Czyszczenie i regeneracja DPF Poznań

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jesteś właścicielem pojazdu zarejestrowanego i użytkowanego w Poznaniu lub też województwie Wielkopolskim z silnikiem diesla? Chętnie udzielimy Ci fachowego wsparcia w przypadku wystąpienia problemu z filtrem DPF. Nasza oferta obejmuje czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF/FAP . Jak możesz skorzystać z naszej propozycji? Wystarczy, że zostawisz auto u wybranego mechanika, a my dopilnujemy reszty. Kurier, z którym współpracujemy, odbierze wymontowany filtr od 39,90 zł w obie strony, sprawdzimy stan DPFa, wykonamy regenerację i wyślemy go z powrotem pod wskazany adres, gotowy do zamontowania!

Jak zamówić regenerację DPF z Poznania krok po kroku?

 • Zaprowadź swoje auto do zaufanego mechanika i zleć demontaż filtra DPF,
 • Zadzwoń do nas i zamów czyszczenie DPF,
 • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
 • Twój mechanik ponownie montuje wyczyszczony filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF Poznań

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kiedy powinieneś skorzystać z czyszczenia DPF w Poznaniu?

Zastanawiasz się, kiedy Mycie DPF jest niezbędna w Twoim samochodzie? Pierwszymi, najczęściej występującymi objawami pojawienia się problemu są:

 • zaświecenie się kontrolki filtra DPF,
 • emisja z rury wydechowej ponadprzeciętnej ilość spalin,
 • wzrost zużycia paliwa, a także oleju silnikowego,
 • mniej efektywna praca silnika i gorsze osiągi,
 • pojawiające się błędy komputera pokładowego,
 • brak możliwości regeneracji DPF metodą pasywną.

Filtr cząstek stałych to obowiązkowa część w samochodach z silnikiem diesla, która pozwala odseparować substancje szczególnie szkodliwe, chroniąc tym samym środowisko. Jednocześnie przestrzegamy przed usuwaniem uszkodzonych, zapchanych i niedziałających filtrów, nie tylko z uwagi na możliwość nałożenia kary, ale też szkodliwe działanie. Chcąc zadbać o właściwy stan filtra DPF i jednocześnie uniknąć kary, warto zdecydować się na usługę jego czyszczenia. W tym zakresie pozostajemy do dyspozycji dla kierowców z Poznania i nie tylko!

Nasza usługa to efektywna regeneracja filtra DPF nowoczesną metodą hydrodynamiczną . Wystarczy kilka kroków i niespełna 48 godzin od momentu jego wysłania, by właściciel pojazdów znów mógł cieszyć się pełnymi osiągami auta.

Każdy filtr DPF może ulec zapchaniu. Jest to normalne zjawisko występujące w pojazdach wyposażonych w silnik diesla. Jeśli jednak tak się stanie – nie panikuj! Wystarczy, że nam zaufasz – gwarantujemy efektywne i kompleksowe wodne czyszczenie DPF w atrakcyjnej cenie!

Na czym polega czyszczenie DPF metodą hydrodynamiczną?

Hydrodynamiczna metoda czyszczenia filtra DPF wykorzystuje specjalistyczną maszynę, która dzięki działaniu wody pod wysokim ciśnieniem czyści jego wnętrze. Sposób ten pozwala skutecznie usunąć wszystkie drobinki, w tym osadzającą się sadzę i popiół. Jej ogromną zaletą jest fakt, że nie jest inwazyjna, a mimo to pozwala osiągnąć niezwykle dokładne efekty, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Szacuje się, że skuteczność czyszczenia DPFa osiąga nawet 98% usuniętych zanieczyszczeń.

Regeneracja filtrów DPF Poznań

Dlaczego warto wybrać czyszczenie wodne?

 • Metoda hydrodynamiczna nie wymaga wycinania, ani rozcinania DPFa. Dodatkowo, dzięki specjalistycznej maszynie i nowoczesnym środkom jest w pełni bezpieczna dla filtrów.
 • Doskonale usuwa popiół, którego nie można wyeliminować podczas wypalenia.
 • Czyszczenie omawianą metodą pozwala przywrócić prawidłowe działanie filtra cząstek stałych, jednocześnie zapewniając długotrwałe efekty.
 • Chroni przed nałożeniem przez organ wysokich kar za usunięcie DPFa.

Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, możesz być pewny, że szybko i skutecznie wykonamy regenerację DPF. Bez względu na to czy mieszkasz w Poznaniu, czy jakimkolwiek innym mieście w Polsce - możesz skorzystać z naszej usługi.

Jak przebiega proces czyszczenia filtrów DPF krok po kroku?

Analiza stanu filtra DPF

Po otrzymaniu filtra przeprowadzamy jego dokładną analizę, obejmującą oględziny, ale też kompleksową diagnostykę. Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty, wykorzystujemy kamerę inspekcyjną, która pozwala określić skalę problemu, ale też dostarcza informacji czy problem wynika jedynie z zapchania czy też uszkodzeń mechanicznych.

Dla Klientów z Poznania i innych miast niezwykle ważny jest fakt, że profesjonalna maszyna, którą dysponujemy, pozwala wyczyścić każdy filtr cząstek stałych, bez względu na markę i model pojazdu.

Właściwe czyszczenie filtra

Usuwanie zanieczyszczeń (sadzy i popiołu) odbywa się poprzez płukanie części wodą z użyciem środków, pod wysoki ciśnieniem. Czyszczenie to składa się z kilku etapów, dzięki czemu daje pewność, że osady znikną z najtrudniej dostępnych zakamarków filtra, ale też zostaną całkowicie usunięte, nawet najmniejsze drobinki.

Suszenie i pomiar parametrów po regeneracji

Ważnym etapem procedury jest suszenie, po którym filtr może zostać zamontowany w samochodzie. Zaznaczamy, że po wysuszeniu filtr jest przywracany do pełnej sprawności, co jest potwierdzone wydrukami dokładnych parametrów procesu. Uzyskane dokumenty poświadczają skuteczność wykonanej pracy i zapewniają, że samochód może powrócić do jazdy bez ryzyka słabej pracy silnika czy też nadmiernego dymienia.

Zdarzają się sytuacje, że dostarczony nam filtr nie nadaje się do czyszczenia. Powodem jest uszkodzenie mechaniczne. W takiej sytuacji zwracamy Klientowi opłatę za usługę i odsyłamy go pod wskazany adres. Zaznaczamy jednak, że jeśli regeneracja będzie możliwa to nie tylko przeprowadzimy proces, ale też udzielimy gwarancji.

Dlaczego warto skorzystać z usługi?

Jeżeli jesteś właścicielem samochodu z silnikiem diesla i zauważyłeś wskazane wcześniej objawy sygnalizujące konieczność wykonania czyszczenia filtra DPF – skontaktuj się z naszym zespołem. Zapewniamy skuteczne wsparcie nie tylko klientom z Poznania i województwa wielkopolskiego , ale też innych miast Polski.

Stawiamy na nowoczesne czyszczenie i regenerację DPF, które są wykonywane bezinwazyjną metodą wodną. Efekty są uzyskiwane niemal natychmiast, co zapewnia kierowcy bezpieczną jazdę, bez obaw o nadmierną emisję cząstek stałych do środowiska. Jest to niezwykle ważne - dbając o środowisko, dbasz o jakość powietrza, z którą walczą duże miasta, takie jak Poznań.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Poznań

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Poznań

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Poznań

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Poznaniu?

Poznań to nie tylko stolica Wielkopolski. To 5 z kolei miasto, w którym mieszka najwięcej osób. Stąd też Poznań, jako wielkie miasto ma wiele do zaoferowania, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zanim przejdziemy do atrakcji, warto wspomnieć, że symbolem miasta są dwa koziołki zderzające się rogami na zegarze ratusza.

Odwiedzając stolicę Wielkopolski warto odwiedzić słynne koziołki, które znajdują się na wieży Ratusza i regularnie pokazują się publiczności. Przed “godziną 0” pod Ratuszem ustawiają się dziesiątki turystów, niecierpliwie wyczekujących na ich pojawienie. Będąc w okolicy warto zwiedzić Muzeum Historii Miasta Poznania – sama wycieczka nie zajmuje dużo czasu, a pozwala dokładnie poznać historię regionu.

Ogromną popularnością na poznańskim rynku cieszą się lokalne piekarnie oferujące oryginalne rogale świętomarcińskie. Smakołyk ten kojarzy się tylko i wyłącznie z tym miastem, a tradycja ich wypiekania pochodzi z czasów pogańskich.

Wartym odwiedzenia jest także Zamek Cesarski w Poznaniu, który powstał dla ostatniego cesarza niemieckiego Wilhelma II. To element tzw. Dzielnicy Cesarskiej, na której znajduje się też Collegium Maius, Aula Uniwersytetu A. Mickiewicza czy też opera.

Z Rynku warto udać się na Małe Garbary skąd można komunikacją miejską dostać się na Ostrów Tumski będący najważniejszym miejscem w historii Polski. To tu zatrzymał się Lech, opuszczając braci Czecha i Rusa. To tu zostało założone pierwsze w Polsce biskupstwo. Ponadto, w tym miejscu znajduje się Bazylika Archikatedralna św. Piotra i św. Pawła, w której pochowano trzech polskich królów i pięciu książąt z dynastii Piastów.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Co warto zobaczyć w Poznaniu

czyszczenie DPF Poznań

Stary Rynek w Poznaniu

czyszczenie filtrów DPF Poznań

Koziołki z poznańskiego ratusza

regeneracja DPF Poznań

Zamek Cesarski w Poznaniu/p>

regeneracja filtrów DFP Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie