Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP - Podlasie

Oferujemy czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów na terenie wszystkich miast i gmin w województwie podlaskim.
Hydrodynamiczna regeneracja DPF za pomocą specjalistycznej maszyny gwarantuje wysoką skuteczność oraz długotrwałe efekty.
Jest to metoda bezpieczna dla filtra oraz zgdona z polskim prawem. Nie narażacie się Państwo na mandat oraz zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

Zadzwoń i zamów czyszczenie DPF/FAP lub katalizatora w atrakcyjnej cenie z bardzo tanim kurierem ( od 19.90 złotych w obie strony ).
Zostaw auto u swojego zaufanego mechanika, który zdemontuje podzespół,a my zajmiemy się resztą.
Nasz kurier odbierze filtr od Twojego mechanika lub od Ciebie z domu, wyczyścimy go w naszej siedzibie i odeślemy do ponownego montażu.
Do zregenerowanego filtra otrzymasz wydruki ze specjalistycznej maszyny potwierdzające skuteczność usługi.
Na nasze usługi czyszczenia udzielamy gwarancji.

Jak przebiega czyszczenie DPF / katalizatora z pomocą kuriera?

Zamów usługę i wyślij do nas filtr DPF lub katalizator

Zauważyłeś pierwsze symptomy zapchanego filtra DPF? Chętnie pomożemy Ci je rozwiązać! Jeśli poszukujesz firmy zajmującej się czyszczeniem filtrów cząstek stałych i katalizatorów – to świetnie trafiłeś.

Zadzwoń do nas i zamów usługę, a my skierujemy kuriera pod wskazany adres, w celu odebrania zapchanego DPFa lub katalizatora. Usługa transportuje kosztuje już od 19,90 zł w obie strony, a koszt czyszczenia DPF zaczyna się od 289 zł . Możesz w kilka dni zyskać filtr DPF w stanie zbliżonym do fabrycznego, przy niewielkich kosztach!

Sprawdzamy filtr i poddajemy go czyszczeniu

Jak tylko filtr trafi w nasze ręce – od razu działamy. W pierwszej kolejności przeprowadzamy szczegółową analizę, która dostarcza informacji nie tylko o stopniu zapchania filtra, ale też o ewentualnych uszkodzeniach mechanicznych. Jest to niezwykle ważne, gdyż ich wystąpienie dyskwalifikuje go z możliwości przeprowadzenia czyszczenia metodą wodną. Rzadko, ale zdarzają się takie sytuacje – wówczas odsyłamy filtr / katalizator i zwracamy wpłacone środki za czyszczenie.

W większości przypadków analiza kończy się wynikiem pozytywnym, a to oznacza, że możemy przystąpić do czyszczenia. W tym celu ustawiamy odpowiednie parametry maszyny czyszczącej i dobieramy odpowiednie środki czyszczące, które w połączeniu z wysokim ciśnieniem skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia, w tym sadzę i popiół nagromadzone w najtrudniej dostępnych miejscach. Czyszczenie odbywa się kilkuetapowo – to właśnie dlatego osiągnięte efekty są tak spektakularne!

Po czyszczeniu suszymy filtr i znów sprawdzamy

Ważnym etapem po zakończeniu czyszczenia jest dokładne wysuszenie filtra z wody – musi ona zostać całkowicie usunięta. Odbywa się to przy wykorzystaniu wysokiej temperatury i ciśnienia, które dokładnie usuwają wszelką wilgoć.

Dopiero po dokładnym wysuszeniu możemy przeprowadzić ponowną analizę i tym samym potwierdzić osiągnięte efekty. Co ważne – Klient ma dostęp do wyników analizy zarówno sprzed czyszczenia, jak i po, dzięki czemu może zauważyć, jak zmienił się stan DPFa.

Przeprowadzenie wszystkich wspomnianych czynności trwa zazwyczaj nie więcej niż 48 godzin od momentu jego otrzymania. Dzięki temu, wystarczą około 3 dni robocze od jego wysłania do ponownego znalezienia się w rękach Klienta.

Dlaczego metoda hydrodynamiczna jest tak popularna?

Czyszczenie filtrów DPF i katalizatorów metodą hydrodynamiczną pozwala osiągnąć efekty na poziomie 98% - oznacza to, że sadza, popiół i inne zanieczyszczenia są prawie w całości usunięte.

Dzięki temu, filtr cząstek stałych / katalizator po czyszczeniu swoim stanem przypomina fabryczny model, a tym samym znacznie poprawia osiągi auta. Co równie ważne, metoda ta jest nowoczesna, a pomimo to niezwykle bezpieczna i bezinwazyjna. Usługi czyszczenia filtrów są objęte gwarancją, a cena czyszczenia filtrów DPF atrakcyjna.

Najważniejsze dane województwa podlaskiego

Położenie i ludność Podlasia

Województwo podlaskie leży w północno-wschodniej części kraju. Jest to geograficzny środek Europy. Podlaskie jest szóstym co do wielkości województwem w Polsce z powierzchnią 20 187 km², zamieszkuje je 1,18 miliona osób. Województwo powstało z połączenia województw: białostockiego, części łomżyńskiego i części suwalskiego. Na jego terenie znajdują się fragmenty Puszczy Białowieskiej oraz unikatowe bagna w dolinie Biebrzy. Stolica województwa podlaskiego jest największym miastem w regionie i siedzibą władz województwa.
Województwo podlaskie graniczy z województwem warmińsko-mazurskim, województwem mazowieckim, województwem lubelskim.

Demografia i urbanizacja województwa podlaskiego

Na terenie Podlasia znajduje się 17 powiatów ( w tym 3 to powiaty miejskie ) i 118 gmin ( 13 gmin miejskich, 27 gmin wiejsko-miejskie i 78 gmin wiejskich ). Duże miasta w województwie podlaskim to: Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze i Wasilków. Województwo podlaskie w większości zamieszkują kobiety ( 51% ).

Największe drogi krajowe w województwie podlaskim

Najdłuższą przebiegającą przez województwo podlaskie trasą jest droga ekspresowa S8 ( WrocławOleśnica – Syców – KępnoWieruszówWieluń – Złoczew – SieradzZduńska WolaŁaskPabianiceŁódźPiotrków TrybunalskiTomaszów MazowieckiRawa Mazowiecka – Nadarzyn – WarszawaWyszków – Trzcianka – Ostrów MazowieckaZambrów – Stare Jeżewo - Augustów - Suwałki ). Droga krajowa nr 8 to najdłuższa droga krajowa w Polsce ( długość to 849 km ). Prowadzi przez Polskę od granicy z Czechami w Kudowie-Zdroju do granicy z Litwą w Budzisku.

Kolejną duża trasą na terenie Podlasia jest droga krajowa nr 19 ( Kuźnica – Białystok – Siemiatycze – Międzyrzec Podlaski – Kock – LubartówLublinKraśnikJanów LubelskiNisko – Sokołów Małopolski – Rzeszów – Dukla – Barwinek )

Regeneracja DPF/FAP w województwie podlaskim

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Hajnówka

Hajnówka - to miasto położone w południowo-wschodniej części Podlasia, siedziba władz powiatu hajnowskiego. W Hajnówce mieszka 20,6 tys. osób, miejscowość ma powierzchnię 21,29 km². Z uwagi na swoje położenie obok Białowieży i puszczy nazywane jest „bramą do Puszczy Białowieskiej”. Co warto zobaczyć w tym mieście?: sobór Świętej Trójcy, drewnianą cerkiew pod wezwaniem Świętych Braci Machabeuszy z 1846 r., domek dróżnika z końca XIX w. oraz budynek fabryki Suchej Destylacji Drewna z lat 20. XX w. Kod pocztowy miasta Hajnówka to 17-200, numery rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się literami BHA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Hajnówka

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Sokółka

Sokółka - miasto powstało w XV wieku, u źródła rzeki Sokołdy we wschodniej części województwa podlaskiego. Sokółka uzyskała prawa miejskie w 1609, wcześniej przynależała do województwa białostockiego. Liczba mieszkańców to 18063, natomiast powierzchnia miasta liczy sobie 18,59 km². W mieście warto zobaczyć takie zabytki jak kościół neoklasycystyczny z 1848 roku oraz cerkiew z drugiej połowy XIX wieku. Najstarszym obiektem znajdującym się na terenie Sokółki jest cmentarz żydowski z XVII wieku. Kod pocztowy Sokółki to 16-100, numery rejestracyjne pojazdów rozpoczynają się literami BSK.

Czyszczenie i regeneracja DPF Sokółka

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Łapy

Łapy - miejscowość usytuowana jest nad rzeką Narew w centralnej części województwa podlaskiego . Według danych z 2010 roku powierzchnia miasta wynosiła 12,14 km², populacja miasta liczy sobie 15 689 osób. W mieście Łapy można zobaczyć takie zabytki jak kościół pw. św. Piotra i Pawła z 1913 roku oraz Dom Etkunów z lat 30 XX wieku, warto też odwiedzić Synagogę z 1914. Kod pocztowy miasta to 18-100, natomiast tablice rejestracyjne na jakich poruszają się pojazdy zaczynają się od BIA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Łapy

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Siemiatycze

Siemiatycze – miasto położone w południowej części województwa podlaskiego. Miejscowość powstała w 1542 roku, do 1998 roku należało do województwa białostockiego. Powierzchnia miasta wynosi 36,25 km², którą zamieszkuje 14 391 osób. Jeśli chodzi o zabytki to w Siemiatyczach zobaczymy m.in.: Kościół Wniebowzięcia NMP z roku 1456, oranżeria z 1860 roku oraz Bożnica z 1797 roku. Kod pocztowy miasta Siemiatycze to 17-300 a pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych BSI.

Czyszczenie i regeneracja DPF Siemiatycze

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Wasilków

Wasilków – miasto leżące w dolinie rzeki Supraśli w centralno-wschodniej części województwa podlaskiego. Założenie datuje się na XVI wiek, prawa miejskie Wasilków uzyskał w 1566 roku. Populacja w mieście liczy sobie 11 tys. osób na powierzchni 28 km². Do zabytków w Wasilkowie można zaliczyć m.in.: Renesansowy układ przestrzenny miasta, cmentarz rzymskokatolicki oraz żydowski z XIX wieku, kościół pw. Przemienienia Pańskiego oraz cerkiew prawosławna pw. św. ap. Piotra i Pawła. Kod pocztowy Wasilkowa to 16-010, a pojazdy jeżdżą na tablicach rejestracyjnych zaczynających się znakami BIA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wasilków

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Kolno

Kolno - miasto położone na zachodzie województwa podlaskiego na Mazowszu. Wcześniej Kolno należało do województwa łomżyńskiego. Liczba mieszkańców to 10 396 osób, którzy mieszkają na powierzchni 25,07 km². Z zabytków można zobaczyć takie rzeczy jak kościół pw. św. Anny wraz z dzwonnicą z XIX wieku oraz Synagoga z tego samego okresu. Kod pocztowy Kolna to 18-500, natomiast pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych zaczynających się literami BKL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Kolno

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Mońki

Mońki - miejscowość Mońki powstała na początku XVI wieku w centrum województwa podlaskiego, zyskało prawa miejskie dopiero w drugiej połowie ubiegłego wieku bo w 1965 roku. Ich powierzchnia jest niemal równa 8 km² na której mieszka ponad 10 tys. osób. W Mońce można zobaczyć m.in.: magazyn kolejowy z 1905 roku, dworzec z lat 30 XX wieku oraz Twierdza Osowiec z XIX wieku. Tablice rejestracyjne na których jeżdżą samochody to BMN, a kod pocztowy miasta Mońki to 19-100.

Czyszczenie i regeneracja DPF Mońki

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie - pierwotna nazwa miasto to było Wysokie, natomiast podczas zaboru rosyjskiego było nazywanym Mazowieck. Wysokie Mazowieckie leży w południowo-zachodniej części województwa podlaskiego. Na obszarze miasta mieszka prawie 10 tysięcy osób, jego powierzchnia wynosi ponad 15 km². Do zabytków można zaliczyć kościół pw. św. Jana Chrzciciela z roku 1496, cerkiew unicką z 1798 roku oraz plebanie z końca XIX wieku. Kod pocztowy miasta Wysokie Mazowieckie to 18-200, a tablice rejestracyjne zaczyna się na BWM.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wysokie Mazowieckie

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Czarna Białostocka

Czarna Białostocka - miasto położone nieopodal centralnej części województwa podlaskiego otoczone lasami Puszczy Knyszyńskiej. Data założenia miasta przypada na XIX wiek i początkowo nosiło nazwę Czarna Wieś. Na powierzchni ponad 14 km² mieszka 9400 osób. Z zabytków w Czarnej Białostockiej warto zobaczyć skansen, obóz partyzancki oraz leśną kolej wąskotorową. Kod pocztowy miasta Czarna Białostocka to 16-020.. Pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych BIA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Czarna Białostocka

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Choroszcz

Choroszcz - miasto w centralnej części województwa podlaskiego, przy granicy Narwiańskiego Parku Narodowego. Prawa miejskie uzyskało w 1507 roku, a przez miejscowość przepływa rzeka Horodnianka. W Choroszczu mieszka prawie 6000 osób, a jego powierzchnia liczy sobie 1679 ha czyli ponad 16 km². W Choroszczu warto zobaczyć cerkiew prawosławną z XIX wieku, pałac Branickich z połowy XVIII wieku, oraz rynek otoczony XIX-wiecznymi kamienicami. Pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych zaczynających się od liter BIA, a kod pocztowy miasta to 16-070.

Czyszczenie i regeneracja DPF Choroszcz

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Dąbrowa Białostocka

Dąbrowa Białostocka - miejscowość położona nad rzeką Kropiwną, we wschodnio-północnej części województwa podlaskiego. Dąbrowa Białostocka została założona w drugiej połowie XVI wieku zyskując prawa miejskie w 1712 roku. Na powierzchni 23 km² mieszka 5600 osób, a dokładniej na terenach miejscowości mieszka 5632 osoby. Z zabytków można zobaczyć m.in.: wiatrak holenderski z 1924 roku, kaplica św. Michała która powstała w 1826 oraz kościół św. Stanisława Męczennika. Kod pocztowy Dąbrowy Białostockiej to 16-200, a pojazdy poruszają się za pomocą tablic rejestracyjnych ze znakami BSK.

Czyszczenie i regeneracja DPF Dąbrowa Białostocka

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Sejny

Sejny - według danych z GUS-u z końca roku 2019 na powierzchni całego miasta czyli 4,49 km² mieszka 5260 osób. Miasto duchowne, założone w końcu XVIII wieku, w ówczesnym województwie trockim, teraz podlaskim. Sejny są najmniejszym miastem powiatowym w całej Polsce. Z zabytków warto zobaczyć Bazylikę Nawiedzenia NMP oraz klasztor z początku XVII wieku, Białą Synagogę oraz dawny pałac biskupi z pierwszej połowy XIX wieku. Kod pocztowy miasta Sejny to 16-500, a numery rejestracyjne na których jeżdżą auta zaczynają się na BSE.

Czyszczenie i regeneracja DPF Sejny

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Ciechanowiec

Ciechanowiec - miasto prywatne założone w XIII wieku w ziemi drohickiej. Leży w południowo-zachodniej części województwa podlaskiego. Ciechanowiec otrzymał prawa miejskie w 1413 lub 1429 roku, prawdopodobnie nadane przez litewskiego księcia Witolda. Powierzchnia miasta liczy niemalże 20 km², na której mieszka 4655 osób. Zabytków w Ciechanowcu jest wiele, ale najbardziej należy zobaczyć pałac ciechanowski, skansen oraz kościół barokowy pw. Trójcy Przenajświętszej z 1731 roku. Tablice rejestracyjne rozpoczynają się BWM, a kod pocztowy miasta to 18-230.

Czyszczenie i regeneracja DPF Ciechanowiec

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Supraśl

Supraśl - miejscowość leży na obszarze dawnej ekonomii grodzieńskiej, we wschodniej części województwa podlaskiego. Liczba mieszkańców to 4621 osób, a powierzchnia liczy sobie 6 km². Do zabytków można zaliczyć prawosławny monaster powstały w 1501 roku, neobarokowy kościół Świętej Trójcy, Pałac Buchholtzów oraz dwór Zacherta z XIX wieku. Kod pocztowy Supraśla to 16-030, a pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych oznakowanych literami BIA.

Czyszczenie i regeneracja DPF Supraśl

czyszczenie i regeneracja DPF/FAP i katalizatorów Brańsk

Brańsk - miasto z powierzchnią ponad 32 km² z liczbą 3785 mieszkańców. Leży w południowej części województwa podlaskiego, obok rzeki Nurzec. Według spisu ludności z 1921 roku Brańsk zamieszkiwało 2165 osób narodowości żydowskiej, 1530 osób narodowości polskiej, 32 białoruskiej oraz 12 rosyjskiej. Warto zobaczyć takie zabytki jak kościół Wniebowzięcia NMP powstały 1859 roku, dzwonnice z 1863 oraz cmentarz prawosławny wybudowany na początku XIX wieku. Kod pocztowy Brańska to 17-120, natomiast samochody poruszają się na tablicach rejestracyjnych oznaczonych literami BBI.

Czyszczenie i regeneracja DPF Brańsk

regeneracja i czyszczenie dpf Białystok

Szukasz pomocy z zapchanym filtrem DFP/FAP? Zadzwoń do nas na numer 736-848-845. Zajmujemy się regeneracją filtrów cząstek stałych w pojazdach z dieslem.

Białystok

Suwałki

Nasza firma zajmuje się filtrami DPF/FAP. Jeśli lokalny mechanik stwierdza zatkanie tego elementu nie czekaj tylko zamów naszą usługę już od 289 zł, a w przeciągu paru dni będzie jak nowy.

Suwałki

Łomża

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają problem z filtrem DPF/FAP - skontaktuj się z nami pod numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy.

Łomża

Augustów

Masz problem z filtrem DPF/FAP w Twoim dieslu, a pojazd zaczął emitować dym w większej ilości do atmosfery? Jeśli znajdujesz się w województwie podlaskim skontaktuj się się pod numer 736-848-845, a my się już tym zajmiemy.

Augustów

regeneracja i czyszczenie dpf Wysokie Mazowieckie

Jeśli w okolicy nie ma mechanika, który mógłby oczyścić i zregenerować filtr DPF/FAP lub katalizator to nie ma problemu. Zadzwoń do nas pod numer 736-848-845, a my się tym sprawnie zajmiemy.

Wysokie Mazowieckie

regeneracja i czyszczenie dpf Bielsk Podlaski

Zajmujemy się regeneracją zatkanych filtrów DPF/FAP i katalizatorów. Możesz ten element przesłać do nas za pośrednictwem mechanika, a my się wszystkim zajmiemy w przeciągu nawet jednej doby.

Bielsk Podlaski

regeneracja i czyszczenie dpf Grajewo

Zajmujemy się regeneracją filtra DPF/FAP i katalizatorów na terenie Podlasia już od 289 zł. Zadzwoń pod numer 736-848-845, a my wszystkim się zajmiemy.

Grajewo

regeneracja i czyszczenie dpf Siemiatycze

Nasza firma działa na terenie całego województwa. Regeneracja filtra cząsteczek stałych i katalizatorów kosztuje u nas tylko 289 zł.

Siemiatycze

regeneracja i czyszczenie dpf Zambrów

Twój filtr DPF/FAP jest niezdatny do użytku, a w okolicy nie ma warsztatu, który mógłby się tym zająć? Zadzwoń na numer 736-848-845, aby uzyskać więcej informacji.

Zambrów

Obsługiwanie miasta województwa podlaskiego:

Hajnówka, Sokółka, Łapy, Siemiatycze, Wasilków, Kolno, Mońki, Wysokie Mazowieckie, Czarna Białostocka, Choroszcz, Dąbrowa Białostocka, Sejny, Ciechanowiec, Supraśl, Brańsk