Regeneracja i czyszczenie DPF Rzeszów

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Nadszedł czas na regenerację DPF/FAP? Jeśli jesteś kierowcą z Rzeszowa, nie musisz szukać warsztatu, który zajmuje się czyszczeniem filtra cząstek stałych DPF ani wysyłać go kurierem do takiej firmy. Jeżeli powierzysz to zadanie nam i pozostawisz samochód w dowolnym zakładzie mechanicznym lub prześlesz nam wymontowany DPF/FAP, zajmiemy się wszystkim za Ciebie! Czyż nie takiej oferty szukasz? Co więcej, usługa transportu kurierem, z którym mamy zawartą umowę w obie strony wynosi od 39,90 zł – czyli znacznie mniej niż koszt poświęconego czasu i pieniędzy na dojazdy.

Zamów czyszczenie i regenerację filtra DPF z Rzeszowa krok po kroku?

 • Zleć zaufanemu mechanikowi wymontowanie filtra DPF,
 • Skontaktuj się z nami w celu zamówienia regeneracji DPF,
 • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
 • Twój mechanik ponownie zamontuje wyczyszczony filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kiedy należy zregenerować DPF?

Jeśli DPF w Twoim aucie nie działa prawidłowo i pojawiają się oznaki zanieczyszczenia tego podzespołu, najwyższa pora na jego regenerację. Możesz zlecić tę usługę naszej firmie. Wystarczy, że pozostawisz samochód w dowolnym, wybranym przez siebie warsztacie na terenie Rzeszowa lub Podkarpacia, a my zatroszczymy o całą resztę. Wyślemy naszego kuriera po wymontowany filtr, wyczyścimy go i odesłemy z powrotem do Twojego mechanika. Do Ciebie należy wyłącznie odebranie samochodu z wyczyszczonym i działającym poprawnie DPF. Jeśli chcesz, możesz też wymontować go samodzielnie i zamówić naszego kuriera na adres domowy.

Kiedy powinieneś się poważnie pomyśleć o regeneracji filtra cząstek stałych? Wśród symptomów wskazujących na konieczność wyczyszczenia tego elementu można wymienić:

 • świecącą się na desce rozdzielczej kontrolkę DPF,
 • dużą ilość spalin wydobywających się z układu wydechowego,
 • ponadprzeciętne spalanie paliw,
 • duże zużycie oleju silnikowego,
 • spadek mocy i kultury pracy silnika,
 • błędy komputera pokładowego,
 • niemożność przeczyszczenia filtra cząstek stałych metodą pasywną.

Na czym polega czyszczenie DPF/FAP metodą hydrodynamiczną?

Rozpoznanie awarii to jedno – znacznie ważniejsze jest jednak przywrócenie DPF do stanu pełnej sprawności. Jak to zrobić? Jeden z najlepszych sposobów to czyszczenie DPF metodą wodną, która jest zarówno skuteczna, jak i bezpieczna. Daje ona pewność wyjątkowo dokładnego przeczyszczenia filtra cząstek stałych i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Powierz nam regenerację DPF i miej gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi w korzystnej cenie.

Czym jest i jak działa hydrodynamiczna regeneracja filtra cząstek stałych DPF/FAP? To innowacyjna technologia, która polega na zastosowaniu specjalistycznego sprzętu w celu przeczyszczenia DPF. Zanim jednak zaczniemy ją realizować, dokładnie sprawdzimy przesłany filtr, używając w tym celu precyzyjnej kamery. Dzięki niej możemy się upewnić, czy podzespół rzeczywiście nadaje się do regeneracji. Jeżeli okaże się bowiem zepsuty mechanicznie, nie będziemy mogli zrealizować usługi i zwrócimy Ci filtr.

Jeśli DPF wymaga przeczyszczenia, przystępujemy do pracy. Pamiętaj, że możesz powierzyć nam regenerację części dowolnego producenta i niezależnie od marki oraz roku wykonania Twojego samochodu. Usługa obejmuje 3 cykle pracy, które prowadzą do bardzo dokładnego usunięcia wszelkich zabrudzeń powodujących zapychanie filtra cząstek stałych. Dzięki zastosowaniu wydajnego, nowoczesnego sprzętu nie ma ryzyka, że jakiekolwiek zanieczyszczenia się ostaną. Następnym etapem jest suszenie, po zakończeniu którego drukujemy wynik.

Szybkie, skuteczne i bezinwazyjne czyszczenie filtra cząstek stałych

Po wykonaniu pełnej, skutecznej regeneracji filtra DPF odsyłamy go bezpośrednio do Ciebie lub do wskazanego przez Ciebie warsztatu, gdzie mechanicy montują go z powrotem. Twoja rola ogranicza się jedynie do odebranie w pełni sprawnego auta. Dzięki temu jeździsz po ulicach Rzeszowa samochodem, który nie emituje do atmosfery dużej ilości zanieczyszczeń. Nie narażasz się także mandat i zatrzymanie dowodu rejestracyjnego, które są konsekwencją wycięcia filtra DPF.

Regeneracja filtrów DPF Rzeszów

Etapy hydrodynamicznego czyszczenia filtra cząstek stałych DPF z kurierem:

 • ustal adres i umów kuriera lub pozostaw auto w wybranym warsztacie na terenie Rzeszowa lub województwa Podkarpackiego,
 • opłać usługę i transport DPF, a następnie potwierdzenie opłaty wyślij na nasz adres e-mail,
 • odebranie DPF przez kuriera,
 • diagnostyka filtra za pomocą kamery,
 • rozłożone na 3 etapy czyszczenie pod wysokim ciśnieniem,
 • suszenie,
 • wydruk wyników i odesłanie ich do Ciebie wraz z gwarancją i paragonem.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Rzeszów

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Rzeszów

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Rzeszów

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
Uwaga!
Jeżeli DPF nie będzie się nadawał do regeneracji, np. ze względu na usterkę fizyczną, odeślemy go z powrotem i nie pobierzemy opłaty za czyszczenie. Z kolei w przypadku pełnej realizacji usługi dajemy gwarancję, która pozwala mieć pewność, że praca została wykonana w sposób profesjonalny i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Hydrodynamiczna regeneracja DPF jest mniej inwazyjna i skuteczniejsza od popularnego wypalania, dlatego zdecydowanie warto z niej korzystać.


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!


Zauważyłeś pierwsze symptomy zapchanego filtra DPF? Spokojnie – skorzystaj z czyszczenia DPF dla Rzeszowa!

Zanieczyszczony sadzą i popiołem filtr cząstek stałych zmniejsza osiągi auta. Niestety – zbyt długie bagatelizowanie problemu doprowadza do problemów z rozruchem silnika. Wówczas usunięcie problemu może wiązać się z wysokimi kosztami!

Usługa czyszczenia DPF dla Rzeszowa pozwoli Ci szybko, profesjonalnie, skutecznie i na długo przywrócić parametry filtra zbliżone do fabrycznych!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Co warto wiedzieć o Rzeszowie?

Rzeszów to największe i najdynamiczniej rozwijające się miasto na Podkarpaciu, którego włodarze i mieszkańcy dbają zarówno o kwestie biznesowe, jak i środowiskowe. Jednym z elementów troski o dobrą jakość powietrza jest ograniczenie emisji spalin przez samochody, co można osiągnąć m.in. poprzez jazdę z wyczyszczonym, zregenerowanym filtrem cząstek stałych. Jeżeli mieszkasz w Rzeszowie i chcesz zlecić tę usługę szybko i skutecznie, powierz nam jej wykonanie. Prześlij DPF kurierem lub pozostaw samochód w dowolnym warsztacie, a my zajmiemy się całą resztą!

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca Rzeszowa

czyszczenie DPF Rzeszów

Rynek w Rzeszowie

czyszczenie filtrów DPF Rzeszów

Podziemna Trasa Turystyczna – Rzeszowskie Piwnice

regeneracja DPF Rzeszów

Letni Pałac Lubomirskich

regeneracja filtrów DPF Rzeszów

Fontanna Multimedialna w Rzeszowie