Regeneracja i czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF/FAP Szydłowiec

Coraz częściej dostrzegasz objawy zapchanego filtra DPF, a w Szydłowcu i okolicy nikt nie świadczy usług czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z hydrodynamicznego czyszczenia i regeneracji DPF.

Dla kierowców z Szydłowca i całej Polski oferujemy prostą i wygodną formę zamówienia mycia DPF. Jak skorzystać w kilku krokach:

  • Zleć wymontowanie filtra DPF lokalnemu mechanikowi z Szydłowca.
  • Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów regenerację DPF/FAP. Od tej chwili to my zajmiemy się resztą!
  • Z pomocą naszego kuriera odbierzemy filtr ze wskazanego przez Ciebie miejsca. Nastepnie sprawdzimy stan zapchanego filtra DPF oraz upewnimy się, czy posiada uszkodzenia mechaniczne. Wykonamy hydrodynamiczne czyszczenie DPF/FAP. Po udanej regeneracji odeślemy filtr z powrotem do Ciebie. Koszty transportu w obie strony to tylko 19,90zł.
Regeneracja filtrów DPF Końskie

Wodne czyszczenie i regeneracja DPF w Szydłowcu

Odkąd dostępne jest wodne czyszczenie DPF polegające na usunięciu z jego wnętrza sadzy i popiołu, wycinanie filtrów DPF staje się coraz mniej opłacalne. Hydrodynamiczna metoda regeneracji DPF polega na zamontowaniu filtra w specjalnej maszynie, która kierując do wnętrza filtra wodę pod wysokim ciśnieniem i odpowiednie środki chemiczne wybija z niego wszelkie zanieczyszczenia. Umożliwia to przywrócenie przepustowości filtra DPF do parametrów zbliżonych do nowego filtra. Ponadto mycie DPF jest w pełni bezpieczne dla podzespołu i zgodne z polskim prawem.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji! Oferujemy czyszczenie i regenerację DPF w Szydłowcu i w całej Polsce.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF w Szydłowcu

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.