Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF/FAP Wieluń

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Mieszkasz w Wieluniu lub okolicy, a mechanik w warsztacie stwierdza zapchanie filtra DPF/FAP? Zapoznaj się z naszą ofertą na czyszczenie i regeneracje filtrów cząstek stałych DPF metodą wodną.

Nie masz czasu ani możliwości, aby dostarczyć do nas filtr? Żaden problem, posiadamy korzystną umowę z firmą dostawczą i zapewniamy transport w obie strony.

Jak zamówić czyszczenie DPF/FAP w Wieluniu:

  • Podstaw pojazd do zaufanego warsztatu, który zajmie się wymontowaniem i zamontowaniem filtra.
  • Zamów regenerację DPF - zadzwoń lub napisz email, to tyle. Teraz zaczyna się nasza praca!
  • Wyślemy naszego kuriera, który odbierze filtr z miejsca naprawy pojazdu. Kiedy filtr do nas dotrze dokonujemy analizy. Sprawdzamy czy posiada uszkodzenia mechaniczne. Kolejnym etapem jest hydrodynamiczna regeneracja filtra DPF. Na końcu zostaje suszenie i ponowny pomiar przepustowości.

Udzielamy gwarancji na czyszczenie DPF, a filtr odsyłamy w miejsce wyznaczone przez Ciebie. Koszt kuriera zaczyna się od 39,90 zł w obie strony.

Regeneracja filtrów DPF Wieluń

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Czyszczenie DPF metodą wodną – na czym polega?

Do regeneracji wodnej DPF stosuje się maszynę zwaną „pralką DPF”. Generuje ona strumienie wody i powietrza pod wysokim ciśnieniem. Strumienie te wybijają z filtra zanieczyszczenia stałe, osadzone na jego ściankach. Jest to metoda bezpieczna, atrakcyjna finansowo i niezwykle skuteczna – na poziomie ok. 98%.

W jaki sposób to przebiega i co to jest hydrodynamiczne czyszczenie filtra DPF/FAP?

Czyszczenie filtra DPF metodą wodną to nic innego jak wypłukanie wszelkich istniejących zanieczyszczeń, które znajdują się we wnętrzu filtra. Są one "wymywane" z filtra za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem zmieszanej z odczynnikami, zanieczyszczenia są usuwane nawet do 98%. Jest to oczywiście w pełni legalne i bezpieczne, a co za tym idzie skuteczne więc nie musisz już wypalać czy też wycinać filtra, za co grozi mandat.

Jakie filtry cząstek stałych regenerujemy dla kierowców z Wielunia?

Metoda wodna to uniwersalna, bezpieczna metoda. Dlatego też możemy czyścić nią praktycznie każdy rodzaj filtra. Zarówno filtry DPF i „mokre” FAP, bez względu na rodzaj pojazdu (osobowy, dostawczy czy ciężarowy) oraz bez względu na producenta filtra.

Czy wiesz, kiedy powinno się dokonać regeneracji?

Zapchany filtr objawia się w przedstawiony poniżej sposób. Te objawy świadczą o konieczności poddania go regeneracji:

  • błędy w komputerze pokładowym
  • gorsze, słabsze osiągi silnika
  • mniej dynamiczna praca silnika
  • świecąca kontrolka filtra
  • brak efektów wypalania zanieczyszczeń podczas jazdy
  • dym unoszący się z wydechu

Nasze usługi przysługują wszystkim mieszkańcom Wielunia i okolicznych gmin.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF Wieluń

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.