Czyszczenie oraz regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów Świdnik

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli mieszkasz w Świdniku lub okolicach i zapchał się filtr DPF/FAP lub katalizator w Twoim samochodzie, zapoznaj się z naszą ofertą! Znajdziesz w niej czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF oraz katalizatorów metodą wodną.

Dzięki korzystnej umowie z firmą kurierską, nie musisz dowozić do nas filtra! Wszystko załatwimy sprawnie i szybko.

Jak zamówić czyszczenie DPF/FAP lub katalizatora w Świdniku:

  • Oddaj pojazd do zaufanego warsztatu, w którym zdemontują filtr lub katalizator, a po czyszczeniu zamontują go ponownie. Możesz skorzystać z naszej sieci partnerskiej w Świdniku.
  • Zamów u nas usługę czyszczenia DPF lub katalizatora - skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.
  • My zamówimy kuriera, aby odebrał filtr lub katalizator ze wskazanego przez Ciebie adresu. Pierwszym krokiem będzie sprawdzenie, czy posiada uszkodzenia mechaniczne, oraz w jakim stopniu jest zapchany. Następnie poddamy go skutecznej regeneracji w specjalnej maszynie. Na koniec - suszenie oraz pomiar przepustowości.

Po wszystkim odsyłamy wyczyszczony i zregenerowany filtr w miejsce wyznaczone przez Ciebie, a na naszą usługę otrzymujesz gwarancje. Czyszczenie i wysyłka filtra odbywa się zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF i katalizatorów Świdnik

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Czym jest wodne czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów?

Hydrodynamiczne czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów to wypłukiwanie zanieczyszczeń z wnętrza filtra za pomocą strumieni wody zmieszanej ze środkami chemicznymi oraz powietrza pod wysokim ciśnieniem. Skuteczność takiego wymycia zanieczyszczeń z DPF to niemalże 100%. Jest to metoda legalna, bezpieczna dla filtra, a przede wszystkim skuteczna i atrakcyjna cenowo. Nie wycinaj filtra - grozi za to mandat i zatrzymanie dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Masz problem z filtrem DPF lub katalizatorem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF i katalizatorów w Świdniku

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.