Czyszczenie i regeneracja DPF Płock

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jesteś kierowcą pojazdu samochodu z Płocka lub okolicy z silnikiem diesla? Oferujemy pomoc w przypadku problemów z filtrem DPF. Nasza oferta obejmuje czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF/FAP . Jak możesz skorzystać z naszych usług? Wystarczy, że zostawisz auto u wybranego mechanika, a my dopilnujemy reszty. Nasz kurier odbierze wymontowany filtr od 39,90 zł w obie strony, sprawdzimy stan DPFa, wykonamy czyszczenie i wyślemy go z powrotem pod wskazany adres, gotowy do zamontowania!

Regeneracja filtrów DPF Płock

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kiedy powinieneś skorzystać z czyszczenia DPF w Płocku?

Zastanawiasz się, kiedy czyszczenie DPF jest konieczne w Twoim samochodzie? Najczęściej występującymi objawami pojawienia się problemu z filtrem DPF są:

  • regularne świecenie się kontrolki filtra DPF,
  • mniej efektywna praca silnika i gorsze osiągi,
  • pojawiające się błędy komputera pokładowego,
  • brak możliwości czyszczenia DPF metodą pasywną.

Filtr DPF jest wymagany w nowych samochodach z silnikiem diesla, która pozwala wychwycić substancje szczególnie szkodliwe, chroniąc tym samym środowisko. Jednocześnie usuwanie uszkodzonych, zapchanych i niedziałających filtrów jest coraz bardziej karane i powoduje szkodliwe działanie. Jeżeli chcesz zadbać o właściwy stan filtra DPF i jednocześnie uniknąć kary, warto zdecydować się na usługę jego regeneracji metodą wodną. W tym zakresie oferujemy nasze usługi dla kierowców z Płocka i nie tylko!

Nasze usługi to skuteczna regeneracja filtrów DPF nowoczesną metodą hydrodynamiczną . Wystarczy wymontować filtr u zaufanego mechanika i zamówić naszego kuriera, by po 2-3 dniach właściciel pojazdów znów mógł cieszyć się pełnymi osiągami auta.

Każdy filtr DPF prędzej czy później ulega zapchaniu. Jest to zupełnie normalne zjawisko występujące w pojazdach wyposażonych w silnik diesla. Jeśli jednak tak się stanie – nie ma powodu do obaw! Wystarczy, że nam zaufasz – gwarantujemy efektywne i kompleksowe wodne czyszczenie DPF w atrakcyjnej cenie!

Na czym polega regeneracja DPF metodą wodną?

Wodna metoda czyszczenia filtrów DPF wykorzystuje specjalistyczną maszynę, która dzięki przepływowi wody pod wysokim ciśnieniem czyści jego wnętrze. Sposób ten pozwala skutecznie usunąć wszystkie zanieczyszczenia, w tym osadzającą się sadzę i popiół. Jej ogromną zaletą jest fakt, że nie wymaga rozcinania filtra, a mimo to pozwala osiągnąć niezwykle efekty, nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Skuteczność czyszczenia DPFa osiąga nawet 98% usuniętych zanieczyszczeń.

Dlaczego warto wybrać hydrodynamiczne czyszczenie DPF?

  • Metoda hydrodynamiczna nie wymaga wycinania, ani rozcinania DPFa. Jest w pełni bezpieczna dla filtrów i zgodna z polskim prawem.
  • Doskonale usuwa popiół, którego nie można wyeliminować podczas wypalenia.
  • Czyszczenie pozwala przywrócić prawidłowe działanie filtra cząstek stałych, jednocześnie zapewniając długotrwałe efekty.
  • Chroni przed nałożeniem kar za usunięcie DPFa.

Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji, możesz być pewny, że szybko i skutecznie wykonamy regenerację DPF. Bez względu na to czy mieszkasz w Płocku, czy jakimkolwiek innym mieście w Polsce - możesz skorzystać z naszej usługi.

Jak przebiega proces czyszczenia filtrów DPF krok po kroku?

Sprawdzenie stanu filtra DPF

Po otrzymaniu filtra przeprowadzamy jego oględziny. Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty, wykorzystujemy kamerę inspekcyjną, która pozwala określić skalę problemu, ale też dostarcza informacji czy problem wynika jedynie z zapchania czy też uszkodzeń mechanicznych.

Dla Klientów z Płocka i innych miast niezwykle ważny jest fakt, że profesjonalna maszyna, którą dysponujemy, pozwala wyczyścić każdy filtr cząstek stałych. Nie ma tu znaczenia marka i model pojazdu.

Właściwe czyszczenie filtra

Usuwanie sadzy i popiołu z filtra odbywa się poprzez płukanie go wodą z użyciem środków, pod wysoki ciśnieniem. Czyszczenie to składa się z kilku etapów, dzięki czemu daje pewność, że osady znikną z najtrudniej dostępnych miejsc filtra, ale też zostaną całkowicie usunięte.

Suszenie i pomiar parametrów po regeneracji

Ważnym etapem procedury jest suszenie, po którym filtr może zostać zamontowany w samochodzie. Oo wysuszeniu filtr jest przywracany do pełnej sprawności, co jest potwierdzone wydrukami parametrów po czyszczeniu. Uzyskane pomiary poświadczają skuteczność wykonanej pracy i zapewniają, że samochód może powrócić do normalnej jazdy.

Zdarzają się sytuacje, że dostarczony nam filtr nie kwalifikuje się do czyszczenia. Najczęstszym powodem jest uszkodzenie mechaniczne. W takiej sytuacji zwracamy Klientowi opłatę za usługę i odsyłamy go pod wskazany adres. Jeśli regeneracja będzie możliwa to nie tylko wykonujemy mycie, ale też udzielimy gwarancji.

Dlaczego warto skorzystać z usługi?

Jeżeli zauważyłeś wskazane wcześniej objawy sygnalizujące konieczność wykonania czyszczenia filtra DPF – skontaktuj się z naszym zespołem. Zapewniamy skuteczne wsparcie nie tylko klientom z Płocka i okolic , ale też innych miast Polski.

Stawiamy na nowoczesne czyszczenie i regenerację DPF, które są wykonywane bezinwazyjną metodą wodną. Efekty są uzyskiwane niemal natychmiast, co zapewnia kierowcy bezpieczną jazdę, bez obaw o nadmierną emisję cząstek stałych do środowiska. Jest to niezwykle ważne - dbając o środowisko, dbasz o jakość powietrza, z którą walczą duże miasta, takie jak Płock.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.