Czyszczenie i regeneracja FAP/DPF - województwo świętokrzyskie

JESIENNA PROMOCJA !!!
Przywieź nam swój wymontowany filtr, a za czyszczenie DPF zapłacisz tylko 250 zł.

Oferta obowiązuje do 30.11.2023 i dotyczy filtrów i katalizatorów z pojazdów osobowych i dostawczych.

Firma Sprawny DPF oferuje czyszczenie i regenerację filtrów DPF/FAP dla wszystkich miast, gmin i powiatów w województwie świętokrzyskim.
Regeneracja filtrów cząstek stałych metodą wodną pozwala osiągnąć wysoką skuteczność oraz trwałe efekty.
Jest to bezpieczny i w pełni legalny sposób usunięcia do 98% zanieczyszczeń z DPF/FAP. Wypłukuje nie tylko sadzę, ale także popiół zebrany w podzespole.

Skontaktuj się z nami i zamów czyszczenie DPF/FAP w atrakcyjnej cenie z bardzo tanim kurierem ( od 39.90 złotych w obie strony ).
Z nami możesz zostawić auto u swojego zaufanego mechanika, który zdemontuje podzespół, a my zajmiemy się resztą.
Wyślemy naszego kuriera , który odbierze filtr od Twojego mechanika lub od Ciebie z domu, my go wyczyścimy w naszej siedzibie i odeślemy do ponownego montażu.
Wraz z filtrem i gwarancją otrzymasz wydruki z maszyny potwierdzające skuteczność usługi.
Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego i całej Polski. Wykonujemy czyszczenie i regenerację filtrów DPF/FAP z pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych dla klientów z takich miast jak: Suchedniów, Stąporków, Ożarów, Chęciny, Małogoszcz, Chmielnik, Radoszyce, Daleszyce, Bodzentyn oraz innych z terenu Świętokrzyskiego.

Dla klientów korzystających z czyszczenia DPF z demontażem oferujemy pojazd zastępczy na czas wykonania usługi.

Dlaczego metoda hydrodynamiczna regeneracji DPF/FAP jest najlepsza?

Wsród najważniejszych zalet wodnej regeneracji filtrów DPF są: 1. To atrakcyjna finansowo opcja na powrócenie do pełnej sprawności silnika i układu wydechowego, 2. Filtr po regeneracji zyskuje przepustowość zbliżoną do nowego filtra, 3. Jest to bezinwazyjny, zatem bezpieczny dla filtra sposób czyszczenia, 4. Efekt czyszczenia jest długotrwały, skuteczność wynosi ok. 98%, 5. Unikasz nielegalnych działań (wycinanie filtra), które skutkowałyby konsekwencjami prawnymi i finansowymi.

Najważniejsze dane o województwie świętokrzyskim

Położenie i ludność Świętokrzyskiego

Województwo świętokrzyskie znajduje się w południowej części centralnej Polski. Jest to jedno z najmniejszych województw w Polsce z powierzchnią 11 711 km² ( zajmuje 15 miejsce ). Pod względem ludności jest to 13 województwo - zamieszkuje je około 1,25 mln osób.

Województwo świętokrzyskie graniczy z województwem łódzkim, województwem mazowieckim, województwem lubelskim, województwem podkarpackim, województwem małopolskim i województwem śląskim.

Demografia i urbanizacja województwa świętokrzyskiego

Na terenie województwa świętokrzyskiego znajduje się 13 powiatów ( w tym 1 miasto na prawach powiatu ) i 102 gmin ( 5 gmin miejskich, 38 gmin miejsko-wiejskich i 59 gmin wiejskich ). W województwie świętokrzyskim 51% mieszkańców stanowią kobiety.

Największe drogi krajowe w Świętokrzyskim

Największą trasą przecinającą województwo świętokrzyskie jest droga krajowa S7 ( Żukowo – GdańskElblągOstróda – Olsztynek – PłońskWarszawa – Janki – Grójec – RadomSkarżysko-KamiennaKielceKrakówRabka-Zdrój – Chyżne ). Trasa S7 to część międzynarodowej drogi europejskiej E77 łączącej Morze Bałtyckie ze Słowacją i Węgrami. Droga jest bardzo często uczęszczana przez turystów podróżujących nad Bałtyk, ale także przez wybierających się w Tatry. Trasa przebiega w Polsce równoleżnikowo przez pięć województw: pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, świętokrzyskie i małopolskie.

Dużą drogą przechodzącą przez województwo świętokrzyskie jest droga krajowa nr 9 ( Radom Starachowice Ostrowiec Świętokrzyski – Opatów – Tarnobrzeg – Kolbuszowa – Rzeszów ). Droga krajowa nr 9 o długości 189 km prowadzi z Radomia do Rzeszowa. Jest częścią międzynarodowej trasy E371.

Czyszczenie DPF/FAP w województwie świętokrzyskim

Kielce

Nasz warsztat zajmuje się filtrami cząstek stałych DPF/FAP. Jeśli mechanik stwierdza zatkanie tego elementu zamów naszą usługę dzwoniąc pod numer 736-848-845, a w tym samym dniu będzie jak nowy. Koszt to tylko 349 zł, a koszt wysyłki zerowy.

Regeneracja DPF Kielce

regeneracja i czyszczenie dpf Ostrowiec Świętokrzyski

Nasza firma zajmuje się filtrami cząstek stałych na terenie województwa świętokrzyskiego. Zadzwoń do nas pod numer 736-848-845, aby uzyskać więcej informacji.

Ostrowiec Świętokrzyski

regeneracja i czyszczenie dpf Starachowice

Twój filtr DPF/FAP jest niezdatny do użytku, a w okolicy nie ma warsztatu, który mógłby się tym zająć? Zadzwoń na numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy.

Starachowice

regeneracja i czyszczenie dpf Skarżysko-Kamienna

Jeśli mieszkasz na terenie Świętokrzyskiego to zadzwoń pod numer 736- 848-845. Nasz warsztat zajmuje się regeneracją filtrów DPF/FAP w pojazdach z dieslem.

Skarżysko-Kamienna

Końskie

Każda osoba zamieszkująca powiat konecki jest objęta naszą usługą. Zadzwoń na numer 736-848-845, aby uzyskać więcej informacji odnośnie pełnionej przez naszą firmę usługi.

Końskie

Sandomierz

W powiecie sandomierskim nie ma mechanika, który mógłby oczyścić i zregenerować filtr cząsteczek stałych? Zadzwoń na numer 736-848-845, a nasza firma się tym zajmie.

Sandomierz

Staszów

Nasz warsztat zajmuje się regeneracją filtrów DPF w całym Świętokrzyskim. Zadzwoń do nas na numer 736-848-845, a my odpowiemy na wszystkie pytania.

Staszów

regeneracja i czyszczenie dpf Jędrzejów

Jeśli Twoje aktualne miejsce zamieszkania znajduje się w powiecie jędrzejowskim, a masz zatkany filtr DPF/FAP, nie czekaj. Skontaktuj się z nami 736-848-845, a zregenerujemy go.

Jędrzejów

Busko-Zdrój

Masz problem z filtrem DPF/FAP w Twoim dieslu, a pojazd zaczął emitować czarny dym? Zadzwoń pod numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy. Wszystko w przeciągu nawet jednego dnia.

Busko-Zdrój

Włoszczowa

Nasz warsztat zajmuje się czyszczeniem filtrów DPF/FAP za pomocą specjalistycznej maszyny. Jeśli masz problem z zapchanym filtrem DPF to zadzwoń pod numer 736-848-845, a my się tym zajmiemy w ciągu jednego dnia.

Włoszczowa

Pińczów

Jeśli jesteś mieszkańcem województwa świętokrzyskiego, a Twój filtr DPF/FAP jest niezdatny do użytku skontaktuj się z nami pod numer 736-848-845, a my Ci pomożemy.

Pińczów

Opatów

Jeśli Twój filtr DPF/FAP jest zatkany, a w okolicy nie ma osoby, która mogłaby się tym zająć, nie martw się. Zadzwoń pod numer 736-848-845, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Opatów

Połaniec

Sprawdź naszą ofertę.

Połaniec

Sędziszów

Sprawdź naszą ofertę.

Sędziszów

Kazimierz Wielka

Sprawdź naszą ofertę.

Kazimierz Wielka

Suchedniów

Suchedniów to miasto położone w północnej części województwa świętokrzyskiego. Jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Suchedniów. Liczba mieszkańców miasta to 8,5 tys., zaś powierzchnia to 59,40 km². Kod pocztowy Suchedniowa to 26-130. Numery rejestracyjne zaczynają się od TSK. Miejscami, które warto odwiedzić są: kościół św. Andrzeja Apostoła w Suchedniowie, dworek "Kałamarzyk" z I połowy XIX wieku przy ulicy Berezów oraz ruiny XIX-wiecznego młyna wodnego.

Czyszczenie i regeneracja DPF Suchedniów

Stąporków

Stąporków leży w północno-zachodniej części regionu, nad rzeką Czarną Konecką i jej dopływem Młynówką. Miejscowość otrzymała prawa miejskie w 1967 roku. Stąporków liczy sobie 5,5 tyś mieszkańców i ma powierzchnię 10,94 km². Kod pocztowy miasta to 26-220. Pojazdy poruszają się z tablicami rejestracyjnymi zaczynającymi się od TKN. Będąc w Stąporkowie warto zobaczyć: kościół pw. Wniebowięcia Najświętszej Marii Panny w Stąporkowie.

Czyszczenie i regeneracja DPF Stąporków

Ożarów

Ożarów leży we wschodniej części Świętokrzyskiego i jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Ożarów. Miasto ma 4,5 tyś mieszkańców i 7,79 km² powierzchni. Kod pocztowy miasta to 27-530. Pojazdy z Ożarowa mają tablice rejestracyjne zaczynające się od TOP. Będąc w okolicy warto odwiedzić kościół św. Stanisława w Ożarowie.

Czyszczenie i regeneracja DPF Ożarów

Chęciny

Chęciny to miasto położone w centralnej części świętokrzyskiego, jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Chęciny. Chęciny maja ponad 4400 mieszkańców, a powierzchnia miasta to 14,13 km². Kod pocztowy miejscowości to 26-060. Numery rejestracyjne zaczynają się od TKI. Miejscami, które warto zobaczyć w Chęcinach są: ruiny zamku królewskiego, późnorenesansowa synagoga oraz późnogotycki kościół parafialny św. Bartłomieja.

Czyszczenie i regeneracja DPF Chęciny

Małogoszcz

Małogoszcz leży w centralnej-zachodniej części województwa świętokrzyskiego. Nazwa miasta pochodzi od staropolskiego imienia Małogost. Miasto ma nieco ponad 3800 mieszkańców i powierzchnię 9,68 km². Kod pocztowy Małogoszczy to 28-366. Numery rejestracyjne pojazdów to TJE. Co warto odwiedzić będąc w tym mieście: kościół pw. Wniebowzięcia NMP oraz kościół pw. św. Stanisława Biskupa z 1595 roku oraz

Czyszczenie i regeneracja DPF Małogoszcz

Chmielnik

Chmielnik to miejscowość leżąca nad rzeką Wschodnią. Jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Chmielnik. Miasto liczy sobie ponad 3800 mieszkańców i ma powierzchnię 7,8 km². Kod pocztowy Chmielnika to 26-020, a numery rejestracyjne pojazdów to TKI. Zabytkami miasta są: kościół parafialny pw. Niepokalanego Poczęcia NMP oraz kościół filialny pw. Świętej Trójcy z końca XVI wieku.

Czyszczenie i regeneracja DPF Chmielnik

Radoszyce

Radoszyce położone są w północno-zachodniej cześci regionu i jest to siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Radoszyce. Radoszyce mają ponad 3200 mieszkańców i powierzchnię równą 17,1 km². Kod pocztowy miasta Radoszyce to 26-230, a pojazdy poruszają się z numerami rejestracyjnymi TKN. Zabytkami miasta są: kościół pw. św. św. Piotra i Pawła oraz ruiny zamku.

Czyszczenie i regeneracja DPF Radoszyce

Daleszyce

Daleszyce to miasto położone w centralnej części Świętokrzyskiego. To także siedziba gminy wiejsko-miejskiej Daleszyce. Powierzchnia miasta to 15,50 km², na której mieszka ponad 2900 osób. Kod pocztowy miasta Daleszyce to 26-021, a samochody poruszają się z numerami rejestracyjnymi TKI. Zabytki jakie można zobaczyć w tym mieście to: kościół parafialny pw. św. Michała Archanioła z XIII i XVII wieku oraz cmentarz parafialny z kaplicą.

Czyszczenie i regeneracja DPF Daleszyce

Bodzentyn

Bodzentyn to miasto położone w środkowej części regionu, jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Bodzentyn. Miasto ma powierzchnię 8,65 km² oraz ponad 220o mieszkańców. Kod pocztowy miasta Bodzentyn to 26-010, a samochody poruszają się z numerami rejestracyjnymi TKI. Zabytki jakie można zobaczyć w Bodzentynie to: kościół parafialny Wniebowzięcia NMP i św. Stanisława Biskupa, ruiny zamku biskupów krakowskich oraz kościół św. Ducha.

Czyszczenie i regeneracja DPF Bodzentyn

Obsługujemy wszystkie miasta i powiaty w Świętokrzyskim