Czyszczenie i regeneracja filtrów DPF/FAP Legnica

Jeśli jesteś kierowcą z Legnicy lub okolic i zapchał Ci się filtr DPF, nasza oferta jest dla Ciebie. Znajdziesz w niej profesjonalne czyszczenie oraz regenerację zatkanych filtrów DPF/FAP. Wydaje Ci się, że to skomplikowane, zajmie mnóstwo czasu i zapłacisz krocie?

Nic bardziej mylnego! Po pierwsze, u wybranego mechanika zdemontuj zapchany filtr DPF. Zgłoś do nas zamiar regeneracji filtra – o nic więcej nie musisz się martwić. My za cenę 349 zł + 19.90 zł zamówimy kuriera, który odbierze z warsztatu zapchany filtr, a po dokonaniu przez nas sprawdzenia jego stanu i całkowitej regeneracji, z powrotem odwiezie go do warsztatu.

Regeneracja filtrów DPF Nowy Sącz

Dla kogo jest nasza oferta czyszczenia DPF/FAP w Legnicy?

Powinieneś rozważyć regenerację filtra cząstek stałych DPF/FAP, jeśli zauważysz w swoim dieslu wymienione problemy:

  • zapalona kontrolka filtra DPF,
  • pogorszenie efektywności pracy silnika oraz jego osiągów,
  • zasygnalizowanie błędów komputera pokładowego,
  • częste przeprowadzanie regeneracji DPF metodą pasywną – oznaczające, że nie jest ona efektywna.

W dużym uproszczeniu, filtr cząstek stałych DPF jest obowiązkowym elementem wyposażenia samochodów z silnikiem diesla. Zatrzymuje on stałe cząstki substancji szkodliwych, tworzących się podczas spalania. Osadzone na ściankach filtra cząstki co jakiś czas powodują jego zapchanie. Część kierowców jeszcze niedawno zastanawiałaby się nad zlikwidowaniem problemu poprzez usunięcie filtra, ale ostrzegamy – może mieć to poważne konsekwencje. Po pierwsze, dla środowiska, do którego nasz samochód będzie wydzielał szkodliwe substancje. Po drugie, dla naszej kieszeni – za brak sprawnego filtra DPF mogą zostać nałożone różnego rodzaju kary. Za dużo niższą opłatę niż cena wycięcia filtra pomożemy Ci w jego regeneracji i uzyskania pełnych osiągów Twojego auta. Mieszkańcu Legnicy - to się opłaca!

Ścianki każdego filtra cząstek stałych prędzej czy później ulegają zatkaniu, wtedy warto zapoznać się z naszą ofertą wodnego czyszczenia DPF. Mycie filtrów DPF cechuje się najwyższą efektywnością i skutecznością, w atrakcyjnej cenie.

Na czym polega wodne czyszczenie DPF?

Przez zanieczyszczony filtr przepuszczana jest pod wysokim ciśnieniem ciepła woda wraz ze specjalistycznymi środkami czyszczącymi, wypłukująca z filtra zanieczyszczenia w postaci sadzy i popiołów. Wysokie ciśnienie umożliwia wypłukanie nawet najmniejszych cząstek zanieczyszczeń ze wszystkich zakamarków filtra DPF. Ta nowoczesnea technologia jest w pełni bezpieczna dla filtra, a jej skuteczność to nawet 98%.

Jakie są zalety wodnej metody regeneracji DPF/FAP?

Największymi zaletami, jakie ma czyszczenie DPF metodą hydrodynaiczną są:

  • metoda hydrodynamiczna jest bezinwazyjna i nie wymaga mechanicznego rozcięcia filtra,
  • udowodniona na wydrukach skuteczność metody wynosi nawet 98%,
  • wyczyszczony filtr długo utrzymuje się w dobrym stanie, ponieważ jesteśmy w stanie zregenerować go do niemalże nowych parametrów,
  • metoda jest legalna i uchroni Cię przed mandatami związanymi z zabronionym usunięciem filtra DPF.

Czy mieszkasz w Legnicy, czy innym mieście – skorzystaj z naszej oferty! Przeprowadzamy profesjonalne, szybkie i skuteczne oczyszczenie filtra na terenie całej Polski. Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Jak przebiega regeneracja filtrów DPF dla mieszkańców Legnicy

Weryfikacja stanu filtra

Pierwszy etap to organoleptyczne sprawdzenie filtra, z wykorzystaniem kamery endoskopowej. Dzięki temu widzimy, czy problem wynika ze standardowego zapchania filtra, czy może utworzyły się uszkodzenia mechaniczne filtra.

Zasadnicze czyszczenie i regeneracja filtra DPF/FAP

Kilkukrotne przepuszczenie pod wysokim ciśnieniem przez filtr wody z dodatkiem odpowiednich środków gwarantuje całkowite jego oczyszczenie z zalegających popiołów i innych zanieczyszczeń, nawet z najtrudniej dostępnych miejsc.

Suszenie i ponowna weryfikacja stanu filtra

Dopiero po całkowitym wysuszeniu filtr może być zamontowany w samochodzie. Jednak zanim odeślemy go z powrotem do klienta, weryfikujemy warunki przepływu przez filtr, aby zyskać pewność że ponownie zyskał niemalże nowe parametry.

Jeśli Twój filtr posiada uszkodzenia mechaniczne, niestety często nie jesteśmy w stanie go wyczyścić – nadaje się on do wymiany. W takim przypadku klient z Legnicy i okolic otrzymuje zwrot pieniędzy i odsyłamy filtr z powrotem.

Jak skorzystać z hydrodynamicznej regeneracji DPF w Legnicy?

Bez względu na to czy jesteś z Legnicy czy z innego miasta Polski, po zauważeniu pierwszych problemów zatkanego filtra, powinieneś zgłosić się na jego czyszczenie. Rozsądna cena, prawie 100% skuteczności i gwarancja na wykonane czyszczenie DPF to nasza oferta.

Masz problem z filtrem DPF? Pomożemy Ci go rozwiązać!

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych? Skorzystaj z czyszczenia DPF!

Zapewniamy proste i skuteczne czyszczenie zatkanych filtrów DPF/FAP.
Nowoczesna maszyna stosująca metodę hydrodynamiczną usuwa do 98% zanieczyszczeń filtrów.

Co ważne - czyszczenie odbywa się nieinwazyjnie! Proponujemy transport w obie strony i udzielamy gwarancji!

Problem z zapchanym filtrem DPFa? Zadzwoń!

Skontakuj się z nami i skorzystaj z regeneracji DPF w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy darmowego kuriera i udzielamy gwarancji na wykonane czyszczenie! 736-848-845

Sprawny DPF kontakt

Najczęstsze pytania

Nie stanowi to problemu. Mamy podpisaną umowę z firmą kurierską i możesz wysłać do nas filtr w bardzo atrakcyjnej cenie .

Samą usługę regeneracji DPF wykonujemy zwykle w ten sam dzień, w którym został do nas dostarczony.
Czyszczenie przy pomocy maszyny do DPF zapewnia przywrócenie sprawności filtra do niemal fabrycznych parametrów. Jest to obecniej najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda naprawy filtrów DPF. Ponadto usługa jest oferowana w rozsądnej cenie.