Czyszczenie i regeneracja DPF Tarnów

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeżeli jesteś właściecielem samochodu z Tarnowa lub okolicy i masz problem z zapchanym filtrem DPF - zgłoś się do nas. Oferujemy pomoc w przypadku zatkania filtrów DPF. Nasza oferta obejmuje czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF/FAP . Jak możesz skorzystać z naszej oferty? Wystarczy, że zostawisz auto u wybranego mechanika, a my dopilnujemy reszty. Nasz kurier odbierze wymontowany filtr od 39,90 zł w obie strony, sprawdzimy stan DPFa, wykonamy czyszczenie i wyślemy go z powrotem pod wskazany adres, gotowy do zamontowania!

Regeneracja filtrów DPF Tarnów

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto powinien skorzystać z czyszczenia DPF w Tarnowie?

Masz podejrzenia, że czyszczenie DPF jest konieczne w Twoim aucie? Najczęstszymi objawami zwiastującymi problem z filtrem DPF są:

  • regularne zapala się kontrolka filtra DPF,
  • praca silnika jest mniej efektywna i ma on gorsze osiągi,
  • pojawiają się błędy komputera pokładowego,
  • regeneracja DPF metodą pasywną nie przynosi rezultatu.

Filtr DPF jest obowiązkowym podzepołem montowanym w każdym nowym samochodzie z silnikiem diesla. Pozwala on wychwycić substancje szczególnie szkodliwe, chroniąc tym samym środowisko. Jednocześnie usuwanie uszkodzonych i zapchanych filtrów jest coraz częsciej karane i powoduje negatywny wpływ na środowisko. Jeżeli chcesz przywrócić stan filtra do niemal fabrycznych parametrów i jednocześnie uniknąć kary, warto zdecydować się na usługę jego czyszczenie metodą wodną. W tym zakresie oferujemy nasze usługi dla kierowców z Tarnowa i okolic!

Nasze usługi to bezpieczne i wysoce skuteczne czyszczenie filtrów DPF nowoczesną metodą hydrodynamiczną . Wystarczy wymontować filtr u swojego mechanika i zamówić naszego kuriera, by po 2-3 dniach właściciel pojazdów znów mógł cieszyć się pełnymi osiągami auta.

Każdy filtr DPF prędzej czy później ulega przepełnieniu. Jest to zupełnie normalne w pojazdach wyposażonych w silnik diesla z filtrem cząstek stałych. Jeśli jednak tak się stanie – nie ma powodu do obaw! Wystarczy, że zamówisz nasze usługi – gwarantujemy efektywne i kompleksowe wodne czyszczenie DPF w atrakcyjnej cenie!

Co to jest czyszczenie DPF metodą wodną?

Wodna metoda regeneracji filtrów DPF wykorzystuje nowoczesną maszynę, która dzięki przepływowi wody pod wysokim ciśnieniem czyści jego wnętrze. Taki proces pozwala skutecznie usunąć wszystkie zanieczyszczenia, w tym osadzającą się sadzę i popiół. Ogromną zaletą metody hydrodynamicznej jest fakt, że nie wymaga ingerenecji w sam filtr, a mimo to pozwala osiągnąć niezwykle efekty, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Skuteczność czyszczenia DPFa osiąga nawet 98% usuniętych zanieczyszczeń.

Jakie zalety ma wodne czyszczenie DPF?

  • Metoda wodna nie wymaga wycinania, ani rozcinania filtrów. Jest w pełni bezpieczna dla DPF/FAP i zgodna z polskim prawem.
  • Pozwala usunąć popiół, którego nie można wyeliminować podczas wypalenia.
  • Czyszczenie pozwala przywrócić prawidłowe działanie filtra cząstek stałych, jednocześnie zapewniając trwałe efekty.
  • Chroni przed nałożeniem kar za usunięcie DPFa.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, masz pewność, że szybko i skutecznie wykonamy czyszczenie DPF. Bez względu na to czy mieszkasz w Tarnowie, czy jakimkolwiek innym mieście w Polsce - możesz skorzystać z naszej usługi.

Czyszczenia filtrów DPF krok po kroku

Weryfikacja stanu filtra DPF

Kiedy filtr dotrze do naszej siedziby przeprowadzamy jego oględziny przy pomocy kamery endoskopowej. Pozwala nam to określić skalę problemu, ale też dostarcza informacji czy problem wynika jedynie z zapchania czy też uszkodzeń mechanicznych.

Dla Klientów z Tarnowa i innych miast niezwykle ważny jest fakt, że nowoczesna maszyna, którą dysponujemy, pozwala wyczyścić niemal każdy filtr cząstek stałych. Marka i model samochodu nie mają dla nas znaczenia.

Czyszczenie filtra

Usuwanie sadzy i popiołu z DPF odbywa się poprzez płukanie go wodą pod wysoki ciśnieniem z użyciem odpowiednich środków. Czyszczenie to składa się z kilku etapów i daje gwarancję, że osady znikną z najtrudniej dostępnych miejsc filtra, ale też zostaną całkowicie usunięte.

Suszenie i testy po regeneracji

Kolejnym etapem procesu jest suszenie, po którym filtr może zostać zamontowany w samochodzie. Po jego wysuszeniu jest przywracany do pełnej sprawności, co jest potwierdzone wydrukami testów po czyszczeniu. Uzyskane pomiary poświadczają skuteczność wykonanej pracy i zapewniają, że samochód może powrócić do normalnej jazdy.

Zdarzają się sytuacje, że dostarczony nam filtr nie może zostać wyczyszczony. Najczęstszymi powodami są jego uszkodzenie mechaniczne. W takiej sytuacji zwracamy Klientowi opłatę za usługę i odsyłamy go pod wskazany adres. Jeśli czyszczenie będzie możliwa to nie tylko je wykonamy, ale też udzielimy gwarancji.

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia DPF?

Jeżeli zauważyłeś objawy sygnalizujące konieczność wykonania czyszczenia filtra DPF – skontaktuj się z nami. Zapewniamy skuteczne mycie DPF dla klientów z Tarnowa i okolic , ale też innych miast Polski.

Oferujemy Państwu nowoczesne czyszczenie i regenerację DPF, które są wykonywane bezinwazyjną metodą hydrodynamiczną. Zapewnia ona trwały efekty za rozsądną cenę.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.