Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF/FAP Zamość

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Pochodzisz z Zamościa lub zamieszkujesz pobliskie regiony? Jesteś właścicielem samochodu wyposażonego w silnik diesla? Być może okaże się, że będziesz potrzebował skorzystać z oferty czyszczenia filtrów DPF. Proponujemy skuteczne czyszczenie i regenerację DPF/FAP, pozwalające osiągnąć efekty na poziomie 98%. Gwarantujemy szybki i bezproblemowy przebieg procesu.

Jak możesz skorzystać z regeneracji DPF w Zamościu?

 • Skontaktuj się ze swoim serwisem samochodowym i zleć demontaż filtra DPF/FAP.
 • Zgłoś nam chęć skorzystania z usługi regeneracji części. Reszta należy już do nas!
 • Wyślemy kuriera pod wskazany przez Ciebie adres i odbierzemy zapchany filtr. Po jego otrzymaniu, sprawdzimy jego stan, uszkodzenia mechaniczne i poddamy go efektywnemu, wodnemu czyszczeniu. Na koniec uzyskane efekty potwierdzimy ponowną analizą i wydrukiem parametrów, który dołączymy do zwracanej części. Poza kosztami usługi, poniesiesz koszty transportu – jedyne 39,90 zł w obie strony.

Regeneracja filtrów DPF Zamość

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto powinien skorzystać z naszej regeneracji filtra DPF/FAP?

Do skorzystania z oferty czyszczenia filtrów cząstek stałych zachęcamy klientów z Zamościa i okolicznych miejscowości, którzy zauważyli niepokojące sygnały, takie jak:

 • paląca się kontrolka filtra DPF/FAP,
 • gorsze osiągi silnika oraz jego zmniejszoną wydajność,
 • wyświetlanie błędów za pomocą komputera pokładowego,
 • nieskuteczny przebieg procesu wypalania DPF.

Informujemy również, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, od 2010 roku, każdy samochód wyposażony w silnik diesla musi również posiadać filtr DPF/FAP. Część ta jest niezwykle ważne, gdyż odpowiada za zatrzymywanie szkodliwych cząstek sadzy, wydostających się z silnika. Im ich większa ilość zostanie przefiltrowana, tym lepsza będzie jakość powietrza i stosunkowo bardziej zapchane wnętrze części.

Jest to naturalne zjawisko, które wymaga przeprowadzenia regeneracji i oczyszczenia. Jedynie w najtrudniejszych przypadkach konieczna jest jego wymiana na nowy. W żadnym przypadku nie należy decydować się na jego wycięcie – jest to nielegalny proceder, który może zakończyć się dla właściciela nałożeniem kary, ale też niedopuszczeniem pojazdu do ruchu drogowego. Warto również wiedzieć, że po wycięciu – owszem znika komunikat, jednak ma to katastrofalny wpływ na jakość powietrza i jest to usługa znacznie droższa niż opcja regeneracji.

Korzystając z naszej ofert możesz być pewny, że zyskasz filtr o parametrach zbliżonych do fabrycznych – metoda hydrodynamiczna pozwala uzyskać efekty na poziomie 98%. Pojawienie się palącej kontrolki DPF na desce rozdzielczej nie powinno stresować żadnego kierowcy – nowoczesne technologie są bezpieczne, skuteczne, nie wymagają ingerencji w strukturę filtra, ale też pozwalają szybko uzyskać część z właściwymi parametrami.

Na czym polega regeneracja DPF metodą wodną?

Czyszczenie filtrów DPF za pomocą metody hydrodynamicznej odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii – maszyny hydrodynamicznej, działającej dzięki połączeniu wysokiego ciśnienia wody i odpowiednich środków chemicznych. Co ważne, rozwiązanie to gwarantuje pełne bezpieczeństwo – nie musisz obawiać się uszkodzenia ścianek filtra i tym samym zmniejszenia jego efektywności.

Jakie zalety ma czyszczenie filtra DPF/FAP metodą hydrodynamiczną?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto wyczyścić filtr DPF/FAP metodą hydrodynamiczną, to może przekona Cię fakt, że jest to:

 • bezpieczna regeneracja, przeprowadzana bez konieczności rozcinania filtra DPF,
 • skuteczne usunięcie cząstek sadzy i popiołów, których nie można usunąć w procesie wypalania,
 • metoda pozwalająca uzyskać przepustowość filtra na poziomie 98% - zbliżonym do fabrycznych parametrów, a to z kolei gwarantuje, że efekty będą dłuższe,
 • całkowicie legalne, w przeciwieństwie do usuwania, które może zakończyć się mandatem i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Jeśli więc jesteś właścicielem pojazdu z silnikiem diesla i filtrem cząstek stałych DPF/FAP i mieszkasz w Zamościu bądź innej miejscowości z terenu całej Polski – zapraszamy do współpracy. Szybkie, sprawne, skuteczne i niedrogie regenerowanie filtrów DPF/FAP to nasza specjalność.

W jaki sposób przebiega czyszczenie i regeneracja filtrów DPF w Zamościu?

Wykonujemy oględziny i oceniamy stan filtra DPF

Pierwszym, bardzo istotnym krokiem jest sprawdzenie stanu filtra. W tym celu wykorzystujemy kamerę endoskopową, która pozwala zajrzeć do jego wnętrza, sprawdzić występowanie ewentualnych uszkodzeń mechanicznych.

Wykonujemy czyszczenie DPF/FAP

Następnym krokiem jest umieszczenie filtra w specjalistycznej maszynie wodnej, która po ustawieniu odpowiednich parametrów, cyklicznie i kilku etapowo czyści jego wnętrze przy wykorzystaniu wysokiego ciśnienia i środków chemicznych. Impulsowe przepływy wody skutecznie usuwają zanieczyszczenia również z trudnodostępnych zakamarków.

Suszymy filtr i sprawdzamy parametry przepływu

Ostatni etap to suszenie i ponowne sprawdzenie przepustowości filtra. W tym celu wykonujemy analizę i drukujemy uzyskane parametry, które potwierdzają, że filtr może być ponownie zamontowany w pojeździe. Teraz – wysyłamy go pod wskazany adres, a Ty możesz cieszyć się sprawnym autem.

Jeśli zauważyłeś, że w filtr cząstek stałych zamontowany w Twoim pojeździe z silnikiem diesla mógł ulec zapchaniu – skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy termin przeprowadzenia regeneracji i przeprowadzimy Cię przez cały proces. Zapraszamy do współpracy klientów z całej Polski – bez względu na to, czy jesteś z Zamościa, czy innej miejscowości.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.