Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Toruń

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych i mieszkasz w Toruniu lub okolicy? - zgłoś się do nas. Oferujemy profesjonalne czyszczenie i regenerację filtrów DPF/FAP.
Chcesz skorzystać z naszej pomocy?
Możesz zostawić swoje auto u zaufanego mechanika i zamówić u nas regenerację.
Wyślemy naszego kuriera, który odbierze wymontowany filtr już od 39,90 zł w obie strony.
Następnie wykonamy czyszczenie i wyślemy go z powrotem pod wskazany adres, gotowy do zamontowania!

Regeneracja filtrów DPF Toruń

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto może skorzystać z czyszczenia DPF w Toruniu?

Najczęstszymi objawami będącymi konsekwencją problemów z filtrem DPF są:

  • zapala się kontrolka filtra DPF,
  • silnik pracuje mniej wydajnie i ma gorsze osiągi,
  • komputer pokładowego sygnalizuje błędy,
  • regeneracja DPF metodą pasywną uruchamia się zbyt często.

Filtr DPF jest montowany w większości nowych pojazdów. Jego zadaniem jest wychwycenie substancji szczególnie szkodliwych dla środowiska. Z każdym rokiem rośnie presja na karanie właścicieli pojazdów za usuwanie uszkodzonych i zapchanych filtrów DPF/FAP. Jeżeli chcesz doprowadzić stan filtra do niemal fabrycznych parametrów i jednocześnie uniknąć kary, warto rozważyć jego czyszczenie metodą hydrodynamiczną. W tym zakresie oferujemy nasze usługi dla kierowców z Torunia i okolic!

Oferujemy czyszczenie DPF/FAP jako bezpieczny i cechujący się wysoką skutecznością sposób na zatkane DPFy. Dzięki współpracy z firmą kurierską, wystarczy że wymontowujesz filtr u swojego mechanika i zamówisz nasze usługi. Odbierzemy Twój filtr, wykonamy regenerację i odeślemy go do Twojego mechanika.

Przepełnienie filtrów DPF jest zjawiskiem normalnym w pojazdach wyposażonych w silnik diesla z filtrem cząstek stałych. Jeśli w Twoim aucie występują objawy tego problemu – nie ma powodu do obaw! Wystarczy, że zamówisz nasze usługi – gwarantujemy efektywne i kompleksowe wodne czyszczenie DPF w atrakcyjnej cenie!

Na czym polega regeneracja DPF metodą wodną?

Hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtrów DPF polega na przepływie wody pod wysokim ciśnieniem, która usuwa zanieczyszczenie z jego wnętrza. Pozwala to na wypłukanie wszystkich zanieczyszczeń, w tym popiołu, który pozostaje po wypalaniu metodą pasywną. Czyszczenie metodą hydrodynamiczną nie wymaga ingerencji w sam filtr oraz pozwala przywrócić przepustowość filtra na poziomie 98%.

Jakie są zalety czyszczenia DPF metodą wodną?

Największymi zaletami regeneracji filtrów DPF metodą wodną są:

  • Nie wymaga wycinania, rozcinania, ani żadnej innej ingerencji w sam filtr,
  • Usuwa popiół, którego nie usunie żadna inna metoda,
  • Czyszczenie pozostawia trwałe efekty,
  • Nie narażasz się na kary jak w przypadku usunięcia DPF.

Nasze usługi wykonujemy szybko i sprawnie. Skutecznie wyczyścimy DPF i udzielimy gwarancji. Bez względu na to czy mieszkasz w Toruniu, czy jakimkolwiek innym mieście w Polsce - możesz skorzystać z naszej oferty.

Jak przebiega czyszczenia filtrów DPF dla klientów z Torunia?

Sprawdzamy dostarczony filtr

Każdy przysłany do nas filtr jest sprawdzany przy pomocy kamery endoskopowej. Pozwala nam to określić, czy nie doszło do uszkodzeń mechanicznych.

Czyszczenie filtrów DPF

Czyszczenie filtrów DPF odbywa się poprzez przypływ wody ( połączonej ze środkami czyszczącymi ) pod wysoki ciśnieniem przez wnętrze filtra. Cały proces składa się z kilku etapów i daje gwarancję, że osady znikną z najtrudniej dostępnych miejsc filtra.

Suszenie i pomiar parametrów po regeneracji

Kolejnym etapem jest suszenie i pomiar test przepustowości filtra. Uzyskane pomiary poświadczają skuteczność wykonanej usługi i zapewniają, że samochód może powrócić do normalnej jazdy.

Dość sporadycznie, ale zdarzają się sytuacje, że filtr nie może zostać wyczyszczony. Najczęstszymi powodami są jego uszkodzenie mechaniczne. W takiej sytuacji zwracamy Klientowi opłatę za usługę i odsyłamy go pod wskazany adres. Jeśli czyszczenie będzie możliwa to nie tylko je wykonamy, ale też udzielimy gwarancji.

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia DPF?

Jeżeli w Twoim aucie występują objawy świadczące o problemach z filtrem DPF – skontaktuj się z nami. Zapewniamy skuteczne czyszczenie dla klientów z Torunia i okolic.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.