Czyszczenie i regeneracja DPF i katalizatorów Strzelce Opolskie

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli mieszkasz w Strzelcach Opolskich lub w pobliżu, a filtr DPF lub katalizator w Twoim samochodzie prawdopodobnie uległ zapchaniu, czas na regenerację DPF i odzyskanie efektywności pracy silnika! Polecamy fachowe czyszczenie DPF oraz katalizatorów z wykorzystaniem technologii wodnej.

Nasze usługi są nie tylko skuteczne, ale i komfortowe dla naszych klientów! Dlatego też zapewniamy dodatkowo transport DPF lub katalizatora do naszej siedziby – podpisaliśmy umowę partnerską z firmą kurierską.

Jak skorzystać z regeneracji DPF oraz katalizatorów w Strzelcach Opolskich?

 • Pozostaw pojazd u mechanika. Zleć demontaż zatkanego filtra DPF bądź katalizatora z układu. Możesz skorzystać z naszej sieci partnerskiej.
 • Zamów u nas usługę regeneracji DPF – dzwoniąc lub wysyłając maila.
 • Kurier odbierze filtr / katalizator i przywiezie go do naszej siedziby. Po weryfikacji, dokonamy czyszczenia z wykorzystaniem wody i powietrza pod wysokim ciśnieniem. Następnie filtr lub katalizator wysuszymy, i sprawdzimy jego parametry.

Czyszczenie objęte jest gwarancją. Zregenerowaną część będziesz mógł odebrać już po 2-3 dniach od zamówienia usługi! Koszt usługi kurierskiej zaczyna się już od 39,90 zł w obie strony! Regeneracja i wysyłka filtra lub katalizatora odbywa się zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF i katalizatorów Strzelce Opolskie

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Na czym polega czyszczenie filtra DPF/FAP z wykorzystaniem metody wodnej?

Zadanie filtra DPF to filtrowanie spalin tak aby sadza oraz popiół, które są rakotwórcze, nie dostawały się do atmosfery. Niestety filtr DPF często ulega zapchaniu. Osadzające się w nim resztki sadzy i popiołu ograniczają przepustowość kanałów, co ma negatywny wpływ na pracę silnika. Jednocześnie ignorowany problem będzie coraz bardziej się pogłębiał, aż w końcu doprowadzi nawet do całkowitego unieruchomienia silnika. Dlatego też regularne czyszczenie filtra DPF jest zabiegiem absolutnie koniecznym.

Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu filtrów DPF/FAP i katalizatorów z wykorzystaniem metody hydrodynamicznej. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców miasta Strzelce Opolskie oraz gmin ościennych. Zapewniamy również gwarancję na świadczone przez nas usługi. Filtr DPF/FAP czyści się różnymi sposobami, ale obecnie coraz bardziej popularna staje się metoda hydrodynamiczna. Do swojego działania wykorzystuje ona wodę, powietrze pod dużym ciśnieniem oraz specjalistyczne preparaty czyszczące. Specjalistyczna maszyna wtryskuje wodę do wnętrza filtra DPF w regularnych interwałach, a sam proces trwa od 45 do 90 minut. Woda ta bez większego problemu radzi sobie z usuwaniem z filtra cząstek stałych resztek sadzy oraz popiołu. Jak wskazują eksperci oraz firmy specjalizujące się w tego typu usługach, skuteczność tej metody wynosi aż 98%. Innymi słowy filtr cząstek stałych, który przejdzie proces czyszczenia metodą wodną odzyskuje pełną sprawność oraz przepustowość dzięki temu może nam dobrze służyć przez następnych kilka lat (lub około 200 tysięcy kilometrów w zależności od sposobu eksploatacji pojazdu).

Jakie są zalety regeneracji DPF i katalizatorów metodą wodną?

Regeneracja DPF metodą wodną polega na wypłukaniu z wnętrza DPF / katalizatora zanieczyszczeń, w tym popiołu, z wykorzystaniem wody i wysokiego ciśnienia powietrza oraz środków czyszczących. Do zalet takiego czyszczenia można zaliczyć:

 • wysoką skuteczność - ok. 98%
 • bezinwazyjność metody
 • usunięcie nawet popiołu, którego nie usuniesz inną metodą
 • usługi są atrakcyjne cenowo
 • stosując legalne sposoby nie przyczyniasz się do negatywnego oddziaływania na środowisko

Jakie filtry cząstek stałych regenerujemy w Strzelcach Opolskich?

Oddaj do nas do regeneracji filtr, bez względu na jego rodzaj. Metoda wodna jest w stanie usunąć zanieczyszczenia z wielu typów filtra: bez względu na jego rodzaj, producenta filtra czy markę pojazdu. Nasze usługi oferujemy dla kierowców z filtrem DPF, jak i FAP, dla kierowców pojazdów osobowych, dostawczych, a także ciężarówek.

Kiedy powinieneś zregenerować DPF / FAP i jakie są objawy zapchania?

Objawy wskazujące na zapchany filtr przedstawiają się następująco:

 • dym uchodzący z wydechu
 • świecąca kontrolka filtra DPF
 • problemy z odpalaniem pojazdu
 • zwiększone zużycie paliwa
 • mniejsze osiągi silnika
 • zmniejszona moc

Chcesz skutecznie i bezpiecznie pozbyć się problemów z zapchanym filtrem DPF/FAP? Zamów czyszczenie DPF/FAP lub katalizatora - oferta w Strzelcach Opolskich i okolicach.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Strzelce Opolskie

czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów cena Strzelce Opolskie

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów cena Strzelce Opolskie

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF Strzelce Opolskie

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.