Czyszczenie i regeneracja DPF i katalizatorów Małopolska

Szukasz firmy, która w profesjonalny sposób dokona czyszczenia i regeneracji Twojego filtra DPF lub katalizatora?
Oferujemy nasze usługi na terenie wszystkich miast i gmin w województwie małopolskim.
Zadzwoń i zamów regenerację DPF/FAP i katalizatorów w atrakcyjnej cenie i tanim kurierem ( od 39.90 złotych w obie strony ).
Zostaw swoje auto w zaufanym zakładzie mechanicznym, który wymontuje podzespół,a my zajmiemy się resztą.
Nasz kurier odbierze filtr od Twojego mechanika, wyczyścimy go w naszej siedzibie i odeślemy do ponownego montażu.
Po wykonanej usłudze otrzymasz wydruki ze specjalistycznej maszyny potwierdzające naszą skuteczność.
Na czyszczenie DPFa udzielamy gwarancji.

Jak przebiega czyszczenie DPF lub katalizatora z pomocą kuriera?

Dostarcz nam filtr DPF

Potrzebujesz pomocy z zapchanym filtrem DPF lub katalizatorem? Zamów usługę czyszczenia w naszej firmie. Kurier, z którym współpracujemy, odbierze filtr spod wskazanego przez Ciebie adresu – zarówno domowego, jak i warsztatu samochodowego. Koszty jakie poniesiesz to 349 zł za wykonanie usługi + koszty transportu w obie strony już od 39,90 zł. Po ich opłaceniu – filtr zostanie odebrany i najczęściej w ciągu 48 godzin zwrócony w prawie fabrycznym stanie.

Wykonamy analizę i czyszczenie

Po otrzymaniu filtra lub katalizatora niemal natychmiast przechodzimy do wykonania analizy obrazującej jego stan. Do jej przeprowadzenia wykorzystujemy nowoczesne maszyny, w tym kamerę, która pozwala ustalić, czy problem polega jedynie na zapchaniu części, czy też są widoczne uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli uszkodzony filtr DPF nie nadaje się do czyszczenia, odsyłamy go do Ciebie i zwracamy wpłacone środki za czyszczenie.

Zapchany filtr DPF czyścimy w nowoczesnej maszynie, dopasowując odpowiednio parametry i środki czyszczące. Wysokie ciśnienie pozwala usunąć nawet najmniejsze drobinki, z każdego zakamarka. Co ważne, pomimo działania środków chemicznych i wysokiego czyszczenia, metoda ta jest całkowicie bezpieczna.

Suszymy, sprawdzamy i wysyłamy

Po wyczyszczeniu filtra wystarczy go wysuszyć w wysokiej temperaturze i ponownie wykonać analizę przepustowości w celu potwierdzenia, że filtr uzyskał parametry zbliżone do fabrycznych. Wykonujemy te czynności, a wszystkie wydruki analiz wykonane w trakcie czyszczenia dołączamy do DPFa i odsyłamy pod wskazany adres. Wystarczą 2-3 dni, by filtr znów był w Twoich rękach!

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia DPF?

Hydrodynamiczna metoda regeneracji DPF/FAP i katalizatorów pozwala osiągnąć efekty na poziomie 98%. I co najważniejsze – przywrócenie prawie fabrycznych parametrów nie wymaga rozcinania, usuwania filtra DPF, ani inwazyjnego czyszczenia! Co więcej, Klientom udzielamy gwarancję na wykonaną usługę. Pozostałe zalety regeneracji DPF metodą wodną to: 1. Usługa jest bardziej opłacalna finansowo niż wymiana filtra, przy podobnych efektach, 2. Metoda efektywnie usuwa cząstki sadzy popiół, 3. Regeneracja nie wymaga rozcinania filtra, 4. Parametry przepływu przez filtr po regeneracji zbliżone są do parametrów fabrycznych, ponieważ skuteczność czyszczenia to aż 98%, 5. Nie szkodzisz środowisku, unikasz finansowych i prawnych konsekwencji jazdy bez sprawnego filtra.

Najważniejsze informacje o Małopolsce

Położenie i ludność województwa małopolskiego

Województwo małopolskie położone jest w południowo-wschodniej części Polski. Graniczy z województwem śląskim, województwem podkarpackim i województwem świętokrzyskim. Małopolska nie jest powierzchniowo wielkim województwem, zajmuje 12 miejsce w kraju z powierzchnią 15 182 km². Zaś po względem ludności zajmuje 4 miejsce i ma około 3,4 miliona mieszkańców.

Demografia i urbanizacja Małopolski

Na terenie województwa małopolskiego znajdują się 63 miasta i 22 gmin. W Małopolsce 51% mieszkańców stanowią kobiety. Przykładowe miejscowości w województwie to: Limanowa, Dąbrowa Tarnowska, Brzeszcze, Niepołomice,Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Chełmek, Stary Sącz, Wolbrom.

Małopolska - atrakcje turystyczne

Województwo małopolskie to bardzo chętnie odwiedzany region. Każdego roku odwiedza go kilkanaście milionów turystów ( bardzo wielu z zagranicy ). Największymi atrakcjami dla gości są: stolica województwa wraz z jego licznymi zabytkami i Starym Miastem, Kopalnia Soli w Wieliczce, Kopalnia Soli w Bochni, obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, spływ Przełomem Dunajca przez Pieniny oraz zimowa stolica Polski wraz z Tatrami.

Największe drogi krajowe w Małopolsce

Największą drogą krajową przechodzącą przez Małopolskę jest autostrada A4 ( Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnicaWrocław – Prądy – KrapkowiceGliwiceRuda ŚląskaChorzówKatowiceMysłowiceJaworznoChrzanówTrzebinia – Wieliczka – Szarów – BochniaBrzeskoTarnówDębicaRzeszówŁańcutJarosław – Korczowa ). Autostrada A4 to najdłuższa autostrada w Polsce. Jej długość to 672,75 km ( w tym 150 km w województwie małopolskim ). Droga prowadzi z zachodu na wschód przez południową Polskę.

Dużą drogą przechodzącą przez Małopolskę jest droga krajowa S7 ( Żukowo – GdańskElbląg – Ostróda – Olsztynek – PłońskWarszawa – Janki – GrójecRadom – Kielce – KrakówRabka-Zdrój – Chyżne ). Trasa S7 jest częścią międzynarodowej drogi europejskiej E77 przebiegającej także przez Słowację do stolicy Węgier, Budapesztu. Fragment tej drogi jest także częścią trasy tzw. Zakopianki - najczęściej wybieranej przez turystów drogi do Zakopanego i w Tatry. Trasa przebiega w Polsce przez pięć województw: pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, świętokrzyskie i małopolskie.

Kolejnym ważnym szlakiem komunikacyjnym w województwie małopolskim jest droga krajowa nr 28 ( Zator – WadowiceRabka-Zdrój – Limanowa – Nowy Sącz – Gorlice – JasłoKrosnoSanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka ). Droga krajowa 28 jest trasą klasy GP oraz klasy G[1] w południowej Polsce. Biegnie przez dwa województwa: małopolskie oraz podkarpackie. Nazywana jest trasą karpacką. Jej długość to 350 km w tym 192 km w Małopolsce.

Gdzie czyszczenie i regeneracja DFP/FAP w Małopolsce?

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Limanowa

Limanowa leży w południowo-wschodniej części Małopolski w kotlinie górskiej u zbiegu potoków: Mordarka, Jabłoniec i Starowiejskiego. Jest siedzibą powiatu limanowskiego oraz gminy wiejskiej Limanowa. W Limanowej mieszka 15,1 tys. osób, miasto ma powierzchnię 18,7 km². Miejscowość to znany ośrodek turystyczny ze Stacją Narciarską „Limanowa-Ski”. Zabytki jakie można zobaczyć w tym mieście to: kościół par. pw. Matki Bożej Bolesnej, Dwór Marsów będący siedzibą Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej oraz dwór w Łososinie Górnej. Kod pocztowy Limanowej to 34-600, 34-601, 34-651. Tablice rejestracyjne pojazdów to KLI.

Czyszczenie i regeneracja DPF Limanowa

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska - miasto położone w północno-wschodniej Małopolsce nad rzeką Breń. Liczba mieszkańców to 11,8 tys. osób, powierzchnia miasta to 23,07 km². Zabytkowymi obiektami w Dąbrowie Tarnowskiej są: kościół pw. Wszystkich Świętych z 1771 r., synagoga z 2. połowy XIX w. oraz park pałacowy z XVII w. Kod pocztowy Dąbrowy Tarnowskiej to 33-200. Tablice rejestracyjne pojazdów to KDA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Dąbrowa Tarnowska

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Brzeszcze

Brzeszcze - miejscowość leżąca w zachodniej części województwa małopolskiego, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Brzeszcze. Miasto liczy 11,1 tys. mieszkańców i ma powierzchnię 19,04 km². Największym zabytkiem miasta jest kościół pw. św. Urbana z XIX wieku. Pozostałe to: słup graniczny, z XVIII wieku oraz pozostałości drewnianego kościoła z XVI wieku, pw. św. Otylii. Kod pocztowy miasta Brzeszcze to 32-620. Tablice rejestracyjne pojazdów to KOS.

Czyszczenie i regeneracja DPF Brzeszcze

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Niepołomice

Niepołomice znajdują się z środkowej części Małopolski. W Niepołomicach mieszka 13,5 tys. osób, a miejscowość ma powierzchnię 27,4 km². Największą atrakcją turystyczną miasta jest Zamek Królewski w Niepołomicach zbudowany przez Kazimierza Wielkiego w XIV w. Innymi ciekawymi miejscami są: Ogrody Królowej Bony, Kościół Dziesięciu Tysięcy Męczenników oraz Ratusz. Kod pocztowy Niepołomic to 32-005. Tablice rejestracyjne pojazdów to KWI.

Czyszczenie i regeneracja DPF Niepołomice

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój - miasto założone w 1547 roku, w południowej części województwa małopolskiego w dolinie potoku Kryniczanka. Krynicy Zdrój wynosi prawie 40 km² na której mieszka ponad 10000 tys. ludzi. W mieście jednym z najstarszych zabytków jest pijalnia „Słotwinka”, która powstała w 1806 roku, kolejnymi zabytkami są m.in.: Łazienki Borowinowe, Stare Łazienki Mineralne z 1863 oraz neorenesansowy Stary Dom Zdrojowy z 1889. Kod pocztowy Krynicy Zdrój to 33-380, a tablice rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się znakami KNS.

Czyszczenie i regeneracja DPF Krynica-Zdrój

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Bukowno

Bukowno – miejscowość powstała w północno-zachodniej części województwa małopolskiego. W Bukownie mieszka 10106 osób, a jego powierzchnia liczy sobie 64,59 km². Był to swego czasu jeden z głównych ośrodków wydobywania cynku oraz ołowiu. Kod pocztowy miasta Bukowno 32-332, a tablice rejestracyjne pojazdów zaczynają się na KOL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Bukowno

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Krzeszowice

Krzeszowice – powstały w 1286 roku w północnej części województwa małopolskiego. Krzeszowice zyskały prawa miejskie w 1933 roku. Liczba ludzi mieszkających w tym mieście sięga niemal 10 000, a powierzchnia samego miasta to 16,92 km². Do zabytków moża przypisać m.in.: Pałac Vauxhall, kościół św. Marcina, Willa Japonka, Buzdyganówka oraz dawny hipodrom. Kod pocztowy miasta Krzeszowice to 32-065, a tablice rejestracyjne rozpoczynają się KRA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Krzeszowice

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka – miasto powstało w 1405 roku uzyskując prawa miejskie w 1896 roku. Położone jest w kotlinie w województwie małopolskim. Na powierzchni 27,65 km² mieszka ponad 9 tys. osób. Do zabytków w mieście można zaliczyć m.in.: renesansowy zamek suski, barokowy park w stylu francuskim z początku XVIII wieku, neogotycka oranżeria oraz drewniana karczma „Rzym” z XVIII wieku. Kod pocztowy Suchej Beskidzkiej to 34-200, a numery rejestracyjne zaczynają się znakami KSU.

Czyszczenie i regeneracja DPF Sucha Beskidzka

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Chełmek

Chełmek – miejscowość leży w zachodniej części województwa małopolskiego w powiecie oświęcimskim. Powierzchnia jaka jest zajmowana przez Chełmek to 8,27 km², a w mieście mieszka 9 tys. ludzi. Kod pocztowy Chełmka to 32-660, a tablice rejestracyjne rozpoczynają się znakami KOS.

Czyszczenie i regeneracja DPF Chełmek

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Stary Sącz

Stary Sącz – miasto założone w 1257 roku, prawa miejskie uzyskał między 1257, a 1273 rokiem. Leży w województwie małopolskim, w południowej jego części. W mieście mieszka 9085 osób, a wielkość miasta to 15 km². Do zabytków Starego Sącza można zaliczyć klasztor klarysek, most św. Kingi oraz „Dom na dołkach”. Kod pocztowy miasta Stary Sącz to 33-430, a numery rejestracyjne pojazdów zaczynają się od liter „KNS”.

Czyszczenie i regeneracja DPF Stary Sącz

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Wolbrom

Wolbrom – miasto powstało w pierwszej połowie XIV wieku, prawa miejskie posiada od 1327 roku. Położone jest w północnej części województwa małopolskiego. Liczba ludności Wolbromia jest poniżej 9000 tysięcy osób, a powierzchnia wynosi 10,12 km². W mieście warto zobaczyć m.in.: kapliczkę Jezusa Frasobliwego, wieże strażnicy z końca XIX wieku oraz kościół św. Katarzyny. Kod pocztowy miasta Wolbrom to 32-400, a tablice rejestracyjne to KOL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wolbrom

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Mszana Dolna

Mszana Dolna Mszana Dolna – miasto jest położone w zlewisku rzeki Raby, w centralnej części województwa małopolskiego. Według zapisków Mszana Dolna powstała jeszcze przed rokiem 1365 za sprawą Kazimierza Wielkiego. Powierzchnia Mszany Dolnej to 27,1 km², na tym terenie aktualnie zamieszkuje 7889 osób. Z zabytków można wymienić kościół pw. św. Michała Archanioła oraz park podworski, miasto posiada także dużą liczbę szlaków turystycznych z uwagi na położenie u podnóży szczytów Beskidu Wyspowego. Kod pocztowy Mszany Dolnej to 34-730, a tablice rejestracyjne zaczynają się znakami KLI.

Czyszczenie i regeneracja DPF Mszana Dolna

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Tuchów

Tuchów – miasto jest usytuowane na wschodzie województwa małopolskiego. Założenie nastąpiło w 1105 roku, a prawa miejskie uzyskał w 1340. Powierzchnia Tuchowa liczy sobie 18 km², a według danych z GUSU-u miasto liczy sobie 6549 mieszkańców. W mieście warto zwiedzić barokowy kościół Nawiedzenia NMP, który został zbudowany w XVII w. wraz z obrazem Matki Bożej Tuchowskiej namalowanym wiek wcześniej. Kod pocztowy miasta Tuchów to 33-170, natomiast numery rejestracyjne rozpoczynają się literami KTA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Tuchów

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Piwniczna-Zdrój

Piwniczna-Zdrój – miasto założone w roku 1348, usytuowane przy granicy ze Słowacją na południu województwa małopolskiego nad rzeką Poprad. Powierzchnia Piwnicznej-Zdrój liczy sobie prawie 40 km² na której mieszka prawie 6000 tys. osób. Warto zobaczyć zabytkową cysternę na środku rynku z początku XX wieku oraz kościół pw. Narodzenia NMP z końca XIX wieku, który został wybudowany na miejscu bazyliki z początku XVI wieku. Kod pocztowy miejscowości Piwniczna-Zdrój to 33-350, a tablice rejestracyjne na jakich poruszają się pojazdy zaczynają się od KNS.

Czyszczenie i regeneracja DPF Piwniczna-Zdrój

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Sułkowice

Sułkowice – miejscowość jest położona w dolinie rzeki Harbutówki, blisko centralnej części województwa małopolskiego. Założenie miasta datuje się na XII wiek, ale prawa miejskie Sułkowice uzyskały znacznie później bo dopiero w 1969 roku. W mieście znajduje się 6633 mieszkańców, a tereny są rozległe na 16,5 km². Sułkowice posiadają współprace międzynarodową z francuską miejscowością Ronchamp oraz włoską Cuveglio. Kod pocztowy miejscowości Sułkowice to 32-440, natomiast tablice rejestracyjne zaczynają się znakami KMY.

Czyszczenie i regeneracja DPF Sułkowice

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Dobczyce

Dobczyce – miasto znajduje się w centralnej Małopolsce blisko jeziora dobczyckiego. Wcześniej Dobczyce przynależały do województwa krakowskiego. Populacja ludności liczy sobie 6427 osoby według danych GUS, teren jaki przynależy do Dobczyc to 12,97 km². Dobczyce posiadają nie tylko piękny zbiornik obok siebie, ale też i wzgórze zamkowe z XV wieku na którym wychowywał się święty Kazimierz. Kod pocztowy miasta Dobczyce to 32-410, a tablice rejestracyjne rozpoczynają się literami KMY.

Czyszczenie i regeneracja DPF Dobczyce

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Proszowice

Proszowice – miasto usytuowane na północy małopolski. Jest zamieszkiwane przez 5983 osoby, powierzchnia całej miejscowości to 7,21 km². Mimo tego, że miasto powstało na początku XIII wieku, to można spotkać ślady z czasów neolitu, a także kultury łużyckiej. W Proszowicach warto odwiedzić takie miejsca zabytkowe jak kaplica pw. św. Trójcy, figura oraz kaplica Jezusa Frasobliwego, Słup Boża Męka oraz Kościół pw. Wniebowzięcia NMP i św. Jana Chrzciciela. Kod pocztowy Proszowic to 32-100, natomiast numery rejestracyjne rozpoczynają się znakami KPR.

Czyszczenie i regeneracja DPF Proszowice

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Grybów

Grybów – miasto położone na południowym-wschodzie małopolski. Otrzymało prawa miejskie w tym samym roku co i zostało założone, czyli w 1340 roku. Liczba mieszkańców Grybowa według danych z GUS-u z 2011 roku to 6261 osób. Natomiast powierzchnia całej miejscowości to prawie 17 km². Do obiektów zabytkowych można zaliczyć takie miejsca jak Dwór Hoschów, neogotycka bazylika pw. św. Katarzyny, stara plebania z 1699 roku oraz neogotycki ratusz z początku XX wieku. Kod pocztowy miasta Grybów to 33-330, a tablice rejestracyjne mają początek KNS.

Czyszczenie i regeneracja DPF Grybów

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Maków Podhalański

Maków Podhalański – to miast usytuowane na zachodzie województwa małopolskiego obok Pasma Koskowej Góry. Powstało prawdopodobnie w XIV wieku, a prawa miejskie uzyskało w 1840 roku. Liczba ludności wynosi 5824 osoby, a powierzchnia jaką zajmuję Maków Podhalański to równe 20,12 km². W mieście znajduje się sanatorium przeciwgruźlicze, a do zabytków można zaliczyć pozostałości huty „Maurycy”, dom murowany z końca XIX wieku oraz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Kod pocztowy Makowa Podhalańskiego to 34-220, a numery rejestracyjne pojazdów jakimi się poruszają zaczynają się literami KSU.

Czyszczenie i regeneracja DPF Maków Podhalański

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Szczawnica

Szczawnica – jedno z piękniejszych miejsc w całej Małopolsce, usytuowane na samym południu małopolski w dolinie potoku Grajcarka, który jest dopływem Dunajca, tuż przy granicy ze Słowacją. Według wzmianek z 1413 roku wiadome jest, że Szczawnica powstała prawdopodobnie jeszcze przed XV lub XIV wiekiem. Na powierzchni prawie 33 km² mieszka 5711 osób. Warto zobaczyć takie zabytki jak Dwór Szalayów oraz kaplice zdrojową czy chociażby Dworek gościnny. Kod pocztowy Szczawnicy to 34-460, a tablice rejestracyjne pojazdów zaczynają się literami KNT.

Czyszczenie i regeneracja DPF Szczawnica

Kraków

Borykasz się problemem z zapchanego filtra DPF? Skontaktuj się z nami pod numerem 736-848-845, a odbierzemy część i wykonamy jego profesjonalne czyszczenie!

Kraków

Tarnów

Twój mechanik stwierdził problem z zapchanym filtrem DPF? Skontaktuj się z nami pod numerem 736-848-845, a odbierzemy podzespół i wykonamy skuteczne czyszczenie i regenerację!

Tarnów

Nowy Sącz

Gwarantujemy tanią usługę i transport w obie strony! Wystarczy, że zadzwonisz, a my w sposób trwały rozwiążemy problemy z zapchanym filtrem DPF!

Nowy Sącz

Chrzanów

Masz problem z filtrem DPF/FAP? Nie usuwaj go – skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty czyszczenia i regeneracji, z tanim transportem kurierem!

Chrzanów

Olkusz

Zapchany filtr cząstek stałych? Dla nas to nie problem! Kurier, z którym współpracujemy odbierze filtr z dowolnego miejsca już od 39,90 zł w obie strony!

Olkusz

Nowy Targ

Jesteśmy na terenie całego województwa małopolskiego! Wykonujemy usługę czyszczenia i regeneracji DPFa w bardzo atrakcyjnej cenie!

Nowy Targ

Bochnia

Czyszczenie DPF metodą hydrodynamiczną pozwala osiągnąć efekty na poziomie 98%. Dodatkowo udzielamy gwarancji! Zadzwoń i zamów regenerację DPF lub katalizatora

Bochnia

Gorlice

Szukasz firmy zajmującej się czyszczeniem i regeneracją DPFa lub katalizatora? Zadzwoń do nas bądź napisz wiadomość mailową. Wspólnie ustalimy plan działania!

Gorlice

Zakopane

Mechanik z okolicy stwierdził problem z zapchanym filtrem DPF lub katalizatorem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – odbierzemy, wyczyścimy i odeślemy część w 2-3 dni.

Zakopane

Rabka-Zdrój

Zostawiłeś samochód u mechanika z zapchanym filtrem DPF? Możemy go od niego odebrać i wyczyścić. Zadzwoń.

Rabka-Zdrój

Miechów

Specjalizujemy się w innowacyjnej metodzie czyszczenia filtrów DPF – hydrodynamicznej. Jeśli znajdujesz się na terenie miejscowości w Małopolsce – możemy Ci pomóc.

Miechów

Andrychów

Masz problem z zapchanym filtrem DPF lub katalizatorem? Skorzystaj z naszej oferty i dostarcz filtr do nas z pomocą kuriera za jedyne 39,90 zł w obie strony!

Andrychów

Trzebinia

W Twoim samochodzie zapaliła się lampka kontrolna sygnalizująca problem zapchanego filtra DPF? Za 349 zł wykonany czyszczenie i regenerację części, która po 2-3 dniach znów będzie u Ciebie!

Trzebinia

Wadowice

Masz problem z zapchanym filtrem DPF? Wykonujemy czyszczenie i regenerację DPF i katalizatorów oraz zapewniamy transport kuriera już od 39,90 zł w obie strony!

Wadowice

Kęty

Masz wrażenie, że Twój samochód stracił moc a z rury wydobywa się czarny dym? Sprawdzimy, czy powodem jest zapchany filtr DPF i wykonamy jego czyszczenie i regenerację!

Kęty

Myślenice

Zmagasz się z problemem zapchanego filtra DPF lub katalizatora? Zasięg naszej działalności obejmuje również Twoje miasto – zadzwoń!

Myślenice

Libiąż

Oferujemy regenerację filtra cząstek stałych na całym terenie Małopolski! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 736-848-845 bądź napiszesz e-mail!

Libiąż

Brzesko

W Twoim samochodzie pojawiły się pierwsze objawy sygnalizujące problem zapchanego filtra DPF? Nie czekaj dłużej – jeśli jesteś z Małopolski – możemy Ci pomóc! Zadzwoń.

Brzesko

Obsługiwanie miasta w Małopolsce:

Limanowa, Dąbrowa Tarnowska, Brzeszcze, Niepołomice,Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Chełmek, Stary Sącz, Wolbrom, Mszana Dolna, Tuchów