Regeneracja i czyszczenie DPF Radom

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zapchany filtr DPF? Jeśli jesteś z Radomia możemy Ci pomóc – wykonujemy czyszczenie i regenerację filtrów DPF/FAP! Zapewniamy profesjonalne, skuteczne, bezproblemowe i co najważniejsze tanie usługi dla każdego.

Czym jeszcze się wyróżniamy? Odbierzemy od Ciebie wymontowany filtr z dowolnego miejsca. Kurier może przyjechać pod Twój dom, ale też pod wskazany adres warsztatu samochodowego, w którym pozostawiłeś auto. Wyczyścimy element i odeślemy go pod ten sam adres! Oznacza to, że czyszczenie i regeneracja DPF nie nadwyrężą Twojego czasu ani finansów (gwarantujemy atrakcyjną cenę usługi i koszty transportu w obie strony już od 39,90 zł).
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dla klientów korzystających z czyszczenia DPF z demontażem oferujemy pojazd zastępczy na czas wykonania usługi.

Jak skorzystać z czyszczenia filtra DPF z Radomia krok po kroku?

  • Zleć swojemu zaufanemu mechanikowi demontaż filtra DPF,
  • Zadzwoń lub napisz do nas i zamów usługę czyszczenie,
  • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego regeneracji odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
  • Twój mechanik ponownie montuje wyczyszczony filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto z Radomia może skorzystać z regeneracji DPF?

Usługę regeneracji DPF kierujemy do wszystkich właścicieli samochodów zamieszkujących Radom i okolicę, którzy zauważyli pierwsze objawy zapchanego filtra. Nie jesteś pewny czy problem dotyczy też Ciebie? Jeśli zauważyłeś:

  • zapaloną kontrolkę filtra dpf,
  • słabsze osiągi pojazdu,
  • dym wydobywający się z wydechu,
  • zwiększone zużycie paliwa,
  • nierówną pracę silnika,
  • brak możliwości rozruchu auta.

Nasza oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj – zaplanuj wizytę i skorzystaj z czyszczenia DPF. Zleć swojemu mechanikowi demontaż filtra i umów odbiór części przez naszego kuriera. Wykonamy analizę i podejmiemy decyzję, czy regeneracja DPF jest konieczna czy też nie. Gwarantujemy fachowe wsparcie!

Jak wygląda proces czyszczenia filtrów DPF w Radomiu?

Po otrzymaniu zapchanego filtra DPF, ale przed wykonaniem czyszczenia metodą wodną, sprawdzamy jego stan. Jest to niezwykle ważny etap, gdyż pozwala ustalić źródło problemu – czy rzeczywiście element jest zatkany czy też pojawiły się uszkodzenia mechaniczne. Uzyskane wyniki umożliwiają podjęcie decyzji o możliwości wykonania czyszczenia filtra (zaznaczamy, że nie jest to możliwe przy wystąpieniu uszkodzeń mechanicznych). Co ważne, uzyskane informacje są też przydatne podczas dobrania odpowiednich parametrów czyszczenia. Znając stopień niedrożności filtra tj. jego zatkania, możemy odpowiednio dopasować czas, ale też środki chemiczne. W sytuacji stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych filtra, zwracamy Klientowi pieniądze i odsyłamy DPF.

Sam proces czyszczenia filtra cząstek stałych metodą wodną, odbywa się przy użyciu wysokiej jakości maszyny. W jej wnętrzu montujemy filtr i dopasowujemy parametry oraz środki chemiczne (każdorazowo są one indywidualnie dobrane w zależności od stopnia zanieczyszczenia DPFa). Dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu we wnętrzu urządzenia, niezwykle dokładnie jest wypłukiwana sadza i popiół.

Samo czyszczenie metodą wodną jest wykonywane przy użyciu nowoczesnej maszyny. W jej wnętrzu montujemy filtr i indywidualnie dobieramy pozostałe elementy i parametry. Muszą być one dopasowane do marki i modelu pojazdu oraz stopnia zanieczyszczenia DPFa. Główne czyszczenie filtra DPF odbywa się w kilku etapach, a każdy z nich nakazuje użycie środka czyszczącego. Uzyskanie wysokiej jakości efektów jest możliwe dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia, które skutecznie wypłukuje sadzę i popiół, nawet z najtrudniej dostępnych miejsc.

Po stwierdzeniu uzyskania parametrów filtra podobnych do wartości fabrycznych przechodzimy do jego suszenia, również przy użyciu wysokiego ciśnienia i temperatury. Teraz pora na chłodzenie i gotowe!

Ostatnim etapem jest wykonanie ponownej analizy i testu parametrów. Uzyskane wartości są przekazywane klientowi w formie wydruku, jako potwierdzenie profesjonalnego wykonania czyszczenia metodą wodną.

Regeneracja filtrów DPF Radom

Chcesz skorzystać z regeneracji DPF w Radomiu?

Dostarczenie nam filtra DPF

Filtr DPF możesz wymontować samodzielnie bądź z pomocą mechanika. Nasz kurier odbierze go z dowolnie wskazanego adresu (koszty transportu od 39,90 zł w obie strony!)

Poprosimy Cię również o uiszczenie opłaty za wykonanie usługi w kwocie 399 zł netto.

Wykonujemy analizę filtra cząstek stałych DPF

Kolejne kroki to zajęcie dla nas – wykonujemy analizę filtra cząstek stałych DPF dla klientów z Radomia i sprawdzamy jego stan. Uzyskane informacje pozwalają nam podjąć dalsze decyzje - czyścimy DPF bądź odsyłamy go do Ciebie.

Czyścimy i regenerujemy DPF

Przechodzimy do kluczowego momentu – czyszczenia filtra DPF metodą wodną. Stosujemy nowoczesne maszyny i specjalistyczne środki czyszczące. Na koniec wykonujemy analizę przepustowości, która jest wysyłana do klienta razem z filtrem.

Odsyłamy wyczyszczony filtr

Prace wykonane – pora na odesłanie filtra o właściwościach zbliżonych do fabrycznych na wskazany przez Ciebie adres. Najczęściej w przeciągu 2-3 dni od momentu jego nadania do nas, filtr znów jest u Ciebie lub mechanika.

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenie DPF metodą wodną?

Czyszczenie filtra cząstek stałych pozwala uzyskać efekty po regeneracji na poziomie 98%. Ponadto, Klientom dajemy gwarancję na wykonaną usługę.

Nowoczesne maszyny, markowe środki czyszczące i analizy potwierdzone wydrukami – wszystko to daje gwarancję osiągnięcia zamierzonego efektu!

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Radom

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Radom

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Radom

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Problem z zatkanym filtrem DPF? Skorzystaj z usługi czyszczenia DPF dla Radomia!

Zapewniamy usługi regeneracji na najwyższym poziomie. Na wykonane czyszczenie dajemy gwaranację.

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Radomiu?

Radom to miasto zlokalizowane w Polsce centralnej. Jego nazwa pochodzi od imienia dawnego właściciela - Radomira. Sama osada istniała już od około VIII wieku. Jednym z najważniejszych zabytków Radomia jest Zamek Królewski wzniesiony przez Kazimierza Wielkiego. Natomiast sercem jest Rynek, urzekający zabytkowym ratuszem oraz kamienicami. Cennym zabytkiem wartym odwiedzenia jest piętnastowieczny gotycki klasztor Bernardyów. Chcąc poznać tereny zielone w Radomiu warto odwiedzić grodzisko Piotrków. Warto także wybrać się na największe pokazy lotnicze w kraju Air Show.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie.

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Co warto zobaczyć w Radomiu

czyszczenie DPF Radom

Pokazy lotniczne Air Show

czyszczenie filtrów DPF Radom

Zamek Królewski w Radomiu

regeneracja DPF Radom

Muzeum Wsi Radomskiej

regeneracja filtrów DFP Radom

Klasztor i kościół oo. Bernardynów w Radomiu