Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Szczecin

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Regeneracja filtra cząstek stałych to oferta skierowana m.in. do kierowców ze Szczecina, którzy chcą przywrócić DPF do pełnej sprawności. Jak przebiega realizacja zlecenia? Masz dwie możliwości: zamówić naszego kuriera ( koszt przesyłki w obie strony wynosi od 39,90 zł ) do swojego domu / pracy lub pozostawić auto w jednym z zakładów mechanicznych w Szczecinie, skąd także możemy odbrać Twój filtr. Po skutecznej regeneracji odsyłamy DPF z powrotem bezpośrednio na Twój adres lub do mechanika, gdzie odbierasz auto ze sprawnym i już zamontowanym filtrem cząstek stałych.

Jak skorzystać z czyszczenia filtra DPF ze Szczecina?

  • Oddaj swój samochód do zaufanego mechanika, który zdemontuje filtr DPF,
  • Zadzwoń albo napisz do nas i zamów regenerację DPF,
  • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
  • Twój mechanik ponownie montuje wyczyszczony filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Do kogo skierowane są nasze usługi regeneracji i czyszczenia DPF?

Jednym z Twoich obowiązków jako kierowcy jest zapewnienie właściwego stanu technicznego samochodu. Jeżeli w Twoim aucie zamontowano filtr cząstek stałych (popularny DPF), masz obowiązek zadbania o jego przepustowość. Gdy ona znacznie się pogorszy, konieczna staje się regeneracja podzespołu, którą możesz powierzyć naszemu zespołowi. Zastosowanie metody hydrodynamicznej gwarantuje najwyższy poziom skuteczności i bezpieczeństwa.

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i warsztatów samochodowych, które chcą rozszerzyć swoje usługi o regenerację filtra cząstek stałych DPF/FAP . Ponieważ posługujemy się nowoczesną i efektywną metodą hydrodynamiczną, możemy zagwarantować najwyższą skuteczność realizacji zlecenia, która idzie w parze z bezpieczeństwem. Oznacza to, że Twój DPF zostanie przywrócony do pełnej sprawności bez ryzyka uszkodzeń czy obniżenia jego wydajności.

Regeneracja filtrów DPF Szczecin

Jak przebiega regeneracja filtra cząstek stałych dla klientów ze Szczecina?

W momencie, gdy DPF wymontowany z Twojego auta do nas dotrze, przeprowadzamy wstępną diagnostykę. Posługując się dokładną kamerą endoskopową, możemy się upewnić, czy regeneracja filtra DPF jest konieczna i możliwa. Jeśli okaże się, że nie da się jej przeprowadzić, np. ze względu na uszkodzenie mechaniczne podzespołu, oddajemy pieniądze za usługę i odsyłamy DPF z powrotem.

Czyszczenie DPF za pomocą metody hydrodynamicznej przebiega w kilku etapach i obejmuje m.in. czyszczenie, płukanie oraz suszenie. Stosując odpowiednio dobrane preparaty, niemal w stu procentach usuwamy wszelkie zabrudzenia, które przyczyniają się do zapchania DPF. Po wykonaniu prac przechodzimy do analizy ich efektów, aby mieć gwarancję, że przebiegły prawidłowo.

Po zrealizowaniu zlecenia badamy DPF pod kątem jego przepustowości, upewniając się, że udało się osiągnąć zakładane rezultaty. Wynik drukujemy i odsyłamy razem z filtrem cząstek stałych na wskazany przez Ciebie adres w Szczecinie. Nie płacisz za przysłowiowego kota w worku – zlecając nam regenerację DPF, doskonale wiesz, jakie efekty przyniosła zrealizowana przez nas usługa.

Z jakich etapów składa się czyszczenie filtra DPF metodą hydrodynamiczną?

Regeneracja DPFa metodą wodną składa się z następująych etapów:

  • diagnostyka podzespołu,
  • czyszczenie i płukanie,
  • suszenie,
  • wydruk i analiza wyników czyszczenia,
  • odesłanie DPF na wskazany adres.

Działamy nie tylko skutecznie, ale również szybko. Realizacja usługi następuje w ciągu 2-3 dni roboczych, a w razie wydłużenia terminu otrzymujesz stosowną informację. Wraz z odesłanym filtrem cząstek stałych przekazujemy Ci też wyniki zarówno wstępnej diagnostyki, jak i badania po wykonaniu usługi. Dzięki temu możesz porównać stan DPF sprzed i po regeneracji metodą wodną .

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Szczecin

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Szczecin

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Szczecin

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika

Pamiętaj
Poruszanie się po ulicach Szczecina samochodem z zapchanym lub – co gorsza – z wyciętym filtrem cząstek stałych szkodzi Twojemu autu i negatywnie wpływa na jakość powietrza. W przypadku usunięcia DPF musisz się liczyć z także konsekwencjami prawnymi, ponieważ obowiązujące przepisy tego zakazują. Jednak nie kary, lecz troska o zdrowie swoje oraz innych mieszkańców Szczecina powinna Ci przyświecać, gdy zlecasz regenerację filtra cząstek stałych. Warto dbać o czyste powietrze w tak pięknym mieście, jakim jest stolica województwa zachodniopomorskiego.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Szukasz sposobu na zapchany filtr DPF? Skorzystaj ze skutecznej regeneracji!

Wodna metoda czyszczenia filtrów DPF/FAP zapewnia wysoką skuteczność i jest bezpieczna dla podzespołu.

Ponadto, jest w pełni zgodna z polskim prawem i nie naraża Cię na konsekwencje prawne.

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Szczecinie?

Szczecin jest położony na północno zachodnim krańcu Polski. Jest to jedno z najbardziej obleganych przez turystów miast w naszym kraju. Wielu odwiedzających jest zachwyconych jak piękne jest to miejsce. Ponad połowę obszaru Szczecina stanowią tereny wodne oraz zielone. W mieście mieszka około 400 tys. ludzi.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca w Szczecinie

czyszczenie DPF Szczecin

Wały Chrobrego

czyszczenie filtrów DPF Szczecin

Bulwary szczecińskie

regeneracja DPF Szczecin

Zamek Książąt Pomorskich

regeneracja filtrów DPF Szczecin

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie