Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Lublin

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli jesteś kierowcą z Lublina, i w Twoim aucie z silnikiem diesla wystąpił problem z zatkanym filtrem cząstek stałych, sprawdź naszą ofertę! Znajdziesz w niej profesjonalne czyszczenie i regenerację DPF/FAP. Przekonaj się sam, że mycie zapchanego filtra DPF może być wykonana szybko, bezproblemowo, skutecznie i w atrakcyjnej cenie! Zapraszamy już dziś.

Naprawy samochodu kojarzą Ci się z wielogodzinnym poszukiwaniem odpowiedniej firmy, czekaniem na termin oraz jeżdżeniem kilkukrotnie w tę i z powrotem? Nie w tym wypadku! Działamy zupełnie inaczej.

Wystarczy, że swoje auto zostawisz w wybranym warsztacie, a my zajmiemy się resztą. Wyślemy kuriera, który odbierze z warsztatu wymontowany filtr, następnie poddamy go czyszczeniu i odeślemy z powrotem do Twojego mechanika. Koniec z odwiedzaniem dwóch punktów naprawy, dzięki czemu zaoszczędzisz nerwy, czas oraz pieniądze (transport filtra w obie strony to koszt jedynie 39,90 zł ). Kliencie z Lublina – sprawdź, czy to dla Ciebie przygotowana jest nasza oferta czyszczenia i regeneracji filtrów!

Jak zamówić regenerację i czyszczenie DPF z Lublina krok po kroku?

 • Zleć zaufanemu mechanikowi wymontowanie filtra cząstek stałych DPF,
 • Zadzwoń lub napisz do nas i zamów regenerację,
 • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
 • Twój mechanik ponownie montuje wyczyszczony filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF


Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto z Lublina może skorzystać z czyszczenia DPF?

Z usługi regeneracji filtra cząstek stałych DPF powinien skorzystać każdy właściciel samochodu z silnikiem diesla, który zauważył problemy zapchanego filtra DPF.
Objawami takiego stanu są m.in:

 • zaświecenie kontrolki filtra DPF,
 • pogorszenie osiągów pojazdu,
 • czarny dym ulatniający się z wydechu,
 • wzrost zużycia paliwa,
 • mniej efektywna praca silnika,
 • uniemożliwiony rozruch silnika.

Jeśli zauważysz jeden lub więcej z wyżej wymienionych symptomów – nie zastanawiaj się. Zamów u nas czyszczenie DPF, zleć w swoim punkcie serwisowym demontaż filtra i zamów kuriera, który odbierze filtr. Jeśli po przeprowadzonej analizie stanu technicznego filtra uznamy, że mycie DPF jest konieczne i możliwe – zapewnimy Ci nasze fachowe wsparcie!

Jak odbywa się regeneracja DPF/FAP w Lublinie?

Zanim rozpoczniemy proces czyszczenia filtra, najpierw weryfikujemy jego stan. Dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć przyczynę problemu – a może być to zapchanie filtra, lub jego uszkodzenie mechaniczne. Niestety w przypadku wystąpienia uszkodzeń mechanicznych, nie wykonamy usługi. Stawiamy na uczciwość - jeżeli filtr jest uszkodzony, zwrócimy Ci pieniądze i odeślemy filtr z powrotem do warsztatu.

Podczas analizy uzyskujemy również informację o stopniu zatkania filtra. Dzięki temu możemy profesjonalnie dobrać parametry mycia filtra. Wykorzystujemy nowoczesną technologię wodnego (hydrodynamicznego) czyszczenia DPF. Proces czyszczenia odbywa się przy użyciu wysokiej klasy maszyn, tzw. „pralek” DPF. Do układu maszyny wmontowujemy Twój filtr, dobieramy intensywność czyszczenia, środki czyszczące oraz pozostałe parametry do modelu filtra i stopnia jego zanieczyszczenia. Zazwyczaj regeneracja składa się z kilku etapów, aby zapewnić maksymalną skuteczność. Używamy gorącej wody pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu nawet z trudnodostępnych miejsc zostaje wypłukany popiół oraz inne zanieczyszczenia.

Następnie, aby potwierdzić skuteczność regeneracji DPF, ponownie dokonujemy testu parametrów. Wydruk z maszyny testującej przekazujemy klientowi wraz ze zregenerowanym filtrem, jako potwierdzenie efektywnego mycia DPF metodą wodną.

Regeneracja filtrów DPF Lublin

Jak skorzystać z czyszczenia DPF/FAP w Lublinie?

Dostarczenie filtra cząstek stałych

Jak tylko otrzymamy filtr, zabieramy się za jego czyszczenie. Jak go do nas dostarczyć? Możesz to zrobić osobiście lub też z wykorzystaniem firmy kurierskiej. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla właścicieli warsztatów samochodowych.

Jeśli skorzystasz z usługi kuriera, transport nieznacznie wpłynie na cenę – to jedyne 39,90 zł w obie strony!

Często kierowcy po zauważeniu objawów zapchania filtra cząstek stałych, kontaktują się bezpośrednio z najbliższym lub zaprzyjaźnionym warsztatem. Niestety przy braku specjalistycznego sprzętu, nie jest on w stanie przywrócić filtra do pożądanego stanu. Inaczej jest z demontażem filtra – tym bez problemu zajmie się niemalże każdy warsztat w Lublinie. Po demontażu, kurier współpracujący z nami odbierze paczkę z wybranego warsztatu, a zregenerowany filtr wróci od nas do punktu odbioru w przeciągu 2-3 dni.

Opłata za wykonanie usługi wynosi już od 399 zł netto + 39.90 zł za transport. Prawda, że nie tak źle, jakby się na początku wydawało?

Analiza stanu filtra DPF

Analiza filtra cząstek stałych dla klientów z Lublina ma na celu sprawdzenie jego stanu technicznego. Robimy to w profesjonalny sposób z wykorzystaniem kamery endoskopowej. Na życzenie klienta udostępniamy zapis obrazu zarejestrowanego przez kamerę.

Dopiero mając pełen obraz sytuacji, podejmujemy decyzję, czy regeneracja DPF jest możliwa. Jeśli nie (np. w przypadku uszkodzeń mechanicznych filtra), zwrócimy uiszczoną opłatę za usługę i odeślemy filtr za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany adres.

Wodne czyszczenie filtra DPF/FAP

Aby odetkać filtr i usunąć zanieczyszczenia, przez filtr wielokrotnie puszczana jest pod wysokim ciśnieniem woda z dodatkiem środków czyszczących. Dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia i podwyższonej temperatury, możliwe jest wypłukanie sadzy i popiołów nawet z najdalszych zakamarków. Po skutecznym czyszczeniu filtra DPF, po raz kolejny wykonujemy analizę przepustowości. Dla klientów udostępniamy wyniki testów.

Co ważne, czyszczenie i regenerację filtra cząstek stałych dla klientów z Lublina wykonujemy błyskawicznie - najczęściej już w ciągu doby od momentu otrzymania elementu. To oznacza, że już po 2-3 dniach w pełni zregenerowany DPF jest już dostarczony z powrotem do warsztatu. Oczywiście w wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu. W takim przypadku zawsze będziesz o tym fakcie poinformowany.

Odesłanie DPF do klienta lub wybranego punktu serwisowego

Po wykonanym myciu DPF pora na odebranie filtra. Klienci z Lublina mogą odebrać go osobiście lub skorzystać z naszej wygodnej propozycji wysyłki kurierem - na adres klienta lub do warsztatu samochodowego. Jak sprawdzić, czy usługa została skutecznie wykonana? Wystarczy zerknąć na wydruki, które odsyłamy z filtrem, wskazujące parametry przepływu przez filtr przed czyszczeniem i po regeneracji. Różnica widoczna na pierwszy rzut oka!

Jakie atuty posiada czyszczenie i regeneracja DPF metodą wodną?

Jeśli zdecydujesz się na czyszczenie DPF w Lublinie, korzystając z naszych usług, gwarantujemy najwyższy poziom serwisu. Filtr poddany myciu wodnemu jest prawie jak nowy – skuteczność naszej metody wynosi aż 98%! Nasze usługi objęte są gwarancją.

Korzystamy z nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych, a także z najlepszych na rynku środków czyszczących, i każdorazowo dołączamy dokumentację rejestrującą nasze działania podjęte w celu regeneracji Twojego filtra. Wszystko po to, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług i 100% satysfakcji.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Lublin

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Lublin

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Lublin

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF w Bydgoszczy

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najważniejsze informacje o Lublinie

Lublin jest stolicą województwa lubelskiego i największym miastem w regionie. Lublin jest 9 co do liczebności miastem w Polsce. Zamieszkuje je 339 tyś. osób. - powierzchnia to 147 km². Prawa miejskie Lublin otrzymał w 1317 roku. Tablice rejestracyjne pojazdów zarejestrowanych na terenie miasta rozpoczynają się od symbolu LU.

Co warto zobaczyć będąc w Lublinie?

Stare Miasto to bezapelacyjnie najpiękniejsza część miasta. Od 2006 jest również dzielnicą administracyjną Lublina. Ciekawostką jest fakt, że Stare Miasto nie jest najstarszym obszarem Lublina. Pierwsze osady istniały na Wzgórzu Czwartek oraz na Grodzisku. Stare Miasto w Lublinie jest jednym z najlepiej zachowanych zabytkowych zespołów w kraju.

Kolejnym wartym uwagi miejscem w Lublinie jest Zamek Królewski. Obiekt zbudowany w XII wieku, wielokrotnie przebudowywany.

Państwowe Muzeum na Majdanku powstało na terenie dawnego nazistowskiego obozu koncentracyjnego. Najważniejszymi zabytkami są:

 • część gospodarcza obozu
 • pole obozu więźniarskiego
 • budynki łaźni oraz komory gazowe
 • oraz budynki krematorium

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca w Lublinie

czyszczenie DPF Lublin

Stare Miasto w Lublinie

czyszczenie filtrów DPF Lublin

Zamek Lubelski

regeneracja filtrów DPF Lublin

Państwowe Muzeum na Majdanku

regeneracja DPF Lublin

Ogród Botaniczny UMCS