Czyszczenie i regeneracja DPF Wrocław

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jako kierowca poruszający się po Wrocławiu samochodem osobowym z silnikiem diesla, możesz liczyć na naszą fachową pomoc. Oferujemy czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF/FAP . Wystarczy, że zostawisz samochód u wybranego mechanika, a my zajmiemy się całą resztą. Odbierzemy wymontowany filtr kurierem w cenie 39,90 zł za wysyłkę i odbiór , wykonamy regenerację i następnie dostarczamy go z powrotem w celu ponownego zamontowania.

Jak zamówić czyszczenie filtra DPF z Wrocławia - krok po kroku?

 • Twój zaufany mechanik demontuje filtr DPF z pojazdu,
 • Zadzwoń lub napisz do nas i zamów czyszczenie DPF,
 • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
 • Twój mechanik ponownie montuje wyczyszczony filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kiedy jest potrzebne czyszczenie DPF we Wrocławiu?

Zastanawiasz się, kiedy Mycie DPF jest niezbędna w Twoim samochodzie? Będzie ona konieczna, jeżeli zauważasz jeden lub więcej z poniższych objawów.

 • świeci się kontrolka filtra DPF,
 • z rury wydechowej emitowana jest ponadprzeciętna ilość spalin,
 • wzrasta zużycie paliwa, a także oleju silnikowego,
 • silnik pracuje mniej efektywnie i ma gorsze osiągi,
 • pojawiają się błędy komputera pokładowego,
 • nie masz możliwości regeneracji DPF metodą pasywną.

Filtr cząstek stałych, jak sama nazwa wskazuje, jest częścią mającą na celu odseparowanie szczególnie szkodliwych substancji, których emisja szkodzi środowisku. Wydawałoby się, że uszkodzony, zapchany, niedziałający filtr wystarczy usunąć, ale zabraniają tego przepisy. Aby uniknąć kary i przywrócić sprawność tego istotnego elementu pojazdu, pozostajemy do dyspozycji dla kierowców z Wrocławia.

Nie oferujemy mało efektywnego wypalania. Proponujemy za to nowoczesną regenerację filtra DPF za pomocą metody hydrodynamicznej . W zaledwie kilku krokach przynosi doskonałe efekty, a Ty cieszysz się ze zlikwidowanego problemu.

Pamiętaj, że zapychanie się DPF jest normalnym zjawiskiem w samochodach wyposażonych w silnik diesla. Prędzej czy później możesz mieć z tym kłopot. Nie ma jednak powodu do zmartwień, ponieważ istnieje kompleksowe, wydajne, atrakcyjne cenowo rozwiązanie problemu zapchanego filtra DPF. To wodne czyszczenie DPF.

Na czym polega regeneracja DPF metodą hydrodynamiczną?

Metoda wodna polega na wypłukiwaniu zanieczyszczeń z filtra DPF za pomocą specjalistycznej maszyny, która poddaje filtr działaniu wody pod wysokim ciśnieniem. Celem czyszczenia DPFa jest usunięcie z niego wszystkich drobinek. Między innymi osadzającej się i zapychającej podzespół sadzy i popiołu. Metoda hydrodynamiczna, choć nie jest inwazyjna, zapewnia bardzo dużą dokładność, gwarantując eliminację nawet najmniejszych zanieczyszczeń. Skuteczność mycia dochodzi do 98% usuniętych zanieczyszczeń i przywrócenia filtra do niemal fabrycznych parametrów.

Dlaczego warto zdecydować się na ten rodzaj usługi?

 • W przeciwieństwie do wypalania DPFa nie trzeba wymieniać oleju. Cała procedura jest uproszczona do minimum dzięki zastosowaniu specjalistycznego urządzenia. Poza tym usuwany jest także popiół, którego wypalanie nie jest w stanie wyeliminować.
 • Czyszczenie i regeneracja przywracają prawidłowe działanie filtra cząstek stałych i zapewniają długotrwałe efekty.
 • Twój samochód jest zabezpieczony przed poważniejszymi awariami lub unieruchomieniem pojazdu. Ponadto nie grozi Ci wysoki mandat za usunięcie DPF.

Szybko i skutecznie – tak przebiega regeneracja DPF w naszej firmie. Wystarczy, że pozostawisz samochód u dowolnego mechanika lub dostarczysz nam filtr pocztą bądź kurierem, a wykonamy zlecenie. To bardzo wygodne niezależnie od tego, czy mieszkasz we Wrocławiu, czy jakimkolwiek innym mieście w Polsce.

Regeneracja filtrów DPF Wrocław

Jak przebiega regeneracja i czyszczenie filtrów DPF krok po kroku?

Otrzymując filtr, poddajemy go oględzinom i kompleksowej diagnostyce. Bazujemy na dużym doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy. Ponadto korzystamy z kamery inspekcyjnej, aby zbadać, jak poważny jest problem – czy to kwestia zapchania, czy mechanicznego uszkodzenia.

Ważne!
Profesjonalna, nowoczesna maszyna do regeneracji metodą hydrodynamiczną, którą mamy do dyspozycji, pozwala wyczyścić każdy filtr cząstek stałych – dowolny model niezależnie od producenta.


Aby usunąć wszystkie zanieczyszczenia, filtr DPF jest poddawany płukaniu wodą pod wysokim ciśnieniem. Kilkuetapowy proces daje pewność, że nawet niezauważalne drobinki sadzy czy inne innych osadów znikają z filtra.

To nie koniec zaawansowanej procedury. Część jest poddawana suszeniu, więc już wkrótce Twój samochód będzie mógł powrócić na drogi, bez ryzyka nadmiernego dymienia z rury wydechowej czy słabych osiągów na trasie. Zanim to jednak nastąpi, wysuszony filtr DPF jest przywracany do pełnej sprawności – na tym polega regeneracja. Aby upewnić się, że przyniosła oczekiwane efekty, maszyna przygotowuje wydruk dokładnych parametrów całego procesu. Otrzymujesz potwierdzenie, na ile skuteczna okazała się nasza praca.

Jeżeli oględziny z użyciem kamery wykażą, że filtr nie nadaje się do czyszczenia ( jest uszkodzony mechanicznie ), zwracamy opłatę za usługę i odsyłamy go z powrotem. Jeżeli jednak regeneracja DPF jest możliwa, a czyszczenie przynosi pożądane efekty, udzielamy dwuletniej gwarancji.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi?

Podsumowując, jeżeli jesteś właścicielem samochodu z silnikiem diesla, a wymienione wcześniej objawy wskazują na zapchanie i wadliwe działanie filtra cząstek stałych, skontaktuj się z naszym doświadczonym zespołem. Skutecznie pomagamy m.in. klientom z Wrocławia i województwa Dolnośląskiego.

Za pomocą nowoczesnej maszyny przeprowadzimy czyszczenie i regenerację DPF bezinwazyjną metodą wodną. Na efekty potwierdzone badaniem diagnostycznym nie trzeba długo czekać. Znów jeździsz bezpiecznie, sprawnie i bez nadmiernej, szkodliwej emisji cząstek stałych do środowiska! A to szczególnie ważne na ulicach Wrocławia – dynamicznie rozwijającego się miasta, które walczy z problemem zanieczyszczonego powietrza. Aby zredukować poziom szkodliwych związków, zadbaj o czystość i przepustowość filtra DPF, w czym możemy zapewnić Ci skuteczne wsparcie.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Wrocław

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Wrocław

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Wrocław

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Oferujemy prosty i skuteczny sposób na zatkany filtr DPF/FAP.
Za pomocą specjalistycznej maszyny usuwamy do 98% zanieczyszczeń filtrów.
Nie rozcinamy ani nie integerujemy w DPF.
Zapewniamy tani transport w obie strony i gwarancję na wykonane usługi.

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy bardzo taniego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Wrocławiu?

Wrocław to jedno z największych miast w Polsce – stolica biznesu, kultury i nauki w południowo-zachodniej części kraju. Wielowiekowe tradycje łączą się tu z nowoczesnością – działają tu zarówno prężnie rozwijające się firmy z sektora współczesnych technologii, jak i muzea oraz uniwersytety, których historia sięga setek lat wstecz. Dbając o ekologię swojego auta poprzez regenerację filtra DPF, przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza we Wrocławiu.

Najciekawsze miejsca Wrocławia

czyszczenie dpf wrocław

Rynek we Wrocławiu

czyszczenie filtrów dpf wrocław

Stary Ratusz we Wrocławiu

regeneracja dpf wrocław

Hydropolis we Wrocławiu

regeneracja filtrów dpf wrocław

Zoo Wrocław i Afrykarium