Czyszczenie i regeneracja DPF Warszawa

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Masz problem z zapchanym filtrem DPF? Jeśli jesteś z Warszawy możesz wykonać czyszczenie i regenerację z naszą pomocą! Wybierając nas nie tylko zyskujesz pewność, że zadanie zostanie wykonane profesjonalnie, skutecznie i w atrakcyjnej cenie, ale też załatwisz wszystko bez większego problemu.

Nie musisz jeździć po mieście z wymontowanym filtrem i szukać firmy wykonującej czyszczenie lub kuriera. Możesz zostawić auto w wybranym warsztacie, a my zajmiemy się resztą. Nasz kurier odbierze wymontowany filtr, wyczyścimy i odeślemy go do Twojego mechanika. Dzięki temu nie musisz też odwiedzać dwóch punktów naprawy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze ( gwarantujemy atrakcyjną cenę usługi i transport w obie strony za jedyne 39,90 zł ). Jak jeszcze możemy pomóc klientom z Warszawy oraz kto może skorzystać z przygotowanej oferty czyszczenia i regeneracji DPF?

Jak zamówić czyszczenie DPF z Warszawy krok po kroku?

  • Zleć swojemu zaufanemu mechanikowi demontaż filtra DPF,
  • Zadzwoń do nas i zamów usługę regeneracji,
  • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
  • Twój mechanik ponownie montuje wyczyszczony filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF


Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto z Warszawy może skorzystać z regeneracji DPF?

Z usługi regeneracji DPF może, a nawet powinien skorzystać każdy właściciel samochodu, który zauważył objawy zapchanego filtra DPF. Do klasycznych symptomów można zaliczyć:

  • zapalenie się kontrolki filtra DPF,
  • ograniczenie osiągów pojazdu,
  • czarny dym wydobywający się z wydechu,
  • zwiększone zużycie paliwa,
  • nierówną pracę silnika,
  • brak możliwości rozruchu silnika.

Jeśli Twojemu samochodowi doskwiera jeden lub więcej z powyższych objawów – nie czekaj. Umów się na czyszczenie DPF, zleć swojemu mechanikowi z Warszawy demontaż filtra i zamów naszego kuriera. Jeśli po przeprowadzonej analizie stwierdzimy, że regeneracja DPF jest konieczna – udzielimy Ci fachowego wsparcia!

Jak przebiega czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF w Warszawie?

Przed przystąpieniem do czyszczenia DPF przy wykorzystaniu metody wodnej weryfikujemy jego stan. Uzyskane wyniki pozwalają nam ustalić źródło problemu – zatkanie czy też uszkodzenie mechaniczne. Na podstawie wspomnianych możemy zdecydować, czy jest możliwe wykonanie czyszczenia filtra – w przypadku wystąpienia uszkodzeń mechanicznych niestety nie możemy wykonać usługi. Analiza ta pozwala również uzyskać informację o stopniu niedrożności filtra tzn. stopniu zatkania. Dzięki temu łatwiejsze jest dopasowanie parametrów czyszczenia. Jeżeli filtr jest uszkodzony zwracamy Ci pieniądze za czyszczenie i odsyłamy DPF.

Sam proces czyszczenia odbywa się przy użyciu wysokiej klasy maszyn. Wystarczy zamontować filtr do układu maszyny oraz dobrać pozostałe elementy, które każdorazowo są indywidualnie dopasowywane do marki i modelu pojazdu oraz stopnia zanieczyszczenia DFPa. Samo czyszczenie filtra DPF najczęściej odbywa się w kilku etapach, przy obowiązkowym użyciu środka czyszczącego. Wysokie ciśnienie uzyskane w maszynie pozwala wypłukać całą sadzę i popiół, również z trudnodostępnych miejsc.

Po uzyskaniu parametrów rdzenia filtra zbliżonych do wartości fabrycznych, następuje przejście do suszenia. Czynność ta również odbywa się w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Ostatnim krokiem jest chłodzenie DPFa w trybie automatycznym.

Chcąc potwierdzić, że uzyskane efekty są wystarczające – ponownie wykonujemy test parametrów. Wydruk z niego przekazujemy klientowi, jako potwierdzenie profesjonalnego wykonania czyszczenia metodą wodną.

Chcesz skorzystać z regeneracji DPF w Warszawie?

Dostarczenie filtra DPF

Czyszczeniem filtra DPF dla klientów z Warszawy zajmujemy się zaraz, jak tylko nam go dostarczysz. Możesz to zrobić w dowolny dla Ciebie sposób – osobiście bądź za pośrednictwem firmy kurierskiej. Co ważne – z przygotowanej oferty możesz skorzystać zarówno jako klient indywidualny, ale też jako właściciel warsztatu samochodowego, do którego trafił pojazd z filtrem wymagającym czyszczenia.

Jeśli wybierzesz osobistą wizytę, możesz wtedy też skorzystać z usług wymontowania i ponownego montażu filtra po czyszczeniu. Nie musisz martwić się więc samodzielnym wyciągnięciem. Jest to usługa dodatkowo płatna. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły.

Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście – skorzystaj z usługi kuriera, który dostarczy przesyłkę do firmy w bardzo niskiej cenie. Jedyne 39,90 zł w obie strony!

Wielu klientów po zauważeniu wspomnianych wcześniej symptomów kontaktuje się z najbliższym/zaprzyjaźnionym mechanikiem, który z uwagi na brak specjalistycznego sprzętu nie przywróci mu pożądanego stanu. Może on jednak Ci pomóc w wyciągnięciu filtra. W zależności od modelu pojazdu czynność ta może przysporzyć kłopotów. W takiej sytuacji kurier, z którym współpracujemy może odebrać paczkę z warsztatu samochodowego w Warszawie, a Twoje auto może poczekać w na zregenerowaną część, która najczęściej wraca do punktu odbioru w przeciągu 48 godzin.

Na tym etapie musisz również uiścić opłatę za wykonanie usługi w kwocie - 399 zł netto + 39.90 zł za transport .

Analiza filtra cząstek stałych DPF

Wykonanie analizy filtra cząstek stałych DPF dla klientów z Warszawy pozwala sprawdzić jego stan. Do tego celu wykorzystujemy kamerę endoskopową. Obraz uzyskiwany podczas analizy rejestrujemy. Na życzenie klienta chętnie udostępniamy zapis.

Na podstawie uzyskanych z kamery informacji podejmujemy decyzję o możliwości wykonania czyszczenia DPF bądź też jej braku. Jeśli stwierdzimy, że nie jest to możliwe. Zwracamy Ci uiszczoną opłatę za usługę i odsyłamy filtr za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazany adres.

Czyszczenie i regeneracja DPF

Wykonanie dwóch pierwszych kroków pozwala nam przejść do kluczowego momentu usługi, czyli czyszczenia filtra DPF. W przypadku metody wodnej, odbywa się ono kilku etapowo przy wykorzystaniu specjalistycznych środków czyszczących. Metoda ta pozwala uzyskać najlepsze efekty i wypłukać sadzę oraz popiół z najtrudniej dostępnych miejsc.

Po pozytywnym zakończeniu prac po raz kolejny wykonujemy analizę przepustowości, do której wyników klient również może mieć dostęp.

Zaznaczamy, że czyszczenie i regenerację DPF dla klientów z Warszawy wykonujemy najczęściej w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania elementu, a to oznacza, że maksymalnie po 48 godzinach element jest już w Twoich rękach. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu. Aczkolwiek dokładamy wszelkich starań, by wszystko przebiegło sprawnie i możliwie jak najszybciej. W przypadku wydłużenia terminu wykonania usługi – poinformujemy Cię o tym fakcie.

Odesłanie wyczyszczonego filtra do klienta

Usługa wykonana – pora na odebranie filtra DPF! Klienci z Warszawy mogą odebrać go oczywiście osobiście i skorzystać z usługi montażu bądź też mogą skorzystać z mniej kłopotliwej formy tj. wysyłki za pomocą firmy kurierskiej na wskazany adres: domowy bądź też warsztatu samochodowego. Do DPFa zawsze dołączamy wydruk parametrów „przed” i „po” czyszczeniu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że usługa została właściwie zrealizowana.

Regeneracja filtrów DPF Warszawa

Jakie zalety ma czyszczenie DPF?

Decydujący się na czyszczenie DPF klienci z Warszawy mogą być pewni, że odbędzie się ono na najwyższym poziomie. Efekty uzyskiwane po regeneracji sięgają 98% - oznacza to, że elementy poddane procesowi są prawie jak nowe. Stąd też, udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na wykonane czyszczenie.

Chcąc zagwarantować Ci pewność, że rozwiązanie pozwoliło osiągnąć zamierzony cel – dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych analiz, ale też stosujemy nowoczesne maszyny i innowacyjne środki czyszczące.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Warszawa

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Warszawa

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Warszawa

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF dla Warszawy

Zapchany filtr cząstek stałych to nie tylko zmniejszone osiągi auta – zbyt długie bagatelizowanie problemu może doprowadzić do niemożności rozruchu silnika, a tym samym poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Skorzystaj z przygotowanej oferty czyszczenia DPF dla Warszawy gwarantującej szybkie, skuteczne i profesjonalne przywrócenie parametrów filtra zbliżonych do fabrycznych!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Warszawie?

Warszawa to największe miasto w kraju, zlokalizowane w środkowo-wschodniej części Polski, tuż nad Wisłą. To także stolica Polski i województwa mazowieckiego. Mieszka tu blisko 2 miliony mieszkańców, co czyni ją największym miastem w Polsce pod względem ludności, ale też powierzchni. Czy wiesz, że łącznie z Wisłą zajmuje ponad 500 km2?

Z racji tego, że jest stolicą kraju znajdują się tu siedziby najważniejszych instytucji: Prezydenta, Rady Ministrów, Sejmu i Senatu, ale też Narodowego Banku Polskiego.

Historia Warszawy

Pierwszy raz nazwa Warseuiensis pojawiła się w 1321 roku, ale już w 1482 zmieniła się na Warschouia. W średniowieczu nazywano ją Warszewa – od imienia dzierżawcy Warsz, czyli Warcisław. Warszawska legenda głosi jednak, że wywodzi się ona od Warsa i Sawy, czyli legendarnych założycieli miasta. Jej historia sięga IX wieku, kiedy na obecnym terenie kształtowały się pierwsze osady takie jak Bródno, Kamion czy część Pragi-Południe.

Warszawa prawa miejsce uzyskała jeszcze przez 1300, kiedy to miasto było ważnym ośrodkiem handlu oraz rybołówstwa. Obecny układ stolicy ukształtował się po II wojnie światowej w trakcie odbudowy terenów.

Barwami miasta jest kolor żółty i czerwony, a ich uzupełnieniem herb przedstawiający wizerunek syrenki – zostały one wprowadzone w 1938 roku. Warszawę wśród innych miast wyróżnia także najwyższy budynek, zarówno w stolicy jak i w Polsce, którym jest Pałac Kultury i Nauki wzniesiony w latach 1952 – 1955.

Atrakcje Warszawy

Jedną z najważniejszych atrakcji stolicy jest niewątpliwie Pałac Kultury i Nauki. Niemniej ważnymi miejscami jest Zamek Królewski, który został odrestaurowany po wojnie oraz znajdująca się w jego pobliżu Kolumna Zygmunta. Uwagę warto zwrócić także na Łazienki Królewskie – przepiękny park licznie odwiedzany przez mieszkańców i turystów.

Wizytówką Warszawy jest też Stare Miasto, które po odbudowaniu po wojnie przykuwa uwagę przepięknie odrestaurowanymi kamienicami. Będąc w stolicy warto odwiedzić także Muzeum Powstania Warszawskiego czy też Historii Żydów Polskich.

To tylko nieliczne atrakcje Warszawy – będąc w mieście warto odwiedzić miejsca historyczne, zabytkowe, które graniczą z najnowocześniejszymi budynkami, rozpoczynającymi nową historię.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca Warszawy

czyszczenie DPF Warszawa

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

czyszczenie filtrów DPF Warszawa

Zamek Królewski w Warszawie

regeneracja filtrów DPF Warszawa

Łazienki Królewskie w Warszawie

regeneracja DPF Warszawa

Stare Miasto w Warszawie