Czyszczenie i regeneracja FAP/DPF - województwo kujawsko-pomorskie

Firma Sprawny DPF świadczy usługi czyszczenia filtrów DPF/FAP na terenie wszystkich miast, gmin i powiatów w województwie zachodniopomorskim.
Wodna regeneracja DPF/FAP za pomocą specjalistycznej maszyny zapewnia wysoką skuteczność oraz długotrwałe efekty.
Metoda jest bezpieczna dla DPFa oraz zgodna z polskim prawem. Nie narażacie się Państwo na mandat oraz zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

Zadzwoń i zamów czyszczenie DPF/FAP w atrakcyjnej cenie z bardzo tanim kurierem ( od 39.90 złotych w obie strony ).
Podejmując za nami współpracę możesz zostawić auto u swojego zaufanego mechanika, który zdemontuje podzespół,a my zajmiemy się resztą.
Wyślemy naszego kuriera , który odbierze filtr od Twojego mechanika lub od Ciebie z domu , my go wyczyścimy w naszej siedzibie i odeślemy do ponownego montażu.
Do zregenerowanego filtra otrzymasz wydruki ze specjalistycznej maszyny potwierdzające skuteczność usługi.
Na nasze usługi czyszczenia udzielamy gwarancji.

Jaki ma przebieg czyszczenie DPF z pomocą kuriera?

Zadzwoń i zamów usługę czyszczenia DPFa

Jeśli w swoim samochodzie zauważyłeś pierwsze objawy zapchanego filtra cząstek stałych to znak, że pora skorzystać z pomocy profesjonalistów i przeprowadzić jego czyszczenie.

Właścicielom pojazdów z silnikiem diesla proponujemy nowoczesną regenerację DPF/FAP metodą hydrodynamiczną. Zamawiając usługę w naszej firmie zyskujesz pewność, że filtr maksymalnie szybko wróci do siebie, a koszty transportu w obie strony zaczynają się już od 39,90 zł .
Zaznaczamy, że koszt wykonania usługi wynosi od 349 zł.

Sprawdzimy filtr i wykonamy czyszczenie

Po otrzymaniu zapchanego filtra zawsze poddajemy go analizie – sprawdzamy stopień zanieczyszczenia, ale też wystąpienie ewentualnych uszkodzeń mechanicznych. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesną kamerę, dzięki której możemy zdecydować, czy czyszczenie jest możliwe czy też nie.

Niestety w przypadku uszkodzeń mechanicznych usunięcie zanieczyszczeń metodą hydrodynamiczną nie jest możliwe . W takich przypadkach zawsze zwracamy Klientowi część, ale też wpłacone środki pieniądze.

Jeśli jednak jest możliwość wykonania czyszczenia filtra DPF – przystępujemy do działania. W tym celu wykorzystujemy nowoczesną maszynę, która dzięki połączeniu wody, środków czyszczących oraz wysokiego ciśnienia pozwala uzyskać maksymalne efekty. Sam proces płukania DPF odbywa się kilkuetapowo, przez co filtr osiąga parametry zbliżone do fabrycznych.
Co równie ważne – sadza i popiół są dokładnie wypłukiwane nawet z najtrudniej dostępnych miejsc.

Suszymy filtr pod ciśnieniem i znów sprawdzamy

Po przeprowadzeniu czyszczenia metodą hydrodynamiczną pora na dokładne wysuszenie filtra i usunięcie nagromadzonej wody. Tylko dokładnie wysuszony filtr DPF może zostać ponownie zamontowany w pojeździe.

Ostatnim etapem, który pozwala potwierdzić uzyskanie zamierzonych efektów jest wykonanie ponownej analizy przepustowości DPF. Z przeprowadzonej czynności drukujemy wyniki, które dołączamy do odsyłanego filtra.

Gwarantujemy, że nie będziesz musiał długo czekać na zwrot wyczyszczonego filtra. Wykonanie wspomnianych czynności zajmuje nam nie więcej niż 48 godzin od momentu jego otrzymania, a to oznacza, że już po 3 dniach filtr znów jest u Ciebie!

Dlaczego warto wybrać metodę wodnego czyszczenia filtra DPF?

Czyszczenie filtrów DPF metodą hydrodynamiczną jest niezwykle popularnym rozwiązaniem, gdyż pozwala niemalże w 100% usunąć nagromadzone zanieczyszczenia, w tym popiół i osad . Jest to metoda bezinwazyjna i całkowicie bezpieczna, pozwalająca usunąć nieczystości bez konieczności rozcinania wnętrza.

Co ważne – metodę tę można stosować w przypadku każdego filtra, bez względu na markę i model pojazdu. Klientom korzystającym z naszej oferty nie tylko zapewniamy atrakcyjne warunki, ale też udzielamy gwarancji na usługę.

Najważniejsze informacje o województwie kujawsko-pomorskim

Położenie i ludność kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie znajduje się w północno-centralnej części kraju. Kujawsko-pomorskie jest dziesiątym co do wielkości województwem w Polsce z powierzchnią 17 972 km². Liczba zamieszujących je osób to 2,07 miliona. Województwo powstało z połączenia województw: bydgoskiego, toruńskiego i włocławskiego. Jest to jedyne w Polsce województwo, gdzie urzędy i władze szczebla wojewódzkiego zostały rozdzielone pomiędzy dwa największe miasta regionu.
Województwo kujawsko-pomorskie graniczy z województwem łódzkim, województwem mazowieckim, województwem pomorskim, województwem warmińsko-mazurskim i województwem wielkopolskim.

Demografia i urbanizacja województwa kujawsko-pomorskiego

Na terenie kujawsko-pomorskiego znajdują się 23 powiaty ( w tym 4 to powiaty miejskie ) i 144 gminy ( 17 gmin miejskich, 35 gmin wiejsko-miejskie i 92 gminy wiejskie ). Duże miasta w województwie to: Lipno, Tuchola, Solec Kujawski, Chełmża, Żnin, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń. Województwo kujawsko-pomorskiego w większości zamieszkują kobiety ( 52% ).

Największe drogi krajowe województwa kujawsko-pomorskiego

Najdłuższą przebiegającą przez województwo trasą jest autostrada A1 ( Gdańsk ( Rusocin ) – GrudziądzToruń - Kutno – Stryków – Tuszyn Piotrków Trybunalski – Kamieńsk – Radomsko Częstochowa – Pyrzowice – Piekary ŚląskieBytomZabrzeGliwice – Knurów – RybnikŻory – Gorzyczki ).
Kolejną duża trasą na terenie kujawsko-pomorskiego jest droga krajowa nr 5 ( Nowe Marzy – Świecie Bydgoszcz Gniezno Poznań Leszno Wrocław – Lubawka )

Regeneracja i czyszczenie DPF/FAP w województwie kujawsko-pomorskim

Rypin

Mechanik z lokalnego warsztatu stwierdził zatkany filtr DPF/FAP? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – odbierzemy, wyczyścimy i odeślemy część w 2-3 dni. Zadzwoń pod numer 736-848-845 jeśli masz więcej pytań.

Rypin

regeneracja i czyszczenie dpf Lipno

Lipno – miasto założone przed XIV wiekiem na wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Według danych z GUS-u pod koniec roku 2019 Lipno było zamieszkane przez 14371 osób, a powierzchnia miasta wynosiła 10,99 km². W Lipnie można zobaczyć takie zabytki jak park miejski z 1914 roku, gotycki kościół Wniebowzięcia NMP z 1388 oraz ratusz klasycystyczny z 1831 roku. Kod pocztowy miasta to 87-600, a numery rejestracyjne samochodów zaczynają się literami CLI.

Czyszczenie i regeneracja DPF Lipno

regeneracja i czyszczenie dpf Tuchola

Tuchola – miasto założone nad rzeką Brda, Hozjanna i Kicza w północnej części województwa kujawsko-pomorskiego. Według danych z GUS-u w roku 2019 w Tucholi mieszkało 13649 osób, a powierzchnia wynosiła 17,69 km². W mieście Tuchola z zabytków warto zobaczyć m.in.: fragmenty murów z miejskich z XIV-XV wieku, cmentarz jeńców wojennych z okresu 1914-1918 oraz kościół poewangelicki pw. św. Jakuba Apostoła z roku 1837. Kod pocztowy Tucholi to 89-500, a numery rejestracyjne samochodów zaczynają się na litery CTU.

Czyszczenie i regeneracja DPF Tuchola

regeneracja i czyszczenie dpf Solec Kujawski

Solec Kujawski – miasto założone zostało po lewej stronie Wisły w centralnej części województwa kujawsko-pomorskiego. Na podstawie danych z 2019 roku według GUS-u w Solcu Kujawskim mieszkało 15635 osób, a powierzchnia miasta liczyła prawie 19 km². W Solcu Kujawskim warto zobaczyć z zabytków m.in.: kościół św. Stanisława, kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, ratusz neogotycki z końca XIX wieku oraz pozostałości osadnictwa olęderskiego. Kod pocztowy w Solcu Kujawskim to 86-050, a numery rejestracyjne samochodów rozpoczynają się literami CBY.

Czyszczenie i regeneracja DPF Solec Kujawski

regeneracja i czyszczenie dpf Chełmża

Chełmża – miasto położone na brzegu jeziora Chełmżyńskiego w centralnej części województwa kujawsko-pomorskiego. Pod koniec roku 2019 w Chełmży mieszkało prawie 14,5 tys. osób, a powierzchnia miasta wynosiła 7,84 km². W mieście Chełmża z zabytków można zobaczyć m.in.: kościół konkatedralny Świętej Trójcy budowany od 1251 roku do 1 połowy XIV wieku, neogotycka wieża ciśnień oraz neogotycki ratusz z początku XX wieku. Kod pocztowy Chełmży to 87-140, a numery rejestracyjne samochodów rozpoczynają się na litery CTR.

Czyszczenie i regeneracja DPF Chełmża

regeneracja i czyszczenie dpf Żnin

Żnin – miasto ulokowane między jeziorem Żnińskim małym i dużym w południowo-zachodniej części kujawsko- pomorskiego. W Żninie mieszka 13 793 osoby, a powierzchnia miasta wynosi 8,35 km². W Żninie można z zabytków można zobaczyć m.in.: gotycko-barokowy kościół pw. św. Floriana, gotycka wieża ratuszowa z XV wieku oraz neogotycki kościół poewangelicki pw. NMP Królowej Polski z 1909 roku. Kod pocztowy Żnina to 88-400, a numery rejestracyjne aut zaczynają się literami CZN.

Czyszczenie i regeneracja DPF Żnin

regeneracja i czyszczenie dpf Wąbrzeźno

Wąbrzeźno – miasto pomiędzy 3 jeziorami w północno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W Wąbrzeźnie mieszka 13 518 osób, a powierzchnia miasta wynosi 8,53 km². Do zabytków w Wąbrzeźnie można zaliczyć ruiny zamku z XIV wieku, Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej, ratusz z 1892 roku oraz rodzinny dom noblisty z dziedziny chemii Walthera Ernsta. Kod pocztowy miasta Wąbrzeźno to 87-200, a numery rejestracyjne aut zaczynają się na litery CWA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wąbrzeźno

regeneracja i czyszczenie dpf Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń – miasto po licznych zaborach oraz zagarnięciach powstałe w XIII-XIV wieku w centralno-wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. W mieście Golub-Dobrzyń mieszka 12 546 osób na powierzchni 7,5 km².Do zabytków Golubu-Dobrzyń można zaliczyć zamek krzyżacki z XIV wieku, gotycki z renesansowymi wstawkami kościół pw. św. Katarzyny w Golubiu, mury obronne oraz dom podcieniowy z 1771 roku. Kod pocztowy miasta Golub-Dobrzyń to 87-400,401, a numery rejestracyjne aut rozpoczynają się literami CGD.

Czyszczenie i regeneracja DPF Golub-Dobrzyń

regeneracja i czyszczenie dpf Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski to stosunkowo młode miasto bo założone dopiero w 1834 roku w centralnej części województwa kujawsko-pomorskiego. Mieszka tam ponad 12 tys. osób na powierzchni 7,23 km². Do zabytków Aleksandrowa Kujawskiego można zaliczyć kościół 1896 roku, klasztor ss. służebniczek NMP z 1890 roku, oraz pałac rodziny Trojanowskich 1864 roku. Kod pocztowy Aleksandrowa Kujawskiego to 87-700, a numery rejestracyjne aut rozpoczynają się na litery CAL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Aleksandrów Kujawski

regeneracja i czyszczenie dpf Mogilno

Mogilno zostało założone w IX wieku obok jeziora oraz rzeki Panna w południowej części kujawsko-pomorskiego. W Mogilnie mieszka ponad 11,5 tys. osób, a powierzchnia miasta liczy 8,32 km². Do zabytków Mogilna można zaliczyć klasztor i kościół pobenedyktyński z 1065, najstarsza studnia w polsce z XI wieku, ratusz neogotycki z XIX wieku oraz późnogotycki kościół św. Jakuba Starszego z 1511 roku. Kod pocztowy Mogilna to 88-300, a numery rejestracyjne pojazdów zaczynają się literami CMG.

Czyszczenie i regeneracja DPF Mogilno

regeneracja i czyszczenie dpf Koronowo

Koronowo jest położone nad rzeką Brda oraz trzema jeziorami w centralnej części województwa kujawsko-pomorskiego. W Koronowie mieszka około 11 tys. osób, a powierzchnia miasta wynosi 28,18 km². Do zabytków Koronowa można zaliczyć m.in.: klasztor pocysterski z końca XIII wieku, Bazylika Mniejsza pw. Wniebowzięcia NMP z tego samego okresu, gotycki kościół pw. św. Andrzeja z 1382 roku oraz dawna synagoga z XIX wieku. Kod pocztowy Koronowa to 86-010, a numery rejestracyjne pojazdów zaczynają się na litery CBY.

Czyszczenie i regeneracja DPF Koronowo

regeneracja i czyszczenie dpf Ciechocinek

Ciechocinek – miasto uzdrowiskowe, które odwiedza co roku od 50 tysięcy osób do ponad 150 tysięcy położone w centralnej części województwa kujawsko-pomorskiego. Liczba mieszkańców Ciechocinka przekracza 10 tys. osób, a powierzchnia miasta wynosi 15,26 km². Do zabytków Ciechocinka można zaliczyć m.in.: Park zdrojowy, tężnie, dworek prezydenta RP, zespół łazienek stopniowo budowany od 1845 roku, warzelnia soli z 1830 oraz dawne „Casino Europa” z 1932 roku, które aktualnie jest jako restauracja „Zdrojowa Europa”. Kod pocztowy Ciechocinka to 87-720, a numery rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się literami CAL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Ciechocinek

regeneracja i czyszczenie dpf Szubin

Szubin to miejscowość założona w 1365 roku w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego na Pałukach na zboczu Dziewiczej Góry oraz rzek Gąsawka i Biała Struga. W Szubinie mieszka 9545 osób, a powierzchnia miasta 7,65 km². Do zabytków Szubina można zaliczyć m.in.: gotycki kościół św. Marcina z XIV wieku, schrony Armii „Poznań” z 1939 roku, ruiny zamku Sędziwoja Pałuki z przełomu XIII/XIV wieku oraz drewniany cmentarny kościół św. Małgorzaty z 1748 roku. Kod pocztowy Szubina to 89-200, a numery rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się na litery CNA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Szubin

regeneracja i czyszczenie dpf Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie znajduje się w północno-zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego między jeziorami w dolnie rzeki Sępolna, która jest dorzeczem Brdy. Miasto zamieszkuje ponad 9 tys. osób, a powierzchnia wynosi prawe 6,5 km². Do zabytków Sępolna Krajeńskiego można zaliczyć m.in.: kościół parafialny pw. św. Bartłomieja Apostoła z przełomu XVIII/XIX wieku, budynek przedszkola z początku II połowy XIX wieku, most drogowy nad rzeką Sępolna oraz trójkątny stary rynek. Kod pocztowy miasta to 89-400, a tablice rejestracyjne samochodów zaczynają się literami CSE.

Czyszczenie i regeneracja DPF Sępólno Krajeńskie

regeneracja i czyszczenie dpf Kruszwica

Kruszwica to miejscowość leżąca w południowej części województwa kujawsko-pomorskiego na pojezierzu gnieźnieńskim nad jeziorem Gopło. W Kruszwicy mieszka 8819 osób, a powierzchnia miasta liczy prawie 7 km². Do zabytków w Kruszwicy można zaliczyć m.in.: ruiny późnogotyckiego zamku zbudowanego przez Kazimierza Wielkiego około 1350 roku, tym samy można zaliczyć odrębnie Mysią Wieże, która jest pozostałością po tym zamku, kościół kopułowy św. Teresy od Dzieciątka Jezus z 1922 roku oraz kolegiata św. Piotra i Pawła z 1120 roku. Kod pocztowy Kruszwicy to 88-150, a tablice rejestracyjne samochodów zaczynają się na litery CIN.

Czyszczenie i regeneracja DPF Kruszwica

regeneracja i czyszczenie dpf Janikowo

Janikowo to miasto położone na Kujawach na południu województwa kujawsko-pomorskiego. W Janikowie mieszka ponad 8700 osób, a powierzchnia miasta wynosi 9,51 km². Do zabytków Janikowa można zaliczyć m.in.: gotycki kościół św. Jana Chrzciciela z 1460 roku, pałac Mittelstaedtów z połowy XIX wieku oraz z końca tego same wieku pałac dla dyrektora janikowskiej cukrowni. Kod pocztowy Janikowa to 88-160, a tablice rejestracyjne samochodów rozpoczynają się literami CIN.

Czyszczenie i regeneracja DPF Janikowo

regeneracja i czyszczenie dpf Gniewkowo

Gniewkowo zostało założone w X wieku w centralnej części województwa kujawsko-pomorskiego. W Gniewkowie mieszka poniżej 7000 osób, a powierzchnia miasta wynosi 9,18 km². Do zabytków można zaliczyć m.in.: kościół św. Mikołaja i Konstancji z XIV wieku, ratusz z 1908 roku oraz dom z 1767 roku. Kod pocztowy Gniewkowa to 88-140, a tablice rejestracyjne rozpoczynają się na litery CIN.

Czyszczenie i regeneracja DPF Gniewkowo

regeneracja i czyszczenie dpf Barcin

Barcin to miasto założone w XIII wieku nad rzeką Noteć w południowej części województwa kujawsko-pomorskiego. W Barcinie pod koniec 2019 roku mieszkało 7381 osób, a powierzchnia miasta wynosiła 3,7 km². Do zabytków w Barcinie można zaliczyć kościół św. Jakuba z 1901 roku, klasycystyczny dwór z XIX wieku oraz zabytkowe kapliczki cmentarne z XIX wieku. Kod pocztowy miasta to 88-190 oraz 88-193, a pojazdy jeżdżą na tablicach rejestracyjnych z literami CZN.

Czyszczenie i regeneracja DPF Barcin

regeneracja i czyszczenie dpf Więcbork

Więcbork został założony już w VII wieku nad rzeką Orla w zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Więcbork w 2020 roku liczył ponad 6000 osób zamieszkujących na terenie 4,31 km². Do zabytków w Więcborku można zaliczyć rokokowy kościół Wniebowzięcia NMP i św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza z końca XVIII wieku, pozostałości więcborskiego zamku Zebrzydowskich z 1556 roku oraz klasztor sióstr franciszkanek z XIX wieku. Kod pocztowy Więcborka to 89-410, a auta poruszają się na numerach rejestracyjnych CSE.

Czyszczenie i regeneracja DPF Więcbork

regeneracja i czyszczenie dpf Strzelno

Strzelno zostało założone w XII wieku nieopodal jeziora pakoskiego, w południowej części województwa kujawsko-pomorskiego. W Strzelni aktualnie mieszka ponad 5000 osób, a powierzchnia miasta wynosi niespełna 4,5 km². Do zabytków Strzelna można zaliczyć Rotunde św. Prokopa oraz kościół pw. Świętej Trójcy. Kod pocztowy miasta 88-320, a tablice rejestracyjne to CMG.

Czyszczenie i regeneracja DPF Strzelno

regeneracja i czyszczenie dpf Pakość

Pakość – miasto położone w południowej części województwa kujawsko-pomorskiego przez którą przepływa rzeka Noteć, powstałe około 1243 roku. W mieście mieszka 5676 osób, a powierzchnia miasta wynosi 3,46 km². Do zabytków w Pakościu można zaliczyć ratusz z 1907 roku oraz 25 kaplic kalwaryjskich. Kod pocztowy Pakościa to 88-170, a samochody jeżdżą na tablicach rejestracyjnych CIN.

Czyszczenie i regeneracja DPF Pakość

regeneracja i czyszczenie dpf Radziejów

Radziejów – miasto zostało założone w 1252 roku w południowej części województwa kujawsko-pomorskiego. W Radziejowie mieszka 5500 osób, a teren miasta wynosi 5,69 km². Do zabytków można zaliczyć kościół pw. Wniebowzięcia NMP z 1331 roku, ratusz z 1826 roku oraz klasztor franciszkanów, którego fundatorem był Władysław Łokietek. Kod pocztowy Radziejowa to 88-200, a pojazdy jeżdżą na numerach rejestracyjnych CRA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Radziejów

regeneracja i czyszczenie dpf Bydgoszcz

Twój mechanik stwierdził problem z filtrem DPF? Zadzwoń na numerem 736-848-845, a my wszystko objaśnimy i rozwiążemy problem z zapchanym DPF.

Bydgoszcz

Toruń

Borykasz się z zapchanym filtrem cząstek stałych? Zadzwoń do nas na numer 736-848-845. Zajmujemy się skuteczną regeneracją filtrów DPF/FAP w pojazdach diesla.

Toruń

Włocławek

Filtr DPF/FAP jest zatkany w Twoim pojeździe i zaczął emitować czarny dym do atmosfery? Nie czekaj tylko zadzwoń na numer 736-848-845, a my wykoanym profesjonalne czyszczenie DPFa.

Włocławek

Grudziądz

W okolicy nie ma firmy, która zajmuje się czyszczeniem filtra DPF? Jesteśmy my – odbieramy części z każdego miasta! Zadzwoń pod numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy.

Grudziądz

Inowrocław

W najbliższej okolicy nie ma warsztatu, który oczyściłby i zregenerował filtr DPF/FAP? Zadzwoń na numer 736-848-845, a się tym zajmiemy szybko i skutecznie.

Inowrocław

regeneracja i czyszczenie dpf Świecie

Nasz warsztat zajmuje się regeneracją filtrów DPF/FAP. Jeśli mechanik stwierdza usterkę tego elementu zamów naszą usługę dzwoniąc pod numer 736-848-845, a w przeciągu paru dni będzie jak nowy.

Świecie

Brodnica

Masz problem z filtrem cząstek stałych? Zadzwoń pod numer 736-848-845, a my wyczyścimy go w atrakcyjnej cenie z tanim kurierem w obie strony.

Brodnica

Nakło nad Notecią

Twój filtr cząsteczek stałych jest niezdatny do użytku, a w okolicy nie ma mechanika, który mógłby się tym zająć? Zadzwoń do nas pod numer 736-848-845 i zamów naszego kuriera.

Nakło nad Notecią

Chełmno

Specjalizujemy się w innowacyjnej metodzie czyszczenia filtrów DPF/FAP. Jeśli znajdujesz się w województwie kujawsko-pomorskim to nie czekaj tylko zadzwoń do nas na numer 736-848-845 – możemy Ci pomóc.

Chełmno

Obsługiwanie miasta województwa zachodniopomorskiego:

Lipno, Tuchola, Solec Kujawski, Chełmża, Żnin, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń, Aleksandrów Kujawski, Mogilno, Koronowo, Ciechocinek, Szubin, Sępólno Krajeńskie, Kruszwica