Regeneracja oraz czyszczenie filtrów DPF/FAP Starachowice


Przywieź nam swój wymontowany filtr, a za czyszczenie DPF zapłacisz tylko 250 zł.
Jesteśmy Za Walcownią 2A; 25-817 Kielce ( Białogon )

Oferta dotyczy filtrów i katalizatorów z pojazdów osobowych i dostawczych.

Jeśli mieszkasz w Starachowicach lub okolicznych miejscowościach, a Twój samochód wyposażony w silnik diesla wymaga czyszczenia filtra cząstek stałych – zapoznaj się z naszą ofertą czyszczenia filtra DPF. Proponujemy skuteczne czyszczenie i regenerację zapchanych filtrów DPF/FAP. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat możliwości skorzystania z usługi i przekonasz się, że usługa nie jest droga, ani skomplikowana!

Dla klientów korzystających z czyszczenia DPF z demontażem oferujemy pojazd zastępczy na czas wykonania usługi.

Jak możesz skorzystać z czyszczenia DPF ze Starachowic?

 • Zostaw samochód w wybranym punkcie serwisowym i zleć demontaż filtra DPF/FAP.
 • Zgłoś nam, że potrzebujesz skorzystać z usługi regeneracji części – resztą zajmiemy się już sami.
 • Po uzyskaniu wszystkich informacji wysyłamy kuriera, który z punktu serwisowego, w którym zostawiłeś auto i przywiezie do nas Twój filtr. W pierwszej kolejności przeprowadzimy analizę stanu zapchania filtra, sprawdzimy ewentualne uszkodzenia mechaniczne i przystąpimy do efektywnego wodnego czyszczenia DPF. Po wykonaniu regeneracji i uzyskaniu doskonałych parametrów przemysłu, odeślemy filtr do wybranego przez Ciebie serwisu. Co ważne, koszty transportu jakie musisz ponieść to jedyne 39,90 zł w obie strony.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF Starachowice

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto powinien skorzystać z naszych usług regeneracji DPF?

Ofertę czyszczenia filtrów cząstek stałych w Starachowicach kierujemy do kierowców, którzy zauważyli któryś z poniższych sygnałów :

 • zapalenie się kontrolki filtra DPF/FAP,
 • gorsze osiągi silnika oraz jego zmniejszoną wydajność,
 • błędy wyświetlane przez komputer pokładowy,
 • brak rezultatów wypalania DPF.

Od 2010 roku filtr cząstek stałych DPF jest obowiązkowym elementem wyposażenia nowych aut dieslowych. Część ta jest montowana w celu filtrowania, tj. zatrzymywania szkodliwych cząstek sadzy wydostających się z silnika. Im więcej szkodliwych substancji ulegnie przefiltrowaniu, tym mniej przepustowe będą jego kanały i tym bardziej ulegnie on zapchaniu. Jest to normalny proces.

Gdy kanaliki ulegną zatkaniu, konieczna będzie wykonanie czyszczenia filtra, a w najtrudniejszych sytuacjach, jego wymiana. Jeśli zastanawiali się Państwo nad wycięciem DPF – ostrzegamy. Nie jest to dobre rozwiązanie, które co więcej nie poprawi sytuacji. Po wycięciu części komunikat o zapchaniu filtra zniknie, jednak wydostające się sadze i zanieczyszczenia przyczynią się do pogarszania katastrofalnej jakości powietrza. Co więcej, wykrycie braku części w pojeździe grozi wysokimi karami finansowymi, zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu oraz jego niedopuszczeniem do ruchu podczas przeglądu.

Warto również pamiętać, że koszt usunięcia filtra DPF jest często wyższy niż jego czyszczenie. Stąd też, właścicielom diesli ze Starachowic i okolicznych miejscowości proponujemy czyszczenie i regenerację filtra, której skuteczność sięga ok. 98% - oznacza to, że filtr po wykonaniu usługi będzie jak nowy!

Kierowców przestrzegamy, by nie denerwowali się, gdy zauważą komunikat o zapchaniu filtra – prędzej czy później sytuacja ta musi wystąpić. W procesie czyszczenia i regeneracji stosujemy najlepszą, dostępną na rynku metodę czyszczenia DPF – korzystamy z technologii hydrodynamicznej, tzw. „prania DPF”. Jest to rozwiązanie, które cechuje rozsądna cena, szybkość, ale też niemalże 100% skuteczność. Wystarczy 2-3 dni i pozostawienie samochodu w warsztacie, byś znów mógł cieszyć się jego maksymalnymi osiągani i niemalże nowym, oczyszczonym filtrem.

Na czym polega czyszczenie DPF metodą hydrodynamiczną?

Za pomocą nowoczesnej maszyny do hydrodynamicznej regeneracji DPF wypłukujemy z filtra sadzę i popioły. Wykorzystujemy w tym celu wodę pod wysokim ciśnieniem i odpowiednie środki chemiczne. Tylko takim sposobem jest możliwe całkowite usunięcie popiołów i drobnych zanieczyszczeń. Co ważne, skuteczność czyszczenia na poziomie 98% uzyskujemy przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa i braku inwazji w strukturę filtra.

Jakie zalety ma regeneracja filtra DPF/FAP metodą wodną?

Wśród zalet, które przekonują, że warto skorzystać z hydrodynamicznej regeneracji filtra DPF są:

 • bezpieczny proces regeneracji, niewymagający rozcinania filtra DPF,
 • efektywne usuwanie cząstek sadzy oraz popiołów, które nie są usuwane w procesie wypalania,
 • uzyskanie przepustowości filtra po regeneracji zbliżonej do fabrycznej, dzięki czemu kierowca przez dłuższy czas może cieszyć się z uzyskanych efektów,
 • usługa jest legalna, dzięki czemu właściciel unika mandatów oraz niedopuszczenia pojazdu do ruchu.

Jeśli jesteś właścicielem samochodu i zamieszkujesz na terenie Starachowic bądź innego miasta Polski, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy szybką, sprawną, skuteczną i nie obciążającą portfela regenerację filtrów DPF/FAP.

W jaki sposób przebiega czyszczenie i regeneracja filtra DPF w Starachowicach?

Wykonujemy oględziny i analizę

Po otrzymaniu filtra DPF od kuriera, za pomocą kamery endoskopowej, sprawdzamy stan techniczny filtra, analizujemy jego stopień zanieczyszczenia i szukamy ewentualnych uszkodzeń.

Przeprowadzamy czyszczenie DPF/FAP

Filtr instalujemy w specjalistycznej maszynie wodnej wykorzystywanej do czyszczenia DPF/FAP. Odpowiednio ustawione parametry zapewniają cykliczne, kilkuetapowe czyszczenie DPF poprzez impulsowe przepływy strumieni wody, które odpowiadają za wybijanie wszelkich zanieczyszczeń nawet z mało dostępnych kanalików.

Suszymy filtr i sprawdzamy, czy uzyskaliśmy odpowiednie parametry przepływu

Po wyczyszczeniu suszymy filtr i sprawdzamy jego przepustowość. Czynność tą dokumentujemy wydrukami z określeniem parametrów, które potwierdzają skuteczność przeprowadzonej regeneracji.

Jeśli zauważyłeś w swoim pojeździe niepokojące objawy wskazujące na zapchanie filtra, nie czekaj - umów z nami termin oddania filtra do regeneracji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo! Oferujemy usługi nie tylko w Starachowicach, ale też na terenie całego kraju.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF ze Starachowic!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najważniejsze informacje o Starachowicach

Starachowice to miasto położone w północno-wschodniej części województwa świętokrzyskiego. Miasto jest siedzibą władz powiatu starachowickiego. W Starachowicach znaduje się także siedziba Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice”, która zajmuje 168 ha. W miejscowości mieszka 49 tys. osób i jest to trzecie co do wielkości miasto w regionie. Jego powierzchnia to 31,82 km2. Dużymi zakładami pracy w mieście są: MAN Bus Sp. z o.o.,PKC Group, Cersanit, Cerrad, Gerda, Perfopol i Odlewnie Polskie S.A.

Zabytki Starachowic

 • Zespół zakładu wielkopiecowego z XIX w.
 • Kościół pw. Świętej Trójcy
 • Starachowicka Kolej Dojazdowa
 • Cmentarz katolicki przy ul. Iłżeckiej

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.