Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP Kalisz

Zapchany DPF/FAP? Szukasz pomocy w Kaliszu? Wybierz firmę, która w kilka chwil przywrócić parametry filtra zbliżone do fabrycznych!
Zajmujemy się czyszczeniem i regeneracją filtrów cząstek stałych DPF/FAP przy wykorzystaniu metody hydrodynamicznej.
Skorzystanie z oferty firmy jest banalnie proste – wystarczy kilka kroków, by auto znów miało właściwe osiągi!
Zostaw auto u mechanika i zleć wyciągnięcie filtra, zadzwoń do nas i zamów usługę i czekaj na zwrot wyczyszczonego elementu.
Dowóz w obie strony przy pomocy kuriera już od 19,90 zł. Kurier odbierze zapchany filtr i zwróci wyczyszczony, w stanie możliwym do montażu!

Regeneracja filtrów DPF Kalisz

Kto może skorzystać z czyszczenia DPF w Kaliszu?

Zachęcamy do skorzystania z oferty Klientów z Kalisza i okolicznych miejscowości. Propozycja jest przeznaczona głównie dla tych, którzy zauważyli:

  • palącą się kontrolkę filtra DPF,
  • mniej wydajną pracę silnika i grosze osiągi,
  • sygnalizowanie błędów przez komputer pokładowy,
  • częste uruchamianie się pasywnej regeneracji DPF.

Jako właściciel samochodu z silnikiem diesla musisz wiedzieć, że filtr cząstek stałych DPF/FAP jest montowany w pojazdach właśnie z tego rodzaju napędem. Jego zadaniem jest zatrzymywanie substancji szkodliwych dla środowiska – ich zbytnie nagromadzenie zapycha wnętrze i uniemożliwia bezproblemową jazdę.

W przypadku pojawienia się problemu należy skorzystać z opcji regeneracji i czyszczenia DPF/FAP, a nie usuwać część. Wycięcie filtra jest nielegalne i może wygenerować poważne konsekwencje. Jeśli widzisz pierwsze objawy zapchanego DPFa – nie czekaj. Ofertę kierujemy do Klientów z Kalisza i okolicznych terenów.

Metoda hydrodynamiczna, zwana także metodą wodną, pozwala w szybki, bezinwazyjny i bezpieczny sposób usunąć wszystkie zanieczyszczenia. Usuwa nie tylko sadzę, ale też popiół, który nie jest możliwy do usunięcia podczas wypalania.

Zarówno pojawienie się sadzy, popiołu, jak i innych nieczystości nie jest niczym zaskakującym. Problem ten jest poważny, ale przy wykorzystaniu odpowiednich metod możliwy do usunięcia. Możesz legalnie, bez dużych kosztów, przywrócić właściwe parametry filtrowi i cieszyć się komfortową jazdą.

Na czym polega regeneracja DPF metodą hydrodynamiczną?

Czyszenie DPF metodą hydrodynamiczną to połączenie wody i wysokiego ciśnienia, z właściwie dobranymi środkami czyszczącymi. Filtr jest czyszczony w specjalistycznej maszynie, która po ustawieniu odpowiednich parametrów wypłukuje nieczystości. Co ważne – usuwa ona zanieczyszczenia również z zakamarków, dając efekty na poziomie 98%.

Jakie zalety ma czyszczenie DPF metodą wodną?

Metoda hydrodynamiczna ma wiele zalet. Do głównych są zaliczane:

  • bezinwazyjność – nie trzeba rozcinać filtra by usunąć zanieczyszczenia,
  • 99% wypłukanie popiołu, który jest trudno usunąć nawet podczas wypalania,
  • trwałe efekty po czyszczeniu,
  • legalność – metoda ta jest w 100% zgodna z prawem.

Jeśli jesteś z Kalisza lub okolicznych miejscowości, możesz szybko, komfortowo i bezpiecznie wyczyścić filtr. Udzielamy gwarancji na wykonaną usługę – zapraszamy.

Jak przebiega czyszczenia filtrów DPF dla klientów z Kalisza?

Analizujemy stan filtra

Wszystkie prace wykonujemy możliwie jak najszybciej. Po otrzymaniu filtra przystępujemy do wykonania jego analizy, tj. sprawdzenia stopnia zapchania oraz istnienia uszkodzeń mechanicznych. Prace te są wykonywane przy użyciu maszyny do czyszczenie DPF oraz kamery endoskopowej, która ukazuje wnętrze i pozwala znaleźć ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Wypłukujemy nieczystości

Czyszczenie, czyli główny punkt usługi, odbywa się przy użyciu specjalistycznej maszyny. Filtr jest w niej montowany, a dzięki wodzie i wysokiemu ciśnieniu, są usuwane wszelkie nieczystości, w tym popiół, trudny do usunięcia podczas wypalania. Dodatkowo, środki czyszczące zwiększają uzyskane efekty.

Suszymy i sprawdzamy skuteczność czyszczenia

Ostatni etap to suszenie i wykonanie ponownego testu filtra. Sprawdzamy, czy uzyskane wyniki są zadowalające i zwracamy go za pomocą kuriera do właściciela.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, niestety nie będziemy mogli przystąpić do wykonania prac opisanych powyżej. Wówczas, zwracamy filtr i wpłacone środki.

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia DPF?

Czyszczenie DPF metodą wodną to przede wszystkim bezinwazyjna metoda – filtr nie musi być rozcinany, a tym samym nie traci swoich właściwości. Dodatkowo, efekty sięgają 98% a oferta skierowana jest nie tylko do Klientów z Kalisza, ale też pozostałych miejscowości.Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.