Czyszczenie i regeneracja DPF Małopolska

Szukasz firmy, która w profesjonalny sposób dokona czyszczenia i regeneracji Twojego filtra DPF?
Oferujemy nasze usługi na terenie wszystkich miast i gmin w województwie małopolskim.
Zadzwoń i zamów regenerację DPF/FAP w atrakcyjnej cenie i tanim kurierem ( od 19.90 złotych w obie strony ).
Zostaw swoje auto w zaufanym zakładzie mechanicznym, który wymontuje podzespół,a my zajmiemy się resztą.
Nasz kurier odbierze filtr od Twojego mechanika, wyczyścimy go w naszej siedzibie i odeślemy do ponownego montażu.
Po wykonanej usłudze otrzymasz wydruki ze specjalistycznej maszyny potwierdzające naszą skuteczność.
Na czyszczenie DPFa udzielamy gwarancji.

Jak przebiega czyszczenie DPF z pomocą kuriera?

Dostarcz nam filtr DPF

Potrzebujesz pomocy z zapchanym filtrem DPF? Zamów usługę czyszczenia w naszej firmie. Kurier, z którym współpracujemy, odbierze filtr spod wskazanego przez Ciebie adresu – zarówno domowego, jak i warsztatu samochodowego. Koszty jakie poniesiesz to 349 zł za wykonanie usługi + koszty transportu w obie strony już od 19,90 zł. Po ich opłaceniu – filtr zostanie odebrany i najczęściej w ciągu 48 godzin zwrócony w prawie fabrycznym stanie.

Wykonamy analizę i czyszczenie

Po otrzymaniu filtra niemal natychmiast przechodzimy do wykonania analizy obrazującej jego stan. Do jej przeprowadzenia wykorzystujemy nowoczesne maszyny, w tym kamerę, która pozwala ustalić, czy problem polega jedynie na zapchaniu części, czy też są widoczne uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli uszkodzony filtr DPF nie nadaje się do czyszczenia, odsyłamy go do Ciebie i zwracamy wpłacone środki za czyszczenie.

Zapchany filtr DPF czyścimy w nowoczesnej maszynie, dopasowując odpowiednio parametry i środki czyszczące. Wysokie ciśnienie pozwala usunąć nawet najmniejsze drobinki, z każdego zakamarka. Co ważne, pomimo działania środków chemicznych i wysokiego czyszczenia, metoda ta jest całkowicie bezpieczna.

Suszymy, sprawdzamy i wysyłamy

Po wyczyszczeniu filtra wystarczy go wysuszyć w wysokiej temperaturze i ponownie wykonać analizę przepustowości w celu potwierdzenia, że filtr uzyskał parametry zbliżone do fabrycznych. Wykonujemy te czynności, a wszystkie wydruki analiz wykonane w trakcie czyszczenia dołączamy do DPFa i odsyłamy pod wskazany adres. Wystarczą 2-3 dni, by filtr znów był w Twoich rękach!

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia DPF?

Hydrodynamiczna metoda regeneracji DPF/FAP pozwala osiągnąć efekty na poziomie 98%. I co najważniejsze – przywrócenie prawie fabrycznych parametrów nie wymaga rozcinania, usuwania filtra DPF, ani inwazyjnego czyszczenia! Co więcej, Klientom udzielamy gwarancję na wykonaną usługę.

Najważniejsze informacje o Małopolsce

Położenie i ludność województwa małopolskiego

Województwo małopolskie położone jest w południowo-wschodniej części Polski. Graniczy z województwem śląskim, województwem podkarpackim i województwem świętokrzyskim. Małopolska nie jest powierzchniowo wielkim województwem, zajmuje 12 miejsce w kraju z powierzchnią 15 182 km². Zaś po względem ludności zajmuje 4 miejsce i ma około 3,4 miliona mieszkańców.

Demografia i urbanizacja Małopolski

Na terenie województwa małopolskiego znajdują się 63 miasta i 22 gmin. Dużymi miejscowościami w województwie małopolskim są: Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice i Zakopane. W Małopolsce 51% mieszkańców stanowią kobiety.

Małopolska - atrakcje turystyczne

Województwo małopolskie to bardzo chętnie odwiedzany region. Każdego roku odwiedza go kilkanaście milionów turystów ( bardzo wielu z zagranicy ). Największymi atrakcjami dla gości są: stolica województwa wraz z jego licznymi zabytkami i Starym Miastem, Kopalnia Soli w Wieliczce, Kopalnia Soli w Bochni, obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, spływ Przełomem Dunajca przez Pieniny oraz miasto Zakopane ( zimowa stolica Polski ) wraz z Tatrami.

Największe drogi krajowe w Małopolsce

Największą drogą krajową przechodzącą przez Małopolskę jest autostrada A4 ( Jędrzychowice – Zgorzelec – Bolesławiec – LegnicaWrocław – Prądy – Krapkowice – GliwiceRuda ŚląskaChorzówKatowice – Mysłowice – Jaworzno – Chrzanów – Trzebinia – Wieliczka – Szarów – Bochnia – Brzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – Łańcut – Jarosław – Korczowa ). Autostrada A4 to najdłuższa autostrada w Polsce. Jej długość to 672,75 km ( w tym 150 km w województwie małopolskim ). Droga prowadzi z zachodu na wschód przez południową Polskę.

Dużą drogą przechodzącą przez Małopolskę jest droga krajowa S7 ( Żukowo – GdańskElbląg – Ostróda – Olsztynek – Płońsk – Warszawa – Janki – Grójec – Radom – Kielce – Kraków – Rabka-Zdrój – Chyżne ). Trasa S7 jest częścią międzynarodowej drogi europejskiej E77 przebiegającej także przez Słowację do stolicy Węgier, Budapesztu. Fragment tej drogi jest także częścią trasy tzw. Zakopianki - najczęściej wybieranej przez turystów drogi do Zakopanego i w Tatry. Trasa przebiega w Polsce przez pięć województw: pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, świętokrzyskie i małopolskie.

Kolejnym ważnym szlakiem komunikacyjnym w województwie małopolskim jest droga krajowa nr 28 ( Zator – Wadowice – Rabka-Zdrój – Limanowa – Nowy Sącz – Gorlice – Jasło – Krosno – Sanok – Kuźmina – Bircza – Przemyśl – Medyka ). Droga krajowa 28 jest trasą klasy GP oraz klasy G[1] w południowej Polsce. Biegnie przez dwa województwa: małopolskie oraz podkarpackie. Nazywana jest trasą karpacką. Jej długość to 350 km w tym 192 km w Małopolsce.

Gdzie czyszczenie i regeneracja DFP/FAP w Małopolsce?

regeneracja i czyszczenie dpf Kraków

Borykasz się problemem z zapchanego filtra DPF? Skontaktuj się z nami pod numerem 736-848-845, a odbierzemy część i wykonamy jego profesjonalne czyszczenie!

Kraków

regeneracja i czyszczenie dpf Tarnów

Twój mechanik stwierdził problem z zapchanym filtrem DPF? Skontaktuj się z nami pod numerem 736-848-845, a odbierzemy podzespół i wykonamy skuteczne czyszczenie i regenerację!

Tarnów

regeneracja i czyszczenie dpf Nowy Sącz

Gwarantujemy tanią usługę i transport w obie strony! Wystarczy, że zadzwonisz, a my w sposób trwały rozwiążemy problemy z zapchanym filtrem DPF!

Nowy Sącz

regeneracja i czyszczenie dpf Chrzanów

Masz problem z filtrem DPF/FAP? Nie usuwaj go – skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty czyszczenia i regeneracji, z tanim transportem kurierem!

Chrzanów

regeneracja i czyszczenie dpf Olkusz

Zapchany filtr cząstek stałych? Dla nas to nie problem, nawet jeśli zamieszkujesz Olkusz bądź powiat olkuski! Kurier, z którym współpracujemy odbierze filtr z dowolnego miejsca już od 19,90 zł w obie strony!

Olkusz

regeneracja i czyszczenie dpf Nowy Targ

Jesteśmy też w Nowym Targu i powiecie nowotarskim! Tu również wykonujemy usługę czyszczenia i regeneracji DPFa w bardzo atrakcyjnej cenie!

Nowy Targ

regeneracja i czyszczenie dpf Bochnia

Nasza pomoc sięga także miejscowość Bochnia i powiat bocheński! Czyszczenie DPF metodą hydrodynamiczną pozwala osiągnąć efekty na poziomie 98%. Dodatkowo udzielamy gwarancji!

Bochnia

regeneracja i czyszczenie dpf Gorlice

Szukasz firmy zajmującej się czyszczeniem i regeneracją DPFa w Gorlicach bądź w powiecie gorlickim? Zadzwoń do nas bądź napisz wiadomość mailową. Wspólnie ustalimy plan działania!

Gorlice

regeneracja i czyszczenie dpf Zakopane

Mechanik z Zakopanego bądź powiatu tatrzańskiego stwierdził problem z zapchanym filtrem DPF? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – odbierzemy, wyczyścimy i odeślemy część w 2-3 dni.

Zakopane

regeneracja i czyszczenie dpf Skawina

Zamieszkujesz miejscowość Skawina i masz problem z zapchanym filtrem DPF? Nasza firma pomoże Ci rozwiązać problem – wystarczy jeden telefon bądź wiadomość mailowa!

Skawina

regeneracja i czyszczenie dpf Wieliczka

Nasza pomoc swoim zasięgiem obejmuje także Wieliczkę i powiat wielicki! Proponujemy wykonanie usługi w 2-3 dni za jedyne 349 zł plus koszty transportu w kwocie już od 19,90 zł w obie strony!

Wieliczka

regeneracja i czyszczenie dpf Andrychów

Jesteś z Andrychowa i masz problem z zapchanym filtrem DPF? Skorzystaj z naszej oferty i dostarcz filtr do nas z pomocą kuriera za jedyne 19,90 zł w obie strony!

Andrychów

regeneracja i czyszczenie dpf Trzebinia

W Twoim samochodzie zapaliła się lampka kontrolna sygnalizująca problem zapchanego filtra DPF? Jeśli jesteś z miejscowości Trzebinia – za 349 zł wykonany czyszczenie i regenerację części, która po 2-3 dniach znów będzie u Ciebie!

Trzebinia

regeneracja i czyszczenie dpf Wadowice

Pochodzisz z Wadowic bądź powiatu wadowickiego i masz problem z zapchanym filtrem DPF? Wykonujemy czyszczenie i regenerację DPF oraz zapewniamy transport kuriera już od 19,90 zł w obie strony!

Wadowice

regeneracja i czyszczenie dpf Kęty

Zamieszkujesz miejscowość Kęty? Masz wrażenie, że Twój samochód stracił moc a z rury wydobywa się czarny dym? Sprawdzimy, czy powodem jest zapchany filtr DPF i wykonamy jego czyszczenie i regenerację!

Kęty

regeneracja i czyszczenie dpf Myślenice

Pochodzisz z miejscowości Myślenice i zmagasz się z problemem zapchanego filtra DPF? Zasięg naszej działalności obejmuje również to miasto – zadzwoń!

Myślenice

regeneracja i czyszczenie dpf Libiąż

Oferujemy regenerację filtra cząstek stałych na całym terenie Libiąża i okolicznych miejscowości! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 736-848-845 bądź napiszesz e-mail!

Libiąż

regeneracja i czyszczenie dpf Brzesko

W Twoim samochodzie pojawiły się pierwsze objawy sygnalizujące problem zapchanego filtra DPF? Nie czekaj dłużej – jeśli jesteś z Brzeska – możemy Ci pomóc! Zadzwoń.

Brzesko

regeneracja i czyszczenie dpf Limanowa

Limanowa i powiat limanowski – obsługujemy również te tereny! Jeśli potrzebujesz pomocy z zapchanym filtrem DPF – dzwoń lub pisz!

Limanowa

regeneracja i czyszczenie dpf Rabka-Zdrój

Zostawiłeś samochód u mechanika z miejscowości Rabka-Zdrój z zapchanym filtrem DPF? Możemy go od niego odebrać i wyczyścić. Zadzwoń.

Rabka-Zdrój

regeneracja i czyszczenie dpf Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska to kolejna miejscowość na mapie Polski, z której możemy odebrać Twój zapchany filtr DPF!

Dąbrowa Tarnowska

regeneracja i czyszczenie dpf Miechów

Specjalizujemy się w innowacyjnej metodzie czyszczenia filtrów DPF – hydrodynamicznej. Jeśli znajdujesz się na terenie miejscowości Miechów – możemy Ci pomóc.

Miechów

regeneracja i czyszczenie dpf Brzeszcze

Twój komputer pokładowy sygnalizuje Ci, że filtr DPF wymaga czyszczenia? Zaprowadź auto do mechanika w miejscowości Brzeszcze, a my odbierzemy go od niego i wyczyścimy.

Brzeszcze

regeneracja i czyszczenie dpf Niepołomice

Zapaliła Ci się kontrolka informująca o zapełnionym filtrze DPF? Jeśli mieszkasz na terenie Niepołomic – zadzwoń, a my rozwiążemy Twój problem!

Niepołomice

Obsługiwanie miasta w Małopolsce:

Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice