Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Słupsk

Jesteś ze Słupska i szukasz firmy, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem filtrów DPF? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Wystarczy, że zadzwonisz i zamówisz usługę czyszczenia DPF metodą hydrodynamiczną, a wszystko co niezbędne wykonamy my!
Ty musisz jedynie samodzielnie bądź z pomocą mechanika wymontować filtr i przekazać go kurierowi, którego zamówimy dla Ciebie. Koszty transportu wynoszą już od 19,90 zł w obie strony!
Całą resztą – sprawdzeniem, czyszczeniem i odesłaniem zajmują się specjaliści, którzy w 3 dni zwrócą Ci filtr w stanie niemalże zbliżonym do fabrycznego.

Regeneracja filtrów DPF Słupsk

Kto może skorzystać z czyszczenia DPF w Słupsku?

Z oferty czyszczenia i regeneracji DPF/FAP mogą skorzystać Klienci, którzy zauważyli pierwsze symptomy zapchanego filtra, tj.:

  • palącą się kontrolkę filtra DPF,
  • mniej wydajną pracę silnika i gorsze osiągi,
  • sygnalizowanie błędów przez komputer pokładowy,
  • częste uruchamianie się pasywnej regeneracji DPF.

Filtr cząstek stałych to obowiązkowy element wyposażenia samochodów z napędem w postaci silnika diesla. Jest on montowany w celu zatrzymania szkodliwych dla środowiska substancji. Wszelkie nieczystości, w tym sadza i pyły są zatrzymywane w jego wnętrzu i usuwane podczas wypalania.

Niestety jest to metoda mało skuteczna, która dodatkowo wytwarza popiół osadzający się we wnętrzu. Zbyt duże nagromadzenie wspomnianych elementów obniża osiągi auta i utrudnia jazdę. Jeśli zauważyłeś pierwsze objawy, a jesteś ze Słupska bądź okolicznych miejscowości – skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiążemy Twój problem.

Metoda hydrodynamiczna regeneracji DPF cieszy się dużą popularnością, gdyż bezpiecznie i szybko pozwala usunąć nieczystości i nie wymaga nacinania filtra. Dodatkowo, wypłukiwanie zanieczyszczeń pod wysokim ciśnieniem daje skuteczność na poziomie ponad 98%.

Martwisz się, że spotkał Cię ten problem? Nie jest to niczym zaskakującym – dotyka on większości kierowców z silnikiem diesla. Dzięki nowoczesnym maszynom można szybko przywrócić filtrowi właściwy stan.

Na czym polega czyszczenie DPF metodą wodną?

Wodna metoda czyszczenie DPF wykorzystuje wodę, środki czyszczące i wysokie ciśnienie do wypłukania wszystkich zanieczyszczeń z wnętrza filtra. W tym celu część jest montowana w nowoczesnej maszynie, która ułatwia usunięcie zanieczyszczeń również z trudnodostępnych miejsc. Najważniejszą zaletą jest pełna bezinwazyjność oraz efekty na poziomie 98%!

Jakie są zalety regeneracji filtrów DPF metodą wodną?

Klienci wybierają czyszczenie DPFa metodą wodną, gdyż wyróżnia je:

  • bezinwazyjność – nie trzeba rozcinać ani wycinać DPF by usunąć zanieczyszczenia,
  • 99% wypłukanie popiołu, który jest nie do usunięcia podczas wypalania,
  • długotrwałe rezultaty po czyszczeniu,
  • metoda w pełni zgodna z prawem.

Bez względu na to czy jesteś ze Słupska, czy innych obszarów Polski – możesz skorzystać z oferowanej usługi. Zapewniamy szybkie i skuteczne wypłukanie zanieczyszczeń, ale też udzielamy gwarancji. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Jak przebiega czyszczenia filtrów DPF dla klientów ze Słupska?

Wykonujemy analizę

Jak tylko otrzymamy filtr DPF, od razu przystępujemy do jego sprawdzenia za pomocą kamery endoskopowej. Sprawdzamy nie tylko poziom zanieczyszczenia, ale też ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Wykonujemy czyszczenie DPF

Najważniejszym etapem jest czyszczenie filtra DPF. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesną maszynę, która skutecznie wypłukuje popiół, sadzę i inne nieczystości. Woda i środki chemiczne aplikowane pod wysokim ciśnieniem gwarantują najlepsze efekty.

Suszymy i sprawdzamy efekty regeneracji

Po wypłukaniu zanieczyszczeń pora na suszenie filtra i wykonanie ponownego testu przepustowości. Sprawdzamy skuteczność czyszczenia, ale też potwierdzamy, że filtr może być zamontowany w aucie.

Rzadko, aczkolwiek zdarzają się sytuacje, że podczas analizy stwierdzamy wystąpienie uszkodzeń mechanicznych. Niestety, takich filtrów nie możemy wyczyścić – wówczas zwracamy je do właściciela wraz z wpłaconymi środkami.

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia DPF?

Czyszczenie filtra DPF pozwala przywrócić właściwe osiągu samochodu i w kilka dni cieszyć się znów komfortową jazdą. Metoda ta jest bezpieczna, bezinwazyjna, skuteczna i co najważniejsze – nie droga. Zapraszamy do skorzystania z oferty klientów ze Słupska i okolicznych miejscowości.Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.