Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF/FAP Stalowa Wola

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli mieszkasz w Stalowej Woli lub okolicznych miejscowościach, a Twój samochód z silnikiem diesla wymaga czyszczenia filtra cząstek stałych – zapoznaj się z przygotowaną przez naszą firmę ofertę na mycie filtrów DPF. Zapewniamy nie tylko skuteczne czyszczenie i regenerację filtrów DPF/FAP, ale też atrakcyjne warunki współpracy. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje na temat możliwości skorzystania z usługi, które potwierdzają, że jest ona niedroga oraz nie jest skomplikowana!

Jak skorzystać z regeneracji filtra DPF w Stalowej Woli?

 • Zleć demontaż filtra DPF/FAP lokalnemu mechanikowi.
 • Zadzwoń lub napisz i zamów regenerację części – reszta należy już do nas.
 • Wyślemy naszego kuriera po odbiór filtra z punktu, w którym ją pozostawiłeś. Po odebraniu przesyłki wykonamy analizę stanu zapchani filtra i sprawdzimy czy nie ma on uszkodzeń mechanicznych. Jeśli wszystko będzie ok – przystąpimy do efektywnego wodnego czyszczenia DPF. Po wykonaniu czyszczenia i uzyskaniu właściwych parametrów, znów za pomocą kuriera, wyślemy filtr do wybranego przez Ciebie serwisu. Koszty transportu wynoszą jedynie 39,90 zł w obie strony.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF Stalowa Wola

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Do kogo skierowana jest nasza oferta czyszczenia filtrów DPF?

Z propozycji czyszczenia filtrów mogą skorzystać właściciele pojazdów ze Stalowej Woli i okolicznych miejscowości, którzy zauważyli któryś z poniższych sygnałów alarmowych:

 • palącą się kontrolkę filtra DPF/FAP,
 • uzyskują gorsze osiągi silnika oraz zauważyli zmniejszoną wydajność,
 • błędy wyświetlane przez komputer pokładowy,
 • wypalanie DPF nie przynosi zamierzonych rezultatów.

Od 2010 roku filtr cząstek stałych DPF musi być obowiązkowo montowany w nowych autach z silnikiem diesla. Głównym powodem jego montowania jest zadbanie o odpowiednie filtrowanie, tj. zatrzymywanie szkodliwych cząstek sadzy wydostających się z silnika. Im większa ich ilość zostaje zatrzymana i przefiltrowana, tym mniej przepustowe są kanały i tym bardziej zapchany jest filtr. Jest to całkowicie normalny proces, którym nie należy się zbytnio denerwować.

W momencie, gdy kanaliki ulegną zapchaniu, konieczne jest przeprowadzenie czyszczenia i regeneracji filtra. W najtrudniejszych sytuacjach konieczne może być przeprowadzenie jego wymiany. Zdecydowanie odradzamy skorzystanie z opcji wycięcia DPF. Ostrzegamy, że nie tylko nie jest to dobre rozwiązanie, ale też nie poprawi ono sytuacji. Owszem – sprawi, że komunikat o zapchaniu zniknie, jednak wydostające się sadze i inne zanieczyszczenia negatywnie wpłyną na stan środowiska. Co gorsze – w przypadku wykrycia braku części w samochodzie, jego właściciel może zostać obciążony wysokimi karami finansowymi, może mu zostać zatrzymany dowód rejestracyjny pojazdu, a sam samochód niedopuszczony do ruchu podczas przeglądu.

Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z faktu, że koszt usunięcia filtra DPF jest często wyższy niż jego czyszczenie. Stąd też, właściciele aut z silnikiem diesla ze Stalowej Woli i okolicznych rejonów powinni rozważyć możliwość skorzystania z usługi czyszczenia i regeneracji filtra, której skuteczność wynosi około 98%. Tak wysoka efektywność zapewnia, że filtr po wykonaniu usługi jest niemalże jak nowy.

Dodatkowo wyjaśniamy, że w momencie pojawienia się komunikatu o zapchaniu filtra – nie należy się denerwować. Sytuacja ta prędzej czy później musi spotkać każdego. Ze swojej strony gwarantujemy, że w procesie czyszczenia i regeneracji wykorzystujemy najlepszą i najskuteczniejszą metodę czyszczenia DPF. Stawiamy na technologię hydrodynamiczną, tzw. „pranie DPF”, które wyróżnia rozsądna cena, szybkość i niemalże 100% skuteczność. Już w ciągu 2-3 dni możesz zyskać oczyszczony filtr, w niemalże nowym, zbliżonym do fabrycznego stanie.

Co to jest i na czym polega regeneracja DPF/FAP metodą wodną?

Nowoczesna metoda hydrodynamicznego czyszczenia DPF/FAP polega na dokładnym wypłukaniu sadzy i popiołów z filtra, pod wysokim ciśnieniem wody i przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych. Tylko to rozwiązanie pozwala uzyskać tak dokładne efekty, bez obaw o wystąpienie mechanicznych uszkodzeń ścianek filtra. Jak już wspomniano, efektywność wynosi 98%, przy czym cały proces jest bezpieczny i nie inwazyjny w strukturę filtra.

Jakie zalety ma wodne czyszczenie filtrów DPF/FAP?

Największymi atutami, dla których warto skorzystać z hydrodynamicznego czyszczenia DPF są:

 • bezpieczeństwo procesu i brak konieczności rozcinania filtra DPF,
 • cząstki sadzy i popiół są efektywnie usuwane, czego nie da się osiągnąć w procesie wypalania,
 • przepustowość filtra uzyskana podczas regeneracji jest zbliżona do fabrycznej, a to z kolei gwarantuje, że właściciel dłużej może cieszyć się pozytywnymi efektami,
 • usługa jest całkowicie legalna – właściciel nie musi obawiać się mandatów oraz niedopuszczenia pojazdu do ruchu.

Jeśli więc jesteś mieszkańcem Stalowej Woli, okolicznych miejscowości bądź innych miast Polski – możesz skorzystać z naszej oferty. Zapewniamy szybkie, sprawne, skuteczne i niedrogie wykonanie regeneracji filtra DPF/FAP.

Jaki przebieg ma regeneracja filtra DPF w Stalowej Woli?

Wykonujemy oględziny filtra

Kurier przywozi do nas filtr DPF, a po jego otrzymaniu przy pomocy kamery endoskopowej, sprawdzamy stan techniczny filtra, wykonujemy analizę zanieczyszczenia i szukamy ewentualnych uszkodzeń.

Czyszczenie filtra cząstek stałych

Właściwe czyszczenie filtra DPF/FAP odbywa się w specjalistycznej maszynie, która po ustawieniu parametrów wykonuje cykliczne, kilkuetapowe czyszczenie. W tym celu są wykorzystywane impulsowe przepływy strumieni wody, które skutecznie wybijają wszelkie zanieczyszczenia.

Suszymy filtr i sprawdzamy parametry przepływu

Po wykonaniu czyszczenia, przystępujemy do suszenia i sprawdzenia przepustowości filtra. Potwierdzeniem wspomnianych czynności są wydruki przedstawiające uzyskane parametry, które potwierdzają, że regeneracja przyniosła właściwy efekt.

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu z silnikiem diesla i zauważyłeś niepokojące objawy, które mogą wskazywać na zapchany filtr – umów się z nami telefonicznie lub mailowo i ustal termin oddania filtra do regeneracji. Obsługujemy klientów ze Stalowej Woli, ale też innych miejscowości kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Stalowa Wola

czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów cena Stalowa Wola

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów cena Stalowa Wola

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika

Stalowa Wola - najważniejsze dane o tym mieście

Stalowa Wola - to miasto położone w południowo-wschodniej części naszego kraj, nad rzeką San. Przez długi czas największymi zakładami pracy były Huta Stalowa Wola S.A. oraz Elektrownia Stalowa Wola S.A. Najważniejszymi zabytkami w miejscowości są: zespół klasztorny Ojców Kapucynów, drewniany kościół św. Floriana z 1802 roku oraz kościół Matki Bożej Szkaplerznej. W Stalowej Woli mieszka prawie 60 tys. osób, zaś powierzchnia miasta to 82,52 km². Numery rejestracyjne pojazdów poruszających sie po tej miejscowości to RST.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF ze Stalowej Woli!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.