Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Zielona Góra

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Poszukujesz firmy w Zielonej Górze, które zajmuje się czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF/FAP? Zapraszamy!
Wykonujemy profesjonalne czyszczenie i regenerację filtrów DPF/FAP.
Chcesz skorzystać z oferty? Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków.
Pozostaw auto u zaufanego mechanika, a u nas zamów usługę odbioru zanieczyszczonego filtra.
Pod wskazany przez Ciebie adres skierujemy kuriera, który odbierze filtr, a Ty poniesiesz koszty transportu w obie strony w wysokości jedynie 39,90 zł.
Po wyczyszczeniu części odeślemy ją w stanie gotowym do natychmiastowego montażu.

Regeneracja filtrów DPF Płock

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto może skorzystać z czyszczenia DPF w Zielonej Górze?

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu z silnikiem diesla i zauważyłeś następujące objawy:

  • zapalenie się kontrolki filtra DPF,
  • mniej wydajna praca silnika i gorsze osiągi,
  • błędy sygnalizowane przez komputer pokładowy,
  • zbyt częste uruchamianie się regeneracji DPF metodą pasywną,

to powinieneś jak najszybciej zdecydować się na regenerację filtra DFP!

Filtr cząstek stałych DPF/FAP jest elementem każdego pojazdu wyposażonego w silnik diesla. Jego zadaniem jest zatrzymanie szkodliwych dla środowiska substancji. Niestety – często ulega zapchaniu. Właściciele pojazdów, którzy nie wiedzą jak prawidłowo postępować – decydują się na jego usunięcie. Warto pamiętać, że jest to niezgodne z prawem, a proceder ten jest coraz częściej zwalczany. Stąd też, kierowcom, którzy chcą przywrócić filtrowi właściwe parametry, a jednocześnie chcą uniknąć konsekwencji finansowych – proponujemy czyszczenie DPF metodą hydrodynamiczną! Z opcji tej mogą skorzystać nie tylko właściciele pojazdów z Zielonej Góry, ale też okolicznych miejscowości!

Metoda hydrodynamiczna, zwana również wodną jest niezwykle skuteczna i co najważniejsze bezpieczna. We współpracy z naszą firmą Klienci doceniają fakt, że nie muszą wykonywać wielu czynności.

Wystarczy, że zostawią auto u mechanika i zadzwonią do nas z informacją o chęci skorzystania z usługi. Całą resztą zajmują się nasi specjaliści – organizujemy odbiór części, wykonujemy jej czyszczenie i odsyłamy pod wskazany adres.

Jak już wspominaliśmy, zatkany filtr DPF/FAP nie jest niczym zaskakującym. Sadza, popiół i inne zanieczyszczenia skutecznie utrudniają pracę silnika, a tym samym pogarszają jakość jazdy. W przypadku wystąpienia pierwszych objawów – nie należy panikować! Wystarczy, że zaufasz specjalistom, a w kilka dni Twój samochód powróci do właściwego stanu, a Ty nie wydasz na to majątku.

Na czym polega regeneracja i czyszczenie DPF?

Podczas czyszczenia filtra DPF metodą hydrodynamiczną jest wykorzystywana woda, która przepływa pod wysokim ciśnieniem. W efekcie wszelkie zanieczyszczenia są skuteczne usuwane z wnętrza części, nawet z trudnodostępnych miejsc.

Co istotne – metoda ta pozwala usunąć także popiół, którego nie można się pozbyć podczas tradycyjnego wypalania. Ogromnym plusem rozwiązania jest też bezinwazyjność – nie jest konieczne rozcinanie filtra. Wszystko to łączy jedno – skuteczność na poziomie niemal 98%!

Jakie są zalety czyszczenia DPF metodą wodną?

Czyszczenie filtrów DPF metodą hydrodynamiczną cieszy się ogromną popularnością, gdyż jest:

  • nie ma konieczności wycinania i rozcinania filtra,
  • popiół jest dokładnie wypłukiwany, czego nie można osiągnąć przy innych metodach,
  • efekty są trwałe,
  • rozwiązanie to jest w 100% legalne.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy Klientom profesjonalne czyszczenie i rozwiązywanie innych problemów z filtrem DPF/FAP. Wszystkie usługi wykonane przez naszych specjalistów są objęte gwarancją. Obsługujemy Klientów z różnych zakątków Polski – bez względu na to czy mieszkasz w Zielonej Górze czy innym rejonie! Zapraszamy do współpracy.

Jak przebiega czyszczenia filtrów DPF dla klientów z Zielonej Góry?

Wykonujemy analizę filtra

Po otrzymaniu filtra sprawdzamy w jakim jest stanie. Czynności te wykonujemy przy użyciu kamery endoskopowej, która wykrywa również uszkodzenia mechaniczne.

Czyścimy filtr DPF

Czyszczenie filtra odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznej maszyny. Na tym etapie dokładnie jest usuwana sadza, popiół i inne zanieczyszczenia. Wyjątkowe efekty gwarantuje wysokie ciśnienie wody i odpowiednio dobrane środki.

Suszymy i sprawdzamy

W końcowym etapie dokładnie suszymy część i wykonujemy test jej przepustowości. Na podstawie uzyskanych informacji sprawdzamy, czy zastosowana metoda była skuteczna, ale też potwierdzamy, że filtr może być ponownie zamontowany w aucie.

Zdarzają się jednak sytuacje, że nie możemy wykonać czyszczenia filtra DPF – jest to spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi. W takiej sytuacji zwracamy opłatę i odsyłamy element pod wskazany adres.

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia DPF?

Zauważyłeś pierwsze objawy świadczące o problemach z filtrem DPF? Nie czekaj – skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci plan działania, ale też skutecznie usuniemy problem. Zapraszamy nie tylko Klientów z Zielonej Góry, ale też innych miast.Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.