Czyszczenie i regeneracja DPF / FAP PEUGEOT Boxer 2.0 HDi

Przykład czyszczenia i regeneracji DPF / FAP z PEUGEOT Boxer 2.0 HDi

Czyszczenie i regeneracja filtra DPF / FAP z Peugeota Boxer 2.0 HDi Przedmiotem regeneracji był filtr DPF / FAP z Peugeota Boxer 2.0 HDi.

Czyszczenie i regeneracja filtra DPF / FAP w Peugeot Boxer

Sprawdzenie stanu filtra DPF / FAP

Sprawdzenie filtra DPF / FAP nie wykazało uszkodzeń mechanicznych. Testy przepustowości filtra wykazały duże nagromadzenie nagromadzenie zanieczyszczeń. Filtr był mocno zapchany, co utrudniało przepływ spalin.

Czyszczenie filtra DPF

Filtr DPF / FAP o dużym wkładzie, dodatkowo mocno zanieczyszczony. Początkowo ustawiono cykl czyszczenia 3x15 min oraz wydłużony impuls sprężonego powietrza. Po odwróceniu filtra do 4 cyklu z filtra nadal wypływała 'ruda woda'. Ostatecznie wystarczające okazało się przeprowadzenie 5 cykli.

Suszenie i pomiar parametrów

Uzyskane parametry przepływu po regeneracji to 8 mbar. Regeneracja okazała się skuteczna.

Jakie są zalety czyszczenia filtra DPF / FAP?

Filtr DPF/FAP poddany myciu wodnemu osiąga skuteczność aż 98%! Korzystamy z nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych, a także z najlepszych na rynku środków czyszczących, a dodatkowo dołączamy dokumentację rejestrującą nasze działania podjęte w celu regeneracji Twojego filtra. Wszystko po to, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług i 100% satysfakcji z naszej pomocy.

Czyszczenie i regeneracja filtra DPF / FAP Peugeot Boxer

Peugeot Boxer - wersje silnikowe

Peugeot Boxer to pojazd dostawczy klasy E produkowany we Włoszech od 1994 roku do teraz. W 2006 roku została zaprezentowana druga generacja pojazdu. W 2014 roku auto przeszło face lifting. W pojeździe zmodernizowano m.in. przód. Zastosowano nowe reflektory wyposażone w światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED oraz grill. We wnętrzu pojazd otrzymał nowe fotele, pojemnik na kubek zintegrowany z konsolą oraz uchwyt urządzeń mobilnych i notatników. W pojeździe zastosowano nowe jednostki napędowe.

Czyszczenie i regeneracja filtra DPF / FAP Peugeot Boxer

Diesle:

  • 2.0 HDi 84 KM
  • 2.2 HDi 101 KM
  • 2.8 HDi 127 KM
  • 2.8 HDi 146 KM
  • 100 HDi 101 KM
  • 120 HDi 120 KM
  • 160 HDi 157 KM
Masz problem z filtrem DPF? Wypalanie nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Skorzystaj z czyszczenia DPF!