Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF / FAP / katalizatorów Szczytno

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Mieszkasz w Szczytnie lub okolicach tego miasta? Jeśli zauważyłeś niepokojące objawy jak spadek efektywności pracy silnika, lub też Twój mechanik stwierdził zapchanie filtra DPF lub katalizatora, mamy na to skuteczne, szybkie i niedrogie rozwiązanie. Oferujemy fachowe czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF oraz katalizatorów metodą wodną – najskuteczniejszą i najnowocześniejszą z dostępnych na rynku.

Nawet jeśli nie masz czasu lub sposobności, by czekać w kolejkach i zawozić filtr lub katalizator do specjalistów, możesz łatwo skorzystać z naszych usług- w tym celu podpisaliśmy partnerską umowę z firmą kurierską, dzięki czemu szybko załatwimy sprawę.

Jak zamówić czyszczenie DPF/FAP lub katalizatora w Szczytnie?

 • Zostaw pojazd w pobliskim warsztacie, aby zdemontować filtr lub katalizator, a po czyszczeniu ponownie umieścić go na miejscu. Możesz skorzystać z naszej sieci partnerskiej w Szczytnie .
 • Zamów czyszczenie DPF lub katalizatora - skontaktuj się telefonicznie lub mailowo.
 • Zamówimy naszego kuriera, aby odebrał filtr bądź katalizator. Przeanalizujemy jego stan z pomocą kamery inspekcyjnej, a jeśli zakwalifikuje się do czyszczenia - kolejnym etapem będzie skuteczne, hydrodynamiczne czyszczenie. Następnie suszenie i test przepustowości, w celu sprawdzenia skuteczności regeneracji.

Filtr DPF/FAP lub katalizator przekażemy kurierowi, aby odwiózł go z powrotem pod wskazany adres - koszt takiej usługi zaczyna się już od 39,90 zł w obie strony. Czyszczenie i wysyłka filtra lub katalizatora odbywa się zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF i katalizatorów Szczytno

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Na czym polega wodne czyszczenie filtrów DPF i katalizatorów?

Z wykorzystaniem wody i powietrza pod wysokim ciśnieniem oraz środków czyszczących, z filtra lub katalizatora maszyna do wodnej regeneracji DPF/FAP wypłukuje wszelkie zanieczyszczenia. Skuteczność wynosi nawet 98%! Nasza metoda jest legalna, bezpieczna i szybka – cały proces, łącznie z transportem, zajmuje zazwyczaj 2-3 dni. Zamiast nielegalnego wycinania filtra, sprawdź jak proste jest przywrócenie filtra czy katalizatora do niemalże nowych parametrów!

Nasza oferta regeneracji DPF/FAP i katalizatorów przeznaczona jest dla wszystkich mieszkańców Szczytna oraz gmin ościennych.

Jakie filtry cząstek stałych można oddać do regeneracji w Szczytnie?

Do regeneracji oddać można w zasadzie każdy rodzaj filtra:

 • filtr DPF oraz filtr tzw "mokry" FAP
 • filtry z pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych

Kiedy należy zamówić regenerację DPF / FAP. Jakie są objawy zapchania filtra cząstek stałych?

Nasze usługi czyszczenia i regeneracji przeznaczone są dla mieszkańców Szczytna, którzy zaobserwowali poniższe objawy zapchania DPF:

 • świecącą kontrolkę filtra DPF
 • dym wydobywający się z wydechu
 • zwiększone spalanie
 • pogorszoną efektywność pracy samochodu
 • nierówną pracę jednostki napędowej
 • brak możliwości odpalenia auta

Dlaczego warto skorzystać z regeneracji DPF/FAP?

Największymi zaletami wodnej regeneracji DPF są:

 • Czyszczenie DPF metodą wodną to jedyny skuteczny i bezpieczny sposób przywrócenia filtra cząstek stałych do stanu zbliżonego do stanu fabrycznego
 • Metoda hydrodynamiczna usuwa nawet do 98% zanieczyszczeń: nie tylko sadzę, ale także drobny, zapychający filtr popiół
 • Metoda jest bezpieczna i nie wymaga ingerencji w budowę elementu
 • Regeneracja filtra DPF to legalny sposób na zażegnanie problemu - nie naraża Cię na konsekwencje prawne i finansowe, związane z usunięciem filtra DPF
 • Usługa jest regeneracji jest atrakcyjna cenowo i stanowi niewielki procent ceny nowego filtra
Masz problem z filtrem DPF lub katalizatorem? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF i katalizatorów w Szczytnie

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.