Czyszczenie oraz regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów Radzyń Podlaski

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Mieszkasz w Radzyniu Podlaskim ? A może w jego okolicach? Jeśli zaświeciła się kontrolka DPF lub katalizatora, sam zauważyłeś problemy z osiągami silnika, lub po prostu w Twoim warsztacie stwierdzono zapchanie filtra DPF/FAP lub katalizatora, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Oferujemy regenerację filtrów cząstek stałych DPF i katalizatorów metodą hydrodynamiczną – najnowocześniejszą na rynku.

Nie masz czasu, żeby czekać w kolejkach i zawozić filtr lub katalizator do specjalistów? Załatwimy sprawę, bez tracenia czasu – dzięki skorzystaniu z usług kurierskich.

Jak zamówić czyszczenie DPF/FAP lub katalizatora w Radzyniu Podlaskim?

 • Zostaw swój pojazd w pobliskim warsztacie w celu demontażu zapchanego DPF lub katalizatora . Możesz skorzystać z naszej sieci partnerskiej w Radzyniu Podlaskim .
 • Skontaktuj się z nami i zamów czyszczenie DPF/FAP. Reszta jest po naszej stronie!
 • Zamówimy kuriera , a gdy dotrze do nas Twój filtr lub katalizator, sprawdzimy jego stan techniczny z wykorzystaniem kamery inspekcyjnej. Następnie poddamy go czyszczeniu na maszynie hydrodynamicznej. Po wysuszeniu, ponownie sprawdzimy jego przepustowość.

Filtr lub katalizator wyślemy pod wskazany adres kurierem - koszt transportu zaczyna się już od 39,90 w obie strony. Czyszczenie i wysyłka filtra lub katalizatora odbywa się zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF i katalizatorów Radzyń Podlaski

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Na czym polega hydrodynamiczne czyszczenie DPF/FAP lub katalizatora?

Filtr lub katalizator montuje się w maszynie do czyszczenia, wytwarzającą uderzenia wody oraz powietrza pod zwiększonym ciśnieniem. Do wody dodane są środki czyszczące. Skuteczność takiego płukania wynosi prawie 100%! Metoda jest legalna, bezpieczna, niedroga... Zapomnij o wycinaniu filtra – to się nie opłaca! Nie tylko grozi mandatem, ale i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.

Hydrodynamiczna regeneracja DPF/FAP i katalizatorów przeznaczone jest dla mieszkańców Radzynia Podlaskiego oraz gmin sąsiednich.

Jakie typy filtrów cząstek stałych poddajemy regeneracji w Radzyniu Podlaskim?

Nasza firma regeneruje i oczyszcza wszystkie rodzaje filtrów. Nie ma znaczenia, czy to filtr DPF, czy też filtr mokry FAP. Wykonujemy regenerację filtrów dla każdego typu pojazdu: zarówno dla osobowych, dostawczych jak i ciężarowych.

Kiedy należy zamówić regenerację DPF / FAP i jakie są objawy zapchania?

Czy wiesz, co jest objawem zapchania filtra DPF? Jeśli nie, najważniejsze jego objawy przedstawiamy poniżej:

 • świecąca kontrolka filtra cząstek stałych
 • spadek wydajności i efektywności pracy silnika
 • błędy na komputerze pokładowym, niejednostajna praca jednostki napędowej
 • pogorszone osiągi samochodu
 • bezskuteczne czyszczenie DPF z wykorzystaniem metody pasywnej
 • zwiększone zużycie paliwa

Zalety wodnego czyszczenia filtrów

Regeneracja filtrów cząstek stałych to doskonałe rozwiązanie, ponieważ:

 • metoda jest bezinwazyjna i nie wymaga ingerencji w budowę filtra
 • woda skutecznie wybija z filtra popiół, którego nie pozbędziesz się za pomocą innych metod regeneracji czy czyszczenia
 • usługa jest dużo bardziej korzystna finansowo niż wymiana filtra, a przynosi niemalże identyczne rezultaty
 • w wyniku regeneracji doprowadzamy filtr do niemalże nowych parametrów
 • stosując regenerację filtra zamiast jego usuwania, postępujesz zgodnie z prawem, dzięki czemu unikasz kar i kłopotów ze stanem technicznym Twojego pojazdu
Masz problem z filtrem DPF lub katalizatorem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF i katalizatorów w Radzyniu Podlaskim

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.