Regeneracja i czyszczenie DPF Katowice

Na tym obszarze tymczasowo wstrzymujemy świadczenie naszych usług.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Poruszasz się po Katowicach lub województwie śląskim samochodem wyposażonym w silnik diesla? W przypadku wystąpienia problemów z filtrem DPF chętnie udzielimy Ci fachowego wsparcia. Świadczymy wysokiej jakości usługi związane z czyszczeniem i regeneracją filtrów cząstek stałych DPF/FAP .

Czy skorzystanie z naszej oferty jest kłopotliwe? Oczywiście, że nie! Wystarczy, że pozostawisz pojazd w warsztacie samochodowym, a mechanik wymontuje filtr cząstek stałych. Kurier, z którym współpracujemy, odbierze część, a koszty transportu jakie poniesiesz, to już od 39,90 zł w obie strony ! Resztą zajmiemy się my – sprawdzimy stan DPFa, wykonamy regenerację i odeślemy go pod wskazany adres w stanie gotowym do montażu.

Jak zamówić czyszczenie DPF z Katowic?

 • Zleć swojemu zaufanemu mechanikowi wymontowanie filtra DPF,
 • Skontaktuj się z nami i zamów usługę czyszczenia filtra,
 • Nasz kurier odbierze z wybranego przez Ciebie warsztatu filtr DPF/FAP. Po jego czyszczeniu odeślemy go z powrotem pod adres wybrany przez Ciebie. Koszt transportu w obie strony już od 39.90zł!
 • Twój mechanik ponownie zamontuje wyczyszczony filtr.

Dostarczony przez kuriera filtr DPF regenerujemy i odsyłamy zwykle w ciągu 1 dnia.

Regeneracja filtrów DPF


Poznaj nasze atuty

Solidne wykonanie usługi

Dzięki wielu doświadczeniom wypracowaliśmy skuteczny sposób czyszczenia filtrów DPF i katalizatorów. Wypłukujemy praktycznie 100% zanieczyszczeń zalegających w DPF.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co pozwala nam wykonać czyszczenie w tym samym dniu.

Zajmujemy się wszystkim od A do Z

Organizujemy odbiór filtra lub katalizatora z wyznaczonego przez Państwa adresu, czyścimy i zwracamy ponowanie pod wskazany adres. Dla klienta cały zabieg sprowadza się do wysłania adresu odbioru.

Kiedy powinieneś skorzystać z czyszczenia DPF w Katowicach?

Wielu właścicieli samochodów nie wie, kiedy powinno skorzystać z usługi regeneracji DPF . Czy jest to konieczne, czy też nie? Poniżej prezentujemy najczęściej występujące objawy, sygnalizujące wystąpienie problemu zapchanego filtra. Należą do nich:

 • zaświecenie się kontrolki filtra DPF,
 • emisja z rury wydechowej ponadprzeciętnej ilość spalin,
 • wzrost zużycia paliwa, a także oleju silnikowego,
 • mniej efektywna praca silnika i gorsze osiągi,
 • pojawiające się błędy komputera pokładowego,
 • brak możliwości regeneracji DPF metodą pasywną.

Filtr cząstek stałych jest obowiązkowym elementem wyposażenia samochodów z silnikiem diesla. Jego zadaniem jest odseparowanie substancji szczególnie szkodliwych przed przedostaniem się do środowiska – pozwala więc chronić powietrze. Warto zaznaczyć, że usuwanie uszkodzonych, zapchanych i niedziałających filtrów jest zabronione i może zakończyć się nie tylko niewłaściwym działaniem pojazdu, ale też nałożeniem kary. Chcąc uniknąć konsekwencji finansowych, lepiej zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnej usługi czyszczenia. To właśnie w tym zakresie pomagamy Klientom z Katowic i województwa śląskiego.

Proponujemy efektywną i ekspresową regenerację filtra DPF przy wykorzystaniu nowoczesnej metody hydrodynamicznej. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji – zapraszamy. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, a w 48 godzin od momentu wysłania zapchanego filtra, wróci do Ciebie w stanie zbliżonym do fabrycznego. Nie trzeba wiele, byś mógł znów cieszyć się pełnymi osiągami auta!

Pamiętaj, że każdy filtr DPF może ulec zapchaniu. Problem ten dotyczy jedynie samochodów z silnikiem diesla, jednak najczęściej dotyka właścicieli pojazdów poruszających się na krótkich trasach. Nawet jeśli spotka Cię ten problem – nie panikuj. Kompleksowo i efektywnie wyczyścimy DPFa w atrakcyjnej cenie!

Na czym polega czyszczenie DPF metodą hydrodynamiczną?

Do czyszczenia filtrów DPF stosujemy metodę hydrodynamiczną, która wykorzystuje działanie wody, środków czyszczących i wysokiego ciśnienia. W procesie tym są dokładnie usuwane wszystkie drobinki, zwłaszcza sadza i popiół. Najważniejszy jest jednak fakt, że nie jest ona inwazyjna – nie jest konieczne rozcinanie wnętrza, żeby usunąć zanieczyszczenia z najtrudniej dostępnych miejsc. Co więcej, metoda hydrodynamiczna jest niezwykle skuteczna – jej efektywność sięga nawet 98% usuniętych zanieczyszczeń.

Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia metodą hydrodynamiczną?

 • doskonale usuwa popiół, którego nie można wyeliminować podczas wypalenia,
 • pozwala przywrócić prawidłowe działanie filtra cząstek stałych, jednocześnie zapewniając długotrwałe efekty,
 • chroni przed nałożeniem przez organ wysokich kar za usunięcie DPFa.

Gwarantujemy, że szybko i skutecznie wykonamy regenerację DPF. Bez względu na to, czy mieszkasz w Katowicach, czy jakimkolwiek innym mieście w Polsce – możesz skorzystać z naszej usługi.

Regeneracja filtrów DPF Katowice

Jak przebiega proces czyszczenia filtrów DPF krok po kroku?

Wyślij do nas zapchany filtr za pomocą kuriera, z którym współpracujemy. Kosztuje to już od 39,90 zł w obie strony. Po jego otrzymaniu wykonamy dokładną analizę, przeprowadzimy oględziny i kompleksowo zdiagnozujemy. Wszystko po to, by uzyskane efekty były możliwie jak najlepsze. Do przeprowadzenia wspomnianych wykorzystujemy kamerę inspekcyjną, która dostarcza informacji o skali problemu, ale też pozwala zapisać obraz. Ten z kolei możemy przekazać klientowi do wglądu. Podczas analizy kamerą widzimy też, czy problemem jest jedynie zapchany filtr, czy może występują uszkodzenia mechaniczne.

Klienci z Katowic i okolicznych miast doceniają, że omawiane rozwiązanie pozwala wyczyścić filtry cząstek stałych każdego pojazdu, bez względu na model i markę.

Właściwe czyszczenie, czyli usuwanie sadzy i popiołu, odbywa się poprzez płukanie części wodą przy użyciu środków, pod wysokim ciśnieniem. Płukanie jest kilkuetapowe, gdyż tylko tak pozwala osiągnąć najlepsze efekty i usunąć drobinki z zakamarków filtra.

Po wyczyszczeniu elementu konieczne jest jego dokładne wysuszenie. Ten etap również odbywa się przy użyciu wysokiego ciśnienia i temperatury. Tylko dokładnie wysuszony filtr może być zamontowany w samochodzie. Chcąc zyskać pewność, że uzyskał on zadowalające parametry, konieczne jest kolejne sprawdzenie parametrów i wydrukowanie efektów analizy. W ten sposób pozyskujemy dokumenty obrazujące jakość filtra przed jak i po czyszczeniu i potwierdzamy wysoką skuteczność wykonanej pracy. Dla Ciebie, jako właściciela pojazdu jest to pewność, że możesz powrócić do bezpiecznej jazdy, bez nadmiernego dymienia czy słabej pracy silnika.

Zaznaczamy, że na każdą usługę czyszczenia DPF metodą hydrodynamiczną udzielamy gwarancji.

Może się jednak zdarzyć, że dostarczony filtr nie będzie nadawał się do czyszczenia, gdyż będą widoczne uszkodzenia mechaniczne. Wówczas, pod wskazany adres zwracamy filtr oraz wpłacone środki za wykonanie usługi. Niestety, metoda ta nie może być stosowana w przypadku wadliwych elementów.

Dlaczego warto skorzystać z usługi?

Jeśli poruszasz się samochodem z silnikiem diesla, a Twój samochód sygnalizuje pierwsze objawy zapchanego filtra DPF – musisz skorzystać z usługi czyszczenia filtra DPF. To jedyna skuteczna i bezpieczna metoda, pozwalająca przywrócić parametry do wartości zbliżonych do fabrycznych. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalne wsparcie nie tylko klientom z Katowic i województwa śląskiego, ale też innych regionów Polski.

Wykorzystując nowoczesną metodę czyszczenia i regeneracji DPF, stawiamy na bezinwazyjne przywrócenie parametrów fabrycznych. Co więcej, efekty są uzyskiwane natychmiast – nie w przyszłości. Pamiętaj, że czysty filtr zapewnia bezpieczną jazdę, pozbawioną nadmiernej emisji cząstek stałych do środowiska.

Cena czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP - Katowice

czyszczenie filtrów DPF/FAP cena Katowice

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF/FAP i katalizatorów - pojazdy osobowe

od 399 zł netto + koszty transportu w obie strony ( od 39.90 zł )

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra kamerą endoskopową
  →wodne czyszczenie DPF/FAP
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po regeneracji filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika
regeneracja filtrów DPF/FAP cena Katowice

Regeneracja, czyszczenie filtrów DPF/FAP i katalizatorów - samochody ciężarowe

od 699 zł netto + koszty transportu w obie strony

Podana cena obejmuje:
  →sprawdzenia stanu filtra
  →wodną regenerację DPF
  →suszenie i pomiar parametrów przepustowości po czyszczeniu filtra
  →na mycie DPF udzielamy gwarancji

  Zapewniamy transport door-to-door w obie strony.

Przejdź do cennika


Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!


Zauważyłeś pierwsze symptomy zapchanego filtra DPF? Skorzystaj z czyszczenia DPF w Katowicach!

Prosto, szybko i skutecznie czyścimy zatkane filtry DPF/FAP.
Wykorzystujemy nowoczesną maszynę i metodę hydrodynamiczną, która usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.
Przywracanie parametrów fabrycznych odbywa się w nieinwazyjny sposób.
Zapewniamy korzystny transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! #-#

Sprawny DPF kontakt

Poznaj Katowice!

Katowice, czyli stolica województwa śląskiego to jedno z głównych miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To właśnie dlatego wszystkim jest znane z przemysłu wydobywczego. Okazuje się, że miejsce to, poza możliwością pozyskiwania węgla kamiennego, oferuje znacznie więcej. Sprawdź, jakie miejsca warto odwiedzić podczas wizyty na Śląsku.

Katowicki Spodek

Katowicki spodek to wręcz wizytówka miasta. Jest to największa w regionie hala widowiskowo-sportowa, w której odgrywają się ważne wydarzenia, takie jak Mistrzostwa Europy w Koszykówce. Są tu organizowane również liczne koncerty gwiazd, takich jak Slash czy Leonard Cohen.

W ciągu roku mieszkańcy mogą korzystać z lodowiska, basenu, sali gimnastycznej i siłowni. Turyści, po wcześniejszej rezerwacji, mogą również zwiedzić obiekt. Ogromną atrakcją jest piękna panorama miasta i widok na ciekawe punkty.

Muzeum Śląskie

Muzeum Śląskie jest najnowocześniejszym obiektem tego rodzaju. Powstało w 1929 roku, jednak dopiero w 2015 roku przyśpieszył jego rozwój. W muzeum można znaleźć zbiory Jana Matejki, Stanisława Wyspiańskiego czy Jacka Malczewskiego.

Dolina Trzech Stawów

Dolina Trzech Stawów, czyli katowicki kompleks parkowy to ogromna przestrzeń o powierzchni 86 ha. To ulubione miejsce mieszkańców Katowic, umożliwiające odpoczynek. Miejska plaża, bary, knajpy, boiska, stacje i ścieżki rowerowe umożliwiają wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Rok rocznie na jej terenie odbywa się festiwal Tauron Nowa Muzyka.

Nikiszowiec

Nikiszowiec, czyli osiedle położone we wschodniej części miasta jest główną, historyczną atrakcją Katowic. Osiedle powstało w 1908-1918 roku zgodnie z projektem Georga i Emila Zillmannów. Wówczas pełniło funkcję osiedla robotniczego. Dziś jest wpisane na listę Pomników Historii i jest jednym z przystanków Szlaku Zabytków Techniki. Zabudowa obejmuje dziewięć ceglanych trzykondygnacyjnych bloków, które tworzą czworoboki z wewnętrznymi dziedzińcami. W taki sposób, na 8 ha powierzchni zakwaterowano 8 tys. osób. Znakiem rozpoznawalnym Nikiszowca są czerwone okna.

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.

Najciekawsze miejsca Katowic

czyszczenie DPF Katowice

Katowicki Spodek

czyszczenie filtrów DPF Katowice

Muzeum Śląskie

regeneracja DPF Katowice

Dolina Trzech Stawów

regeneracja filtrów DPF Katowice

Nikiszowiec