Regeneracja i czyszczenie DPF/FAP Suwałki

Jeśli jeździsz samochodem wyposażonym w silnik diesla, mieszkasz w Suwałkach lub w okolicach, i zauważyłeś problemy z osiągami swojego samochodu, a także inne wskazujące na zapchany filtr DPF, sprawdź nasze usługi. Znajdziesz u nas to, czego potrzebuje Twój samochód - czyszczenie oraz regenerację filtrów cząstek stałych DPF. Jak skorzystać? To banalnie proste, a w dodatku Ty wybierasz, do jakiego warsztatu podstawisz samochód. Koszt jest niewysoki, czas oczekiwania też... Co zatem zrobić?

Jak skorzystać z czyszczenia DPF w Suwałkach krok po kroku?

 • Najpierw u swojego mechanika zdemontuj zanieczyszczony DPF.
 • Następnie zadzwoń i umów usługę regeneracji DPF. To tyle! Za stosunkowo niewielką opłatą (19.90 zł w obydwie strony) my zamówimy firmę kurierską, która odbierze od mechanika Twój filtr.
 • Zregenerowany i przetestowany filtr kurier odwiezie do mechanika lub pod inny, wskazany przez Ciebie adres. Zobaczysz – filtr będzie miał parametry niemalże fabryczne! Teraz pozostał tylko montaż... i ruszaj w trasę!

Regeneracja filtrów DPF Suwałki

Dla kogo są usługi czyszczenia filtrów w Suwałkach?

Sprawdź poniższą listę. Jeśli zauważyłeś w swoim samochodzie jeden lub więcej symptomów oznaczających zapchanie DPF, powinieneś umówić się na jego czyszczenie.

 • zapalona kontrolka DPF,
 • zmniejszona efektywność pracy silnika,
 • błędy w komputerze pokładowym,
 • brak skuteczności regeneracji filtra z wykorzystaniem metody pasywnej.

Filtr cząstek stałych DPF ponad 10 lat temu stał się obowiązkową częścią wyposażenia każdego nowego auta z silnikiem diesla. Poprawnie działający, filtruje spaliny, pozwalając im przepływać przez kanaliki w swojej powierzchni, jednocześnie zatrzymując szkodliwe substancje stałe. Osadzające się zanieczyszczenia, w tym popioły, po jakimś czasie powodują zatkanie filtra, co jest zupełnie naturalnym procesem eksploatacyjnym. Jeśli spotkaliście się kiedyś z wycinaniem filtra – owszem, było ono przeprowadzane w celu „pozbycia się problemu”, jednak warto wiedzieć, że przy obecnych metodach regeneracji, wycinanie nie jest wcale proste ani opłacalne. Skutkuje negatywnie zanieczyszczeniem powietrza, którym oddychamy, a często również nałożeniem kar finansowych lub niedopuszczeniem pojazdu do poruszania się po drogach i zarekwirowaniem dowodu rejestracyjnego. Stosowana przez nas wodna metoda czyszczenia DPF daje pewność klientom z Suwałk najwyższej na rynku skuteczności czyszczenia (98%), w dodatku atrakcyjnej cenie i w szybkim terminie.

Jak przebiega i co to jest wodne czyszczenie DPF?

Przez filtr, montowany na tzw. „pralce DPF”, przepuszczana jest pod wysokim ciśnieniem woda ze środkami czyszczącymi. Silne strumienie takiej mieszanki wybijają z filtra zanieczyszczenia, oczyszczając jego ścianki i kanały. Metoda jest w pełni bezpieczna i nie powoduje uszkodzeń filtra.

Jakie są mocne strony wodnej regeneracji filtrów cząstek stałych?

Regeneracja DPF metodą hydrodynamiczną to obecnie najlepsze ze wszystkich stosowanych na rynku rozwiązań. Przemawiają za nią następujące argumenty:

 • metoda jest bezinwazyjna, i nie ingeruje w budowę filtra,
 • na wydrukach, które przesyłamy do klienta, przedstawione są wyniki testów przepustowości, dające pewność skuteczności czyszczenia,
 • udzielamy gwarancji na czyszczenie DPF,
 • oczyszczony filtr na długo utrzymuje wysoką efektywność oczyszczania spalin,
 • metoda jest legalna, unikasz bezprawnego wycinania filtra, a nawet zmniejszasz wydatki.

Mieszkasz w Suwałkach? W innym mieście? Dla nas nie ma to znaczenia - zapraszamy Cię do wyboru naszych usług. Konkurencyjne ceny, najnowocześniejsza metoda czyszczenia, szybkie terminy, wysoka skuteczność działania – to właśnie oferta naszej firmy. Dzięki wykorzystaniu usług kurierskich działamy na terenie całej Polski.

Przebieg czyszczenia DPF dla naszych klientów z Suwałk

Sprawdzenie stanu filtra DPF

Weryfikujemy filtr z wykorzystaniem kamery endoskopowej, aby znaleźć ewentualne uszkodzenia. Jeżeli je znajdziemy, wtedy zwracamy koszty i odsyłamy filtr z powrotem do klienta, a ten musi wymienić go na nowy. Jeśli jednak filtr zakwalifikował się do usługi, dobieramy odpowiednie parametry regeneracji.

Czyszczenie i regeneracja filtra DPF/FAP

W specjalistycznej maszynie do wodnego czyszczenia DPF przepuszczamy przez filtr wodę z dodatkiem odpowiednich środków oczyszczających. Wszelkie zakamarki filtra zostają oczyszczone z zalegających zanieczyszczeń, głównie z sadzy i popiołu.

Suszenie filtra i testowanie

Oczyszczony filtr poddajemy suszeniu, a następnie testujemy, aby sprawdzić uzyskane po regeneracji parametry. Wydruki z z maszyny to dowód dla nas i dla klienta, że filtr został skutecznie zregenerowany, a jego parametry są zbliżone do parametrów nowego filtra.

Zarówno w Suwałkach, jak i w każdym innym polskim mieście, prowadzimy czyszczenie filtrów DPF/FAP. To wszystko dzięki skorzystaniu z usług kurierskich. Już po zauważeniu pierwszych problemów z filtrem DPF, klienci powinni umówić się na usługę czyszczenia i regeneracji. Dlaczego powinni wybrać akurat naszą firmę? Ponieważ zapewniamy dobrą cenę, niemal 100% skuteczności regeneracji, gwarancję oraz szybkie wykonanie usługi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub poprzez stronę internetową – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Suwałki

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Suwałki

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 289 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 19.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Suwałki

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.