy, może odebrać paczkę z dowolnego warsztatu samochodowego w Łodzi. Czemu jest to tak ważne i korzystne? Zauważyliśmy, że wielu klientów po pojawieniu się pierwszych symptomów zapchanego filtra DPF kontaktuje się z najbliższym bądź też zaprzyjaźnionym mechanikiem. Nie każdy warsztat jest jednak wyposażony w specjalistyczny sprzęt, który pozwala przywrócić elementowi pożądany stan. Stąd też możesz skorzystać z jego pomocy w zakresie wyciągnięcia filtra, a my zajmiemy się już właściwym czyszczeniem. W tym czasie Twoje auto będzie bezpiecznie czekać na zwrot regenerowanej części. Co ważne – robimy wszystko co w naszej mocy, by filtr wrócił do punktu odbioru w przeciągu 48 godzin!

Jest to też etap, w którym musisz uiścić opłatę za wykonanie usługi w kwocie – 399 zł netto + 39.90 za transport .

Wykonujemy analizę filtra cząstek stałych DPF

Przeprowadzenie analizy filtra cząstek stałych DPF dla klientów z Łodzi pozwala sprawdzić, w jakim stanie znajduje się przesłana do naszej firmy część. Prace te wykonujemy przy użyciu kamery endoskopowej. Pozwala ona nie tylko uzyskać wysokiej jakości obraz, ale też zarejestrować go. Stąd – na życzenie klienta chętnie udostępniamy jego zapis.

Informacje z kamery pozwalają nam podjąć decyzję o możliwości bądź też braku przeprowadzenia czyszczenia DPF. Zdarzają się sytuacje, że nie jest to możliwe. Wówczas zwracamy uiszczoną opłatę i odsyłamy filtr (również za pomocą firmy kurierskiej) pod wskazany adres.

Właściwe czyszczenie i regeneracja DPF

Tylko po wykonaniu dwóch pierwszych kroków możemy przejść do kluczowego momentu usługi tj. właściwego czyszczenia filtra DPF. Prace te wykonywane metodą wodną obejmują kilku etapów, a każdy z nich wymaga zastosowania specjalistycznych środków czyszczących. W efekcie sadza i popiół są dokładnie wypłukane, również z najtrudniej dostępnych zakamarków.

Prace zakończone – pora na ponowne wykonanie analizy przepustowości i wydrukowanie wyników, które również przekazujemy Klientowi.

Zaznaczamy, że czyszczenie i regenerację DPF dla klientów z Łodzi najczęściej przeprowadzamy w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania części. Oznacza to, że maksymalnie po 48 godzinach filtr jest już w Twoich rękach bądź w wybranym warsztacie samochodowym. Jak w każdej sytuacji i tu mogą wystąpić wyjątki od reguły. W przypadku wydłużenia terminu realizacji usługi – poinformujemy Cię o tym fakcie. Aczkolwiek, robimy wszystko co w naszej mocy, by czyszczenie przebiegło sprawnie i możliwie jak najszybciej!

Odsyłamy filtr pod wybrany przez Ciebie adres

Usługa wykonana, a więc pora na odesłanie filtra bądź też osobiste jego odebranie. Klienci z Łodzi mogą skorzystać z usługi kuriera, która będzie zdecydowanie mniej kłopotliwa. Wysyłka za pomocą firmy kurierskiej może się odbyć na każdy wskazany adres: zarówno domowy, jak i warsztatu samochodowego. W paczce znajdziesz nie tylko wyczyszczony DPF, ale też wydruki parametrów „przed” i „po” – to kolejny dowód na to, że usługa została właściwie zrealizowana!

Dlaczego warto postawić na czyszczenie DPF?

Klientom z Łodzi i ze wszystkich innych miast w województwie łódzkim gwarantujemy wykonanie usług na najwyższym poziomie. Musisz wiedzieć, że efekty uzyskane podczas czyszczenia metodą wodną sięgają nawet 98%, co oznacza, że rdzeń filtra jest prawie jak nowy! Dalej nie jesteś pewien efektów? Może 24-miesięczna gwarancja na wykonane czyszczenie Cię przekona?

Nowoczesne maszyny, innowacyjne środki czyszczące i wielokrotne analizy potwierdzone wydrukami – wszystko to daje gwarancję osiągnięcia zamierzonego efektu!

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Łódź

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Łódź

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Łódź

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Zauważyłeś pierwsze symptomy zapchanego filtra DPF? Spokojnie – skorzystaj z czyszczenia DPF dla Łodzi!

Zanieczyszczony sadzą i popiołem filtr cząstek stałych zmniejsza osiągi auta. Niestety – zbyt długie bagatelizowanie problemu doprowadza do problemów z rozruchem silnika. Wówczas usunięcie problemu może wiązać się z wysokimi kosztami!

Usługa czyszczenia DPF dla Łodzi pozwoli Ci szybko, profesjonalnie, skutecznie i na długo przywrócić parametry filtra zbliżone do fabrycznych!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Łodzi?

Łódź, zwana przez wielu również HollyŁódź jest miastem polskiej produkcji filmowej. To na jej terenie odbywają się światowej klasy wydarzenia artystyczne. Stąd też znajduje się tu prężny ośrodek akademicki. Na tym jednak nie koniec, Łódź to także centrum dobrze rozwijającego się sektora usług dla biznesu. Przez wielu określane jako miasto fabryk, interesujących zabytków i miejsc turystycznych. Co więcej, jest to jedno z największych miast Polski. Warto je odwiedzić i sprawdzić na własne oczy jak się prezentuje i za co doceniają je turyści!

Historia Łodzi

Historia osadnictwa nad rzekami Ner, Łódka i Bzura sięga najdawniejszych czasów. Niestety, jedynymi pamiątkami są znaleziska archeologiczne. W 1332 roku pierwszy raz wspomniano o wsi Lodza. Skąd taka nazwa? Po dziś dzień nie wiadomo. Najpopularniejsza legenda głosi, że wzięła się od łódki. Zastanawiające może być połączenie łódki z miastem, gdyż osada ta nigdy nie leżała nad spławnymi rzekami, a mieszkańcy nie specjalizowali się w szkutnictwie. Pomimo iż Lodza nie była wielką osadą – rozwijała się szybko. Już w 1423 roku nadano jej prawa miejskie i przywilej organizowania targów. Można by pomyśleć, że centralne położenie Łodzi dawało jej ogromne szanse na rozwój – niestety przez konkurencyjne miasta nigdy się nie rozwinęła.

Miasto znacznie ucierpiało podczas potopu szwedzkiego i w trakcie kilku pożarów. W 1820 roku Łódź została włączona do kalisko-mazowieckiego okręgu przemysłowego. Moment ten za początek „Łodzi przemysłowej”.

Atrakcje Łodzi

Odwiedzając Łódź koniecznie należy odwiedzić ulicę Piotrowską. Przez wieki dawny trakt Piotrowski był wizytówką miasta i to tu można było zobaczyć najpiękniejsze kamienice. Początek ulicy przy placu Wolności wita zachowanym budynkiem łódzkiego ratusza. W jego pobliżu można znaleźć „Pasaż Róży” – projekt upamiętniający córkę Joanny Rajkowskiej zmagającą się z chorobą oczu. Na tej samej ulicy można zobaczyć również Galerię Wielkich Łodzian, czyli rzeźby upamiętniające sławnych mieszkańców.

Kolejnym miejscem wartym uwagi jest dzielnica Baługi. To tu mieści się Muzeum Historii Miasta Łodzi i dawna fabryka Izraela Poznańskiego. Znajduje się też tzw. „Stary Cmentarz” tzn. nekropolie trzech wyznań oraz cmentarz żydowski, niegdyś uznawany za największy na świecie.

Godne odwiedzenia jest także osiedle robotnicze wybudowane przez Karola Scheiblera. Domy dla pracowników fabryki wykonane z czerwonej cegły, pałac Herbsta, najstarszy łódzki park – Źródliska, palmiarnia czy też Muzeum Kinematografii. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w pięknej Łodzi, kryjącej za sobą niezwykłą historię!

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca Łodzi

czyszczenie DPF Łódź

Ulica Piotrowska w Łodzi

czyszczenie filtrów DPF Łódź

Muzeum Miasta Łodzi

regeneracja DPF Łódź

Manufaktura w Łodzi

Ogród Botaniczny w Łodzi