Czyszczenie i regeneracja DPF Wałbrzych

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Mieszkasz w Wałbrzychu lub okolicy i spotkałeś się z problemem z zapchanego filtra DPF/FAP? - zgłoś się do nas. Oferujemy rozwiązanie dla zatkanych filtrów DPF. W naszej ofercie znajdziesz czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych. Chcesz skorzystać z naszej oferty? Zostaw auto u swojego wybranego mechanika i zamów u nas regenerację. Nasz kurier odbierze wymontowany filtr od 39,90 zł w obie strony, wykonamy czyszczenie i wyślemy go z powrotem pod wskazany adres, gotowy do zamontowania!

Regeneracja filtrów DPF Płock

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Do kogo skierowane jest czyszczenie DPF w Wałbrzychu?

Jak potwierdzić przypuszczenia, że czyszczenie DPF jest konieczne w naszym aucie? Najczęstszymi objawami wskazującymi na problem z filtrem DPF są:

  • regularne zapala się kontrolka filtra DPF,
  • silnik jest mniej efektywny i ma gorsze osiągi,
  • komputer pokładowy sygnalizuje błędy,
  • Mycie DPF metodą pasywną nie rozwiązuje problemu.

Filtr DPF jest montowany w nowych samochodach z silnikiem diesla oraz benzyny. Pozwala on wychwycić substancje szczególnie szkodliwe, chroniąc tym samym środowisko. Jednocześnie usuwanie uszkodzonych i zapchanych filtrów jest coraz częsciej karane i powoduje negatywny wpływ na środowisko. Jeżeli chcesz przywrócić stan filtra do niemal fabrycznych parametrów i jednocześnie uniknąć kary, warto zdecydować się na usługę jego czyszczenie metodą wodną. W tym zakresie oferujemy nasze usługi dla kierowców z Wałbrzycha i okolic!

Nasze usługi czyszczenia DPF/FAP są w pełni bezpieczne i cechują się wysoką skutecznością. Dzięki współpracy z firmą kurierską, wystarczy że wymontowujesz filtr u swojego mechanika i zamówisz nasze usługi. Odbierzemy Twój filtr, wykonamy regenerację i odeślemy go do Twojego mechanika.

Zjawiskiem zupełnie normalnym w pojazdach wyposażonych w silnik diesla z filtrem cząstek stałych jest przepełnienie DPF. Jeśli jednak tak się stanie – nie ma powodu do obaw! Wystarczy, że zamówisz nasze usługi – gwarantujemy efektywne i kompleksowe wodne czyszczenie DPF w atrakcyjnej cenie!

Co to jest czyszczenie DPF metodą wodną?

Wodna metoda regeneracji filtrów DPF polega na przepływie wody pod wysokim ciśnieniem, która czyści jego wnętrze. Pozwala to na skuteczne usunęcie wszystkich zanieczyszczeń, w tym popiółu, który pozostaje po wypalaniu. Regeneracja przy pomocy metody hydrodynamicznej nie wymaga ingerenecji w sam filtr, a mimo to przywraca przepustowość filtra na poziomie 98%.

Jakie zalety ma wodne czyszczenie DPF?

  • Jest w pełni bezpieczna dla filtrów oraz legalna. Nie wymaga wycinania, ani żadnej innej ingerencji w sam filtr,
  • Usuwa popiół, którego nie można wypalić,
  • Czyszczenie zapewnia długotrwałe efekty,
  • Nie musisz obawiać się kar jak w przypadku usunięcia DPF.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że szybko i skutecznie wykonamy regenerację DPF. Bez względu na to czy mieszkasz w Wałbrzychu, czy jakimkolwiek innym mieście w Polsce - możesz skorzystać z naszej oferty.

Czyszczenia filtrów DPF krok po kroku

Sprawdzenie filtra DPF

Każdy filtr, który dotrze do naszej firmy jest sprawdzany przy pomocy kamery endoskopowej. Pozwala nam to określić, czy problem wynika jedynie z zapchania czy też uszkodzeń mechanicznych.

Czyszczenie filtrów DPF

Czyszczenie filtrów DPF odbywa się poprzez przypływ wody pod wysoki ciśnieniem przez wnętrze filtra. Następuje to przy użyciu odpowiednich środków. Cały proces składa się z kilku etapów i daje gwarancję, że osady znikną z najtrudniej dostępnych miejsc filtra.

Suszenie i pomiar parametrów po regeneracji

Kolejnym etapem jest suszenie i pomiar parametrów. Uzyskane pomiary poświadczają skuteczność wykonanej pracy i zapewniają, że samochód może powrócić do normalnej jazdy.

Zdarzają się sytuacje, że dostarczony nam filtr nie może zostać wyczyszczony. Najczęstszymi powodami są jego uszkodzenie mechaniczne. W takiej sytuacji zwracamy Klientowi opłatę za usługę i odsyłamy go pod wskazany adres. Jeśli czyszczenie będzie możliwa to nie tylko je wykonamy, ale też udzielimy gwarancji.

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia DPF?

Jeżeli w Twoim aucie występują objawy świadczące o konieczności wykonania regeneracji DPF – skontaktuj się z nami. Zapewniamy skuteczne mycie DPF dla klientów z Wałbrzycha i okolic .

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.