Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Skarżysko - Kamienna


Przywieź nam swój wymontowany filtr, a za czyszczenie DPF zapłacisz tylko 250 zł.
Jesteśmy Za Walcownią 2A; 25-817 Kielce ( Białogon )

Oferta dotyczy filtrów i katalizatorów z pojazdów osobowych i dostawczych.

Jesteś mieszkańcem Skarżysko – Kamiennej lub okolic? Jeśli Twoje auto z silnikiem diesla wykazuje pogorszenie osiągów i wymaga już czyszczenia filtra cząstek stałych DPF z zanieczyszczeń, zapoznaj się naszą ofertą. Znajdziesz w niej nowoczesną technologię: regeneracja DPF/FAP – metodą hydrodynamiczną ( mycie DPF ). Szukasz haczyka, myśląc że to na pewno olbrzymie koszty lub długi czas oczekiwania? Zaskoczymy Cię! Sprawdź, jak skorzystać z naszej oferty w trzech prostych krokach:

 • W wybranym przez Ciebie punkcie serwisowym zdemontuj DPF/FAP.
 • Zgłoś do nas, że chcesz skorzystać z usługi regeneracji filtra. Koniec! Resztą zajmiemy się my.
 • Zamawiamy kuriera, który z punktu przywiezie do nas zapchany DPF. Następnie przeprowadzimy weryfikację stanu zapchania filtra. Również na tym etapie za pomocą kamery endoskopowej sprawdzimy, czy nie wystąpiły uszkodzenia mechaniczne. Kolejny etap to już czyszczenie i regeneracja. Po przetestowaniu skuteczności mycia DPF, odeślemy go z powrotem pod podany adres. Kurier w obydwie strony to koszt jedynie 39.90zł.

Dla klientów korzystających z czyszczenia DPF z demontażem oferujemy pojazd zastępczy na czas wykonania usługi.

Regeneracja filtrów DPF w Skarżysku - Kamiennej

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kto powinien skorzystać z czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF/FAP w Skarżysku - Kamiennej?

Niżej wymienione problemy to znak, że filtr DPF uległ zapchaniu. Należą do nich przede wszystkim:

 • świecąca kontrolka filtra,
 • pogorszenie efektywności pracy silnika,
 • błędy komputera pokładowego,
 • brak rezultatów po pasywnym czyszczeniu filtra.

W 2010 roku zostały wprowadzone nowe przepisy mówiące o konieczności montowania w samochodach dieslowych filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Element ten montuje się w celu filtrowania spalin, czyli zatrzymywania szkodliwych substancji stałych uchodzących z silnika. Im więcej cząstek ulegnie przefiltrowaniu na ściankach filtra, tym coraz mocniej ulega on zatykaniu – jest to normalny proces eksploatacyjny. Gdy filtr zapcha się i efektywność jego działania jest znacznie zmniejszona, konieczne jest jego mycie (a czasem i wymiana).

Jeśli przychodzi Wam do głowy popularne niegdyś wycinanie filtra – nie polecamy! Owszem, komunikat o zapchaniu filtra zniknie... ale problem nie. Po pierwsze, jazda samochodem będzie przyczyniała się do pogarszania jakości powietrza, którym oddychamy my i nasze dzieci. Po drugie, to nielegalne! W razie wykrycia niesprawnego DPF grożą to sankcje finansowe i zatrzymanie dowodu rejestracyjnego pojazdu w trakcie kontroli drogowej. Koszt usunięcia filtra często jest wyższy niż koszt regeneracji. Dlatego też dla kierowców ze Skarżyska – Kamiennej i okolic przygotowaliśmy usługę czyszczenia i regeneracji DPF/FAP. Skuteczność naszej metody to ok. 98% - parametry przepustowości będą niemalże fabryczne!

Zatem gdy wyświetli się komunikat o zapchaniu filtra – nie panikuj, w końcu prędzej czy później i tak by do tego doszło. Ani finansowo, ani czasowo nie zrujnuje Ci to planów! Korzystamy z profesjonalnej wodnej metody mycia DPF, tzw. „prania DPF”. Co wyróżnia naszą firmę? Rozsądna cena, szybkość wykonania usługi, najlepsza dostępna technologia i prawie 100% skuteczności. Wystarczy, że przywieziesz samochód do mechanika i zdemontujesz filtr, a następnie zgłosisz nam zamiar skorzystania z regeneracji. Miną zaledwie 2-3 dni, a Twój samochód będzie czekał na odbiór od mechanika.

Na czym polega czyszczenie DPF metodą wodną?

Wykorzystując wysokie ciśnienie i temperaturę wody, maszyna wypłukuje z filtra sadzę i popioły. Odbywa się to w kilku etapach, aby mieć pewność dobrego oczyszczenia nawet zakamarków filtra. Metoda wykazuje skuteczność regeneracji DPF nawet na poziomie 98%. Co więcej – zapewnia ona całkowite bezpieczeństwo i brak inwazji w strukturę filtra.

Jakie atuty posiada regeneracja i czyszczenia filtra DPF/FAP metodą wodną?

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, przeczytaj zawarte poniżej najważniejsze cechy metody wodnej:

 • jest bezpieczna i bezinwazyjna. Nie jest konieczne rozcinanie DPF, co zmniejszałoby jego efektywność w przyszłości,
 • skuteczne usunięcie zanieczyszczeń, w tym najdrobniejszych popiołów – a tych nie usuniesz innymi metodami czyszczenia DPF,
 • parametry przepustowości filtra po regeneracji są zbliżone do fabrycznych, ponadto metoda jest długotrwale skuteczna,
 • nie podejmujesz nielegalnych działań, unikasz sankcji i innych nieprzyjemności.

Czy jesteś ze Skarżyska Kamiennej, czy z jakiegokolwiek miasta na terenie Polski, polecamy zapoznanie się z naszymi usługami. Mycie filtra DPF odbywa się szybko, sprawnie, skutecznie. I nie tak drogo, jak mogłoby się wydawać...

W jaki sposób przeprowadzamy regenerację filtrów w Skarżysku – Kamiennej?

Analiza filtra cząstek stałych DPF/FAP

Po rozpakowaniu filtra, endoskopową kamerą sprawdzamy, czy nie powstały uszkodzenia mechaniczne.

Czyszczenie i regeneracja filtra DPF

Ustawiamy na maszynie parametry czyszczenia, montujemy filtr i w cykliczny sposób przeprowadzamy mycie DPF/FAP silnymi strumieniami gorącej wody i środków czyszczących.

Suszenie i potwierdzenie rezultatów czyszczenia

Filtr suszymy, a następnie testujemy. Tam sprawdzane są parametry przepływu przez filtr, udokumentowane wydrukami, które wysyłamy później do klienta razem z filtrem.

Jak skorzystać z regeneracji filtra cząstek stałych w Skarżysku-Kamiennej?

Już pierwsze problemy z autem wskazujące na zapchanie filtra DPF, oznaczają konieczność rozważenia czyszczenia filtra. Nie zwlekaj, aby nie narobić poważnych problemów. Skontaktuj się z nami! Oferujemy usługi w Skarżysku - Kamiennej, a także na terenie całego kraju. Ciesz się ponownie dobrymi osiągami auta już w kilka dni!

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF w Bydgoszczy

Zapchany filtr cząstek stałych może nie tylko obniżyć osiągi auta, ale w skrajnych przypadkach unieruchomić silnik i doprowadzić do konieczności poniesienia wysokich kosztów naprawy.

Jeśli chcesz w szybki, skuteczny i profesjonalny sposób przywrócić filtrowi cząstek stałych DPF parametry zbliżone do fabrycznych – skorzystaj z naszej oferty!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy kuriera w obie strony w bardzo niskiej cenie i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Poznaj Skarżysko-Kamienną!

Skarżysko-Kamienna to miasto położone w północnej części województwa świętokrzyskiego. Jest siedzibą władz powiatu skarżyskiego. Skarżysko-Kamienna stanowi ważny ośrodek komunikacyjny. Przechodzi przez niego droga ekspresowa S7. W miejscowości mieszka 45 tys. osób, a powierzchnia miasta to 64,39 km². Dużymi zakładami pracy w mieście są: MESKO S.A., PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Skarżyska Strefa Gospodarcza.

Atrakcje turystyczne Skarżyska-Kamiennej

 • Muzeum im. „Orła Białego”
 • Pozostałości wielkiego pieca hutniczego z XVIII/XIX w.
 • Bazylika mniejsza pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej
 • Kościół rzymskokatolicki pw. Najświętszego Serca Jezusowego z 1923 r.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.