Regeneracja oraz czyszczenie filtrów DPF/FAP Sieradz

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli posiadasz auto z silnikiem diesla i mieszkasz w Sieradzu lub w jego pobliżu, a zapchał Ci się filtr cząstek stałych, sprawdź naszą ofertę. Przeprowadzamy regenerację i czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF/FAP ze skutecznością ok. 98%. Zastanawiasz się, jak? To bardzo proste!

Najpierw w wybranym warsztacie zleć demontaż filtra, a następnie zadzwoń do nas i zgłoś zamiar regeneracji filtra. Zamówimy usługę kurierską dowiezienia i potem odebrania od nas gotowego filtra. I już! Niedługo potem będziesz mógł odebrać samochód z wyczyszczonym filtrem DPF.

Regeneracja filtrów DPF Sieradz

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Do kogo skierowana jest oferta regeneracji DPF w Sieradzu?

Czyszczenie filtra DPF/FAP powinieneś przeprowadzić, jeśli zauważysz poniższe objawy problemu:

  • zapaliła się kontrolka filtra cząstek stałych,
  • osiągi silnika są dużo gorsze, spadła również efektywność pracy silnika,
  • pokazał się błąd komputera pokładowego,
  • często konieczna była regeneracja DPF metodą pasywną.

Czym właściwie jest filtr cząstek stałych DPF?
To obecnie obowiązkowo montowany element wyposażenia samochodów dieslowych. Ma za zadanie przefiltrowanie szkodliwych cząstek stałych, które tworzą się podczas spalania. Osadzając się w kanalikach i na ściankach filtra popioły powodują jego zatkanie. Zapewne odsetek kierowców diesla nadal zastanawia się, czy nie zlikwidować problemu poprzez wycięcie filtra – w przeszłości była to niestety często przeprowadzana praktyka. Ma to jednak poważne konsekwencje pod wieloma aspektami.

Samochód bez filtra wydziela szkodliwe substancje do atmosfery, powodując nieustanny wzrost dziury ozonowej. Brak sprawnego filtra cząstek stałych jest obecnie nielegalny i grożą za to różnego rodzaju kary i sankcje. W dodatku wycięcie to nie tani zabieg. Zamiast tego, w niższej cenie wykonać można regenerację, która pozwoli na odzyskania pełnych osiągów samochodów z silnikiem diesla. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy mieszkańców Sieradza!

Ponieważ filtr DPF w trakcie eksploatacji raz na jakiś czas na pewno się zapcha, warto zapoznać się z oferowanym przez nas wodnym czyszczeniem filtrów cząstek stałych DPF. Stosowane przez nas czyszczenie hydrodynamiczne gwarantuje skuteczność w niskiej cenie.

Jak działa czyszczenie DPF metodą wodną?

W celu regeneracji DPF i usunięcia zanieczyszczeń, przez filtr wielokrotnie puszczana jest pod wysokim ciśnieniem woda z dodatkiem środków czyszczących. Dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia, możliwe jest wypłukanie sadzy i popiołów nawet z głęboko ukrytych zakamarków. Technologia wodna jest bezinwazyjna w strukturę filtra, dlatego jest w pełni bezpieczna. Jej skuteczność, udowodniona na wydrukach z testów przepustowości, to ok. 98%.

Jakie są pozytywy wodnej regeneracji filtra DPF/FAP?

Korzyściami, które powinny Cię przekonać do skorzystania z wodnej regeneracji filtra DPF są:

  • regeneracja odbywa się bezinwazyjnie i nie jest konieczne rozcinanie filtra DPF,
  • metoda jest efektywna i skuteczna,
  • regeneracja filtra jest długotrwała, ponieważ zyskuje on parametry niemalże nowego filtra,
  • legalność regeneracji uchroni Cię przed konsekwencjami finansowymi związanymi z wycięciem filtra DPF.

Nie ma znaczenia czy mieszkasz w Sieradzu czy też innym polskim mieście – zapraszamy do skorzystania z naszych usług objętych gwarancją. Wykonujemy skuteczne, profesjonalne i szybkie regeneracje filtrów DPF na terenie całego kraju.

Czyszczenie DPF dla mieszkańców Sieradza - krok po kroku

Po pierwsze, analiza stanu filtra

Dokonujemy organoleptycznych oględzin filtra, stosując również specjalistyczną kamerę endoskopową. Sprawdzamy, czy problem wynika jedynie z zatkania DPF, czy nie jest on uszkodzony mechanicznie.

Po drugie, czyszczenie i regeneracja DPF/FAP

W specjalnej maszynie, przez filtr kilkuetapowo przepuszczamy strumienie gorącej wody i odpowiednich środków chemicznych pod wysokim ciśnieniem. Dzięki powtarzalności zabiegu, mamy pewność kompleksowego oczyszczenia filtra z zalegających na jego ściankach zanieczyszczeń.

Po trzecie, osuszenie i sprawdzenie parametrów przepływu

Po całkowitym wysuszeniu badamy przepustowość przez filtr, aby sprawdzić i udokumentować, czy rzeczywiście uzyskał niemalże nowe parametry.

Jak skorzystać z czyszczenia i regeneracji DPF w Sieradzu?

Czy mieszkasz w Sieradzu, czy w innym mieście Polski, dzięki naszym „mobilnym” usługom będziemy w stanie Ci pomóc. Jeśli zauważysz pierwsze objawy zapchanego DPF, zgłoś się do nas. W ofercie posiadamy kompleksowe czyszczenie DPF/FAP najskuteczniejszą metodą na rynku, w rozsądnej cenie. Na usługi udzielamy gwarancji.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.