Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF/FAP Radomsko

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Mieszkasz w Radomsku bądź okolicznych miejscowościach? Twój samochód wyposażony w silnik diesla wymaga przeprowadzenia regeneracji filtra cząstek stałych? Zapoznaj się z przygotowaną ofertą czyszczenia filtrów DPF i zadbaj o właściwy stan samochodu. Zapewniamy usługę skutecznego usuwania zanieczyszczeń, nawet z najmocniej zapchanych filtrów. Sprawdź i przekonaj się, że nie jest to drogie i skomplikowane rozwiązanie.

Jak zamówić regenerację filtra DPF w Radomsku?

 • Wystarczy, że zostawisz pojazd w wybranym punkcie serwisowym i zlecisz demontaż filtra DPF/FAP.
 • Następnie zgłoś nam, że chcesz skorzystać z usługi regeneracji filtra DPF – całą resztą zajmiemy się sami.
 • Wysyłamy naszego kuriera, który z punktu serwisowego odbierze filtr i przywiezie go do naszej firmy. Pierwszym etapem jest wykonanie analizy, która pokazuje nam stopień, w jakim zapchany jest filtr. Na podstawie uzyskanych informacji przystępujemy do efektywnego, wodnego czyszczenia DPF/FAP. Na regeneracji nie kończy się nasza rola – sprawdzamy parametry i odsyłamy część do serwisu, z którego został odebrany. Koszty transportu zaczynają się już od 39,90 zł w obie strony.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF Radomsko

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Do kogo skierowana jest nasza oferta czyszczenia filtrów DPF?

Z propozycji czyszczenia filtrów DPF/FAP mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy Radomska, ale też innych miejscowości. Ofertę kierujemy do kierowców, którzy zauważyli niepokojące sygnały, takie jak:

 • zapalenie się kontrolki filtra DPF/FAP,
 • gorsze osiągi silnika oraz jego zmniejszoną wydajność,
 • błędy wyświetlane przez komputer pokładowy,
 • brak rezultatów wypalania DPF.

Warto pamiętać, że filtr cząstek stałych DPF od 2010 roku musi być zamontowany w każdym nowym modelu samochodu wyposażonego w silnik diesla. Zadaniem tej części jest filtrowanie, tj. zatrzymywanie szkodliwych cząstek sadzy, które wydostają się z silnika. Im większa ich ilość zostanie przefiltrowana, tym lepiej dla środowiska, jednak tym mniej przepustowe będą kanały filtra, i w większym stopniu zostanie on zapchany.

Jest to całkowicie naturalny proces, który wymaga przeprowadzenia czyszczenia i regeneracji DPF/FAP. Jedynie w najtrudniejszych sytuacjach konieczne jest przeprowadzenie jego wymiany. Jeśli jako właściciel diesla zastanawiasz się nas wycięciem DPF – ostrzegamy, że nie jest to dobre rozwiązanie. Nie tylko nie poprawi ono sytuacji, ale sprawi jedynie, że komunikat pojawiający się na desce rozdzielczej zniknie. Wydostające się z silnika nieczystości negatywnie wpłyną na sytuację, a w przypadku wykrycia braku części, właściciel pojazdu poniesie surowe konsekwencje. Zaliczyć do nich można nie tylko nałożenie kary finansowej, ale też zatrzymanie dowodu rejestracyjnego i niedopuszczenie auta do ruchu drogowego podczas wykonywania przeglądu rejestracyjnego.

Co równie ważne – usunięcie filtra DPF jest znacznie droższe niż przeprowadzenie jego regeneracji. Stąd też, właściciele tego typu pojazdów mieszkający w Radomsku bądź innych obszarach, powinni skorzystać z przygotowanej oferty. Gwarantujemy skuteczność na poziomie 98% i otrzymanie filtra o parametrach zbliżonych do nowego.

Kierowcom, którzy po zapaleniu się kontrolki, denerwują się zaistniałą sytuacją wyjaśniamy również, że prędzej czy później problem ten musi spotkać każdego. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań pozwala w szybki i prosty sposób rozwiązać problem. Dzięki stosowaniu najlepszej i nowoczesnej metody czyszczenia DPF – technologii hydrodynamicznej, przywrócenie fabrycznych parametrów filtrowi nie jest trudne. Tzw. „pranie DPF” wyróżnia rozsądna cena usługi, szybkość, pełen profesjonalizm i skuteczność na poziomie prawie 100%. Wystarczy, że na 2-3 dni pozostawić auto w warsztacie lub punkcie serwisowym, by zyskać nowy, oczyszczony filtr.

Na czym polega czyszczenie DPF/FAP metodą wodną?

Metoda hydrodynamicznej regeneracji DPF polega na wypłukaniu z filtra sadzy i popiołów. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki połączeniu wody działającej pod wysokim ciśnieniem i odpowiednich środków chemicznych. Rozwiązanie to nie tylko zapewnia szybkie i dokładne usunięcie popiołów i drobnych zanieczyszczeń, ale też nie uszkadza ścianek filtra. Potwierdzamy, że oczyszczenie filtra niemalże w 98% może odbyć się bezpiecznie, bez inwazji w jego strukturę.

Jakie zalety posiada regeneracja filtra DPF/FAP metodą wodną?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z regeneracji filtra DPF/FAP metodą wodną, to może przekonają Cię poniższe zalety:

 • bezpieczeństwo podczas procesu regeneracji, który nie wymaga rozcinania filtra DPF,
 • efektywne usuwanie cząstek sadzy oraz popiołów, których nie można wyeliminować w procesie wypalania,
 • uzyskanie przepustowości filtra niemalże przypominającej stan fabryczny i możliwość dłuższego cieszenia się z efektów,
 • legalne zadbanie o właściwy stan DPF/FAP – na właściciela nie zostaną nałożone mandaty, ale też nie zostanie on niedopuszczony do ruchu drogowego.

Właścicieli samochodów z silnikiem diesla, zamieszkujących Radomsko i inne miejscowości na terenie Polski, serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty. Szybko, sprawnie, skutecznie i na atrakcyjnych warunkach finansowych przeprowadzimy regenerację filtrów DPF/FAP.

W jaki sposób przebiega regeneracja filtra DPF w Radomsku?

Wykonujemy sprawdzenie stanu filtra DPF

Niemalże natychmiast po otrzymaniu filtra DOF od kuriera przystępujemy do sprawdzenia jego stanu technicznego przy użyciu kamery endoskopowej. Sprawdzamy stopień zanieczyszczeń i szukamy ewentualnych uszkodzeń.

Przeprowadzamy czyszczenie DPF/FAP

Po uzyskaniu niezbędnych informacji umieszczamy do w specjalistycznej maszynie i ustawiamy parametry. Pozwala to na cykliczne, kilkuetapowe wykonanie czyszczenia filtra DPF, którego podstawą są impulsowe przepływy strumieni wody. To one skutecznie wybijają wszelkie zanieczyszczenia, nawet z najtrudniej dostępnych kanalików.

Suszymy filtr i sprawdzamy, czy uzyskaliśmy odpowiednie parametry przepływu

Po wyczyszczeniu filtra przystępujemy do jego suszenia i sprawdzenia przepustowości. Efekty są potwierdzone wydrukami z wartościami uzyskanych parametrów, które potwierdzają, że filtr jest odsyłany w stanie zbliżonym do nowego.

Jeśli zauważyłeś, że filtr zainstalowany w Twoim samochodzie z silnikiem diesla mógł ulec zapchaniu – nie czekaj. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i ustal termin wykonani regeneracji części. Oferujemy wodne czyszczenie DPF nie tylko w Radomsku, ale też wielu innych miejscowościach na terenie całego kraju.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF ze Radomsku!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.