Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP - Podlasie

Oferujemy czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów na terenie wszystkich miast i gmin w województwie podlaskim.
Hydrodynamiczna regeneracja DPF za pomocą specjalistycznej maszyny gwarantuje wysoką skuteczność oraz długotrwałe efekty.
Jest to metoda bezpieczna dla filtra oraz zgdona z polskim prawem. Nie narażacie się Państwo na mandat oraz zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

Zadzwoń i zamów czyszczenie DPF/FAP lub katalizatora w atrakcyjnej cenie z bardzo tanim kurierem ( od 39.90 złotych w obie strony ).
Zostaw auto u swojego zaufanego mechanika, który zdemontuje podzespół,a my zajmiemy się resztą.
Nasz kurier odbierze filtr od Twojego mechanika lub od Ciebie z domu, wyczyścimy go w naszej siedzibie i odeślemy do ponownego montażu.
Do zregenerowanego filtra otrzymasz wydruki ze specjalistycznej maszyny potwierdzające skuteczność usługi.
Na nasze usługi czyszczenia udzielamy gwarancji.

Jak przebiega czyszczenie DPF / katalizatora z pomocą kuriera?

Zamów usługę i wyślij do nas filtr DPF lub katalizator

Zauważyłeś pierwsze symptomy zapchanego filtra DPF? Chętnie pomożemy Ci je rozwiązać! Jeśli poszukujesz firmy zajmującej się czyszczeniem filtrów cząstek stałych i katalizatorów – to świetnie trafiłeś.

Zadzwoń do nas i zamów usługę, a my skierujemy kuriera pod wskazany adres, w celu odebrania zapchanego DPFa lub katalizatora. Usługa transportuje kosztuje już od 39,90 zł w obie strony, a koszt czyszczenia DPF zaczyna się od 349 zł . Możesz w kilka dni zyskać filtr DPF w stanie zbliżonym do fabrycznego, przy niewielkich kosztach!

Sprawdzamy filtr i poddajemy go czyszczeniu

Jak tylko filtr trafi w nasze ręce – od razu działamy. W pierwszej kolejności przeprowadzamy szczegółową analizę, która dostarcza informacji nie tylko o stopniu zapchania filtra, ale też o ewentualnych uszkodzeniach mechanicznych. Jest to niezwykle ważne, gdyż ich wystąpienie dyskwalifikuje go z możliwości przeprowadzenia czyszczenia metodą wodną. Rzadko, ale zdarzają się takie sytuacje – wówczas odsyłamy filtr / katalizator i zwracamy wpłacone środki za czyszczenie.

W większości przypadków analiza kończy się wynikiem pozytywnym, a to oznacza, że możemy przystąpić do czyszczenia. W tym celu ustawiamy odpowiednie parametry maszyny czyszczącej i dobieramy odpowiednie środki czyszczące, które w połączeniu z wysokim ciśnieniem skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, w tym sadzę i popiół nagromadzone w najtrudniej dostępnych miejscach. Czyszczenie odbywa się kilkuetapowo – to właśnie dlatego osiągnięte efekty są tak spektakularne!

Po czyszczeniu suszymy filtr i znów sprawdzamy

Ważnym etapem po zakończeniu czyszczenia jest dokładne wysuszenie filtra z wody – musi ona zostać całkowicie usunięta. Odbywa się to przy wykorzystaniu wysokiej temperatury i ciśnienia, które dokładnie usuwają wszelką wilgoć.

Dopiero po dokładnym wysuszeniu możemy przeprowadzić ponowną analizę i tym samym potwierdzić osiągnięte efekty. Co ważne – Klient ma dostęp do wyników analizy zarówno sprzed czyszczenia, jak i po, dzięki czemu może zauważyć, jak zmienił się stan DPFa.

Przeprowadzenie wszystkich wspomnianych czynności trwa zazwyczaj nie więcej niż 48 godzin od momentu jego otrzymania. Dzięki temu, wystarczą około 3 dni robocze od jego wysłania do ponownego znalezienia się w rękach Klienta.

Dlaczego metoda hydrodynamiczna jest tak popularna?

Czyszczenie filtrów DPF i katalizatorów metodą hydrodynamiczną pozwala osiągnąć efekty na poziomie 98% - oznacza to, że sadza, popiół i inne zanieczyszczenia są prawie w całości usunięte.

Dzięki temu, filtr cząstek stałych / katalizator po czyszczeniu swoim stanem przypomina fabryczny model, a tym samym znacznie poprawia osiągi auta. Co równie ważne, metoda ta jest nowoczesna, a pomimo to niezwykle bezpieczna i bezinwazyjna. Usługi czyszczenia filtrów są objęte gwarancją, a cena czyszczenia filtrów DPF atrakcyjna. Sprawdź pozostałe zalety regeneracji DPF metodą wodną: 1. Do regeneracji nie jest konieczne rozcięcie filtra, nie ma zatem obaw przed zniszczeniem jego struktury, 2. Cena w stosunku do wymiany filtra jest zdecydowanie bardziej opłacalna, przy w zasadzie jednakowych efektach, 3. Usunięta zostaje sadza, ale też drobne popioły, 4. Filtr zyskuje niemalże nowe parametry, 5. Metoda jest legalna, nie narażasz się na kłopoty.

Najważniejsze dane województwa podlaskiego

Położenie i ludność Podlasia

Województwo podlaskie leży w północno-wschodniej części kraju. Jest to geograficzny środek Europy. Podlaskie jest szóstym co do wielkości województwem w Polsce z powierzchnią 20 187 km², zamieszkuje je 1,18 miliona osób. Województwo powstało z połączenia województw: białostockiego, części łomżyńskiego i części suwalskiego. Na jego terenie znajdują się fragmenty Puszczy Białowieskiej oraz unikatowe bagna w dolinie Biebrzy. Stolica województwa podlaskiego jest największym miastem w regionie i siedzibą władz województwa.
Województwo podlaskie graniczy z województwem warmińsko-mazurskim, województwem mazowieckim, województwem lubelskim.

Demografia i urbanizacja województwa podlaskiego

Na terenie Podlasia znajduje się 17 powiatów ( w tym 3 to powiaty miejskie ) i 118 gmin ( 13 gmin miejskich, 27 gmin wiejsko-miejskie i 78 gmin wiejskich ). Duże miasta w województwie podlaskim to: Hajnówka, Sokółka, Łapy i Wasilków. Województwo podlaskie w większości zamieszkują kobiety ( 51% ).

Największe drogi krajowe w województwie podlaskim

Najdłuższą przebiegającą przez województwo podlaskie trasą jest droga ekspresowa S8 ( WrocławOleśnica – Syców – KępnoWieruszówWieluń – Złoczew – SieradzZduńska WolaŁaskPabianiceŁódźPiotrków TrybunalskiTomaszów MazowieckiRawa Mazowiecka – Nadarzyn – WarszawaWyszków – Trzcianka – Ostrów MazowieckaZambrów – Stare Jeżewo - Augustów - Suwałki ). Droga krajowa nr 8 to najdłuższa droga krajowa w Polsce ( długość to 849 km ). Prowadzi przez Polskę od granicy z Czechami w Kudowie-Zdroju do granicy z Litwą w Budzisku.

Kolejną duża trasą na terenie Podlasia jest droga krajowa nr 19 ( Kuźnica – BiałystokSiemiatycze – Międzyrzec Podlaski – Kock – LubartówLublinKraśnikJanów LubelskiNisko – Sokołów Małopolski – Rzeszów – Dukla – Barwinek )

Regeneracja DPF/FAP w województwie podlaskim

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Hajnówka

Hajnówka - to miasto położone w południowo-wschodniej części Podlasia, siedziba władz powiatu hajnowskiego. W Hajnówce mieszka 20,6 tys. osób, miejscowość ma powierzchnię 21,29 km². Z uwagi na swoje położenie obok Białowieży i puszczy nazywane jest „bramą do Puszczy Białowieskiej”. Co warto zobaczyć w tym mieście?: sobór Świętej Trójcy, drewnianą cerkiew pod wezwaniem Świętych Braci Machabeuszy z 1846 r., domek dróżnika z końca XIX w. oraz budynek fabryki Suchej Destylacji Drewna z lat 20. XX w. Kod pocztowy miasta Hajnówka to 17-200, numery rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się literami BHA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Hajnówka

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Sokółka

Sokółka - miasto powstało w XV wieku, u źródła rzeki Sokołdy we wschodniej części województwa podlaskiego. Sokółka uzyskała prawa miejskie w 1609, wcześniej przynależała do województwa białostockiego. Liczba mieszkańców to 18063, natomiast powierzchnia miasta liczy sobie 18,59 km². W mieście warto zobaczyć takie zabytki jak kościół neoklasycystyczny z 1848 roku oraz cerkiew z drugiej połowy XIX wieku. Najstarszym obiektem znajdującym się na terenie Sokółki jest cmentarz żydowski z XVII wieku. Kod pocztowy Sokółki to 16-100, numery rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się literami BSK.

Czyszczenie i regeneracja DPF Sokółka

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Łapy

Łapy - miejscowość usytuowana jest nad rzeką Narew w centralnej części województwa podlaskiego . Według danych z 2010 roku powierzchnia miasta wynosiła 12,14 km², populacja miasta liczy sobie 15 689 osób. W mieście Łapy można zobaczyć takie zabytki jak kościół pw. św. Piotra i Pawła z 1913 roku oraz Dom Etkunów z lat 30 XX wieku, warto też odwiedzić Synagogę z 1914. Kod pocztowy miasta to 18-100, natomiast tablice rejestracyjne na jakich poruszają się pojazdy zaczynają się od BIA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Łapy

Siemiatycze

Nasza firma działa na terenie całego województwa. Regeneracja filtra cząsteczek stałych i katalizatorów kosztuje u nas tylko 349 zł.

Siemiatycze

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Wasilków

Wasilków – miasto leżące w dolinie rzeki Supraśli w centralno-wschodniej części województwa podlaskiego. Założenie datuje się na XVI wiek, prawa miejskie Wasilków uzyskał w 1566 roku. Populacja w mieście liczy sobie 11 tys. osób na powierzchni 28 km². Do zabytków w Wasilkowie można zaliczyć m.in.: Renesansowy układ przestrzenny miasta, cmentarz rzymskokatolicki oraz żydowski z XIX wieku, kościół pw. Przemienienia Pańskiego oraz cerkiew prawosławna pw. św. ap. Piotra i Pawła. Kod pocztowy Wasilkowa to 16-010, a pojazdy jeżdżą na tablicach rejestracyjnych zaczynających się znakami BIA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wasilków

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Mońki

Mońki - miejscowość Mońki powstała na początku XVI wieku w centrum województwa podlaskiego, zyskało prawa miejskie dopiero w drugiej połowie ubiegłego wieku bo w 1965 roku. Ich powierzchnia jest niemal równa 8 km² na której mieszka ponad 10 tys. osób. W Mońce można zobaczyć m.in.: magazyn kolejowy z 1905 roku, dworzec z lat 30 XX wieku oraz Twierdza Osowiec z XIX wieku. Tablice rejestracyjne na których jeżdżą samochody to BMN, a kod pocztowy miasta Mońki to 19-100.

Czyszczenie i regeneracja DPF Mońki

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie - pierwotna nazwa miasto to było Wysokie, natomiast podczas zaboru rosyjskiego było nazywanym Mazowieck. Wysokie Mazowieckie leży w południowo-zachodniej części województwa podlaskiego. Na obszarze miasta mieszka prawie 10 tysięcy osób, jego powierzchnia wynosi ponad 15 km². Do zabytków można zaliczyć kościół pw. św. Jana Chrzciciela z roku 1496, cerkiew unicką z 1798 roku oraz plebanie z końca XIX wieku. Kod pocztowy miasta Wysokie Mazowieckie to 18-200, a tablice rejestracyjne zaczyna się na BWM.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wysokie Mazowieckie

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Czarna Białostocka

Czarna Białostocka - miasto położone nieopodal centralnej części województwa podlaskiego otoczone lasami Puszczy Knyszyńskiej. Data założenia miasta przypada na XIX wiek i początkowo nosiło nazwę Czarna Wieś. Na powierzchni ponad 14 km² mieszka 9400 osób. Z zabytków w Czarnej Białostockiej warto zobaczyć skansen, obóz partyzancki oraz leśną kolej wąskotorową. Kod pocztowy miasta Czarna Białostocka to 16-020.. Pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych BIA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Czarna Białostocka

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Choroszcz

Choroszcz - miasto w centralnej części województwa podlaskiego, przy granicy Narwiańskiego Parku Narodowego. Prawa miejskie uzyskało w 1507 roku, a przez miejscowość przepływa rzeka Horodnianka. W Choroszczu mieszka prawie 6000 osób, a jego powierzchnia liczy sobie 1679 ha czyli ponad 16 km². W Choroszczu warto zobaczyć cerkiew prawosławną z XIX wieku, pałac Branickich z połowy XVIII wieku, oraz rynek otoczony XIX-wiecznymi kamienicami. Pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych zaczynających się od liter BIA, a kod pocztowy miasta to 16-070.

Czyszczenie i regeneracja DPF Choroszcz

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Dąbrowa Białostocka

Dąbrowa Białostocka - miejscowość położona nad rzeką Kropiwną, we wschodnio-północnej części województwa podlaskiego. Dąbrowa Białostocka została założona w drugiej połowie XVI wieku zyskując prawa miejskie w 1712 roku. Na powierzchni 23 km² mieszka 5600 osób, a dokładniej na terenach miejscowości mieszka 5632 osoby. Z zabytków można zobaczyć m.in.: wiatrak holenderski z 1924 roku, kaplica św. Michała która powstała w 1826 oraz kościół św. Stanisława Męczennika. Kod pocztowy Dąbrowy Białostockiej to 16-200, a pojazdy poruszają się za pomocą tablic rejestracyjnych ze znakami BSK.

Czyszczenie i regeneracja DPF Dąbrowa Białostocka

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Sejny

Sejny - według danych z GUS-u z końca roku 2019 na powierzchni całego miasta czyli 4,49 km² mieszka 5260 osób. Miasto duchowne, założone w końcu XVIII wieku, w ówczesnym województwie trockim, teraz podlaskim. Sejny są najmniejszym miastem powiatowym w całej Polsce. Z zabytków warto zobaczyć Bazylikę Nawiedzenia NMP oraz klasztor z początku XVII wieku, Białą Synagogę oraz dawny pałac biskupi z pierwszej połowy XIX wieku. Kod pocztowy miasta Sejny to 16-500, a numery rejestracyjne na których jeżdżą auta zaczynają się na BSE.

Czyszczenie i regeneracja DPF Sejny

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Ciechanowiec

Ciechanowiec - miasto prywatne założone w XIII wieku w ziemi drohickiej. Leży w południowo-zachodniej części województwa podlaskiego. Ciechanowiec otrzymał prawa miejskie w 1413 lub 1429 roku, prawdopodobnie nadane przez litewskiego księcia Witolda. Powierzchnia miasta liczy niemalże 20 km², na której mieszka 4655 osób. Zabytków w Ciechanowcu jest wiele, ale najbardziej należy zobaczyć pałac ciechanowski, skansen oraz kościół barokowy pw. Trójcy Przenajświętszej z 1731 roku. Tablice rejestracyjne rozpoczynają się BWM, a kod pocztowy miasta to 18-230.

Czyszczenie i regeneracja DPF Ciechanowiec

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Supraśl

Supraśl - miejscowość leży na obszarze dawnej ekonomii grodzieńskiej, we wschodniej części województwa podlaskiego. Liczba mieszkańców to 4621 osób, a powierzchnia liczy sobie 6 km². Do zabytków można zaliczyć prawosławny monaster powstały w 1501 roku, neobarokowy kościół Świętej Trójcy, Pałac Buchholtzów oraz dwór Zacherta z XIX wieku. Kod pocztowy Supraśla to 16-030, a pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych oznakowanych literami BIA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Supraśl

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Brańsk

Brańsk - miasto z powierzchnią ponad 32 km² z liczbą 3785 mieszkańców. Leży w południowej części województwa podlaskiego, obok rzeki Nurzec. Według spisu ludności z 1921 roku Brańsk zamieszkiwało 2165 osób narodowości żydowskiej, 1530 osób narodowości polskiej, 32 białoruskiej oraz 12 rosyjskiej. Warto zobaczyć takie zabytki jak kościół Wniebowzięcia NMP powstały 1859 roku, dzwonnice z 1863 oraz cmentarz prawosławny wybudowany na początku XIX wieku. Kod pocztowy Brańska to 17-120, natomiast samochody poruszają się na tablicach rejestracyjnych oznaczonych literami BBI.

Czyszczenie i regeneracja DPF Brańsk

regeneracja i czyszczenie dpf Białystok

Szukasz pomocy z zapchanym filtrem DFP/FAP? Zadzwoń do nas na numer 736-848-845. Zajmujemy się regeneracją filtrów cząstek stałych w pojazdach z dieslem.

Białystok

Suwałki

Nasza firma zajmuje się filtrami DPF/FAP. Jeśli lokalny mechanik stwierdza zatkanie tego elementu nie czekaj tylko zamów naszą usługę już od 349 zł, a w przeciągu paru dni będzie jak nowy.

Suwałki

Łomża

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają problem z filtrem DPF/FAP - skontaktuj się z nami pod numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy.

Łomża

Augustów

Masz problem z filtrem DPF/FAP w Twoim dieslu, a pojazd zaczął emitować dym w większej ilości do atmosfery? Jeśli znajdujesz się w województwie podlaskim skontaktuj się się pod numer 736-848-845, a my się już tym zajmiemy.

Augustów

regeneracja i czyszczenie dpf Wysokie Mazowieckie

Jeśli w okolicy nie ma mechanika, który mógłby oczyścić i zregenerować filtr DPF/FAP lub katalizator to nie ma problemu. Zadzwoń do nas pod numer 736-848-845, a my się tym sprawnie zajmiemy.

Wysokie Mazowieckie

regeneracja i czyszczenie dpf Bielsk Podlaski

Zajmujemy się regeneracją zatkanych filtrów DPF/FAP i katalizatorów. Możesz ten element przesłać do nas za pośrednictwem mechanika, a my się wszystkim zajmiemy w przeciągu nawet jednej doby.

Bielsk Podlaski

regeneracja i czyszczenie dpf Grajewo

Zajmujemy się regeneracją filtra DPF/FAP i katalizatorów na terenie Podlasia już od 349 zł. Zadzwoń pod numer 736-848-845, a my wszystkim się zajmiemy.

Grajewo

regeneracja i czyszczenie dpf Zambrów

Twój filtr DPF/FAP jest niezdatny do użytku, a w okolicy nie ma warsztatu, który mógłby się tym zająć? Zadzwoń na numer 736-848-845, aby uzyskać więcej informacji.

Zambrów

Obsługiwanie miasta województwa podlaskiego:

Hajnówka, Sokółka, Łapy, Wasilków, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Czarna Białostocka, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk