Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP oraz katalizatorów Lubartów

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli mieszkasz w Lubartowie, lub w jego okolicach, i borykasz się właśnie z zatkanym filtrem DPF/FAP lub katalizatorem, idealnie trafiłeś! Nasza firma oferuje niej czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF i katalizatorów metodą wodną – najskuteczniejszą na rynku.

Dzięki zawarciu umowy z firmą kurierską, nie musisz dowozić do nas filtra lub katalizatora, ani oczekiwać w kolejkach! Wszystko załatwimy sprawnie i bezproblemowo.

Jak zamówić czyszczenie regenerację DPF/FAP lub katalizatora w Lubartowie:

 • Wystarczy, ze oddasz pojazd do zaufanego warsztatu, w którym zdemontują filtr lub katalizator. Możesz skorzystać z naszej sieci partnerskiej w Lubartowie.
 • Zamów u nas usługę czyszczenia DPF w wygodny dla Ciebie sposób – przez telefon, lub też wysyłając maila.
 • Kurier odbierze zapchany filtr lub katalizator z warsztatu i dowiezie do naszej siedziby. Pierwszym krokiem będzie jego analiza - czy posiada uszkodzenia mechaniczne, oraz w jakim stopniu jest zapchany. Następnie dokonamy skutecznej regeneracji hydrodynamicznej w specjalnej maszynie wodnej, tzw. pralce DPF. Na koniec – filtr zostanie osuszony oraz wykonamy pomiar przepustowości.

Czyszczenie DPF i katalizatorów objęte jest gwarancją, a filtr prześlemy z powrotem do Ciebie pod wskazany adres. Koszt kuriera zaczyna się już od 39,90 zł w obie strony!. Czyszczenie i wysyłka filtra lub katalizatora odbywa się zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF i katalizatorów Lubartów

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Na czym polega wodne czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów?

Wodne czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF/FAP i katalizatorów wykorzystuje wodę oraz powietrze pod zwiększonym ciśnieniem, aby wypłukać z wnętrza DPF osadzone na nim cząstki stałe. Skuteczność metody to niemalże 100%. Jest to metoda całkowicie legalna i bezpieczna dla filtra, w przeciwieństwie do nieopłacalnego już, lecz niegdyś popularnego wycinania filtrów.

Jakie rodzaje filtra cząstek stałych przyjmujemy do regeneracji w Lubartowie?

Wykonujemy regenerację wielu rodzajów filtrów. U nas możesz zamówić czyszczenie filtrów DPF oraz FAP. Zajmujemy się filtrami z pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Kiedy należy rozważyć regenerację filtra DPF / FAP?

Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF jest skierowana do wszystkich mieszkańców Lubartowa, którzy w swoim pojeździe obserwują poniższe objawy zapchania DPF:

 • kontrolka filtra DPF świeci się regularnie
 • czarny dym wydobywa się z wydechu
 • samochód ma niższe osiągi
 • zużycie paliwa jest zwiększone
 • jednostka napędowa zaczyna pracować nierówno
 • problem z odpaleniem auta

Jakie są zalety czyszczenia filtra DPF?

Profesjonalne czyszczenie DPF zapewnia wysoką skuteczność w przywróceniu filtra cząstek stałych do stanu niemal fabrycznego. Regeneracja za pomocą specjalnej maszyny to usunięcie do 98% sadzy i popiołu zalegających we wnętrzu podzespołu. Przy tym nie trzeba rozcinać, ani wycinać filtra DPF. Sposób jest w pełni legalny i nie ma potrzeby usuwania DPF. Usługa jest tania w porównaniu do ceny zakupu nowego filtra.

Nasza oferta przeznaczona jest dla mieszkańców Lubartowa oraz sąsiednich okolic.

Jakie filtry cząstek stałych przyjmujemy do regeneracji w Lubartowie?

Każdy rodzaj filtra nadaje się do regeneracji metodą wodną. Przywrócimy niemalże fabryczne parametry filtra DPF, a także filtra FAP. Wykonujemy regenerację filtrów z pojazdów osobowych, dostawczych jak i z pojadów ciężarowych.

Kiedy należy zamówić regenerację DPF / FAP i jakie są objawy zapchania?

Sprawdź poniższe symptomy. Jeśli zauważyłeś w swoim samochodzie jeden lub więcej z nich, powinieneś umówić się na czyszczenie filtra.

 • zapalona kontrolka DPF
 • zmniejszona efektywność pracy silnika
 • dym z wydechu
 • błędy w komputerze pokładowym
 • podwyższone spalanie
 • brak skuteczności regeneracji filtra z wykorzystaniem metody pasywnej

Zalety regeneracji filtrów – dlaczego warto skorzystać?

 • metoda wodna jest bezinwazyjna dla budowy i struktury filtra
 • metoda usuwa nawet do 98% zanieczyszczeń, w tym popiołu
 • filtr jesteśmy w stanie zregenerować do niemalże nowych parametrów
 • usługa jest atrakcyjna cenowo
 • metoda jest legalna i uchroni Cię przed mandatami związanymi z zabronionym usunięciem filtra DPF
Masz problem z filtrem DPF lub katalizatorem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF i katalizatorów w Lubartowie

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.