Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF/FAP Ostrołęka

Kierowco z Ostrołęki lub okolic! Jeśli w Twoim samochodzie zapchał się filtr cząstek stałych i nie wiesz, co zrobić, pora oddać się w ręce profesjonalistów. Być może nawet nie wiesz, jak nieskomplikowane i niedrogie jest obecnie czyszczenie filtrów DPF z wykorzystaniem nowoczesnych technologii! Z naszą ofertą szybko i bezproblemowo uporasz się z zapchanym filtrem.

Jak skorzystać z regeneracji DPF z Ostrołęki krok po kroku?

 • W wybranym punkcie warsztatowym zleć zdemontowanie DPF.
 • Zamów u nas czyszczenie filtra DPF.
 • Po naszej stronie jest zamówienie firmy kurierskiej, która odbierze od mechanika zapchany filtr. My przeanalizujemy jego stan, a następnie poddamy go regeneracji. Pod wskazany przez Ciebie adres (domowy lub do warsztatu) przyjedzie filtr niemalże jak nowy! I... to tyle! Czas na montaż i zadowolenie z pełnych osiągów samochodu.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF Ostrołęka

Kto powinien skorzystać z czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF/FAP w Ostrołęce?

Zapchany filtr cząstek stałych daje o sobie znać i łatwo rozpoznać, kiedy do niego dojdzie. Do pierwszych objawów zapchanego filtra należą:

 • zapalona kontrolka DPF,
 • zmniejszona efektywność pracy silnika,
 • błędy komputera pokładowego,
 • nieefektywność przeprowadzania oczyszczania filtra z wykorzystaniem metody pasywnej.

DPF jest częścią układu, która ma na celu filtrowanie i zatrzymywanie na swoich ściankach szkodliwych dla atmosfery cząstek stałych, pochodzących od spalin. Gdy nagromadzi się za dużo osadu, naturalną koleją rzeczy jest zapchanie filtra. Co wtedy? Oczywiście czyszczenie i regeneracja (lub, w przypadku uszkodzeń mechanicznych, czasem konieczna jest wymiana). Na pewno słyszeliście również o innej opcji, jeszcze nie tak dawno całkiem często wykorzystywanej – wycięciu filtra. Nie polecamy! Nie tylko ma to negatywne skutki dla naszego środowiska, ale także grozi poważnymi konsekwencjami finansowymi i prawnymi.

Dodatkowo podpowiemy, że koszt regeneracji filtra DPF jest ok. 2 - 3 razy niższy niż usunięcia! Dlatego dla mieszkańców Ostrołęki mamy specjalną ofertę czyszczenia DPF, która w szybki sposób upora się z zatkaniem DPF.

Powierz swój filtr profesjonalistom i skorzystaj z niemalże 100% regeneracji filtra – będzie niemalże jak nowy! Wystarczy zdemontować filtr i zgłosić nam zamiar skorzystania z usług. Po upływie 2-3 dni odbierzesz samochód i znów będziesz się cieszył pełnymi osiągami silnika.

Na czym polega czyszczenie DPF metodą wodną?

Czyszczenie DPF metodą wodną polega na wypłukiwaniu z filtra wszelkich zanieczyszczeń. Do tego celu wykorzystuje się maszynę, która impulsami wody pod podwyższonym ciśnieniem wybija z filtra zalegające w nim sadzę i popiół. Co ważne, impulsy nie uszkadzają ścianek filtra. Metoda hydrodynamiczna, stosowana przez naszą firmę, wykazuje skuteczność nawet na poziomie 98%.

Czym wyróżnia się wodna regeneracja DPF/FAP?

 • Metoda jest bezinwazyjna, a więc w pełni bezpieczna dla powierzchni filtra.
 • Woda z odpowiednim środkami chemicznymi skutecznie usuwa nawet popiół.
 • Filtr zyskuje parametry przepustowości niemalże jak nowy DPF.
 • Unikasz nielegalnych działań, unikasz finansowych sankcji i nie przyczyniasz się do niszczenia atmosfery.

Jesteś mieszkańcem Ostrołęki? A może innego polskiego miasta? Na terenie całej Polski zapewniamy szybką i skuteczną pomoc, oferując czyszczenie zapchanego filtra. Zapraszamy!

Jak wygląda czyszczenie DPF w Ostrołęce?

Najpierw analiza stanu filtra DPF

Po odebraniu filtra od kuriera, sprawdzamy filtr poprzez dokładne oględziny. Pomaga nam w tym specjalna kamera endoskopowa. Ta wiedza pozwala nam określić, czy filtr nie posiada uszkodzeń.

Potem czyszczenie i regeneracja filtra cząstek stałych

Filtr umieszczamy w specjalnej wodnej maszynie do czyszczenia. Proces polega na przepuszczaniu przez filtr wody z dodatkiem czyszczących substancji, działającej przy podwyższonym ciśnieniu. Dokonujemy tego w kilku etapach, aby zapewnić najwyższą skuteczność.

Ostatni etap to suszenie i test przepustowości filtra

Filtr suszymy, a następnie przepuszczając przez niego powietrze, sprawdzamy parametry przepływu przez jego kanaliki. Dzięki temu sprawdzamy, czy czyszczenie jest skuteczne.

Pierwsze sygnały mówiące o zatkaniu filtra to czas na działanie. Z nami to proste, szybkie, i atrakcyjne cenowo! Wystarczy, że dasz nam znać i wspólnie umówimy dogodny termin usługi. Zapraszamy do skorzystania z oferty mieszkańców Ostrołęki, a także innych miast i rejonów Polski.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF z Ostrołęki!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.