Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF/FAP Rybnik

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Jeśli jesteś kierowcą poruszającym się po Rybniku i filtr DPF w Twoim dieslu uległ zapchaniu, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Znajduje się w niej profesjonalne czyszczenie i regeneracja filtrów DPF/FAP metodą hydrodynamiczną. Przekonaj się, że to nie jest skomplikowane, zajmie zaledwie 2 – 3 dni, a opłata wcale nie zaboli Twojej kieszeni!

Jak skorzystać z czyszczenia filtra DPF/FAP – krok po kroku?:

 • W swoim zaufanym warsztacie samochodowym zleć demontaż zapchanego filtra,
 • Zgłoś do nas zamiar regeneracji DPF... i tyle! O nic więcej się nie martw.
 • My wyślemy naszego kuriera, który przywiezie do nas zapchany filtr, a po procesie analizy i czyszczenia, z powrotem odwiezie go pod wskazany adres. Koszty transportu zaczynają się już od 39.90zł.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF czyścimy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF

Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Dla kogo jest nasza oferta wodnej regeneracji DPF w Rybniku?

Jak tylko zauważysz w swoim samochodzie wymienione poniżej problemy, powinieneś oddać swój filtr do regeneracji. Zrób to, gdy zaobserwujesz:

 • zaświecenie kontrolki DPF,
 • pogorszenie efektywności pracy silnika,
 • zasygnalizowanie błędów przez komputer pokładowy,
 • zmniejszone osiągi samochodu,
 • częste, nieskuteczne przeprowadzanie regeneracji DPF metodą pasywną.

Czym jest DPF? To filtr cząstek stałych, będący obowiązkową obecnie częścią wyposażenia samochodów dieslowych. Zatrzymuje on na swej powierzchni stałe cząstki substancji szkodliwych, tworzących się podczas pracy silnika. Sadza i popioły osadzone na ściankach filtra co jakiś czas powodują jego zapchanie. Jeszcze niedawno popularne było wycinanie filtrów DPF w celu pozbycia się problemu, ale może mieć to poważne konsekwencje.

Po pierwsze, to nielegalne! Grożą więc za to mandaty oraz problemy z dopuszczeniem pojazdu do ruchu.

Po drugie, ma to katastrofalny wpływ na środowisko, pozwalając na przedostanie się do atmosfery szkodliwych substancji. Niższym kosztem niż w przypadku wycięcia filtra, nasza firma pomoże Ci w jego regeneracji i uzyskaniu pełnych osiągów samochodu. Mieszkańcy Rybnika i okolic – sprawdźcie sami, że to się opłaca!

Każdy DPF prędzej czy później ulegnie zapchaniu, i jest to moment w którym warto zapoznać się z naszą ofertą wodnego czyszczenia DPF/FAP.

Czym charakteryzuje się wodne czyszczenie DPF/FAP?

Przez filtr pod wysokim ciśnieniem przepływa woda z dodatkiem środków czyszczących. Czyszczenie działa na zasadzie wypłukiwania z filtra zanieczyszczeń. Wysokie ciśnienie umożliwia wybicie z trudno dostępnych miejsc nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń, jakimi są popioły. Regeneracja DPF metodą hydrodynamiczną jest w pełni bezpieczna dla filtra, a jej skuteczność wynosi nawet 98%.

Jaka jest przewaga wodnego czyszczenia DPF nad innymi metodami?

 • hydrodynamiczne czyszczenie DPF jest bezinwazyjne i bezpieczne dla filtra,
 • udowodniona na wydrukach skuteczność czyszczenia dochodzi do 98%,
 • filtr oddany klientowi spełnia swoją rolę w zasadzie jednakowo jak nowy,
 • metoda jest legalna i uchroni Cię przed finansowymi i prawnymi kłopotami.

Czy mieszkasz w Rybniku, czy innym mieście – skorzystaj z naszej oferty czyszczenia DPF! Gwarantujemy szybkie i skuteczne oczyszczenie filtra na terenie całej Polski. Na nasze usługi udzielamy gwarancji, abyś niczym nie musiał się martwić.

Regeneracja filtrów DPF krok po kroku dla mieszkańców Rybnika

Weryfikacja stanu filtra DPF

Z wykorzystaniem kamery endoskopowej sprawdzamy stan filtra. Dzięki temu widzimy, czy powstały uszkodzenia mechaniczne filtra, które uniemożliwiają jego czyszczenie.

Zasadnicze czyszczenie i regeneracja DPF

Pod wysokim ciśnieniem przez filtr przepuszczane są strumienie wody z dodatkiem odpowiednich środków. Taka metoda gwarantuje całkowite oczyszczenie z zalegających w filtrze, nawet z najtrudniej dostępnych miejsc. Taki proces czyszczenia przeprowadzamy kilkukrotnie.

Suszenie i testowanie

Zanim odeślemy filtr z powrotem do montażu, weryfikujemy warunki przepływu przez filtr, aby zyskać pewność że czyszczenie było skuteczne.

Bez względu na to czy mieszkasz w Rybniku czy innym mieście, tuż po zauważeniu pierwszych objawów zapchania DPF, powinieneś zgłosić się na jego czyszczenie. U nas otrzymasz rozsądną cenę, niezwykle skuteczną metodę czyszczenia oraz gwarancję na wykonane usługi.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF w Rybniku!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.