Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF/FAP Konin

Jeśli posiadasz auto z dieslowym silnikiem, i mieszkasz w Koninie lub jego okolicach, a właśnie zauważyłeś symptomy zatkanego filtra cząstek stałych, zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej nowoczesną technologię czyszczenia i regeneracji DPF/FAP. Jeśli myślisz, że to skomplikowane, zajmie mnóstwo czasu i zapłacisz krocie – z nami przekonasz się, że to nieprawda!

Jak zamówić czyszczenie DPF z Konina krok po kroku?

 • Po pierwsze, u wybranego mechanika zdemontuj zapchany filtr.
 • Po drugie, zadzwoń do nas, aby umówić termin wykonania usługi... i to tyle - o nic więcej nie musisz się martwić.
 • Po trzecie, za cenę 19.90 zł firma kurierska odbierze z warsztatu Twój zdemontowany filtr, a po wykonanej usłudze regeneracji, odwiezie go z powrotem do warsztatu, wraz z wydrukami potwierdzającymi skuteczność czyszczenia. Zamontuj filtr i już – po sprawie!

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF Konin

Kto powinien skorzystać z czyszczenia DPF w Koninie?

Powinieneś skorzystać z naszej oferty, jak tylko zaobserwujesz jeden lub więcej z wymienionych objawów zapchania filtra:

 • zapalona kontrolka filtra DPF,
 • pogorszenie efektywności silnika i gorsze osiągi pojazdu,
 • błędy pokazywane przez komputer pokładowy,
 • częste, ale nieefektywne przeprowadzanie regeneracji DPF metodą pasywną.

Czym w zasadzie jest ten DPF? To skrót od nazwy filtra cząstek stałych, które w 2010 roku stał się obowiązkową częścią wyposażenia pojazdów z silnikiem diesla. Celem tego elementu jest powstrzymanie szkodliwych cząstek stałych przed przedostaniem się do atmosfery, poprzez ich filtrację i zatrzymanie na ściankach filtra. Zatem co jakiś czas nagromadzone cząstki powodują zapchanie filtra i zakończenie jego efektywnej pracy. Wtedy należy oddać filtr do czyszczenia, bądź też wymienić go na nowy.

Jeszcze nie tak wiele lat temu, spora liczba kierowców zaproponowałaby inne rozwiązanie – wycięcie filtra. Obecnie jednak już wiemy, że to nieopłacalne. Nie tylko negatywnie wpływamy na środowisko i atmosferę, ale i na naszą kieszeń – za brak sprawnego filtra DPF otrzymamy mandat, a pojazd może otrzymać zakaz poruszania się po drogach. Nasza firma w atrakcyjnej cenie proponuje regenerację filtra DPF i szybki powrót do pełnych osiągów Twojego auta.

Mieszkańcy Konina – sprawdźcie sami, że to po prostu się opłaca! Wykorzystywana przez nas metoda hydrodynamiczna cechuje się najwyższą efektywnością i skutecznością oraz możliwie szybkim przeprowadzeniem regeneracji w atrakcyjnej cenie. Zapoznaj się ze szczegółami już dziś.

W jaki sposób przeprowadza się wodne czyszczenie DPF?

Zapchany filtr umieszcza się w tzw. „pralce DPF” i przepuszcza przez niego pod wysokim ciśnieniem gorącą wodę z czyszczącymi środkami. W ten sposób popioły i inne zanieczyszczenia wypłukiwane są z ze wszystkich jego zakamarków. Co ważne, ta nowoczesna metoda regeneracji DPF jest w pełni bezpieczna i bezinwazyjna dla filtra, a skuteczność oczyszczenia osadów wynosi niemalże 100%.

Jakie są najważniejsze atuty hydrodynamicznej regeneracji DPF/FAP?

Zalety wodnej regeneracji filtrów DPF to:

 • Metoda hydrodynamiczna oznacza brak inwazji w ścianki i strukturę filtra, jest zatem w pełni bezpieczna.
 • Za pomocą wydruków z testów jesteśmy w stanie udowodnić skuteczność czyszczenia, która wynosi nawet 98%.
 • Efekty regeneracji utrzymują się długo.
 • Metoda, w przeciwieństwie do pozbywania się filtra, chroni nasze środowisko, i jest legalna.

Bez względu na to gdzie mieszkasz – czy to w Koninie, czy może w innym mieście – skorzystaj z naszej oferty! Zapraszamy do skorzystania z szybkiego i skutecznego czyszczenia filtra cząstek stałych. Działamy na terenie całej Polski.

Jak przebiega czyszczenie DPF dla mieszkańców Konina?

Analiza stanu filtra DPF

Z wykorzystaniem kamery endoskopowej, sprawdzamy stan filtra DPF. Dzięki temu określamy, czy problem rzeczywiście wynika z osadzenia się zanieczyszczeń na filtrze, czy też jest uszkodzony mechanicznie.

Czyszczenie i regeneracja filtra cząstek stałych

Przepuszczenie przez filtr wody z dodatkiem odpowiednich środków chemicznych, pod wysokim ciśnieniem, gwarantuje dokładne wymycie osadów, w tym popiołów, nawet z trudno dostępnych miejsc.

Suszenie i weryfikacja przepustowości filtra

Po czyszczeniu filtr jest dokładnie suszony, a następnie poddawany testom przepływu, aby zyskać pewność skuteczności wykonanego zabiegu. Teraz, gdy z powrotem trafi do warsztatu, wystarczy już tylko go zamontować i znów cieszyć się pełną efektywnością pracy silnika!

Czy jesteś z Legnicy czy z innego miasta Polski, od razu gdy zauważysz pierwsze symptomy zatkanego filtra, powinieneś zgłosić się na jego regenerację. Co oferujemy? Rozsądną cenę, 98% skuteczności czyszczenia oraz gwarancję na wykonane usługi.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF z Konina!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.