Regeneracja i czyszczenie DPF - województwo wielkopolskie

Sprawny DPF świadczy usługi czyszczenia filtrów DPF/FAP na terenie wszystkich miast i gmin w województwie wielkopolskim.
Regeneracja DPF za pomocą metody wodnej zapewnia wysoką skuteczność oraz trwałe efekty.
Jest to sposób bezpieczny dla filtra oraz w pełni legalny, przez co nie narażacie się Państwo na mandat oraz utratę dowodu rejestracyjnego.

Zadzwoń i zamów czyszczenie DPF/FAP w atrakcyjnej cenie z bardzo tanim kurierem ( od 39.90 złotych w obie strony ).
Zaprowadź auto do swojego zaufanego zakładu mechanicznego, który wymontuje podzespół,a my zajmiemy się resztą.
Nasz kurier odbierze filtr od Twojego mechanika lub od Ciebie z domu, wyczyścimy go w naszej siedzibie i odeślemy do ponownego montażu.
Wraz z wyczyszczonym filtrem otrzymasz wydruki ze specjalistycznej maszyny potwierdzające skuteczność usługi.
Na nasze usługi czyszczenia udzielamy gwarancji.

Jak przebiega czyszczenie DPF z pomocą kuriera?

Przekaż filtr cząstek stałych kurierowi

Nawiązaliśmy współpracę z kurierem, dzięki czemu z naszej usługi możesz skorzystać z dowolnego miejsca. Wystarczy, że zamówisz kuriera, z którym współpracujemy, a on odbierze od Ciebie część. Koszty transportu jakie poniesiesz to już od 39,90 zł w obie strony! Na tym etapie wymagamy uiszczenia nie tylko opłaty za koszty transportu, ale też czyszczenia DPF (349 zł).

Sprawdzamy stan filtra i czyścimy

Kolejnego dnia po odebraniu filtra od Ciebie – jest on już u nas. Wtedy sprawdzamy jego stan. Do tego celu używamy kamery inspekcyjnej, która pozwala nam wyłapać wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Ich wystąpienie dyskwalifikuje filtr z możliwości czyszczenia metodą hydrodynamiczną. W takiej sytuacji odsyłamy go do Ciebie i zwracamy Ci uiszczoną opłatę za regenerację.

Po uzyskaniu informacji o stanie DPFa dobieramy odpowiednie środki czyszczące i parametry czyszczenia i przechodzimy do wypłukiwania sadzy i popiołu z wnętrza części. Nowoczesna maszyna wykorzystująca działanie wody i wysokiego ciśnienia pozwala usunąć zanieczyszczenia z najtrudniej dostępnych miejsc.

Teraz suszenie, ponowna analiza i filtr może wrócić do Ciebie

Po wykonaniu czyszczenia metodą hydrodynamiczną konieczne jest jeszcze jego wyczyszczenie przy wykorzystaniu wysokiego ciśnienia i temperatury. Ostatni etap to ponowna analiza przepustowości – sprawdzamy, czy filtr uzyskał parametry zbliżone do fabrycznych. Wydruki z analiz dołączamy do filtra i z pomocą kuriera dostarczamy go do Ciebie bądź warsztatu samochodowego! Tak otrzymana część jest gotowa do zamontowania!

Czym wyróżnia się regeneracja DPF metodą hydrodynamiczną?

Metoda hydrodynamiczna pozwala osiągnąć efekty czyszczenia i regeneracji filtra DPF na poziomie 98%. Z uwagi na fakt, iż jest bezinwazyjna, jest też całkowicie bezpieczna. Korzystając z naszej propozycji zyskujesz nie tylko filtr DPF/FAP o parametrach zbliżonych do fabrycznych, ale też gwarancję! Jakie jeszcze ma zalety? 1. Usuwa zanieczyszczenia z wysoką efektywnością (do 98%), 2. Usługa jest znacznie bardziej opłacalna finansowo niż wymiana filtra na nowy, 3. Usuwane są oprócz sadzy także popioły, 4. Po regeneracji filtr pracuje jak nowy, ponieważ zyskuje niemalże fabryczne parametry, 5. Nie wycinając filtra postępujesz zgodnie z prawem i działasz pro-ekologicznie, nie narażasz się również na prawne konsekwencje.

Najważniejsze informacje o wielkopolskim

Położenie i ludność Wielkopolski

Województwo wielkopolskie leży w środkowo-zachodniej części Polski. Wielkopolska jest drugim co do wielkości województwem w Polsce z powierzchnią 29 826 km², zamieszkuje je 3,5 miliona osób. Województwo powstało z połączenia województw: poznańskiego, konińskiego, pilskiego, kaliskiego i leszczyńskiego. Stolica województwa wielkopolskiego to największe miasto w regionie, duży ośrodek naukowy i biznesowy.
Województwo wielkopolskie graniczy z województwem kujawsko-pomorskim, województwem pomorskim, województwem zachodnio-pomorskim, województwem lubuskim, województwem dolnośląskim, województwem opolskim, województwem łódzkim, .

Demografia i urbanizacja województwa wielkopolskiego

Na terenie Wielkopolski znajduje się 35 powiatów ( w tym 4 to powiaty miejskie ) i 226 gmin ( 19 gmin miejskich, 94 gminy wiejsko-miejskie i 113 gmin wiejskich ). Duże miasta w województwie wielkopolskim to: Szamotuły, Złotów, Oborniki i Trzcianka. W województwie wielkopolskim większość osób zamieszkujących to kobiety ( 51% ).

Największe drogi krajowe w Wielkopolsce

Województwo wielkopolskie leży przy zachodniej granicy Polski i przez jego obszar przechodzą dwie ważne trasy przebiegające równoleżnikowo:
autostrada A2 ( Świecko – Słubice – Nowy TomyślPoznańWrześniaSłupcaKoninKołoŁódźŁowiczSkierniewiceGrodzisk Mazowiecki – Pruszków – WarszawaMińsk MazowieckiSiedlceBiała Podlaska – Kukuryki ). Autostrada A2 ma długość 502,8 km jest jedną z najważniejszych dróg w Polsce. Autostrada prowadzi z zachodu na wschód przez centralną część Polski. Od strony zachodniej rozpoczyna się w Świecku, kończy zaś przy wschodniej granicy Polski we wsi Kukuryki.

oraz droga krajowa nr 12 ( granica z Niemcami – Łęknica – Drożów 3 – GłogówLesznoJarocinKaliszSieradzPiotrków Trybunalski – Sulejów – Radom – Zwoleń – PuławyLublin – Dorohusk – granica z Ukrainą )

Duża trasą przebiegającą południkowo przez Wielkopolskę jest droga ekspresowa S11 (Koszalin – Bobolice – SzczecinekPiłaChodzież – Budzyń – Poznań – Kórnik – Środa WielkopolskaJarocinPleszewOstrów WielkopolskiKępno – Byczyna – Kluczbork – Olesno – LubliniecBytom – Pyrzowice)

Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF/FAP Wielkopolska

regeneracja i czyszczenie dpf Poznań

Obejmujemy zasięgiem usług czyszczenia i regeneracji DPF/FAP największe miasto Wielkopolski! Gwarantujemy tanią usługę z transportem w obie strony! Zadzwoń lub napisz.

Poznań

Ostrów Wielkopolski

Zapchany filtr cząstek stałych? Dla nas to nie problem! Kurier, z którym współpracujemy odbierze filtr z dowolnego miejsca już od 39,90 zł w obie strony!

Ostrów Wielkopolski

Kalisz

Lampka kontrolna informuje Cię, że pora na czyszczenie i regenerację filtra DPF? świetnie trafiłeś! Za 349 zł + transport wykonamy usługę i rozwiążemy problem zapchanego DPF!

Kalisz

Konin

Twój mechanik stwierdził problem z zapchanym filtrem DPF? Skontaktuj się z nami pod numerem 736-848-845, a odbierzemy część i wykonamy skuteczne czyszczenie i regenerację!

Konin

Gniezno

Twoje miasto to jedna z wielu miejscowości, które obejmujemy swoim zasięgiem usług! Gwarantujemy tanią usługę z transportem w obie strony! Zadzwoń lub napisz.

Gniezno

Piła

Każda miejscowość na mapie Polski nasz kurier również może odwiedzić! Jeśli masz problem z zapchanym filtrem DPF – nie czekaj. Szybko i sprawnie usuniemy sadzę i popiół!

Piła

Leszno

Masz problem z zapchanym filtrem DPF? Wystarczy, że zadzwonisz bądź napiszesz, a my zajmiemy się resztą!

Leszno

Turek

Jesteś mieszkańcem województwa wielkopolskiego i zauważyłeś słabsze osiągi samochodu? Może powodem jest zapchany filtr? Zadzwoń, a my sprawdzimy!

Turek

Jarocin

Masz problem z DPFem? Nie usuwaj go – skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty czyszczenia i regeneracji, z transportem kuriera!

Jarocin

Wągrowiec

Gwarantujemy kompleksowe czyszczenie i regenerację DPF-a wraz z udzieleniem gwarancji!

Wągrowiec

Kościan

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa? Zamieszkujesz Wielkopolskę? A może to tam zostawiłeś auto u mechanika? Wyczyścimy filtr cząstek stałych i przywrócimy Twoje auto do formy!

Kościan

Września

Świadczymy kompleksowe wsparcie w regeneracji i czyszczeniu filtra DPF! Koszt to 349 zł i transport już od 39,90 zł w obie strony!

Września

Gostyń

Szukasz w okolicy firmy, która zajmuje się czyszczeniem filtrów DPF? Zadzwoń do nas lub napisz mail, a my Ci pomożemy!

Gostyń

Koło

Zamieszkujesz województwo wielkopolskie i zmagasz się z problemem zapchanego filtra cząstek stałych? Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą.

Koło

Krotoszyn

Czyszczenie i regenerację filtra DPF wykonujemy również dla właścicieli pojazdów za jedyne 349 zł! Zapewniamy również dowóz kuriera już od 39,90 zł.

Krotoszyn

Gostyń

Nie masz w okolicy firmy zajmującej się regeneracją filtrów DPF/FAP i katalizatorów? Zadzwoń do nas lub napisz mail, a my Ci pomożemy!

Luboń

Swarzędz

Oferujemy czyszczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów metodą wodną. Zapewniamy bezpieczne i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń.

Swarzędz

Śrem

Szukasz skutecznego i legalnego sposobu na zapchany filtr DPF lub katalizator? Zadzwoń do nas i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

Śrem

Środa Wielkopolska

W okolicy brakuje firmy zajmującej się regeneracją filtrów DPF/FAP i katalizatorów? Zamów u nas czyszczenie DPF/FAP z tanim kurierem w obie strony!

Środa Wielkopolska

Rawicz

Oferujemy czyszczenie filtrów DPF i katalizatorów metodą hydrodynamiczną. Zapewniamy bezpieczne i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń.

Rawicz

Kępno

Oferujemy skuteczne i bezpieczne dla filtra czyszczenie filtrów DPF i katalizatorów metodą hydrodynamiczną. Zapewniamy taniego kuriera w obie strony i gwarancję.

Kępno

regeneracja i czyszczenie dpf Szamotuły

Szamotuły – miasto leżące nad rzeką Samą, w centralno-północnej części województwa wielkopolskiego. W miejscowości na powierzchni 11,08 km² mieszka 18799 osób. Z zabytków w Szamotułach warto zobaczyć bazylikę z 1424 roku, kościół pod wezwaniem Świętego Krzyża z lat 70 XVII wieku, basztę Halszki z XIV wieku oraz oficyna z końca XVIII wieku. Kod pocztowy Szamotuły to 64-500. Numer rejestracyjny pojazdów to PSZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Szamotuły

regeneracja i czyszczenie dpf Złotów

Złotów jest miastem w północnej części Wielkopolski, leży nad rzeką Głomią. Miasto według zapisków historycznych powstało w roku 1370. W mieście mieszka 18,5 tys. osób na powierzchni 11,58 km². W Złotowie można zobaczyć takie zabytki jak neobarokowy kościół farny zbudowany w 1661 roku, ratusz z początku XX wieku, bożnica wzniesiona w latach 40 XVII wieku oraz pałac Działyńskich z XVIII wieku. Kod pocztowy Złotowa to 77-400, a numery rejestracyjne pojazdów to PZL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Złotów

regeneracja i czyszczenie dpf Oborniki

Oborniki – miejscowość Oborniki leży obok rzeki Warta, w północno-centralnej części województwa wielkopolskiego. Data założenia przypada na XIII wiek. Powierzchnia miasta wynosi 14,08 km², natomiast liczba mieszkańców wynosi blisko 19 tys. osób. Do zabytków można zaliczyć gotycki kościół przełomu XV-XVI wieku, cmentarzysko ciałopalne należące do ludności kulty łużyckiej z 1000 r.p.n.e. oraz skrzydło dawnego klasztoru franciszkanów z 1768 roku. Oborniki mają kod pocztowy 64-600, tablice rejestracyjne pojazdów zaczynają się znakami POB.

Czyszczenie i regeneracja DPF Oborniki

regeneracja i czyszczenie dpf Trzcianka

Trzcianka – Trzcianka, miasto na północno-zachodniej części wielkopolski nad rzeką Trzcianka. W Trzciance mieszka ponad 17 tys. osób, natomiast powierzchnia miasta wynosi 18 km². Zabytki w Trzciance to m.in.: kościół parafialny pw. św. Jana Chrzciciela, kapliczka z 1811 roku oraz dom z 1777 przy ul. E. Orzeszkowej. Pojazdy poruszają na tablicach rejestracyjnych PCT, a kod pocztowy Trzcianki to 64-980.

Czyszczenie i regeneracja DPF Trzcianka

regeneracja i czyszczenie dpf Grodzisk Wielkopolski

Grodzisk Wielkopolski – miasto w zachodniej wielkopolsce obok rzeki Letnica. Założenie nastąpiło prawdopodobnie w okolicach połowy XIII wieku. Powierzchnia Grodziska Wielkopolskiego wynosi 18,21 km², a liczba ludności ponad 14,5 tys. Zabytki w Grodzisku to m.in.: kościół farny pw. św. Jadwigi z XV wieku, kościół barokowy z 1662 roku oraz ratusz z pierwszej połowy XIX wieku. Kod pocztowy Grodziska Wielkopolskiego to 62-065, a pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych PGO.

Czyszczenie i regeneracja DPF Grodzisk Wielkopolski

regeneracja i czyszczenie dpf Czempiń

Czempiń leży w centrum wielkopolski. Jego populacja wynosi 5321 osób na powierzchni liczącej 3,32 km². Do zabytków można zaliczyć barokowy pałac Ludwika Szołdrskiego z XVII wieku, kościół pw. św. Michała Archanioła z końcówki XIX wieku oraz barokowo-klasycystyczna kaplica pałacowa. Kod pocztowy miejscowości Czempiń to 64-020, a tablice rejestracyjne pojazdów to PKS.

Czyszczenie i regeneracja DPF Czempiń

regeneracja i czyszczenie dpf Mosina

Mosina – założenie miasta przypada na początek XIII wieku, znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego. Liczba ludności przekracza 14 tys. osób, a obszar Mosiny zajmuje powierzchnie 13,78 km². Do atrakcji turystycznych w Mosinach można zaliczyć kościół pw. św. Mikołaja z 1953 roku, galerie miejską, która została usytuowana na miejscu dawnej synagogi z drugiej połowy XIX wieku oraz dwór Budzyńskich. W Mosinach pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych PZ i POZ, a kod pocztowy to 62-050.

Czyszczenie i regeneracja DPF Mosina

regeneracja i czyszczenie dpf Wyrzysk

Wyrzysk to miasto położone nad rzeką Łobżonka w północnej części województwa wielkopolskiego. Liczba ludności przekracza niewiele ponad 5000 osób, a jego powierzchnia wynosi ponad 4 km². Do zabytków miasta Wyrzysk można zaliczyć kościół św. Marcina, dwór z połowy XIX wieku oraz domy elektryczne i secesyjne z początku ubiegłego wieku. Kod pocztowy Wyrzyska to 89-300, natomiast tablice rejestracyjne to PP.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wyrzysk

regeneracja i czyszczenie dpf Śmigiel

Śmigiel leży w południowo-zachodniej części województwa wielkopolskiego. Populacja zamieszkująca powierzchnię 5,3 km² liczy sobie ponad 5,5 tys. mieszkańców. Do zabytków Śmigielskich można zaliczyć m.in.: kościół gotycki NMP Wniebowziętej z XV wieku, budynki dawnego browaru z końca XIX wieku oraz kościół cmentarny pw. św. Wita z 1769 roku. Kod pocztowy Śmigiela to 64-030, natomiast tablice rejestracyjne to PKS.

Czyszczenie i regeneracja DPF Śmigiel

regeneracja i czyszczenie dpf Wolsztyn

Wolsztyn – miasto w zachodniej części województwa wielkopolskiego, nad rzeką Dojcą. Według danych z GUS-u z 2017 roku liczba mieszkańców liczyła 13018 osób, a powierzchnia wynosiła 4,78 km². Do zabytków można zaliczyć późnobarokowy kościół z XVIII wieku oraz skansen z XVI-XVIII wieku. Kod pocztowy to 64-200, a tablice rejestracyjne pojazdów to PWL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wolsztyn

regeneracja i czyszczenie dpf Wronki

Wronki – miejscowość leży w północnej części wielkopolski, w zakolu doliny rzeki Warty. W mieście mieszka ponad 12 tys. osób na powierzchni blisko 6 km². We Wronkach warto zobaczyć takie zabytki jak kościół w stylu gotyckim pw. św. Katarzyny z XV wieku, kaplice św. Krzyża z 1887 roku oraz kościół klasztorny Franciszkanów z XVII wieku, w mieście znajduje się też największy zakład karny w Polsce. Kod pocztowy Wronek to 64-510, a tablice rejestracyjne to PSZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wronki

regeneracja i czyszczenie dpf Rogoźno

Rogoźno – miasto w północnej części centralnej wielkopolski, nad rzeką Wełną. Liczba mieszkańców wynosi ponad 11 tys. mieszkańców, a powierzchnia liczy prawie 11,5 km². Do zabytków można zaliczyć m.in.: kościół gotycki pw. św. Wita z 1526 roku, dawny sąd grodzki z początku XX wieku oraz cmentarz żydowski z końca XVI wieku. Kod pocztowy miasta to 64-610, a tablice rejestracyjne pojazdów to POB.

Czyszczenie i regeneracja DPF Rogoźno

regeneracja i czyszczenie dpf Czarnków

Czarnków – miasto w północnej części województwa wielkopolskiego nad rzeką Noteć, na skraju puszczy noteckiej. W mieście mieszka ponad 11 tys. osób na powierzchni blisko 10 km². Z zabytków w Czarnkowie warto zobaczyć m.in.: kościół późnogotycki pw. św. Marii Magdaleny z około 1580 roku, ratusz z połowy XIX wieku oraz klasycystyczny dworek Świniarskich z drugiej połowy XVIII wieku. Kod pocztowy to 64-700, a pojazdy w Czarnkowie poruszają się na tablicach rejestracyjnych oznakowanymi numerami PCT.

Czyszczenie i regeneracja DPF Czarnków

regeneracja i czyszczenie dpf Międzychód

Międzychód – miasto w Kotlinie Gorzowskiej nad rzeką Wartą, leżące w zachodniej części wielkopolski. Powierzchnia Międzychodu według danych wynosi prawie 7 km², a liczba jego mieszkańców sięga 11 tys. osób. W Międzychodzie warto zobaczyć takie zabytki jak kościół św. Jana Chrzciciela z XVI wieku, muzeum regionalne oraz Laufpompa z 1912 roku czyli studnia artezyjska. Kod pocztowy Międzychodu to 64-400, a numery rejestracyjne na jakich poruszają się pojazdy zaczynają się znakami PMI.

Czyszczenie i regeneracja DPF Międzychód

regeneracja i czyszczenie dpf Murowana Goślina

Murowana Goślina – miasto powstało w XIV wieku w centralnej Wielkopolsce, na zboczach doliny rzeczki Trojanki. W mieście mieszka ponad 10 tys. osób na powierzchni 7 km². W Murowanej Goślinie można zobaczyć takie zabytki jak kościół pw. św. Jakuba z 1605 roku, kościół rzymskokatolicki pw. św. Ducha z 1784 oraz pozostałości po pałacu Winterfeldów zbudowanym w 1841 roku.

Czyszczenie i regeneracja DPF Murowana Goślina

regeneracja i czyszczenie dpf Kostrzyn

Kostrzyn – miejscowość położona w centrum województwa wielkopolskiego. Według danych GUS Kostrzyn pod koniec ubiegłego roku liczyła 9700 osób i zamieszkiwali oni powierzchnie 8 km². W Kostrzynie warto zwrócić uwagę na takie zabytki jak kościół pw. św. Piotra i Pawła, słup Światowida oraz dworek z początku XIX wieku. Kod pocztowy Kostrzyna to 62-025, a tablice rejestracyjne na których poruszają się pojazdy rozpoczynają się literami PZ oraz POZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Kostrzyn

regeneracja i czyszczenie dpf Puszczykowo

Puszczykowo – Puszczykowo jest otoczone obszarem Wielkopolskiego Parku Narodowego i znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego. Powierzchnia Puszczykowa wynosi 16 km² na której zamieszkuje prawie 10 tys. osób. Z zabytków warto zobaczyć muzeum Arkadego Fiedlera, elektryczny kościół pw. Matki Boskiej Wniebowziętej, którego budowę rozpoczęto w 1923 roku, pałac myśliwski z początku XX wieku, willa z tego samego okresu oraz budynek o konstrukcji szachulcowej z 1898. Kod pocztowy Puszczykowa to 62-040, natomiast numery rejestracyjne pojazdów zaczynają się na PZ i POZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Puszczykowo

regeneracja i czyszczenie dpf Opalenica

Opalenica – Opalenica to miejscowość położona nad rzeką Mogilnica w zachodniej części wielkopolski. Liczba ludności na powierzchni 6,5 km² przekracza 9 tys. osób. Do zabytków w Opalenicy można zaliczyć kaplice cmentarną z XVII wieku, ratusz z końca XIX wieku oraz kościół pw. św. Józefa z 1900 roku. Kod pocztowy Opalenicy to 64-330, a litery na tablicach rejestracyjnych to PNT.

Czyszczenie i regeneracja DPF Opalenica

regeneracja i czyszczenie dpf Pobiedziska

Pobiedziska – miasto założone w 1048 roku w centralnej części województwa wielkopolskiego. Liczba mieszkańców zamieszkujących powierzchnię 9 km² liczy sobie 9336 osób. W mieście Pobiedziska można zobaczyć m.in.: przebudowany wczesnogotycki kościół pw. św. Michała Archanioła z przełomu XIII i XIV wieku, klasztor Sióstr Sacré Coeur z lat 20 XX wieku, ratusz z lat 30 ubiegłego wieku oraz wikariat z 1820 roku. Kod pocztowy to 62-010, natomiast numery rejestracyjne samochodów to PZ/POZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Pobiedziska

regeneracja i czyszczenie dpf Odolanów

Odolanów leży na nizinie południowowielkopolskiej w dolinie rzek Barycz i Kuroch. Liczba mieszkańców wynosi 5130 osób, a powierzchnia miasta wynosi 4,76 km². Do zabytków Odolanowa można zaliczyć m.in.: kościół pw. św. Marcina z 1794 roku, kościół cmentarny pw. św. Barbary z końcówki XVIII wieku oraz dawny barokowy kościół ewangelicki z 1770. Kod pocztowy Odolanowa to 63-430, a pojazdy poruszają się na tablicach rejestracyjnych POS.

Czyszczenie i regeneracja DPF Odolanów

regeneracja i czyszczenie dpf Jastrowie

Jastrowie – miasto założone w XIII wieku, w północnej części wielkopolski na skraju doliny rzeki Gwdy. Prawa miejskie Jastrowie otrzymało w 1602 roku. Powierzchnia miasta wynosi 73,43 km² na której mieszka 8671 osób. Zabytki Jastrowia to m.in.: kościół neobarokowy św. Michała Archanioła z 1913 roku, kościół NMP Królowej Polski z 1882, ratusz z przełomu XVI i XVII wieku oraz zwalony most nad rzeką Gwdą którędy niegdyś przechodziła linia kolejowa Złotów. Kod pocztowy Jastrowia to 64-915, a auta poruszają się oznakowane tablicami rejestracyjnymi PZL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Jastrowie

regeneracja i czyszczenie dpf Pniewy

Pniewy – miasto ulokowane nad jeziorem Pniewy, w zachodnio-centralnej części województwa wielkopolskiego założone przed 1256 rokiem. Na koniec roku 2016 miasto liczyło 8008 osób zamieszkałych, powierzchnia miasta wynosiła wtedy 9,32 km². Zabytki w mieści Pniewy to m.in.: Pałac z 1745 roku w którym aktualnie znajduje się liceum ogólnokształcące, neoromański kościół św. Jana Chrzciciela, brama z dzwonnicą przy kościele św. Wawrzyńca oraz ogród klasztorny urszulanek z XX wieku. Kod pocztowy to 62-045, a tablice rejestracyjne to PSZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Pniewy

regeneracja i czyszczenie dpf Kórnik

Kórnik – miasto założone w XIV wieku, nad jeziorem Kórnickim w centralnej części województwa wielkopolskiego. Liczba ludności Kórników to blisko 8 tys. osób, natomiast powierzchnia miasta wynosi 5,99 km². Zabytki w Kórniku to m.in.: zamek średniowieczny, ratusz neobarokowy z XIX wieku, neogotycki kościół pw. Wszystkich Świętych z 1437 roku oraz ucho igielne. Kod pocztowy Kórnika to 62-035, natomiast pojazdy w Kórniku poruszają się na tablicach rejestracyjnych rozpoczynających się od liter PZ oraz POZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Kórnik

regeneracja i czyszczenie dpf Witkowo

Witkowo – położone na Równinie Wrzesińskiej we wschodnio-centralnej części wielkopolski. Miasto jest zamieszkiwane przez 8133 osoby, a powierzchnia Witkowa sięga 9 km². Do zabytków Witkowa można zaliczyć bank ludowy działający od 1913 roku, kościół św. Mikołaja, stary drewniany młyn grożący zawaleniem oraz restauracja „Smakosz” działająca ponad 100 lat. Kod pocztowy miejscowości Witkowo to 62-230, natomiast pojazdy poruszającą się tablicami rejestracyjnymi ze znakami PGN.

Czyszczenie i regeneracja DPF Witkowo

regeneracja i czyszczenie dpf Trzemeszno

Trzemeszno – powstałe w XIV wieku jako prywatne miasto duchowne w centralno-wschodniej części województwa wielkopolskiego. W mieście mieszka ponad 8,5 tys. osób, które zamieszkują obszar 5,46 km². Zabytki w Trzemesznie to m.in.: Bazylika Wniebowzięcia NMP i św. Michała Archanioła. Kod pocztowy Trzemeszna to 62-240, a tablice rejestracyjne pojazdów posiadają oznakowania PGN.

Czyszczenie i regeneracja DPF Trzemeszno

regeneracja i czyszczenie dpf Zbąszyń

Zbąszyń – Zbąszyń jest położony nad jeziorem Błędno nad rzeką Obra, na zachodzie województwa wielkopolskiego. Powierzchnia miasta wynosi 5,42 km², a liczba ludności wynosi 7521 osób. Zabytkiem wartym zobaczenia w Zbąszyniu jest pozostałość niedokończone zamku z XVII i XVIII wieku oraz dwuwiekowy kościół barokowy z XVIII wieku. Kod pocztowy Zbąszynia to 64-360, a numery rejestracyjne pojazdów zaczynają się od liter PNT.

Czyszczenie i regeneracja DPF Zbąszyń

regeneracja i czyszczenie dpf Koźmin Wielkopolski

Koźmin Wielkopolski – miasto ulokowane obok rzeki Orla w południowo-centralnej części województwa wielkopolskiego. W mieście mieszka 6839 osób na powierzchni 6,20 km². W Koźminie Wielkopolskim można zobaczyć takie zabytki jak zamek z pierwszej połowy XIV wieku, kościół NMP i św. Wawrzyńca z 1462 roku, kościół cmentarny Trójcy Świętej z 1570 oraz wiatrak-koźlak. Kod pocztowy Koźmina Wielkopolskiego to 63-720, a tablice rejestracyjne pojazdów poruszają się z literami PKR.

Czyszczenie i regeneracja DPF Koźmin Wielkopolski

regeneracja i czyszczenie dpf Kłodawa

Kłodawa – miasto położone w zachodniej części województwa wielkopolskiego. Kłodawa posiada powierzchnie ponad 4 km² na której mieszka ponad 6,5 tys. osób. Zabytki w Kłodawie to m.in.: kościół pw. Wniebowzięcia NMP z XVIII wieku, drewniany kościół cmentarny pw. św. Fabiana i Sebastiana zbudowana w 1557 roku oraz ratusz klasycystyczny z 1809 . Kod pocztowy Kłodawy to 62-650, natomiast tablice rejestracyjne na których jeżdżą samochody rozpoczynają się od liter PKL.

Czyszczenie i regeneracja DPF Kłodawa

regeneracja i czyszczenie dpf Krzyż Wielkopolski

Krzyż Wielkopolski - Krzyż Wielkopolski to miasto pomiędzy dwiema rzekami, na południu Noteć, zaś od północnego-zachodu Drawa. Miasto znajduje się w zachodnio-północnej części województwa wielkopolskiego. Powierzchnia Krzyża Wielkopolskiego wynosi 5,83 km², a liczba mieszkańców liczy prawie 6,5 tys. osób. Do zabytków w Krzyżu Wielkopolskim można zaliczyć dworzec kolejowy z końca XIX wieku, poewangelicki i neoromański kościół św. Antoniego Padewskiego z 1882 roku, szkoła i rzeźnia z XX wieku oraz kościół dwuwieżowy z 1936 roku. Kod pocztowy miasta to 64-761, a tablice rejestracyjne pojazdów to PCT.

Czyszczenie i regeneracja DPF Krzyż Wielkopolski

regeneracja i czyszczenie dpf Sieraków

Sieraków - miasto leżące w zachodniej części województwa wielkopolskiego, nad rzeką Wartą obok jeziora Lutomskiego oraz Jaroszewskiego. W Sierakowie mieszka ponad 6 tys. osób na powierzchni 14,08 km². Do zabytków w Sierakowie można zaliczyć synagogę z końca XIX wieku oraz zespół klasztorny bernardynów z XVII wieku. Kod pocztowy miejscowości to 64-410, a tablice rejestracyjne pojazdów zaczynają się na litery PMI.

Czyszczenie i regeneracja DPF Sieraków

regeneracja i czyszczenie dpf Buk

Buk - to miasto położone na Pojezierzu Poznańskim nieopodal centralnej części województwa wielkopolskiego. Liczy ono 6008 osób zamieszkujących teren o powierzchni 2,96 km². Z zabytków można zobaczyć między innymi Kościół pw. Świętego Krzyża z XX wieku oraz synagoga z połowy XIX wieku. Miasto Buk ma kod pocztowy 64-320, natomiast tablice rejestracyjne pojazdów zaczynają się literami PZ oraz POZ.

Czyszczenie i regeneracja DPF Buk

regeneracja i czyszczenie dpf Stęszew

Stęszew - to miasto założone w 1370 roku, w centralnej części województwa wielkopolskiego w sąsiedztwie 9 jezior. Liczba mieszkańców Stęszewa przekracza 6000 osób, a sama powierzchnia miasta liczy sobie prawie 6 km². Warto zobaczyć w Stęszewie takie zabytki jak sanktuarium Matki Bożej Stęszewskiej z 1905 roku, kościół farny Trójcy Świętej z XV wieku oraz grodzisko średniowieczne “Pańska Góra”. Pojazdy jeżdżą z tablicami rejestracyjnymi PZ i POZ, a kod pocztowy miasta to 62-060.

Czyszczenie i regeneracja DPF Stęszew

regeneracja i czyszczenie dpf Wieleń

Wieleń - miasto usytuowane w północnej części województwa wielkopolskiego, założone przed 1108 rokiem. Miasto liczy poniżej 6000 mieszkańców i jego powierzchnia wynosi 4,33 km². Do zabytków Wielenia można zaliczyć kościół św. Michała Archanioła i Wniebowzięcia NMP z XVII wieku, poewangelicki kościół św. Rocha z 1930 roku, wieże Bismarcką oraz Pałac Sapiehów z XVIII wieku. Kod pocztowy Wielenia to 64-730, a pojazdy posiadają tablice rejestracyjne zaczynające się literami PCT.

Czyszczenie i regeneracja DPF Wieleń

Obsługiwanie miasta w Wielkopolsce:

Szamotuły, Złotów, Oborniki, Trzcianka, Grodzisk Wielkopolski, Mosina, Kępno, Wolsztyn, Wronki, Rogoźno, Czarnków, Międzychód, Murowana Goślina, Kostrzyn