Regeneracja oraz czyszczenie filtrów DPF/FAP Siedlce

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli mieszkasz w Siedlcach lub okolicach i Twój samochód z silnikiem diesla wymaga już czyszczenia filtra cząstek stałych, zapoznaj się naszą ofertą czyszczenia DPF. Znajdziesz w niej skuteczne czyszczenie i regenerację nawet silnie zapchanych filtrów DPF/FAP. Dowiedz się więcej i sprawdź, że nie jest to ani drogie, ani skomplikowane!

Jak zamówić czyszczenie filtra DPF Siedlce w kilku krokach:

 • Oddaj samochód do wybranego punktu serwisowego w celu demontażu filtra DPF/FAP.
 • Zgłoś do nas, że potrzebne są usługi regeneracji. I to w zasadzie tyle! Resztą zajmiemy się my.
 • Wysyłamy kuriera, który z punktu serwisowego przywiezie do nas Twój filtr. Następnie dokonamy wstępnej analizy stanu zapchania filtra, a także sprawdzimy jego ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Kolejny etap to efektywne wodne czyszczenie DPF. Zregenerowany filtr z doskonałymi parametrami przepływu odeślemy z powrotem do wybranego przez Ciebie serwisu. Koszty transportu w obie strony to już od 39.90zł.

Regeneracja filtrów DPF Siedlce

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Dla kogo przeznaczona jest oferta czyszczenia filtrów cząstek stałych w Siedlcach?

Jeśli zauważysz któreś z poniższych sygnałów alarmowych, powinieneś skorzystać z czyszczenia DPF/FAP:

 • zapalenie się kontrolki filtra DPF/FAP,
 • gorsze osiągi silnika oraz jego zmniejszona wydajność,
 • błędy wyświetlane przez komputer pokładowy,
 • brak rezultatów wypalania DPF.

Filtr cząstek stałych DPF to od 2010 roku obowiązkowe wyposażenie nowych aut dieslowych. Cele zamontowania tego elementu jest filtrowanie, czyli zatrzymywanie szkodliwych cząstek sadzy uchodzących z silnika. Im więcej cząstek nie przechodzi przez filtr (ulegnie przefiltrowaniu), tym mniej przepustowe są jego kanały i tym bardziej się on zapycha – jest to normalne.

Gdy kanaliki ulegną zatkaniu, wtedy konieczne staje się oczyszczenie i regeneracja (czasem nawet wymiana) filtra. Jeśli zastanawialiście się nad wycięciem DPF – ostrzegamy, wcale nie polepszy to Waszej sytuacji. Owszem, komunikat o zapchaniu filtra zniknie... Ale po pierwsze, przyczynicie się do pogarszania i tak już katastrofalnej jakości powietrza, którym oddychamy, a po drugie w razie wykrycia grożą za to kary finansowe, zatrzymanie dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz niedopuszczenie samochodu do ruchu podczas przeglądu.

Koszt usunięcia filtra DFP często jest wyższy niż jego czyszczenia. Dlatego też dla posiadaczy diesli z Siedlec i okolic proponujemy naszą ofertę czyszczenia i regeneracji filtra. Skuteczność regeneracji to ok. 98% - filtr będzie jak nowy!

Nie denerwuj się, widząc komunikat o zapchaniu filtra – prędzej czy później musiało do tego dojść. Nasza firma stosuje najlepszą dostępną na rynku metodę czyszczenia DPF. Korzystamy z nowoczesnej technologii hydrodynamicznej, tzw. „prania DPF”. Rozsądna cena, szybkość usługi, profesjonalna metoda i prawie 100% skuteczności - wystarczy że zostawisz samochód w warsztacie i zgłosisz nam zapotrzebowanie na regenerację filtra. Miną 2-3 dni i Twój samochód będzie gotowy do odebrania z niemalże nowym, oczyszczonym filtrem.

Na czym polega czyszczenie DPF metodą wodną?

Z użyciem nowoczesnej maszyny hydrodynamicznej, wypłukujemy z filtra sadzę i popioły, wykorzystując wodę pod wysokim ciśnieniem i odpowiednie środki chemiczne. Tylko wysokie ciśnienie jest w stanie usunąć z filtra całkowicie popioły i inne drobne zanieczyszczenia, bez mechanicznego uszkodzenia ścianek filtra cząstek stałych. Metoda wykazuje skuteczność czyszczenia DPF nawet na poziomie 98%, przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa i braku inwazji w strukturę filtra.

Jakie zalety ma wodna regeneracja filtra DPF/FAP?

Argumentami przemawiającymi za skorzystaniem z hydrodynamicznej regeneracji filtra DPF są:

 • regeneracja jest bezpieczna i nie wymaga rozcinania filtra DPF,
 • efektywnie usuwa cząstki sadzy oraz popioły – a te nie zostają niestety usunięte w procesie wypalania,
 • przepustowość filtra po regeneracji zbliżona jest do fabrycznej, dlatego przez długi czas możesz cieszyć się z efektów,
 • działasz legalnie, unikasz mandatów oraz niedopuszczenia Twojego samochodu do ruchu.

Jeśli jesteś mieszkańcem Siedlec lub jakiegokolwiek miasta na terenie Polski, serdecznie polecamy do skorzystania z naszej oferty. Regeneracja filtrów DPF/FAP odbywa się szybko, sprawnie, skutecznie, i nie obciąża portfela tak jak mogłoby się wydawać!

W jaki sposób przebiega regeneracja filtra DPF w Siedlcach?

Wykonujemy oględziny i analizę

Po otrzymaniu filtra od kuriera, endoskopową kamerą dokonujemy sprawdzenia stanu technicznego filtra. Analizujemy stopień jego zanieczyszczenia oraz szukamy ewentualnych uszkodzeń.

Przeprowadzamy czyszczenie DPF/FAP

Filtr montujemy do specjalistycznej maszyny wodnej do czyszczenia DPF/FAP. Przy odpowiednio ustawionych parametrach następuje cykliczne kilkuetapowe czyszczenie poprzez impulsowe przepływy strumieni wody, wybijającej wszelkie zanieczyszczenia nawet z mało dostępnych kanalików.

Suszymy filtr i sprawdzamy, czy uzyskaliśmy odpowiednie parametry przepływu

Po wysuszeniu filtra przeprowadzamy sprawdzenie jego przepustowości. Dokumentowane jest to oczywiście wydrukami z określeniem parametrów. Mamy wtedy pewność skuteczności przeprowadzonej regeneracji.

Jak skorzystać z naszej oferty czyszczenia filtra cząstek stałych?

Jeśli zauważysz niepokojące objawy wskazujące na zapchanie filtra, umów z nami termin oddania filtra do regeneracji. Skontaktuj się z nami! Oferujemy usługi w Siedlcach, a także na terenie całego kraju.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.